REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Treasure of Cutlass Reef - kalózos gémizé.
Próbáljátok ki magatokat, hogy milyen kapitányok lennétek... elég komoly és igényes játék!
12233 13 4 Izé
JeLo: Végig toltam én is :) Szerintem is a vége felé könnyebb, kivéve az utolsó. Na ott végül 3 e [...]
disaster0128: Végigvittem. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRRRRRRRRRRRRRRRR :D
Mimis: én most tartok az ucsó előtti szinten (lvl12), már mindenem full maxos, és úgy aprítom a haj [...]
Mind a 4 komment
Galamb asszonyság becsomagolta férjének az uzsonnát...
3020 1 8 Izé
Mimis: hehhh... Te is mindíg csak a héját kapod?:D
Mec: olyan mint az asszony, csak a közepét eszi ki a kenyérnek :)
iZeMiZe: Ha ez lesz az új trend a galamboknál, szerintem ki fognak halni :D
Mind a 8 komment
Mint guruló izé nem igazán tetszik a Lamborghini, de ez a példány elég jól ki van pingálva.
7921 0 21 Autó Izé
bungle: http://www.flickr.com/photos/vodcars/sets/72157603104900070/
Stawee: kifogyott pár posca úgy látom:D
three.d: És az megvan, hogy meddig? :D
Mind a 21 komment
Mint guruló izé nem igazán tetszik a Lamborghini, de ez a példány elég jól ki van pingálva.
8097 7 21 Izé
bungle: http://www.flickr.com/photos/vodcars/sets/72157603104900070/
Stawee: kifogyott pár posca úgy látom:D
three.d: És az megvan, hogy meddig? :D
Mind a 21 komment
Gríít nyúúúz!! Kevin Everett megmozdította a kezét és lábát ma... öööö... kár, hogy a kollegák megkeverték a videókat! :D
6851 0 17 Izé
kolompír: wtf: köszi a korrekt választ, bevallom, arra számítottam, hogy majd kapok hideget-meleget. :) K [...]
dude: Jééé, az interneten nem csak magyar dolgok vannak? ;)
csicsilla: a komment elsö fele megbögetett köszi ez jol esett a 2. fele is egy kicsit de nem ugy...nem kell [...]
Mind a 17 komment
A Hunyadi Mátyás gimi szokásos évnyitója, az igazgató dallal köszönti szerencsétlen diákokat. Igazi büntetés!
Aki végig kibírta, annak itt a tavalyi évnyitó...
7520 2 20 Izé
kat: durva nagyon.. ez itt a ház.. a hunyadi..:DDD kom nekünk ien évnyitónk lenne sztem a suli már n [...]
Sátánista kiscsávó666: Nálunk az egyik csaj elhányta magát!
Lilu__cica: A huszonhetedik másodpercig bírtam! X( megdöglés!
Mind a 20 komment
Ebben a japán tévéműsorban levegőbe fellógatott pillecukrokat kell a játékosoknak enniük. Egy kis nehezítés is van persze: az orruk alá elhelyezett gumival húzzák vissza őket. :)
5296 5 14 Izé
Schabee: ez nem 100%ok, és ők a vilég miniatürizálói....
Lilu__cica: Marhák, hülyák, barmok, stb.
lori: mien hujek vazeg...jo hogy nem a nyelvetol huzzak vissza
Mind a 14 komment
Gémkapocsból biztosítótű.
3629 3 8 Izé
SexyBaby18: jaah.. köszy baby :D
bandee1219: Hát nem érted? Ha valaki annyira sügér, hogy nem tud venni biztosítótűt, az így készíthet [...]
SexyBaby18: ezt én nem érteeem ... magyarázza meg nekem valakii? hát igen...szőke vagyok :(
Mind a 8 komment
Nem kicsit pörög a lába a fickónak. Egy kis ugrókötél bemutató...
5797 6 6 Izé
emma690101: Jajaja... Nem vagyok egy nagy ugróköteles, de sima ügy, hogy maga mellett pörgette 80%-ban. Ha n [...]
ördög11: sztem is!!!:D:D:D
here: lol ez akkora kaki! majdnem minden pörgést maga mellett csinált....
