REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mátrai Miklós gyönyörű fotói
6214 11 6 Izé
bandee1219: Nagyon jól elkap dolgokat. Szépek, csak mint mindenhol itt is kicsik a képek. :(
Zsolt86: Szépek, bravó ((:
weedjay: nemrosszak.
Mind a 6 komment
Forditórobot karácsonyra a Google Talk usereknek.
757 1 1 Tech Izé
Lilu__cica: Nem is rossz...
952 1 0 Tech Izé
604 1 0 Tech Izé
Újabb remek ajándékötlet...
3738 3 12 Izé
Zsolt86: Hát forrócsokiba mártsa bele a kisebbség, nem is, inkább forró ólomba :D
bandee1219: Forrócsokiba mártogatás + tejszínhab? Hát, az is öltöztet. :)
bandee1219: Jajj, nem is! Ez 8€, az alsó piros 5, akkor még "jobban jártatok".
Mind a 12 komment
Mi folyik itt Vietnámban?

(ha az eredetit nem láttad volna pár éve...)
7071 5 13 Izé
bandee1219: Ja annó a G.V.-en szarrá röhögtem magam, most, így 20adjára már nem volt annyira jó, mint el [...]
Béki: Na.. Hát ezt jól összehozta bárki is vót.. :D F*sza
Zsolt86: Ott a három gyerek :DD
Mind a 13 komment
Idén a csigatojcsi a menő, jövőre talán a csigatakony lesz...
A cikk magyarul. A gyártó oldala.
2072 1 12 Izé
deni11: Mivel oldhatja le a héjját ?? (calcium)
Zsolt86: Én nem eszem semmi ilyesmit, valahogy annyira nem vonz a dolog, de ahogy írtam már egyszer megenn [...]
bandee1219: Hát, miután tengervízben ázik ez is, nem hiszem, hogy számít az, hogy eredetileg milyen ízű [...]
Mind a 12 komment
SzoVegyKonyha :)
12040 18 38 Izé
Lucky94: A Lárvanyűvőtánc közbe meghúztam a nyúlfenyegetőizmom ezért lepihentettem a vakondgöndör [...]
Lucky94: nyúlfenyegetőizom
LaUrA: koldusfőzőtanfolyam XD
Mind a 38 komment
"A külsőség a lényeg a gyártó Mobile Disk X1-es termékénél."
471 1 0 Tech Izé
A napelemek következő generációja. 
928 2 0 Tech Izé
Pasik. Tipikus! :D
25167 30 30 Izé
bandee1219: Ja, nagyon jó,nagyon édik, mekkora csöcsök már! Vagy nem erre gondoltál? :)
bandee1219: Oh, én is pont erre kattantam rá.
bandee1219: Mindegyik vicces, de a festékes kép készítőjének azért kíváncsi lennék az arcára... http: [...]
Mind a 30 komment
Egy gémizé, ami a hallásod is "tisztíccsa"! :)
8720 1 20 Game Izé
Oláh Dóra: Hülyeség, de jól el lehet vele szórakozni
Clipse: ez nekem nagyon teccik XD
Oláh Dóra: Én egy idő után meguntam
Mind a 20 komment
Egy gémizé, ami a hallásod is "tisztíccsa"! :)
12842 8 18 Izé
gabour: Zenészeknek elvileg nem nehéz..meghallgatom párszor a dallamot, utána 1.-re sikerül beírni..
eol: Szerintem is belejön az ember a végére, megszokod melyik hangjegy hol van. Pedig nem is vagyok ze [...]
iZeMiZe: Yaaay, végigvittem.:P Am. a végén szntem már könnyebb, mert addigra bele jön az ember. :)
Mind a 18 komment
Apuci csúnyán megszakítja a produkciót...
13216 5 14 Izé
bandee1219: A faser? Úgy érti a zsapja? XD
Maccoyi: Stílusos érkezés :P
Dawe: pedig már kezdtek belejöni....
Mind a 14 komment
"A tájékozottabb felhasználók számára nem lehet túl meglepő a gyártó ezen lépése, ha az OCZ és a Corsair forgalmazhat tápokat, akkor miért pont a Super Talent maradna ki a mókából."
