REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A srác egy kicsit felizgatta a kutyulit... :D
10522 2 11 Izé
koocos: ez fájt...többet nem jáccok hason fekve
Admire: basszus
bandee1219: Na ja. Ha ez mindennapos, mit törődjön vele? :)
Mind a 11 komment
Neo és Morpheus esete Bill Gates-szel és a Windows-zal! :D
6036 2 5 Izé
Balpar: Én is kiverném a szart ebből a köcsögből
bandee1219: Elintézték végre Billit. :)
Belkar: Ötletes! Nekem tetszett :D
Mind a 5 komment
Nem egy mai darab már a Lego Mindstorms robotja, de időről időre érdemes elővenni. Azon felül, hogy remek gyerekjáték, alkalmas az alapfokú AI kísérletek elvégzésére is.

550 1 0 Tech Izé
A 2006os londoni alapítású Aleutia dobta piacra ezt a napenergiával  is üzemelő hordozható  Linux futtatására alkalmas eszközt. Az alap konfiguráció 179 angol fonttól  vehető  meg, a teljes csomag pedig 499-ért.
621 1 1 Tech Izé
punyukli: Fókuszban az egyszerű hordozhatóság XD... biztos nagy rá a kereslet... nekem nemkéne abbiztos. [...]
The Bar
Ha még nem unjátok a kijutós játékokat... Most egy bárból kell lelépned.
5736 4 72 Game Izé
SZIA: megvan, már benne volt a szám, de vhogy nem láttamXDXDXD looooooool
SZIA: na jó és kész vagyok, egyszerüen, itt annnyira kivan centizve a megfelelő pixel, h iszonyat men [...]
gyerek80218: Azt hiszem, nekem már nem is kell leírnom semmit a kijutós játékok védelmében. Mun mindent le [...]
Mind a 72 komment
The Bar
Ha még nem unjátok a kijutós játékokat... Most egy bárból kell lelépned.
10672 4 73 Izé
Edvyn: lool latom csak 2007bol vannak komentek :)) na nembaj en most talaltam meg eszt a jatekot..es nagyon [...]
SZIA: megvan, már benne volt a szám, de vhogy nem láttamXDXDXD looooooool
SZIA: na jó és kész vagyok, egyszerüen, itt annnyira kivan centizve a megfelelő pixel, h iszonyat men [...]
Mind a 73 komment
Biomobil
576 0 0 Tech Izé
A Wacom piacra dobta a  Cintiq szériás rajztáblák következő generációjat.
596 0 2 Tech Izé
rezlavor: van kisebb is meg regebbi is meg alacsonyabb tudasu is, ha valoban erre van szukseged. A 12es pl m [...]
Chris16: Ha csak egy picit olcsóbb lenne...
Érdekes barbecue grillek
2708 2 5 Izé
bandee1219: Atyagatya, hogy folyik a sok cucc lefele: http://www.kapu.hu/ajanlo/bbq/bbq_12.jpg
Zsolt86: Na ugye (:
Yvette: A Babakocsi a legjobb:DD
Mind a 5 komment
Önhangoló gitárt fejlesztett ki és dob piacra a napokban a Gibson gitárgyártó cég, a hangszert a vállalat tokiói irodájában hétfőn bemutatták be. A gitár képes önmagát behangolni a nyakra erősített processzor és hat motor segítségével. Az új modell december 7-én kerül piacra világszerte. Japánban az ára 308 700 jen (482 ezer Ft), az Egyesült Államokban pedig 2499 dollár (431 ezer Ft).

558 2 0 Tech Izé
Ennek a weboldalnak a lényege, hogy minden nap ingyenesen elérhetővé tesznek egy-egy - amúgy fizetős - programot 24 órára. Van, amikor csak egy sima titkosító programot, de van amikor valami komolyabb képszerkesztőt. (na azért nem a Photoshop-ot ;-) )

(a tech.izé-ről "nyúltuk", köszi Errtu! :))
6344 17 25 Izé
balagee: a cracklock program nem illegális? (én úgy tudom, hogy illegális)
bandee1219: Itt egy progi, ami segíthet mindenkin, aki időkorlátba ütközik.: Cracklock, ami időkorláttal [...]
bandee1219: Egyáltalán kipróbáltad, nekem simán ua. minden... Oo
Mind a 25 komment
Japcsi gémizé!