Mind a 6 komment
Kés, villa, olló, gyerek és béna bűvész kezébe nem való! :)
8758 0 28 Izé
Mimis: Gondolom akkor fogják felkérni asszisztensnek a darabolós trükkhöz. :)
Connektor: na itt már sok vélemény volt...én meg kezdem felvenni az itteni stílust: akkor még senki sem g [...]
Maccoyi: ez morbid volt, de jó :D
Mind a 28 komment
Matyasi Gábor fotográfiái
12965 0 13 Art Izé
Connektor: ....az akár delfin is lehet XD tényleg szuper képek,nekem is a vízpuzzle a No.1!
Maccoyi: Jó kis képek. Valóban vannak jelek amik arra utalnak, hogy pecás a manus :) Vagy legalábbis von [...]
Balázs: rádió café....ezen jót röhögtem:D
Mind a 13 komment
Matyasi Gábor fotográfiái
13539 10 13 Izé
Connektor: ....az akár delfin is lehet XD tényleg szuper képek,nekem is a vízpuzzle a No.1!
Maccoyi: Jó kis képek. Valóban vannak jelek amik arra utalnak, hogy pecás a manus :) Vagy legalábbis von [...]
Balázs: rádió café....ezen jót röhögtem:D
Mind a 13 komment
2007. augusztus 31-én a Cadbury csoki kijött ezzel a reklámmal... de hogy mi köze van ennek a csokihoz?!
3305 1 20 Izé
Brotherhood Of Iron: alpha valahogy sejtettem hogy felre fogod erteni... nem baj elmagyarazom... Azt hogy mennyi a fizete [...]
alphadog: "ahogy aterzi az amugy fantasztikus Phill Colins szamot" Mi vaaaaaan?? Úgy érted az ember abban a [...]
Brotherhood Of Iron: Maga az hogy a gorilla dobol egy aranyos dolog.... ahogy aterzi az amugy fantasztikus Phill Colins s [...]
Mind a 20 komment
Görradírozó
3030 1 12 Izé
bandee1219: Nem nagytrükk, de ötletes és jól meg is csinálták. Kérek még!
P071: Nagyon ügyes...vicces.... .)
gvereb1: spongyabob sorozatban is volt egy varázsceruzás rész!
Mind a 12 komment
Hogyan gyújts rá, ha mondjuk az öngyújtód nem, de egy AK47-es kéznél van... :)
8431 5 18 Izé
Disy: Stílusos. Nekem tetszik :)
nyehőce: LOL!!! Nem hiába, a dohányzás TÉNYLEG káros az egészségre...
Maccoyi: Na lehet, hogy ebböl alakult ki a háború . Pedig ő csak tüzet akart adni a szomszédos országb [...]
Mind a 18 komment
G to da W to da B.... George W. Bush rap... LOL
3727 3 21 Izé
bandee1219: Van egy mondás, hogy utálni valakit felesleges vesződség. Ő tudomást sem vesz róla, te meg id [...]
Ditkus: Ez sajnos igaz...
Cole: Nem kicsit feje tetejére állt a világ! Régen a politikusok politizáltak, a magyarok dolgoztak, [...]
Mind a 21 komment
Yin Yang - aranyos gémizé, amiben két karakterrel kell ügyeskedni egyszerre.
4175 0 2 Game Izé
babapiskóta: dettó! abba is hagytam hamar, nehogy valami nagy baj történjen...
Nakrul: nem nagy vaszizdasz, de azért engem idegesített
Yin Yang - aranyos gémizé, amiben két karakterrel kell ügyeskedni egyszerre.
4791 0 3 Izé
Máln@: http://game.ize.hu/click.php?id=621&url=http%3A%2F%2Fonemorelevel.com%2Fgame%2Fshift :)
babapiskóta: dettó! abba is hagytam hamar, nehogy valami nagy baj történjen...
Nakrul: nem nagy vaszizdasz, de azért engem idegesített
Tower Bloxx - remek ügyességi/logikai gémizé!
15358 11 14 Game Izé
Lundgren: Ezt nem lehet abbahagyni.
Oláh Dóra: Nekem tetszik ez a játék! Meg se lehet unni!
roland66: ez nekem is megvan a telómon is meg neten is játszottam má vele régebben és nekem bejön! de ar [...]
