REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hölgyeim és uraim: Günther and the Sunshine Girls :D
5063 3 26 Izé
Nas: Óóó, bazz, ezt csak most láttam. "A real man" xDDD https://www.youtube.com/watch?v=hcKPAGoDz8A
Nas: Mivel már biztosan mindenkinek sikerült elfelejtenie, elevenítsük fel: ha nyár, akkor Günther. [...]
bungle: Ez nekem anno kimaradt. :D Günther Ft. Samantha Fox - Touch Me www.youtube.com/watch?v=h0bYOvRO5OU
Mind a 26 komment
A Ferrari egy potom 624 millió dolláros autók köré szerveződő témapark tervezését kezdte meg. Az Arab Emiratusokban.
2373 1 0 Tech Izé
Jeff Dunham - Achmed The Dead Terrorist

Frissítés: magyar feliratos verzió.
6259 21 25 Izé
Schabee: nagyonnagy
Maccoyi: Pedig, de be küldeném :P Na mindegy:D Elsö sorban Bakeyoo-nak ;), de minden kedves Izé látog [...]
Máln@: hát ez jó!!!PONT MOST AKRTAM BEKÜLDENi...........:) csak rákerestem,nem-e fent van már........x [...]
Mind a 25 komment
Mosolyogj, itt a Nicoteeth.
Az első fogkrém, mely dohánykivonatot és nikotint tartalmaz. Minden fogmosás elősegíti a fogínyek sorvadását, a fogkő termelődését, és a fogak kihullását. A fogzománcot pedig a sárga és a szürke csodás árnyalataira festi. Mindezeken túl a régi cigarettacsikkek illatát is megkapod - és mosolyod egyszerűen ellenállhatatlan lesz!
2963 3 18 Izé
Nico_71: Ellopták a nevem. :-((((
csirek: mondjuk a fogorvosoknak ez a fogkrém jó biznyic
csirek: ez jóóó manapság mindenből bizniszt lehet csinálni ez milyen lenne: -Ééééés ittvan az ú [...]
Mind a 18 komment
Lukas Dzsordszi bácsinak elfogyott a pénze? TV sorozat készül a Star Wars-ból...
3284 0 20 Film Izé
philpo: A fűrész 1-2-3 az egy történet szerintem inkább a Star Wars 7-8-9-et csinálhatná meg Lukas Gy [...]
Soul_Deprived: Inkabb csinalna meg a Shadows of the Empire-t... Amugy errol a sorozat dologrol mar hallottam kobo A [...]
wtf: A Terminatorból (The Sarah Connor Chronicles - http://epguides.com/SarahConnorChronicles/ ) készü [...]
Mind a 20 komment
Lukas Dzsordszi bácsinak elfogyott a pénze? TV sorozat készül a Star Wars-ból...
3453 1 20 Izé
philpo: A fűrész 1-2-3 az egy történet szerintem inkább a Star Wars 7-8-9-et csinálhatná meg Lukas Gy [...]
Soul_Deprived: Inkabb csinalna meg a Shadows of the Empire-t... Amugy errol a sorozat dologrol mar hallottam kobo A [...]
wtf: A Terminatorból (The Sarah Connor Chronicles - http://epguides.com/SarahConnorChronicles/" target=" [...]
Mind a 20 komment
The Zombeatles - A Hard Day's Night of the Living Dead
1639 1 13 Izé
koocos: j meg a brééééiiiiiiiiiiiinnnnz!
gvereb1: hahh, milyen szép braaaiiins tortát csináltak:)
koocos: Iggeeen álllaaat!
Mind a 13 komment
Drága tapéták a világ különböző kocsmáiból. ;)
5929 4 25 Izé
SexyBaby18: hmm...még ha papírpénzek lennének xD
bandee1219: Vendégek borravalói v. honnan szedték?
roland66: hát sztem nem mind mondja poénból!
Mind a 25 komment
Rodney Mullen - profi deszkás, sok trükk kitalálója...
2766 9 17 Izé
calipunkszabus: az örök kedvenc...
dilidoki12: csak az elején meg a végén van ugyanojan pólóbaXD
karaj: Ja valamit tud a gyerek az biztos...:):)
Mind a 17 komment
Mark Zuckerberg, a Facebook mindössze 23 éves alapítója. Közösségi oldala jelenleg 15 milliárdot ér. Dollárban.
4568 2 40 Izé
bungle: cancer1 küldte: Facebook Offices Around The World http://freshpics.blogspot.com/2011/04/facebook-of [...]
bungle: Mark Zuckerberget választotta az év emberének a Time www.origo.hu/techbazis/20101215-mark-zuckerb [...]
orka: Az! :-D
Mind a 40 komment
Kezdő szobakémek ideális eszköze lehet David Munscher független designer álltal tervezett ujjkamera, ami a Canon technikáját használja fel.
