REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Alex Grey festményei - aki Tool-t hallgat, annak ismerős lehet.
(én csodálkoztam a legjobban, hogy ez még nem volt...)
5329 5 9 Izé
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35611
Arunson: A TOOL név egy amerikai rockbandát takar amely 1990-ben alakult Los Angeles-ben(Kalifornia).Az Aen [...]
Balázs: valami zenekar ami a fiúk szerint jó zene az Alex meg az énekes lehet kb....
Mind a 9 komment
Biztos sokan hallottak már a Pentagon támadásáról szóló összeesküvés-elméletről. Te mit gondolsz róla?
9682 19 40 Izé
bungle: norbertvincze küldte (2007-es videó): URL: http://www.youtube.com/watch?v=paWiZ2Y8fRg Szöveg: "A [...]
Laci: Jaj de jól eltértünk a témától! :) Van esetleg valami új hír az ötcsillagos kaszárnyáról [...]
Zorro: Én is ezt mondom, hogy jelen pillanatban csak kísérletek folynak, illetve kísérletek, hogy a j [...]
Mind a 40 komment
Fatboy bemutatja, hogy "mellesleg" ott van a szeren :))))

(sügérek: klikk a "Confirm Birth Date" gombra, mivel a youtube szerint felnőtt kategória).
3724 0 2 Izé
cica-bi: Lehet h "mellesleg" ott van, de ízlésileg valahol máshol...
eszterbeterpesztel: nah, ezt a videót biztos nem nézem meg, mert már ettől a képtől hányingerem támadt
Orosz guminénis verseny
3234 0 4 Izé
cica-bi: Ez jó!! Tuti nem merül el senki!! Be kellene vezetni minden strandra....:D:D
Arunson: Simán neveznék.
Luflee: mert ok nem kaptak gumipasit, nekunk csak egy tagjuk jar, azzal meg aztan nem lennenk kimentve..
Mind a 4 komment
Starsky és Hutch flipperes gémizé
9260 5 6 Game Izé
Zorro: Ja a Pepsis. Azzal elsőre csináltam 9. 222.512-t de nem jött be. Ez inkább olyan mint egy igazi [...]
Zorro: 37.933.500 Persze mákom is volt, mert az urban informantnal kipörgetett +5x-ős bonus szorzót, í [...]
Beni0503: Új rekord 19,635,353
Mind a 6 komment
Starsky és Hutch flipperes gémizé
9745 13 7 Izé
kispeki: Nekem 18.932.600 lett :P :)
Zorro: Ja a Pepsis. Azzal elsőre csináltam 9. 222.512-t de nem jött be. Ez inkább olyan mint egy igazi [...]
Zorro: 37.933.500 Persze mákom is volt, mert az urban informantnal kipörgetett +5x-ős bonus szorzót, í [...]
Mind a 7 komment
The Angry Video Game Nerd
Régi játékok, amiket ha lehet kerüljetek!
2626 4 2 Izé
kukiszabi: hát igen aki nem ismerné az avgn-t annak nagyon ajánlom, van egy két naon állat videója, én e [...]
Waking_Waste: He's gonna take you back to the past To play the shitty games that suck ass He'd rather have a buffa [...]
Egy kis mókás videó a GTA San Andreas Multiplayer részéről.. :D
7136 4 16 Izé
bungle: Inkább ide írd, Deep... http://www.youtube.com/watch?v=tUkhmPpLq8Y
Daron666: aloha! nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni az sa-mp normális verziot???? zolee94@hotmail. [...]
twitch: EmiNEM ! vagy bárki SA guru:) ,kéne egy kis segítség multiplayer beállításokkal kapcsolatban. [...]
Mind a 16 komment
A ping-pongra gerjedő macsekok aranyosak. A japcsi narráció viszont félelmetes.
2753 1 0 Izé
Billy gennytortái

"Billy ízletes gennytortákat készít, amikhez a rengeteg pattanás adja az alapanyagot."

Szerintem ideális képességfejlesztő játék a mai gyerekeknek.
9595 1 17 Game Izé
Oláh Dóra: Volt, de ez jobbbbbbbb
csicsilla: volt màr egy hasonlo patti kinyomkodos jàtèk...anyukàm arra tanitott hogy ne nyo [...]
Arunson: elég beteg.ezért kib...ott fasza
Mind a 17 komment
Billy gennytortái

"Billy ízletes gennytortákat készít, amikhez a rengeteg pattanás adja az alapanyagot."

