REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
NLOS Cannon Challenge - egy jó kis ágyús lövöldözős gémizé a Discovery oldalán!
15889 13 10 Izé
Dalmyqaf: 1 idő után nagyon uncsi...:S
gvereb1: uncsi
wtf: Kéne egy ilyen flash-es multiplayer játék... jó kis izés partikat nyomhatnánk. ;)
Mind a 10 komment
A Köztársaság Lázadói '07 Superstars kártyák vidám szórakozást biztosítanak Neked és Barátaidnak! Ismerd meg a Galaktikus Lázadás főszereplő figuráit, és gyűjtsd össze az összes kártyát Te is!
8813 18 13 Izé
Bazsee: Hmm, nem is tudom ki lázadozik, forrong itt mostanában...és pont ő nem került bele?! Fegyver: [...]
kamubekLaca: Igazad van. Tényleg férne még bele pár ember... :D
three.d: Qrvajó!
Mind a 13 komment
Kis szellemes kijutós gémizé

2. rész
3. rész
14095 3 88 Game Izé
Wildcat: Rájöttem:D A majom nélkül nem lehet:D
Wildcat: Valaki segítsen nem tudom megdobni a kígyót a kókusszal de miért nem/2.rész/
Kerlés: Köszi! Végre sikerült megoldani!
Mind a 88 komment
Kis szellemes kijutós gémizé

2. rész
3. rész
8152 11 71 Izé
Belkar: jó kis game sztem :D
pulcsi: kész a 4. is:D
pulcsi: köszi, mostmár megcsináltam :D jöhet a 4. ;)
Mind a 71 komment
Top 10 női gonosztevő
9180 1 5 Izé
Dalmyqaf: Legalább ezzel fel tudunk takarni a nyugathoz XD
Nyúzó: Olvassátok: http://hu.wikipedia.org/wiki/B%C3%A1thory_Erzs%C3%A9bet Azért vannak kételyeim!!! A n [...]
erterkos: naná! Elizabeth Bathory
Mind a 5 komment
"Nagyi, erre varjál gombot!" ;)
6901 4 13 Izé
Jozef7: xD
three.d: Nagy zene!
encibenci: Hagyjátok a nagyit! Azt hiszi már mindent látott. :D
Mind a 13 komment
A kis kényelmes... ágyból gépezik. :) (videóval)
5314 0 12 Izé
.::JunKieEQ::.: Nem fenyegeti ez a veszély.... Szerintem...
bicikli: Hogy ez valójában miért is jó nem próbálom meg kitalálni, de felmerül egy apró probléma. M [...]
varazs: Akkor màr, bocs, megfelel egy egyszerù mezei televìziò is, nem?
Mind a 12 komment
Görkorcsolyás szlalomos videósdi. :) Nem nagy kunszt, csak jó boka kell hozzá... :D
4918 7 10 Izé
bungle: Csak nem célzásnak vetted? :D
bandee1219: Ez üzenet volt? :) Majd lesz hamarosan, csak még erőt gyűjtök, nem marad abba. ;)
bungle: Igaz, ami igaz, nincsenek még ehhez (sem) címkék, de a görkori szóra pl. egyből behozta... egy [...]
Mind a 10 komment
Battle Board - nagyon jó deszkás játék! (shockwave kell hozzá)
8605 3 4 Game Izé
JeLo: Ja a jellyt nem, talán csak a zombiölő :), de mégsem, de ez a kettő zsirbivaly :)
Arunson: zsírkavics 1 játék de a jelly-t semmi sem übereli.
bluelight: Tartsd lenyomva az "X"-et illetve a "Z" is használható. A megszerzett fegyvereket a szóközzel ak [...]
Mind a 4 komment
Goomi, az új tehetség :)
4849 3 13 Izé
meri88: helo. Szerintem ez már nagyon nem új. Már vagy 2-3 hónapja lejárt...
csicsilla: elöre is bocs a hülye kèrdèsèrt de mi ez a biros cucc?lemaradtam 3 honapot szoval n [...]
Arunson: ez mekkora szar...
Mind a 13 komment
New York, Explorer's Club rongyrázó gála - drága kaják ínyenc gazdagoknak. ;)
A legjobb a végén a nő, köpni-nyelni nem tud... :D

Még videók a témában.