Ütögesd vissza a kanállal jól a színes zselatinokat! :)
7521 1 10 Game Izé
!_SuMi_!: óóóóóóó már ki vok ettől a "cupogástól" nagyon unalmas de ha nincs más ako joo,de szeren [...]
AneTT92: sikerült elsőre :) de amm unalamas :S
Zsolt86: Dehogyis:P xDD
Mind a 10 komment
Japcsi gémizé!
Ütögesd vissza a kanállal jól a színes zselatinokat! :)
12647 2 10 Izé
!_SuMi_!: óóóóóóó már ki vok ettől a "cupogástól" nagyon unalmas de ha nincs más ako joo,de szeren [...]
AneTT92: sikerült elsőre :) de amm unalamas :S
Zsolt86: Dehogyis:P xDD
Mind a 10 komment
A világ első 0 emissziós  motorja.  A hajtásról egy 125 voltos aksi, háromezres fordulatnál 20 kW csúcsteljesítményt leadó villanymotor gondoskodik.
950 1 1 Tech Izé
kisst: Lehet én vagyok cinikus de én nem hiszem hogy 0 emissziós.Lokálisan talán,de arra miért nem go [...]
Screenshot készítés gyorsan, könnyen. Szárazabb tisztább biztonságosabb érzés.
954 2 0 Tech Izé
Rövid összefoglaló írás a szerverfarmok és datacenterek elektromos igényéről, kiegészítve pár alternatív megoldással, az AISO sivatag közepére épített n apenergia alapú megoldásával vagy az Izlandon tervezett geotermikus energiával működö sz erverfarmmal.
1357 0 0 Tech Izé
A Toyota megépítette a világ legnagyobb gépkocsi szimulátorát.
614 1 0 Tech Izé
A minapi Fujitsu bejelentést nem hagyhatta válasz nélül a Western Digital, ezért bejelentették a Passport széria következő szintén 320 gigányi tárkapacitással rendelkező hordozható merevlemezt.
670 1 0 Tech Izé
A Philips designereinek úgy néz ki sikerült megvalósítani amiről William Gibson csak álmodozott. 
819 1 0 Tech Izé
Maradjunk is a szánkóknál, ha már december van. Igaz, hogy egyelőre eső esik és nem hó, de jobb felkszülni mindenre, és még ma megrendelni ezt az eredeti Porsche gyerekszánkót, mindösszesen 77 közös európai valutáért.
780 1 0 Tech Izé
Habkönnyű, unalmas kosármeccs lehetett...
6806 2 13 Izé
bandee1219: Jó lehet, de Mo.-n inkább azt hallod, hogy: Megöllek, ha nem rugod be! meg A qrva annyát az ilye [...]
iram: áááá ez nagggyon komoly:D én is akarok ilyenre menni!
Zsolt86: De különben ez tényleg érdekes h máshol így is tudnak szurkolni :P
Mind a 13 komment
1. Keress egy tetszőleges képet a neten.
2. Az URL-jét add meg az oldalon az első boxban.
3. Találj ki valami jópofa szöveget, karakterhalmazt, stb.
4. Írd be a megfelelő boxba.
5. Nyomd meg a Textorize! gombot.
6. Viola! Tapsikolhatsz örömödben... :D
1393 1 2 Tech Izé
rezlavor: http://hu.wikipedia.org/wiki/SVG Csinalj rola screenshotot ezzel http://tech.ize.hu/comments.php?p [...]
Menzo: milyen formátumban menti el? nemtudom megnyitni
The Privacy - újabb kijutós gémizé. Egész jó.
3330 2 89 Game Izé
gyerek80218: Szedd szét a kék telóból összerakott cuccot, vedd ki a kéktelóból a memóriakártyát, tedd [...]
rallyy: Már nekem is megvan a piros teló de utána mit ell csinálni? A fehér ajtón hogy jutok be? am na [...]
gyerek80218: Állj úgy, hogy az emeletre vezető lépcső veled szemben legyen (a forgóajtótól balra). Ez ut [...]