Mind a 14 komment
Tower Bloxx - remek ügyességi/logikai gémizé!
18333 18 10 Izé
RaoulDuke: telefonon sokkal jobb:)
recterus: sztem akkor is jóóx még ha nem akkor is de egy óra alatt végig játszottam
Führer: Egy szó: izé. Ez sztem kifejez mindent...
Mind a 10 komment
"Gnomatic PC" by Sparky
2677 0 4 Izé
bandee1219: Komoly, fantázia, meg ügyesség is kell hozzá rendesen, no meg idő.
Dave85: egy két dolgot mi csináltunk hozzá a cnc-n kecskeméten :D de nem gondoltam volna hogy ide is fe [...]
Soul_Deprived: Lattam elobe is :) srac behozta a Fix.tv Netburger c. Adasaba, es ott lett bemutatva. (En kameraztam [...]
Mind a 4 komment
Ismét gazdagabbak lettünk valamivel... :)
5039 0 2 Izé
Lilu__cica: A crazy japanese TOILET. Tejóég!
bandee1219: Ide nem ír senki semmit, de erre vajon mit lehetne? Magához sem tér senki a sokktól. Vááááá [...]
A csávó nem úgy használja kotont, mint kellene... :D
5631 1 9 Izé
tical25: Ej bazz!Hát túl késő van ehhez már,de egy állat!!!
Disy: Az ilyen állatok nélkül sokkal kevesebb lenne az élet, sztem !
varazs: èn az ilyennek egy hasznàlt kotont adnèk, mèg az "anyaggal" benne! Azt pròb [...]
Mind a 9 komment
Egy kis retro gamez....
8494 0 7 Game Izé
Fuzol9: Szintúgy Ombre. Load error. meg társai. jaja de nem hiányzik! Az talán a kék halálnál is ross [...]
bungle: Nekem XP-m van és Avast, semmit nem jelez, a hw-es tűzfal se... sztem a Vistaddal vagy a gépeddel [...]
dhsrac: vista ultimate meg kaspersky van a laptopomon, és mégis állandoan jelezte a virust ezen az oldalo [...]
Mind a 7 komment
Egy kis retro gamez....
8208 13 7 Izé
Fuzol9: Szintúgy Ombre. Load error. meg társai. jaja de nem hiányzik! Az talán a kék halálnál is ross [...]
bungle: Nekem XP-m van és Avast, semmit nem jelez, a hw-es tűzfal se... sztem a Vistaddal vagy a gépeddel [...]
dhsrac: vista ultimate meg kaspersky van a laptopomon, és mégis állandoan jelezte a virust ezen az oldalo [...]
Mind a 7 komment
Kenguru orgia... :)
Na de gyerekek, fényes nappal?!! :D
5735 0 5 Izé
fecsoki: Ilyent nem láttam, amikor AUS-ban voltam két éve...
Mec: biztos csak fáznak, eléggé lehűlt az idő.
Findzs: a ba... mint a nyulak helyett most mar a ba.. mint a kenguruk a használatos :)
Mind a 5 komment
3D Total - rengeteg CG galéria.
4972 0 1 Art Izé
suvomi: van ott halo előzetes is ! :D :D :D :D
3D Total - rengeteg CG galéria.
4984 4 1 Izé
suvomi: van ott halo előzetes is ! :D :D :D :D
Rossz az, aki rosszra gondol... ;)
32329 50 13 Izé
Lilu__cica: Ügyes, az egyszer biztos...
Kiscsuri: Nekem os rohattúl bejön!!!!!!!XDXDXDXD
Maccoyi: Nagyon állat :)
Mind a 13 komment
Mindent teljesen fel kell fejleszteni. Jó kis logikai gémizé! :)
17874 12 38 Game Izé
tomi77:
ЯRetЯRoboy: Sziasztok!!ha valaki meg tudná mondani h hol találom a többi részét naon hálás lennék neki!! [...]
Matyi: Én kitudtam akasztani! Ez van :D
Mind a 38 komment
Mindent teljesen fel kell fejleszteni. Jó kis logikai gémizé! :)
20403 25 40 Izé
Laretta: Kétféle megoldás is van - nekem az ufós tetszik nagyon
ЯRetЯRoboy: igen Melcsa nekem már sikerült :)
Melcsa: http://www.eyezmaze.com/eyezblog_en/blog/2002/02/grow_ver3.html#monster-ezt valaki nem csinálta má [...]