4345 0 18 Izé
bandee1219: Azért van a pálcika. :)
Cukor: Én ezeket megfogni nem bírom, nemhogy megENNI... böh
CRaPtRaSH: fúúúújjjőőhh:'(
Mind a 18 komment
Fúj West Side, éljen a Dark Side! :)
Egy kis Star Wars Gangsta Rap... :D
4042 8 8 Izé
Ujvy: Iszonyat jó..:D
tommygear: nagggyon nagy
Disy: hát vki legalább egyszerű
Mind a 8 komment
Egy 12 éves kissrác és az ő porszívó gyűjteménye. Érdekes hobbija van... :)
2220 0 6 Izé
Disy: "..nekem értelmes gyereknek tűnik.." PORSZÍVÓKAT gyűjt !!!
Kanka: Ahogyan meséli, nekem értelmes gyereknek tűnik. (Legalábbis értelmesebb mint a feljebb lévő " [...]
varazs: Ja, elkèpzelem, hogy erre kòlti a heti zsebpènzèt a kiscsàkò.
Mind a 6 komment
Viva Voodoo - kicsit morbid, de jópofa gémizé! :)
13228 4 30 Game Izé
hadigabi: kis arik::::::
Baba: 2224...:)))))))))Jopofa
speegy: 2222.A nyilas csattanó aranyos.
Mind a 30 komment
Viva Voodoo - kicsit morbid, de jópofa gémizé! :)
15022 10 33 Izé
Defender9702: thaks ezzel sokat segítettél:))
wtf: Play the game középen?
Defender9702: Hello! Srácok, lenne egy kis problémám, mégpedig:HOGY A FENÉBE KELL EZT ELINDÍTANI?:D
Mind a 33 komment
"Forog a kamera bazmeg, nyomjad!!!" :D
(még szerencse, hogy csak az anyjukra gerjednek... :)))
11567 2 38 Izé
mumus: hat erdekes egy video volt az hetszentseg....majd kinovik a kis kocsogok ezt a buznyulast...
Valerius: Az a gáz, hogy a legtöbb ember, aki tényleg be van baszva, az pont ilyen. na jó, lehet, hogy nem [...]
alavez: részvétem h ismered őket...:D
Mind a 38 komment
Érdekes dolog ez a gipszfétis :)))
23928 3 15 Izé
Dalmyqaf: Ne bassz:D A pisi-kaki szex után nem tudtam, h van-e valami ami + tud lepni, és van:D:D:D:D Ki az [...]
castboyslc: Ha valakit érdekel ez az izé, akkor a következő linked ajánlom: http://cast [...]
castboyslc: ja, csajokat 1 alkalomra gipszelik, és fotozzák, pakolhatok fel több linket is ilyen oldalakról [...]
Mind a 15 komment
Ébredj afgán ébresztőórára! Garantáltan kirobbant az ágyból! ;) De legalább jóóóól indul a napod! :D
3908 2 2 Izé
Maccoyi: ez engem csak egszer éresztene, azt hiszem.....:)))
varazs: Kijaz aki 10 òra negyvenkor èbred?
Egy emo-s rinyálásai :)

További videók:
Kenny Star was at dentist
Kenny Star was at Veszprém
9524 1 115 Izé
bandee1219: én 16-ra emléxem, de a lényeg változatlan........
SexyBaby18: hát rubi baba... csintalan vagy te xD
rubigo: Én is csak annyit tudok, amennyi a nevére kattintva kiderül... :) Változik a kora, mint mindenki [...]
Mind a 115 komment
A gyenge minőség miatt elárulom, hogy ez a fiatalember egy rekesz sör fejében átrohan néhány vagonon. Letolt gatyával. :)
5153 0 3 Izé
psyszah: jaj őt ismerem XD Norbi forevaaah:D ehehe
Ketya: ajjaj :D lehet énis megcsináltam volna:D
kKNd: sör nagy úr :]
Nyomozósdi Grimoire-ral. Kissé összetett, de nagyon jó és a lényeg: megoldható! :)
6105 2 2 Game Izé
Hitehagyott: Jee :D Megcsináltam :D Tényleg nagyon jó volt amúgy...
suvomi: kicsit sokat nyögnek beszélgeté közben
Nyomozósdi Grimoire-ral. Kissé összetett, de nagyon jó és a lényeg: megoldható! :)
6169 2 2 Izé
Hitehagyott: Jee :D Megcsináltam :D Tényleg nagyon jó volt amúgy...
suvomi: kicsit sokat nyögnek beszélgeté közben
Graffiti készítése virtuálisan...