Mind a 89 komment
The Privacy - újabb kijutós gémizé. Egész jó.
4641 6 93 Izé
Matthu: Hol a piros teló? Már csak az kell és kész.
Matthu: Hát ez nekem igen magas. Piros teló? ilyesmik? az emeleten lévő ajtót hogy nyitjátok ki. A lov [...]
Matthu: Nah megvan a poloska. Mostmár csak a kód kéne a géphez. Az id megvan. Kód merre hogyan?
Mind a 93 komment
330 ezer dollárért (57 millió forintért) kelt el a világ legdrágább szarvasgombája egy árverésen, amelyet szombaton egyszerre tartottak Makaóban, Londonban és Firenzében. Egy makaói kaszinótulajdonos, Stanley Ho adta a legtöbbet a finomságért. Az értékes csemege másfél kilót nyom, ezzel megdöntötte a Guinness rekordot is, amit eddig egy majdnem 1300 grammos szarvasgomba tartott, bár a Guardian brit napilap szerint 1954-ben találtak egy 2,5 kilós darabot is. Az értékes gombát Olaszország északi részén, Pisa városának közelében találta Luciano Savini és fia, Rocco nevű gombakereső kutyájukkal.

Videó.
2183 4 34 Izé
bandee1219: És vajon senkinek nem ízlik, csak ezt nem valják be egymásnak sem, hanem mindenki dícséri, neh [...]
bandee1219: Ahogy sör és sör között is (én egyiket sem iszom), vagy egyesek megeszik az osztrigát is és [...]
bandee1219: Ezt akartam kérdezni, hogy az íze egyáltalán milyen? Állítólag jó az illata, de még nem ett [...]
Mind a 34 komment
Az előző fém  szánkó után, itt egy gumi alapú felfújható verzió. 
659 1 0 Tech Izé
Ez meg ez illetve ez is a fent látható eszköz segtségével készült.
658 1 0 Tech Izé
Mi? Neked még nincs 3000 Wattos hifi a bringádon?! Kispályás!!! ;)
(videóval)
7438 0 14 Autó Izé
hapro: Kemények a csávók és jók a gépeik.....gyertek vele a VIII kerbe, a gettós részbe, garnatált [...]
bandee1219: Na igen, ezzel nem tom meddig jut el az ember... Oo
Zsolt86: dehülye :DD
Mind a 14 komment
Mi? Neked még nincs 3000 Wattos hifi a bringádon?! Kispályás!!! ;)
(videóval)
6244 3 14 Izé
hapro: Kemények a csávók és jók a gépeik.....gyertek vele a VIII kerbe, a gettós részbe, garnatált [...]
bandee1219: Na igen, ezzel nem tom meddig jut el az ember... Oo
Zsolt86: dehülye :DD
Mind a 14 komment
18 angol font ami kb 6500 Forint. 12 gramm, 10 perces repülési idő, 20-30 perc a teljes töltés.
1258 0 5 Tech Izé
rezlavor: Nem talalok semmi arra utalo jelet, hogy ne szallitananak hozzank. EU-n belul 38 fontos ar alatt 10 [...]
Chris16: Hát, akkor csekkold le...
rezlavor: angol ceg, valoszinubb hogy szallitanak ide mint egy amerikai ceg.
Mind a 5 komment
Zombi csecsemők után itt egy újabb remek gyerekjáték: a zombi hörcsög! :)
5605 1 20 Izé
bandee1219: Zombi a neve, de ezt inkább kreténnek nézem, egy őrűlt. :)
bandee1219: Nem erre gondolt. A csecsemőknél (érthető módon) az emberek háborodtak fel, it meg...