Szerintem ideális képességfejlesztő játék a mai gyerekeknek.
9743 3 16 Izé
csicsilla: volt màr egy hasonlo patti kinyomkodos jàtèk...anyukàm arra tanitott hogy ne nyo [...]
Arunson: elég beteg.ezért kib...ott fasza
cica-bi: elzsibbadt tőle a kezem
Mind a 16 komment
90 éves apuka a 21. gyerekével!
4237 2 6 Izé
galiba: ne cikizzétek szegénykéét:@ kiko te még ilyen se lennél az ő korában:@
kiko2: öreg ezen a képen olyan mint egy viaszbábú :)
Balázs: nem tom melyik a csúnyább, a gyerek vagy a papó....:S
Mind a 6 komment
Vigyázat Spice Girls, itt van a jövő új fiatal tehetséges lánycsapata!
11857 2 66 Izé
Nyolan: Úgy vettem észre, hogy az emberiségnek rendkívüli szüksége van egy G.I.S. lyricsre, mert seho [...]
qstion: te jo eg....
eol: Ezt annak a szülőnek tegyék fel aki úgy megijesztette azt a szegény kislányt (http://www.ize.h [...]
Mind a 66 komment
Több száz meztelen ember pózolt Spencer Tunick fotósnak a svájci Aletsch-gleccsernél, a Greenpeace szervezésében.
13190 0 21 Art Izé
Mimis: Őőőő... Woww... :D
csicsilla: köszi most màr biztos vagyok benne,hogy egy pasira van szüksègem,de nagyon gyorsan!XD
wtf: Csicsi, szerintem izélj egy jót inkább... :D (az a pasi sztem nem "erektál", de ha igen, akkor n [...]
Mind a 21 komment
Több száz meztelen ember pózolt Spencer Tunick fotósnak a svájci Aletsch-gleccsernél, a Greenpeace szervezésében.
14248 2 21 Izé
Mimis: Őőőő... Woww... :D
csicsilla: köszi most màr biztos vagyok benne,hogy egy pasira van szüksègem,de nagyon gyorsan!XD
wtf: Csicsi, szerintem izélj egy jót inkább... :D (az a pasi sztem nem "erektál", de ha igen, akkor n [...]
Mind a 21 komment
Top 5 legszerencsésebb gól
6205 3 5 Izé
Waking_Waste: hmm már meg se nézem mert van pár sztem amit láttam:Dtegnap nézte vki a meccset?
Balázs: az elsőbe én se látom a szerencsét de Owen-é szép volt asszem ő lőtte ha jól láttam...
Szmiri: hát elég szarul lettek sorrendbe helyezve, az első is inkább csak pech mint szerencsés gól, az [...]
Mind a 5 komment
Labdázós gémizé...
5244 0 2 Game Izé
Luflee: xbox 360ra van olyan jatek, hogy igy ilyen embereket, pontosabban testeket kell kiloni autobol mindi [...]
Szmiri: ez nagyon beteg
Labdázós gémizé...
6220 3 2 Izé
Luflee: xbox 360ra van olyan jatek, hogy igy ilyen embereket, pontosabban testeket kell kiloni autobol mindi [...]
Szmiri: ez nagyon beteg
Exmortis 2 - kijutós gémizé kizárólag felnőtteknek és erős idegzetűeknek! Kis angoltudás nem árt.
6523 3 48 Game Izé
<-{st.one}->: hol sikerült ezt elérni, baba? :) na most komolyan, ha vki még szeretne segítséget az írjon id [...]
