REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Rakj "rendet" az ajándékaiddal!
3102 1 5 Game Izé
Yvette: 25.415 eztnemtom meghaladni:( :D
Mol: 28.175.
Yvette: 15128 :) tökjó:D
Mind a 5 komment
Pecázz jól :) (Görbüljön a bot! :D)
1587 1 2 Game Izé
Szamooca: ez marha hülyeség.........:)
Errtu: Hehe. :) Ki más is küldhette volna be... :)
Blobber!
Cselezd ki jól a kis gonoszokat :)
1099 2 2 Game Izé
Szamooca: ajaja.........elég kevés ponom lett most: 490090.........és csaka 21. (!!!!!!!!!!)pálya......... [...]
Szamooca: ezt ismertem.szerintem nem valami nagy szám...de el lehet vele hülyülni :)
Hot Road & Custom Bike Show
5700 0 15 Autó Izé
bandee1219: Az tény (ahogy a jégKreml-ős postnál is volt róla szó), hogy a túloldaliak sem feltétlenül [...]
papaluige: nem fogunk összeveszni szerintem! de ha rákattintasz akkor a cím .........? pl.: egyiknek rallye [...]
bandee1219: Csak rosszul írtad, mert ezek Hot Rod-ok, nem Hot Road-ok. Amúgy jok nagyon.
Mind a 15 komment
Hot Road & Custom Bike Show
5795 9 15 Izé
bandee1219: Az tény (ahogy a jégKreml-ős postnál is volt róla szó), hogy a túloldaliak sem feltétlenül [...]
papaluige: nem fogunk összeveszni szerintem! de ha rákattintasz akkor a cím .........? pl.: egyiknek rallye [...]
bandee1219: Csak rosszul írtad, mert ezek Hot Rod-ok, nem Hot Road-ok. Amúgy jok nagyon.
Mind a 15 komment
Én is mindenkinek vidám vasárnapot kívánok...
9302 4 162 Izé
wtf: Ezt is töröltették a köcsögök...
Purple: ááá ez durva :DD ötletes :) és persze istenkáromlás, és az egyház megszégyenítése, mágl [...]
bungle: + egy másik zenei alákeverés, Árnyangyal küldte: The Passion of Benny Hill http://www.youtube.c [...]
Mind a 162 komment
Vector TDx - a nagy sikerű Vector TD remek folytatása.
5740 6 15 Game Izé
Lundgren: Ezzel nagyon el lehet lenni.
xXxÁdámxXx: Aha!!! :D Megvan! 1bő végigvittem! Kössz!:D !!!B.Ú.É.K.!!! (mindenkinek)
mephistto: Az értéket szorozd meg 8, és az összes fekete színűt írd át, midnig úgy csináldsz, hogy o [...]
Mind a 15 komment
Újabb oldallal bővült az Izé család: a Game Izé a klikkelők klikkjének készült. :)
Klikkoljatok jól az unalmas téli estéken vagy a munkaidőt elütve, de küldhettek is játékokat, ott biztos több fog megjelenni, mint itt az Izén (ahova azért a legjobbak, legérdekesebbek természetesen bekerülnek)!

Továbbra is várjuk az ötleteket, milyen aloldalakat szeretnétek még...
12764 16 30 Izé
Lilu__cica: Ezt én akartam mondani!
Luflee: Pedig olyan szupcsi cuccocskak ezek ! Alig varom, hogy kijojjon a cuki rozsaszin hello kittys acelbe [...]
Purple: jó de 9 évesen én nem kaptam :DD nekem amúgy tetszik maga a feje :D ill maga a cica, de ami gicc [...]
Mind a 30 komment
Garfield - Scary Scavenger Hunt
Gyűjtsd össze a felsorolt ételeket a szellemkastélyban!
19939 8 24 Game Izé
Zsuzsi 96: Megnyertem a 2-dik részét is.
Zsuzsi 96: Sikerült megnyertem!!!!!!!
Zsuzsi 96: Sziasztok hogy lehet össze gyűjteni a Chocolate Covereb Donuts sütitt.
Mind a 24 komment
1182 1 0 Tech Izé
6558 0 0 Tech Izé
Kutyaházzal kombinált virágágyás. 
560 0 2 Tech Izé
Sza Sza: végül is......lenne howá mennie pisilni......:)))).....csak "kicsit" magas........:D
Lilu__cica: Természetes lakhely kutyájának.
Brazil graffitik
4320 0 10 Art Izé
Schabee: király
bandee1219: Na igen, egy igazán tehetséges ember a sz*rból is tud szépet összehozni. Gondolom van "alapanya [...]
közlegény: Ezek már kinéznek vhogy...és romokon vannak nem pl. műemléken vagy járműveken. Kreatív.