Zsolt86: Aranyos, úgy megpöckölném a szemgolyóját (:
Mind a 20 komment
The History of Longcat
Longcat története az univerzummal egyidős, de az is lehet, hogy sokkalta régebbre nyúlnak vissza gyökerei. Az első valódi képeket a 4chanen láthatták meg a szerencsés kiválasztottak, akik akkor már sejteni vélték a nagy igazságot. A prófécia beteljesedett, eljövend kicsiny bolygónkra Longcat, kit az ókorban számos néven ismertek, a legtöbb kultúra magáévá tette a "látóhatáron túlérő, hihetetlen, természetfeletti-erejű macska" szereplőjét. Néhány kép tehát a szóbanforgó Longcatről.
9877 13 34 Izé
bungle: www.funpic.hu/en/categories/cats/39962_longcat-is-long?categoryId=4&position=&large=1
te.sas!: xDD
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=37608
Mind a 34 komment
Anika's Odyssey - Land of the Taniwha
Szerezd vissza a nyuladat! Nagyon hangulatos kis gémizé. :)
11422 3 30 Game Izé
Lilu__cica: Sikerült!
Lilu__cica: Mi más legyen? Pikacsuval mutálódott erdeikobold, ami ételszínezéket nyelt? : )
Lilu__cica: Mégse megy. Fölvettem a piros izébóogyókat. Most mit csináljak?
Mind a 30 komment
Anika's Odyssey - Land of the Taniwha
Szerezd vissza a nyuladat! Nagyon hangulatos kis gémizé. :)
15317 8 27 Izé
B@bóC@: Aranyos:)))
fanni94: jó már rájöttem bocsi a hülye kérdésért:D
fanni94: az indáknál mi a helyes sorrend:/?
Mind a 27 komment
Télapó itt van,
Arany a subája,
Gyémánt az öve,
2 milla dollárba.

2293 3 18 Izé
bandee1219: Itt is egy ékszer, de ha igazi, neb bizti, hogy sokan bevállalnák: http://www.funpic.hu/files/pic [...]
bandee1219: Nem, de jobban kéne tömbben, mint egy ilyen télapó formályában.
alphadog: Azért 20 kiló arany nem ócskavas. ;)
Mind a 18 komment
Jegygyűrű az Oktoberfest-es esküvőkhöz.
3209 6 16 Izé
bandee1219: Abban reménykednek, hogy kapnak majd erről is reklámot.
bandee1219: De az Oktoberfesten baromi nagy korsóval tolják nem?
Zsolt86: Igen ez így van ahogy leírtad, ők csinálják maguknak...
Mind a 16 komment
Na így jár aki nem veszi figyelembe, hogy ha tartósan +7 fok alá csökken hőmérséklet, téli gumira kell váltani... :D
9713 0 14 Autó Izé
bandee1219: De ez jég, nem hó!
bandee1219: Nem vette észre, hogy be van szakadva alatta. :) Amúgy mitől nem süllyedt el teljesen?
Balázs: jó hely:D
Mind a 14 komment
Na így jár aki nem veszi figyelembe, hogy ha tartósan +7 fok alá csökken hőmérséklet, téli gumira kell váltani... :D
9978 5 14 Izé
bandee1219: De ez jég, nem hó!
bandee1219: Nem vette észre, hogy be van szakadva alatta. :) Amúgy mitől nem süllyedt el teljesen?
Balázs: jó hely:D
Mind a 14 komment
Az osztrák TAB megalkotta a Virtual Pinball-t, ami nem csak a a régi mechanikus flipperek helyettesítője lehet, hiszen 42''-os touchscreen-es plazma kijelzőjén a 3 db 3D-s flipper játékon kívül már most 2 akció és 1 stratégiai játékot kínál. Emellett a multiplayer játékosokra is gondoltak, a gép IP kapcsolattal is rendelkezik.
954 1 1 Tech Izé
Maccoyi: hát biztos jól el lennék vele, de nem pótolná egy hagyományos régi kedvencemet sem :) PL. : h [...]
A Hermés francia design stúdió és az Eurocopter cég közös munkájának gyümölcse a képen látható EC-135, amit idehaza jellemzően a Medicopter című sorozatból ismerhetnek a szerencsések, a szerencsétlenebbek pedig az Országos Mentő Szolgálatnál repülő verzióval találkozhatnak.
1107 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...