6338 15 3 Izé
xeny: sebaaj azért köszi:)
ReAm1: Print Screen-elni kell :D Elég fapados...
xeny: valaki lesz olyan aranyos és elmondja nekem h hogy kell lementeni?:)
Escape pink room - szerintem eddig a legjobb kijutós gémizé. Sok tárggyal, jó grafikával és minijátékkal. :)
14729 3 28 Game Izé
Panka13: ÓÓÓÓÓÓ Sikerült a zakóból kivennem a töltényt, de hogy hogyan, azt ne kérdezzétek, mert [...]
Panka13: Gyerekek, hogy kell a golyót kivenni a zakó zsebéből????
salug: Köszi a leírást. Kijutottam, de a fegyvert nehezen találtam meg a kuka alján. Kimaradt a leír [...]
Mind a 28 komment
Escape pink room - szerintem eddig a legjobb kijutós gémizé. Sok tárggyal, jó grafikával és minijátékkal. :)
16157 4 25 Izé
Connektor: mind A 9 golyót bele kell lőni...
oltibo: Szétlőttem az ajtót, és most mi van? Nem nyílik ki. Vagy ez a vége?????
Mimis: Srry, a nagy sietségben elgépeltem. :) Valóban, az rúzs szeretett volna lenni. :)
Mind a 25 komment
Egy elég érdekes graffiti chat
5583 4 6 Izé
Ketya: joaz:)
gvereb1: Nem valami jó, inkább stylewars.hu
zuza: mi fél órát játszottunk nagyon jó! :D
Mind a 6 komment
Hát ez elég hülye vicc...
13143 7 59 Izé
Schabee: érdekes fejet vág a gyerek az biztos me az is h nagy geciség volt attól aki ezzel játszatta a g [...]
trendkiller: Kinyirnam a szuleit az biztos. H lehet valaki ekkora allat?
Ketya: bocs .már tudom:) nagyon lol ez GAME:)
Mind a 59 komment
Ki gondolná, hogy egy férfi wc-ben ilyen mókás dolgok is történhetnek? ;)
10046 0 11 Izé
Kanka: a humor felső foka...ajánlom Zsiros barátomnak.
grmindenyssa: Ez kicsit sem vicces, mocskos, szemét dolog, a sokak által lenézett ún. természeti népek pl. b [...]
Jonsai: Kár, hogy nem volt legalább egy, aki nyugisan reagál az esetre... Bár ki tudja, talán még az i [...]
Mind a 11 komment
Mcdonald's - Big Mac, sültkrumpli? Egy kis érdekesség... Gondoljátok végig, hogy mennyi idő kell a lebomlásához. Én szeretem, de ez elrémiszt! Sültkrumplit többet nem eszek!!!
14008 11 92 Izé
norbertvincze: tökéletes zárómonológot mondott az illető, Ön dönt!
bungle: Science teacher gets surprising results from McDonald's diet www.youtube.com/watch?v=m-FBV3-pwDk
dilidoki12: ömm a harmadok hétnél visszanyeltem a hányingerem :S
Mind a 92 komment
Merevlemez 1956-ból 5Mb kapacitással... ilyenből 500 gigásat! :)
3622 2 6 Izé
bungle: Lőcs küldte: 1GB - Akkor és most... http://m3.bestpicever.com/pics/pic_11905866446435.JPG
Menyet: Ezt jól kiszámoltad ;)
eol: Ez nagyon urban legend szagú volt nekem. De utánanéztem és tényleg... :O http://en.wikipedia.or [...]