2160 1 1 Tech Izé
Sza Sza: Hát ez egy tök új ujj-fényképező...De nekem UJJaban bejönnek az ienek :)
Harley Davidson fából
1959 0 9 Autó Izé
Obi-Wan Kenobi: Vagyon egy hasonlóm...
three.d: Szerinted?
bandee1219: Olyan a tank, mint a zacsi 80 év felett. :)
Mind a 9 komment
Harley Davidson fából
2080 5 9 Izé
Obi-Wan Kenobi: Vagyon egy hasonlóm...
three.d: Szerinted?
bandee1219: Olyan a tank, mint a zacsi 80 év felett. :)
Mind a 9 komment
Halálhozó Dorina énekel...izé.. büntet! :D
4557 1 9 Izé
bandee1219: A beszólások ellenére nem hagyja abba, ez asztán a szívtelen luvnya! Nem törődik más egészs [...]
<-{st.one}->: én még addig se...
Maccoyi: áááá 20 másodpercig bírtam :S
Mind a 9 komment
Cool Dresses Made of LCD
3015 2 7 Izé
NorB: Hát ez bizti nem LCD..... :D Inkáb száloptika! Mással nem is nagyon megvalósítharó. :) Jó le [...]
SexyBaby18: jajjj nekem nagyon tettszik!! ha egy pasi ilyet adna nekem tuti járnék vele (L)
Dalmyqaf: Na ilyen kéne nekem:D 1 ilyen felsőben tuti a buli középpontja lennék:D
Mind a 7 komment
Gyártsd le a dobozon található labdákat! :)
8715 9 34 Game Izé
Errtu: http://bartbonte.com/factoryballsxmas/
Purple: 3. :) http://www.freewebarcade.com/game/factory-balls-3/
Purple: igeeen igeen imáádooom :DDD köszi XD
Mind a 34 komment
Gyártsd le a dobozon található labdákat! :)
10301 17 25 Izé
kispeki: Leírom szebben a megoldást :P Erre magam jöttem rá, nem pedig a leírásod alapján. :) 1. lab [...]
csildi: Ez nagyon jó játék...nekem nagyon tetszik, kár hogy ilyen rövid, a labda elegendő, még marad [...]
Rambika: köszi már végigmentem:))) még 2 labda ki is maradt
Mind a 25 komment
Darth Vader Samurai Armor
1866 1 8 Izé
Winterborn: Szerintem jópofa ötlet.
bandee1219: Bocs a SW fanektől, de ennél sztem azért nemesebbek voltak, ez lealacsonyító, gúny!
zuza: áh ez nem is igazi szamuráj páncél , nincs lyuk a tetején! :D Innentől kezdve hősünk nem tud [...]
Mind a 8 komment
Szakíts ha bírsz! >>> Te hogyan koptatsz le?
"Túl jó vagy hozzám!" pl. már bejátszott? ;)

Egyik legjobb ;) az oldalon:
Félreküldött SMS
Ő (Mária) Fehérváron tanult fősulin, én Pesten melóztam. Egy péntek délután ment érte az öccse (Pityu) kocsival, és onnan mentek le vidékre. Én (Zsolt) azon a péntek délutánon is szokás szerint melóban voltam. Egyszercsak kapok egy sms-t szerelmemtől:

"Szia Pityu. Akkor találkozzunk háromnegyed négykor a virágosnál. Képzeld szakítani fogok Zsoltival. Mária"
8047 4 8 Izé
AVIREX: amúgy a reakció bloggal dobogós helyen van nálam az oldal,akkora sztorik vannak,hogy hihetetlen [...]
AVIREX: A biccs meglátta józanul a fészt (gy.k. face....) :)) az ALTGR+G miért nem működik?? [...]
AVIREX: nem csak játszanak.. nekem van egy ismerősöm,elég komoly a nő,bírónő lesz,stb... teljes komo [...]
Mind a 8 komment
Prison Break (A szökés) 2. évad 18. rész
A felvétel, ami kinyitja szemünket, és fény derül mindenre... =)))
13206 6 24 Izé
SexyBaby18: kedvenc filmemnek lőttek :D
karaj: Ez 1 rakás fos...Minek kell keverni a jót (szökés) a rosszal (gyurigeci) ???Szánalmas....A soro [...]
loosefeds: Baszzus ez eléggé meglepő volt :D nagyban várom h mi lehet és errre -.-' XD a faszért szórak [...]
Mind a 24 komment
8 Queens of Death
5647 0 21 Game Izé
eol: Valaki befűtötte a backtracking algoritmusát...