Mind a 10 komment
Brazil graffitik
4363 6 10 Izé
Schabee: király
bandee1219: Na igen, egy igazán tehetséges ember a sz*rból is tud szépet összehozni. Gondolom van "alapanya [...]
közlegény: Ezek már kinéznek vhogy...és romokon vannak nem pl. műemléken vagy járműveken. Kreatív.
Mind a 10 komment
Remek lövés. ;) (figyeld a lassított visszajátszást!)
12455 2 7 Izé
bandee1219: Ez azért egyszerűbb, de ugyanolyan hatásos. :) A post viszont komoly. Csattanhatott rendesen. :D [...]
Gabi69: A gyerek h eltűnt már!!:D:D
Maccoyi: photoshop :D
Mind a 7 komment
Red Bull Kreativitásverseny
Volt itthon is... (meg volt már sörösdobozos is).
3823 0 8 Art Izé
mekszamnojz: uuuuuuuuuuuuuu a fenti is es ez is nagyon jo! Es meg Cseburaska is ott van!!! O a kedvencem, MSN-en [...]
bandee1219: Jézus! Ezek elég keményen néznek ki, az a szék... 8O
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/03/red-bull-art-of-can.html
Mind a 8 komment
Red Bull Kreativitásverseny
Volt itthon is... (meg volt már sörösdobozos is).
4059 8 8 Izé
mekszamnojz: uuuuuuuuuuuuuu a fenti is es ez is nagyon jo! Es meg Cseburaska is ott van!!! O a kedvencem, MSN-en [...]
bandee1219: Jézus! Ezek elég keményen néznek ki, az a szék... 8O
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/03/red-bull-art-of-can.html
Mind a 8 komment
Britney egy kicsit másképp. :D
4415 1 8 Izé
Ency: Csak annyi a különbség, hogy a pasi csinibb, mint britney :)
bandee1219: Na igen, 1ből 1, ez kibaszás. XD Amúgy meg, britni sem jobb ennél? Ez alap. >D
atesz91: Ez ccsak büntetés leeht :D
Mind a 8 komment
Nah, oroszok... no comment.
5391 2 16 Izé
bandee1219: Van egy ilyen ember itt, magyarországon is, nem? Mintha láttam volna a TVben...
ladyann: jáájj ez már nagyon régi de jót rhögtem rajta :D
Zsolt86: Nem hiszem el, h van olyan aki ezt még nem látta :PPPP
Mind a 16 komment
Guruló faház ill. fa lakókocsi. :)
3596 0 9 Art Izé
bandee1219: Szerintem is nagyon jó, tök otthonos is, amúgy meg erdőtűzben mindegy miből van iszkolni kell. [...]
Zsolt86: Én maradok a sátornál, az legalább belefér a táskámba is :P
Maccoyi: Tudnám értékeln i;)
Mind a 9 komment
Guruló faház ill. fa lakókocsi. :)
3493 3 9 Izé
bandee1219: Szerintem is nagyon jó, tök otthonos is, amúgy meg erdőtűzben mindegy miből van iszkolni kell. [...]
Zsolt86: Én maradok a sátornál, az legalább belefér a táskámba is :P
Maccoyi: Tudnám értékeln i;)
Mind a 9 komment
1999-től az összes variáció a Google feliratra, egészen 2007-ig.
7718 1 35 Art Izé
Purple: ha ez megnyugtat, én sem tok rajzolni :DD de annyira, hogy rajzórán mindig ideges leszek, és ös [...]
bandee1219: én is erről lennék, tehát inkább a tehetséget választom még mindíg. :)
Purple: jaja :DD ő erről híres :))
Mind a 35 komment
1999-től az összes variáció a Google feliratra, egészen 2007-ig.
7862 10 38 Izé
bungle: Mai: www.google.hu/logos/2012/steno12-hp.jpg
Purple: mai is jópofa
bungle: Kurva jó a mai interaktív Google logo (Les Paul).
Mind a 38 komment
Hellboy 2: The Golden Army (tiszta Warcraft :))
Hivatalos oldal.
7621 1 49 Film Izé
OpheliaCobweb: azt meg majdnem kihagytam: Hellboy szereti a cicákat...hát nem jó fej?^^
OpheliaCobweb: láttam az elős részt, és nem emelt karmailag a következő szintre, viszont iszonyatos látvány [...]
bandee1219: Amúgy azt olvastam, hogy ennek az első részét itt foratták kishazánkban, és lehet (de tuti ka [...]
Mind a 49 komment
Hellboy 2: The Golden Army (tiszta Warcraft :))
Hivatalos oldal.