Mind a 40 komment
A 10 legdrágább festmény a világon.
Na gyerekek, ki hányta...izé..festette az alábbi remekművet? :) 140 millió zöldhasút csak megér valakinek! ;)
5953 0 79 Art Izé
Schabee: szeretem az ilyen képeket, ráadásul egy erőteljesebb ivás után a wcben is szokott ilyen lenni
Balpar: Hát ez tényleg művészi. Istenem h mindent el lehet már adni
alphadog: Az igazi művész David Khang, ő a seggével fest: http://www.davidkhang.com/ http://www.bruntmag.c [...]
Mind a 79 komment
A 10 legdrágább festmény a világon.
Na gyerekek, ki hányta...izé..festette az alábbi remekművet? :) 140 millió zöldhasút csak megér valakinek! ;)
7209 3 81 Izé
bungle: http://allyouneedisart.blog.hu/2014/10/14/a_vilag_10_legdragabb_festmenye_2_resz
bungle: cancer1 küldte: 20 Most Expensive Paintings Ever Sold www.damncoolpictures.com/2012/04/20-most-expe [...]
Schabee: szeretem az ilyen képeket, ráadásul egy erőteljesebb ivás után a wcben is szokott ilyen lenni
Mind a 81 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban dzserboa, az egyiptomi ugróegér.

3165 1 21 Izé
enti: ez is ő :D http://www.youtube.com/watch?v=HXJPIdgPlFg
wtf: BBC még csak most hallott róla? :) http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/7130484.stm" target="_blank [...]
bandee1219: Mekkorát ugrik? Vagy egyáltalán mekkora?
Mind a 21 komment
Na már ilyen is van - itt az intelligens gyurma!

Hogy mi is ez? Nyúlik, mint a rágógumi, pattog, mint a labda, szakad, mint a papír, törik, mint a porcelán... És ha még ez sem elég, akkor találhatunk olyan típusokat is, amelyek változtatják a színűket, világítanak a sötétben vagy éppen vonzzák a mágnesek.
8922 9 13 Izé
Balázs: komoly a cucc:D
bridzsó: Hááát, biztos jó, de nekem inkább az okozna feszültséget, ha 2160 Ft-ot erre költenék...
Nelsonize: vki vmi videót tudna linkelni müködés közben?
Mind a 13 komment
Gondolom ez nagyon hiányzott a tyúkoknak...
2239 0 6 Izé
hadigabi: mi ez a beteges xar?????
Laci: Ja! errul zacsko, turul madar
Sanzi: Szerintem ez a Magyar gárda kabala állata, Árpád - sávos csomagolásban. Nem egy sas, de szárn [...]
Mind a 6 komment
Egy igen ötletes és naccerű reklám trailer...
20085 17 19 Izé
thundermanx: Az újabb - 3G-s - sony-ericcson mobilokban (a w sorozatokban egészen biztosan) van zenefelismerő [...]
hadigabi: nagyon pofás.Ezt hivják igényes munkának.
C00L: ez naggggyon ott vaaaaaaaan :D überkiroá! a zene szerintem valami francia rap alapja lehet, amolya [...]
Mind a 19 komment
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.
6179 0 4 Autó Izé
bandee1219: Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.
emma690101: Lada foreva! :)))
Slaytone: A Ladánál nincs jobb autó, csak drágább... Ezek úgy néz ki mindent kibírnak.
Mind a 4 komment
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.
6415 0 4 Izé
bandee1219: Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.
emma690101: Lada foreva! :)))
Slaytone: A Ladánál nincs jobb autó, csak drágább... Ezek úgy néz ki mindent kibírnak.
Mind a 4 komment
NLOS Cannon Challenge - egy jó kis ágyús lövöldözős gémizé a Discovery oldalán!
12960 3 10 Game Izé
Dalmyqaf: 1 idő után nagyon uncsi...:S
gvereb1: uncsi
wtf: Kéne egy ilyen flash-es multiplayer játék... jó kis izés partikat nyomhatnánk. ;)
Mind a 10 komment
Régebbi postok...