649 1 0 Tech Izé
575 1 0 Tech Izé
Amy Winehouse-t kissé begyűrte a gépszíj...
14767 0 53 Izé
bungle: http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/7558901/Artist-creates-Amy-Winehouse-in-Lego [...]
bungle: http://www.habostorta.hu/hab/zsofi/anapkepe/200801/a_nap_kepe__darling_amy3
credy: a hangja kegyetlen jó, de sztem előző életében férfi volt.. vagy most is az...
Mind a 53 komment
Várható volt, és tényleg. GPS+Iphone   
594 1 0 Tech Izé
21 éves a lányka, tehát... Csernobil?!?! :S
10104 1 30 Izé
bandee1219: A nagyon nagy faszságokat mindig valami csíra írja, aki rendszeres kommentező, nem nagyon ír il [...]
bandee1219: Te ismered....... Anyát?... XD
bandee1219: Bekker, ez brutális. A rotten-en is mik vannak... °_°
Mind a 30 komment
"A HD DVD, Blu-ray, DVD és CD korongokkal is boldoguló optikai meghajtó gyakorlatilag nem más, mint egy külső házba csomagolt "hagyományos" olvasóegység, amely verziótól függően eSATA vagy eSATA és USB 2.0 csatlakozáson keresztül létesít fizikai kapcsolatot a számítógéppel."
532 1 2 Tech Izé
rezlavor: http://www.addonics.com/products/external_cd/mobilehd_dvd_rrw.asp aluminium a lelkem
kisduck: jól látom hogy ez a külsö ház egy sima hullám apír?
Londoni vonat graffitik
3034 0 17 Art Izé
bandee1219: De jól meg van csinálva az az oldal! Király.
bandee1219: Szerintem ha egy festés szép, -mert vannak azért olyanok is- akkor azzal nincs god. A gond az, am [...]
mrschwalbe: egyetértek tényleg szépek ha szépek! de elegem van már a józsi meg szeretlek stb... tag- ekbő [...]
Mind a 17 komment
Londoni vonat graffitik
3062 4 17 Izé
bandee1219: De jól meg van csinálva az az oldal! Király.
bandee1219: Szerintem ha egy festés szép, -mert vannak azért olyanok is- akkor azzal nincs god. A gond az, am [...]
mrschwalbe: egyetértek tényleg szépek ha szépek! de elegem van már a józsi meg szeretlek stb... tag- ekbő [...]
Mind a 17 komment
628 1 0 Tech Izé
Sorry! Semmi jó cím nem jut eszembe, rád bízom! Thx!

(Sorry, nekem se jutott eszembe semmi jó! :D - bungle)
7538 12 17 Izé
PokerEZ: Infantilis...
bandee1219: Jézusom, a bábelőadástól teljesen rohamot kap a kiscsóka. XD
Zsolt86: A bábszínházason megszakadtam :DD
Mind a 17 komment
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
4532 0 10 Art Izé
bandee1219: Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak ra [...]
enti: fuhh ez nagyon odavág :D azta.. .:)
Luflee: Erdekes..
Mind a 10 komment
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
4705 20 10 Izé
bandee1219: Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak ra [...]
enti: fuhh ez nagyon odavág :D azta.. .:)
Luflee: Erdekes..
Mind a 10 komment
Phone Fingers - az olyan gagyi telefonokhoz, mint az iPhone! :)
6182 2 23 Izé
bungle: South Korean Sausage Sales Surge As People Use Them For iPhone Styluses http://www.businessinsider.c [...]
bandee1219: A forgalmazó személyesen? :)
|-=O=-|: Tényleg, ez biztos a "Fekete Pákó edition". :D
Mind a 23 komment
Mókusszexhang... Ennyi.
7407 1 24 Izé
dude: Mintha rémlene, hogy még aznap eltávolították gyorsan a gyerekek, miután kaptak pár szívmele [...]
Schabee: nem lehet már megnézni :(
bandee1219: Ez sajne nincs fenn már, ha valaki rálelne, linkeljen már egyet. Köszönöm!