7732 4 49 Izé
OpheliaCobweb: azt meg majdnem kihagytam: Hellboy szereti a cicákat...hát nem jó fej?^^
OpheliaCobweb: láttam az elős részt, és nem emelt karmailag a következő szintre, viszont iszonyatos látvány [...]
bandee1219: Amúgy azt olvastam, hogy ennek az első részét itt foratták kishazánkban, és lehet (de tuti ka [...]
Mind a 49 komment
Környezettudatosan a Föld körül.
6631 2 6 Izé
bandee1219: Aham. De a hajó is környezetbarát anyagokból van vagy csak a meghajtásra gyúrnak?
Zsolt86: Mivel vinnéd el? :PP
spidi: Add má kölcsön!!
Mind a 6 komment
731 1 0 Tech Izé
Újabb mézesmadzag... szerintetek még megjelenik valaha?
(persze egy ausztráliai kínai negyedben már kapható! :))
9202 4 21 Izé
Belkar: a postképen azért tűnik bruce willisesnek mert lemaradt a felálló haja és így olyan hatást k [...]
nyambo: hát ja kb 10 éve ígérik már nagyon régen is láttam a játékból videót. Duke Nukem Forever [...]
rivaul: yoO :D Erre rá is mozdultam egyböl.... remélem nem fake... Ha minden jólmegy a testdrive is alph [...]
Mind a 21 komment
Az Earthrace terve, hogy kizárólag természetbarát anyagok felhasználásával  körbehajózzák a Földet a képen látható hajóval.
3588 1 0 Tech Izé
A gizmodo.com év végi cég értékelései, tételes összefoglalóval az adott cégek 2007 során elkövetett tetteiről. Folyamatosan frissül a lista, úgyhogy érdemes  figyelni.
660 1 0 Tech Izé
A Massachusetts General Hospital BioMEMS kutató központja fejlesztette ki ezt a rendszert, aminek segítségével a vért analizálva  felismerhetőek, izolálhatóak és megszámolhatóak vérben lévő  rákos elváltozásra utaló sejtek.
670 0 0 Tech Izé
"Jobb minőségű gyufát olcsóbban tudnak előállítani a Europe Match szegedi gyufagyárban, annak a találmánynak köszönhetően, melyet a cég szakemberei a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) kutatóival közösen dolgoztak ki - közölte Klaus Bruns, a vállalkozás ügyvezető igazgatója csütörtökön a csongrádi megyeszékhelyen."

via techszeri
1467 1 0 Tech Izé
Közeledik a pekingi olimpia! Elcsíptük egy tehetséges román versenyző felkészülését!!! :D
7914 2 22 Izé
Purple: hát ez nagggyon nagy :DDDDD megért volna egy postot :)
bandee1219: Hát ez qrva jó! XD Komolyan vállalja.
bungle: eNMi küldte: http://www.dailymotion.com/video/x46gnk_touchdown-superbowl-best-of-remi_fun
Mind a 22 komment
Egyre inkább érződik a karácsonyi közelség, lassulnak a hírportálok, bealszanak a gadget gyártók. némelyik álmában csenget egy kicsit, és kiad egy napelemes LEDes karácsonyfa izzót.
594 1 0 Tech Izé
Ipari pc, ipari munkásoknak.
821 1 0 Tech Izé
Blast-O-Matic
10 izé-bizét kell megfelelően eltalálnod ahhoz, hogy minél messzebre tudd lőni a golyód! ;)
6861 1 28 Game Izé
Geri: 143500 a teteje, annál több nem ment!!!Minden tökéletesen eltalálva!!!
Zsolt86: Szintén 135315 a best. Jó kis game (:
Beni0503: Az ÚJ REKORDOM 143500
Mind a 28 komment
Blast-O-Matic
10 izé-bizét kell megfelelően eltalálnod ahhoz, hogy minél messzebre tudd lőni a golyód! ;)
9651 4 28 Izé
Geri: 143500 a teteje, annál több nem ment!!!Minden tökéletesen eltalálva!!!
Zsolt86: Szintén 135315 a best. Jó kis game (:
Beni0503: Az ÚJ REKORDOM 143500
Mind a 28 komment
Mechanikus "fotoszintézis"
3143 1 0 Tech Izé
Star Wars Gangsta Rap
Valamint itt a második rész is felirattal! :)
4433 9 10 Izé
Zsolt86: hehe:D
bandee1219: Nem rossz a második sem.
bandee1219: Yo! Vát du ju szinksz from hipháp kultyúr? XD
Mind a 10 komment
Mátrai Miklós gyönyörű fotói
5995 1 6 Art Izé
bandee1219: Nagyon jól elkap dolgokat. Szépek, csak mint mindenhol itt is kicsik a képek. :(
Zsolt86: Szépek, bravó ((:
weedjay: nemrosszak.
Mind a 6 komment
Régebbi postok...