FeFeScR|PT_: A1, B5, C8, D6, E3, F7, G2, H4 A1, B6, C8, D3, E7, F4, G2, H5 A1, B7, C4, D6, E8, F2, G5, H3 A1, B7, [...]
eol: Nem értelmezted rosszul, hanem valószínűleg félreütöttél. Ugyanis a B kétszer szerepel a so [...]
Mind a 21 komment
8 Queens of Death
6327 2 21 Izé
eol: Valaki befűtötte a backtracking algoritmusát...
FeFeScR|PT_: A1, B5, C8, D6, E3, F7, G2, H4 A1, B6, C8, D3, E7, F4, G2, H5 A1, B7, C4, D6, E8, F2, G5, H3 A1, B7, [...]
eol: Nem értelmezted rosszul, hanem valószínűleg félreütöttél. Ugyanis a B kétszer szerepel a so [...]
Mind a 21 komment
Perzsa szőnyeg, nem is drága, csak lehet nem fér be a nappaliba... ;)
2323 2 13 Izé
bandee1219: Hűűűűűűűűű, akkor tuti nem teszek ilyet, nem akarom, hogy elkapjanak a nagyfarkú négerek [...]
Brotherhood Of Iron: bandee erre csak annyit, hogy az eBay-en ha hamis cuccokat arulsz, akkor megbasznak erte eleg csunya [...]
ördög11: photoshop!!!!!!!!!(csak hogy itt is legyen egy ilyen komment...;))
Mind a 13 komment
A "Rubik-kocka kirakása lábbal" világbajnokság döntője.
3183 3 4 Izé
csicsilla: azt a versenyt èn is megnèznèm ahol a farpofàjukkal rakjàk ki!
Maccoyi: Lassan eljön az az idő, amikor már hozzá sem érnek a kockához......... :) Egyébként grat :)
Aideen: nagyon ledöbbentem mikor hallottam erről a versenyszámról....annyira röhejes :D persze ettől [...]
Mind a 4 komment
Olykor rögös a sikerhez vezető út. :))) Na de ennyire? :D (Azért LOL a bemondó is! :)))
11320 9 16 Izé
mcrage: kegyetlen ahogy röhögnek...de érthető is:D
shane: Tiszta James Brown XDDD
MAGura: Én már nem lepődök meg semmin..most a gumicsizma kezd divatba jönni. Egy ilyen kannával egész [...]
Mind a 16 komment
Végre az űrutazóknak is van fizetőeszközük: a neve Quasi Universal Intergalactic Denomination, vagyis Quid. Ne induljatok e nélkül bolygó közi utazásokra!
3775 2 20 Izé
xombat.com: csinaljak szilicimbol ugy tudom az a vilagurben hianycikk
Cromex: Szerintem egész végig sikerült erről beszélni :) Szcientológus zagyvaság.
Balázs: a 17. kommentel elérted hogy a postról beszélsz:D
Mind a 20 komment
The Human LCD - dél-koreai szurkolók
4228 5 10 Izé
bandee1219: Azért elég gyorsan csinálják, kellett gyakorolni, állat.
csicsilla: bazzz ezt összehozni èn tuti a focistàk helyèben ezt nèztem volna,de a srà [...]
Luflee: van benne 2 pixel hiba.
Mind a 10 komment
Kábel dzsungel Bangkokban... avagy a villanyszerelők rémálma. ;)
3754 1 7 Izé
Schabee: aranyos, jó lehet a villanyszerelőnek
Ficánka: Én itt nem lennék villanyszerelő.
bandee1219: Volt már valahol 1 ennél súlyosabb kép is, de azért ez is jó. Kíváncsi lennék, hogy meddig [...]
Mind a 7 komment
Block 66
A 24 éves Lóránt Demeter 5 millió dollár költségvetésű horror sci-fi-jének teaser trailerje.

Infó 1
Infó 2
5788 0 15 Film Izé
cimpi: Kiváncsi lettem mert semmi nem derült ki abbol amit láttam,de ennek ellenére szivesen megnézné [...]
eol: To tease - gyötör, ingerel, kötekedik. A teaser trailer egy olyan reklámfilmecske amiből szinte [...]
bandee1219: Lehet, hogy én sem vagyok tisztában vele, leírhatnád röviden, nincs kedvem utánanézni, de az [...]
Mind a 15 komment
Block 66
A 24 éves Lóránt Demeter 5 millió dollár költségvetésű horror sci-fi-jének teaser trailerje.