babapiskóta: hopsz... én maghaltam
<-{st.one}->: én hülye ma hajnalban csináltam meg... nem fostam ám össze magam párszor... :D amúgy annyira [...]
Mind a 48 komment
Exmortis 2 - kijutós gémizé kizárólag felnőtteknek és erős idegzetűeknek! Kis angoltudás nem árt.
6325 7 45 Izé
viccsike: Szia, ha egy óra alatt kivitted, segíthtnél, mert már két hete azon agyalok, hogy hol a csavarh [...]
viccsike: Szisztok Fiúk Lányok! Templomon túl vagyok. Bent vagyok a házban. Az akaszott emberes szobában [...]
kulika: nah laza 1 ora alatt kivittem komoly sztem
Mind a 45 komment
Battle Wheels - gyilkolj robotokat jól ;D
8447 2 6 Game Izé
dilidoki12: könnyü...
xXxÁdámxXx: Azé kóddal sokkal könnyeb :D
tavihod: köszi
Mind a 6 komment
Battle Wheels - gyilkolj robotokat jól ;D
8839 7 4 Izé
tavihod: köszi
eol: Áh dehogy kell: Venus1, Pluto2, Saturn3, Mercury4, Blackhole2pk. Google powa!
tavihod: nekem kellenének de ahoz meg kell venni egy ilyen robotot...
Mind a 4 komment
Tartsd egyenesben a golyót! Én elvoltam vele! XD
7595 0 12 Game Izé
WeekendWarrior: nagyon pofára megy... volt h 20 mpig nem jött semmi... de aztán 100 körül mindig végem XD
JeLo: De hogy kell? Hiába huzom az egeret, vagy kattintok, semmi :)
Matyi: 70 sikerült sajna
Mind a 12 komment
Tartsd egyenesben a golyót! Én elvoltam vele! XD
9063 3 12 Izé
WeekendWarrior: nagyon pofára megy... volt h 20 mpig nem jött semmi... de aztán 100 körül mindig végem XD
JeLo: De hogy kell? Hiába huzom az egeret, vagy kattintok, semmi :)
Matyi: 70 sikerült sajna
Mind a 12 komment
Nagyon érzi a ritmust a gorilla! :D
3556 2 6 Izé
Csordog: +bsszátock a muthert. ok?
Szmiri: kíváncsi vagyok hogy erre vajon maga jött-e rá
neophyte: jól küldi a majomja! :D
Mind a 6 komment
Escape from Island - szigetről kijutós gémizé.
11606 2 88 Game Izé
Robcsi: Nekem tetszett. Jól jött azért néhány segítség, köszönöm!
darkhell: az arany tök felesleges volt!!!
killbaly: 00:31 alatt akasztottam ki:)
Mind a 88 komment
Escape from Island - szigetről kijutós gémizé.
11094 4 90 Izé
beatrice40: 24 perc, szerintem kemény volt, bár én ritkán játszom
izezokiscsaj: na én utánnad csináltam 00:03 háh:)
-daved-: 0:04 na ezt csináljátok utánam ;)
Mind a 90 komment
Görög vezető bemutatja, mit kell csinálni, ha eltévesztetted a kijáratot. ;)
11547 0 18 Izé
Minusz: mi most voltun görögországba ezen má meg se lepődök....
Laci: Öt görög, öt török, öt az úton hömpörög, de egyik se hőbörög - mindegyik az útra figy [...]
P071: Hát ez nagyon kemény :D:D:D De a többiek le se szarják h jön szembe vki :D még csak nem is las [...]
Mind a 18 komment
The Golden Compass