Mind a 24 komment
Ajvé, itt vannak a sötétben világító klónozott macskák! Szerintem az egerek szakszervezete szponzorálta a dél-koreai tudósokat...
4160 3 13 Izé
bungle: A fenti cikket már nem találom (a link megváltozott), de volt egy 2008-ban is: www.dailymail.co.u [...]
wtf: Világító malacokat szült a fluoreszkáló sertés http://hvg.hu/vilag/20080109_fluoreszkalo_vila [...]
ladyann: semmi értelme mondjuk
Mind a 13 komment
Nem árt korán kezdeni a színészmesterséget! ;)
7795 9 10 Izé
bandee1219: A suliban hang nélkül nem volt túl érdekes, de mostmár hallom, hogy a kis Szurkos Peti értti, [...]
katus: És tudjátok mitől fantasztikus még? Hogy tudja, mi az a HUMOR! Mert van hogy magától néz úgy [...]
ebihalacska: Csatlakozóm az olvadozó kommentekhez :) tündéri!
Mind a 10 komment
Szerintetek a snowglobe angol szónak mi a magyar megfelelője? Nem a szó szerinti fordítás érdekel, hanem hogy ti mint kedves olvasók miként nevezitek az ott.
746 1 5 Tech Izé
he: Nekem ez a "kis izé, amit ha felrázol száll benne a hungarocell".
Reja: nekem is hógömb!:P és pont tegnap kaptam pont egyet
Srobi: Szerintem is hógömb :)
Mind a 5 komment
Kris Kuksi művészete
Kuksizzátok meg! :)
4766 0 2 Art Izé
bandee1219: Elég vidám munkái vannak. Oo
Zsolt86: Hát ez tényleg olyan izés , mást nem lehet rá mondani.
Kris Kuksi művészete
Kuksizzátok meg! :)
5079 7 2 Izé
bandee1219: Elég vidám munkái vannak. Oo
Zsolt86: Hát ez tényleg olyan izés , mást nem lehet rá mondani.
Ó zöldfenyő, óóóó zöldfenyő... :) Mi jöhet még??! :O
30004 10 49 Izé
Nusihusi: Ez undorító:D
Tonoic: Ez jó régi már ;)
bungle: Jingle Bells Fart Song www.liveleak.com/view?i=9c4_1229117913
Mind a 49 komment
ASIMO 2.0
Okosabb, gyorsabb.
939 1 0 Tech Izé
Zwingo
14176 2 22 Game Izé
JeLo: A 30-adikon köcsög a boss :) Eddig sima ügy volt.
Tybbah: végigvittem !!!!! áááááááááááááááá köcsög játék
Marton350: Még valami: a megvédendő labda méretére se érdemes nyomni ,mer azok a kis bolhafing labdák is [...]
Mind a 22 komment
Zwingo
20240 8 22 Izé
JeLo: A 30-adikon köcsög a boss :) Eddig sima ügy volt.
Tybbah: végigvittem !!!!! áááááááááááááááá köcsög játék
Marton350: Még valami: a megvédendő labda méretére se érdemes nyomni ,mer azok a kis bolhafing labdák is [...]
Mind a 22 komment
PMP / UMPC kombó az UPOP-tól. Éééééérteeed?

PMP = portable media player = hordozható média lejátszó
UMPC = ultra mobile personal computer = ultra hordozható személyi számítógép
UPOP = a gyártó neve
550 0 0 Tech Izé
Led gyertya / mécses. Király!
846 1 3 Tech Izé
rezlavor: eljen eljen!
punyukli: jav: ez a kéccáZadik poszt! többi ua. :)
punyukli: ez a kéccászadik poszt! hurrrrá! :D :D :D éjjen soká a tech.ize.hu!!!
Produkcijó!
14788 17 11 Izé
bandee1219: Jó, de hogy énekel több számban a mikulás?..... Akkor már lehetne kettő.
Zsolt86: Jó hangja van a kulásnak, szeretem ezt a számot (:
Szmiri: jahm: Greenday - Basket Case
Mind a 11 komment
Régebbi postok...