Infó 1
Infó 2
5591 1 15 Izé
cimpi: Kiváncsi lettem mert semmi nem derült ki abbol amit láttam,de ennek ellenére szivesen megnézné [...]
eol: To tease - gyötör, ingerel, kötekedik. A teaser trailer egy olyan reklámfilmecske amiből szinte [...]
bandee1219: Lehet, hogy én sem vagyok tisztában vele, leírhatnád röviden, nincs kedvem utánanézni, de az [...]
Mind a 15 komment
Überkreatív névjegyek, ezernyi remek ötlet vehető le belőlük!
Dizájnerek előnyben! ;-)
4120 1 4 Art Izé
CtrlAltDel: Tényleg ritka a minimál feletti névjegy dizájn, de ez nemcsak Magyarországra igaz. Ráadásul a [...]
gvereb1: Szerintem néhány év mulva sokaknak lessz ilyen szintű névjegykártyája.
«Edyson®»: Jozephnek igaza van sajnos. Az embereknek a legegyszerubb kell, sajnos az uj ötletekre nemsokan vev [...]
Mind a 4 komment
Überkreatív névjegyek, ezernyi remek ötlet vehető le belőlük!
Dizájnerek előnyben! ;-)
4389 11 4 Izé
CtrlAltDel: Tényleg ritka a minimál feletti névjegy dizájn, de ez nemcsak Magyarországra igaz. Ráadásul a [...]
gvereb1: Szerintem néhány év mulva sokaknak lessz ilyen szintű névjegykártyája.
«Edyson®»: Jozephnek igaza van sajnos. Az embereknek a legegyszerubb kell, sajnos az uj ötletekre nemsokan vev [...]
Mind a 4 komment
A világ legnagyobb medencéje (San Alfonso del Mar, Chile)
10632 5 21 Izé
bungle: Az indexhez is eljutott a hír röpke 5 év alatt... http://index.hu/kulfold/2012/05/22/negyedmillio [...]
bungle: Még pár fotó: http://minhaselecao.blogspot.com/2008/01/most-larg-pool-in-world-9-photos.html
Ency: hű :)
Mind a 21 komment
Kreatív izék átlagos dolgokból
2183 2 6 Art Izé
bandee1219: Erről az Aranygyermek ugrott be..
anon: http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=32365&c=-3&s=dd&p=3 ez kimaradt :)
Bobek: A nagylakat megpróbálja kinyitni az erényövén levő kis lakatot!
Mind a 6 komment
Kreatív izék átlagos dolgokból
2239 8 6 Izé
bandee1219: Erről az Aranygyermek ugrott be..
anon: http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=32365&c=-3&s=dd&p=3 ez kimaradt :)
Bobek: A nagylakat megpróbálja kinyitni az erényövén levő kis lakatot!
Mind a 6 komment
Daisy rátalált álmai fogására... egy mammut csontra!
3952 1 19 Izé
RdsG: Én nem ismertem a viccet, de rákerestem: "Az asszony elmegy az állatkereskedésbe. Venni akar eg [...]
kolompír: Erről egy vicc jut eszembe: "Karatekutya a faszt..."
Maccoyi: igazi harci kutya....... megölt és megevett egy egész mamutot :)) :D
Mind a 19 komment
Pixar (ill. azóta kiderült, mégse Pixar) - Indigen
Durvulnak a fiúk...
7434 9 14 Izé
Bakeyoo: muhahahhahahahaha
kolompír: Én még nem láttam. Szerintem kurvajó. :D:DD:D:D:D:D:D
Noclip: elnézést emberek, You tubon találtam, nem néztem utána... Majd legközelebb
Mind a 14 komment
Jan Von Holleben: Dreams Of Flying
2804 0 6 Art Izé
Ficánka: Ez király!Megpróbálom én is!
Ency: hű. ezek nagyonjóóók
man_oo: Huhh ez zsír... majd én is csinálok pár ilyet.. :-D
Mind a 6 komment
Jan Von Holleben: Dreams Of Flying
3033 4 6 Izé
Ficánka: Ez király!Megpróbálom én is!
Ency: hű. ezek nagyonjóóók
man_oo: Huhh ez zsír... majd én is csinálok pár ilyet.. :-D
Mind a 6 komment
A Hunyadi Mátyás gimi szokásos évnyitója, az igazgató dallal köszönti szerencsétlen diákokat. Igazi büntetés!
Aki végig kibírta, annak itt a tavalyi évnyitó...
7509 2 20 Izé
kat: durva nagyon.. ez itt a ház.. a hunyadi..:DDD kom nekünk ien évnyitónk lenne sztem a suli már n [...]
Sátánista kiscsávó666: Nálunk az egyik csaj elhányta magát!
Lilu__cica: A huszonhetedik másodpercig bírtam! X( megdöglés!
Mind a 20 komment
Régebbi postok...