Ez alapból egy könyv trilógia. Én kb egy éve olvastam el, akkor még nem nagyon volt ismert, de most már filmet csinálnak belőle. Azt mondják, hogy olyan sikere lesz, mint a Gyűrűk Urának vagy a Harry Potternek - szerintem is így lesz.

Nagyon jó a történet, aki teheti mindenképp olvassa el még a film megjelenése előtt.
4762 0 42 Film Izé
Fear: Már magyarul is elérhető az oldal!!!
csokioroszlán: Nekem mosómedvém lett...ennyit az oroszlánról...
Arunson: elég jó lesz.nemrég kezdtem bele a könyvbe és jóóó...
Mind a 42 komment
The Golden Compass

Ez alapból egy könyv trilógia. Én kb egy éve olvastam el, akkor még nem nagyon volt ismert, de most már filmet csinálnak belőle. Azt mondják, hogy olyan sikere lesz, mint a Gyűrűk Urának vagy a Harry Potternek - szerintem is így lesz.

Nagyon jó a történet, aki teheti mindenképp olvassa el még a film megjelenése előtt.
4576 5 42 Izé
Fear: Már magyarul is elérhető az oldal!!!
csokioroszlán: Nekem mosómedvém lett...ennyit az oroszlánról...
Arunson: elég jó lesz.nemrég kezdtem bele a könyvbe és jóóó...
Mind a 42 komment
The Rubber Ball Guy - nem kell megijedni, csak egy átlagos japán. :)
4409 2 15 Izé
varazs: Ugy nèz ki, mintha a Barbapapa-sorozatbòl lèpett volna ki..
kukiszabi: Isten áldja Japánt. ezek állatok :D:D nem tudok betelni velük
Laci: Ha valamiképpen ismerhetné Benedek Elektől "A kis gömböc"-öt, lehet, hogy többed magával ugr [...]
Mind a 15 komment
Volvo Extreme Gravity Car
8947 0 13 Autó Izé
Élien: Meglássátok testvéreim, eljő az idő ,mikor a falusi kocsmák előtt ......:)
csicsilla: de mièrt nèz ez a csaj olyan morcin...
pitteee: Ha csaj hozzá jár, beszélhetünk róla :)
Mind a 13 komment
Volvo Extreme Gravity Car
9089 1 13 Izé
Élien: Meglássátok testvéreim, eljő az idő ,mikor a falusi kocsmák előtt ......:)
csicsilla: de mièrt nèz ez a csaj olyan morcin...
pitteee: Ha csaj hozzá jár, beszélhetünk róla :)
Mind a 13 komment
Golyóálló babakocsi - soha nem tudhatod... ;)
5676 2 18 Izé
Balpar: Kíváncsi vagyok mi lett volna a reakció h egy goló átmegy
Bbalugray: Ez a "fegyver" max. mustármagot lő ki... A hangja pedig... nevetséges. Ez elé egy Tesco-s babako [...]
bungle: Golyóálló hátizsák. Ideális iskolai lövöldözésekhez: http://www.kpho.com/education/1386308 [...]
Mind a 18 komment
"Christine" by Gozer
3914 2 9 Izé
Hiperoxid: Tudod mindenkinek más számít!!!NEked a teljesítmény...másnak a kinézet, vagy éppen a csönde [...]
Mec: itt: http://modtechhall.radikalmod.hu/index.php?p=hirek&y=70
Mec: ez a tavalyi kiállítás közönségdíjas daraba, tehát ez kell a népnek :)
Mind a 9 komment
DayMare Town - ha még nem unnád a kijutós gémizéket...
4853 1 110 Game Izé
Lilu__cica: Hát nekem eddig semmit nem sikerült elérnem...
lori: you have just left daymare town,thank you for finishing this game....g\draga ur isten...4ora jatek u [...]
bungle: Hagyd, az e-mail címében levő évszám alapján 12-13 éves. Inkább rágyúrhatna egy kicsit a n [...]
Mind a 110 komment
DayMare Town - ha még nem unnád a kijutós gémizéket...
4660 6 109 Izé
lori: you have just left daymare town,thank you for finishing this game....g\draga ur isten...4ora jatek u [...]
bungle: Hagyd, az e-mail címében levő évszám alapján 12-13 éves. Inkább rágyúrhatna egy kicsit a n [...]
alphadog: Na figyi kicsi lemezhuszár, te amikor a dizsiben lemezlovagolsz, mások döntik el helyetted, hogy [...]
Mind a 109 komment
Kambodzsai cukorka... nyammmi!

+ bonus videó
+ ahonnan a kép is van
3879 1 29 Izé
bungle: http://index.hu/kulfold/2016/09/05/tarantula_kambodzsa_etel/
bungle: cancer 1 küldte: www.damncoolpictures.com/2013/02/cambodian-fried-spiders.html
wtf: Mmmmm... finom husis falatok: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=32699" target="_blank">http://w [...]
Mind a 29 komment
Erre mondják, hogy olcsó játék hülye gyerekeknek...? (legalább fogy a kettyós fajtája :)).
4778 0 22 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2009/05/real-hares-on-trains.html
Schabee: egészségükre a hülyéknek
peet: Elég nagy a háló, mégis ezt olvassák sokan....erre is rá fog mászni a MATÁV, a CIA meg a NAS [...]
Mind a 22 komment
Ha még gyantaszűz vagy, akkor kötelező! Dokumentumfilm egy török gyantázónőről. Sokkoló képek.
15450 3 5 Izé
Ency: ebben mi a nagy szám??
Luflee: no letemre nekem is unalmas... es nem is neztem vegig bevallom oszinten.
LittleDeejay: Ez biztos ilyen nőknek való film, mert rohadtul unalmas :D De szerintem a lányok is uncsinak tal [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...