Mind a 6 komment
Egyszerű, de szórakoztató gémizé
10978 2 50 Game Izé
Mec: a zsákot a másik kettő mellé, aztán mikor bemegy a csőbe, akkor rákattintasz és felemeli a l [...]
ledit: Hahó valaki! Az alvajárósnál a 4. pályán, az építkezésen a homokzsákot(asszem az) hova kel [...]
lacccca: A feljárót ne engedd le, az ereszcsatornával el tudod oltani a tüzet, macskát fejbevágod, majd [...]
Mind a 50 komment
Egyszerű, de szórakoztató gémizé
10659 11 52 Izé
Nao: A másodikban az állatkertes pályán, az oroszlánnal mit kell csinálni?? Ha kinyitom az ajtót a [...]
garymayer9839: könnyű volt.amúgy szeretem az ilyen játékokat
Mec: a zsákot a másik kettő mellé, aztán mikor bemegy a csőbe, akkor rákattintasz és felemeli a l [...]
Mind a 52 komment
Görögtűz
8802 3 25 Izé
Luflee: De kiraly :) it is van mondjuk 2 park elottem is, meg ez is 25 eves haz, dehat... 47°26'24.78"N 19 [...]
Cromex: Ez olyan szinten újépítésű, hogy közel 25 éves, és igen, ez a lakótelep. A város vezetős [...]
Luflee: tudtommal is muholdrol van. Es nem tudom miert nem jon ki nalad :/ Szivesen segitenek, ha tudnek. Az [...]
Mind a 25 komment
Egy igazi guruló izé...
5221 0 9 Autó Izé
lacizs: megmondom én miez! mr garrison zseniális masinája, az AZ! XD
dhsrac: ha adnak hozzá egy ilyen terminátor nőt, akkor rendelek én is ebből a nagyon elb_szott hintasz [...]
gvereb1: Ezt vajon fel lehet tenni a hévre? :) Mert a bicikliúton nem fér el. lol ez a masina
Mind a 9 komment
Egy igazi guruló izé...
5309 1 9 Izé
lacizs: megmondom én miez! mr garrison zseniális masinája, az AZ! XD
dhsrac: ha adnak hozzá egy ilyen terminátor nőt, akkor rendelek én is ebből a nagyon elb_szott hintasz [...]
gvereb1: Ezt vajon fel lehet tenni a hévre? :) Mert a bicikliúton nem fér el. lol ez a masina
Mind a 9 komment
Joel King rekordja 181.4 km/h ezen a guruló izén. (videóval).
3234 0 1 Autó Izé
mrschwalbe: "Ez a gyerek meg nhem nohrmálish" by L'L' :D
Joel King rekordja 181.4 km/h ezen a guruló izén. (videóval).
3118 0 1 Izé
mrschwalbe: "Ez a gyerek meg nhem nohrmálish" by L'L' :D
Egy menő angol művész megsértődött azon, hogy nem készíthetett hivatalos portréfestményt George Bushról, ezért egy nem hivatalos, pornóképekből montázsolt verzióval állt bosszút.
7978 2 9 Izé
bandee1219: Úgy érted szemből? Tehát a jobb. Hát, érdekes a textúrája. :)
kat: Hát nekem a bal füle nagyon tetszik...:D
bubi66: Meggyőztél .... ilyen érvekre nem tudok mit mondani . :)
Mind a 9 komment
Meggyőző, két órás dokumentumfilm a WTC összeomlásáról, ami a készítők szerint nem más, mint a világ legnagyobb biztosítási csalása. Ha végignézted, garantáltan hinni fogsz nekik! ;)
24457 18 58 Izé
Mr.T.: exortus küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=vxcucTLkWtY&feature=related Szöveg: MIT-s mér [...]
bungle: LordGazember küldte: Összeesküvés elmélet!? 3 részes (elég érdekes) http://video.google.com/ [...]
Balázs: http://www.911truth.org/
Mind a 58 komment
Alex Grey festményei - aki Tool-t hallgat, annak ismerős lehet.
(én csodálkoztam a legjobban, hogy ez még nem volt...)
4638 2 9 Art Izé
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35611
Arunson: A TOOL név egy amerikai rockbandát takar amely 1990-ben alakult Los Angeles-ben(Kalifornia).Az Aen [...]
Balázs: valami zenekar ami a fiúk szerint jó zene az Alex meg az énekes lehet kb....
Mind a 9 komment
Régebbi postok...