REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gilad Benari fotói
3735 1 5 Art Izé
mekszamnojz: tyűűűű :)
AVIREX: osztom a véleményedet! -köszi bungle a postot!
CRaPtRaSH: nagyon tetszenek,egyre se monadnám hogy nem szép
Mind a 5 komment
Gilad Benari fotói
3824 14 5 Izé
mekszamnojz: tyűűűű :)
AVIREX: osztom a véleményedet! -köszi bungle a postot!
CRaPtRaSH: nagyon tetszenek,egyre se monadnám hogy nem szép
Mind a 5 komment
Jó móka lehet így száguldozni lefele egy hegyi úton... csak ne jöjjön át rajtad egy kamion szemből. ;)
(zene: Muse - Map Of The Problematique, amiért már érdemes megnézni :))
56337 6 15 Izé
Athelas: megunta az életét
dhsrac: Micsoda komoly kommentek vannak itt! :D Ez a pali meg jól küldi! mehetne egy ilyen feladat a rette [...]
Mimis: És a durva bazze, hogy beelőzi a motorost. :DD Mondjuk kaminyont előzni nem túl nehéz vele, cs [...]
Mind a 15 komment
17 gyerek nem elég, többet akarnak...
3403 0 25 Izé
Balázs: kijönne 3 Jackson Five XD egy focicsapat cserékkel XD vagy a Tucatjával Olcsóbb egész stábja X [...]
cica-bi: Az biztos h nagy támogatást kapnak mindenhonnan, de mint látod ők ruhát meg élelmet vesznek be [...]
LittleDeejay: Ez is igaz.
Mind a 25 komment
Onslaught 2 - ismét egy Tower Defense szerű gémizé.
Szerintem ez a legjobb!
16908 4 27 Game Izé
Lundgren: hardon elmegy
Szamooca: 555.nél meguntam :):D ( (:!dodrokeramötnödgemmomoynbbávottecapsaah)
Szamooca: Ez tök jó!!!!
Mind a 27 komment
Onslaught 2 - ismét egy Tower Defense szerű gémizé.
Szerintem ez a legjobb!
17531 20 24 Izé
xXxÁdámxXx: Ez Naon naon JÓ!!! 579. pályán jöttek a haverok és mentünk focizni de bisztos birtam volna m [...]
xXxÁdámxXx: NAON KÖCCE!!! SIKERÜLT!!!:D:D:D:D:D:D:D:):):):):):):>:>:>Mondjuk csak a 103.pályáig jutottam de [...]
eol: Ha rezeg az nem kombó, hanem freakout (megvadul a torony, és folyton lövöldöz, elég hatásos). [...]
Mind a 24 komment
A "Vadász János Tolerance Budapest" képet választottuk ki az ize.hu pályázat nyerteseként. Gratulálunk a beküldőnek, Krisztiánnak, akit értesítettünk, hogy átadhassuk a nyereményét, egy játékfegyvert. Reméljük soha nem kell használnia!
4790 2 8 Izé
dude: Ez az, akkor lőjük le őket!
sublót: Gondolom az előzményekre senki sem kíváncsi, miért is lőtt rá?... Láttatok biciklis futárok [...]
csicsilla: ezek mind nagyon jok!!!tisztelet!
Mind a 8 komment
Stalingrad - hasonló, mint ez meg ez meg ez meg ez a gémizé.
6774 4 3 Game Izé
Mo: 4168 pont. a 29edik pályán elvéreztem :(
Zsóti: Nem is kicsit buták:(
Thufir: Buták az ágyúk :(
Stalingrad - hasonló, mint ez meg ez meg ez meg ez a gémizé.
6898 4 2 Izé
Zsóti: Nem is kicsit buták:(
Thufir: Buták az ágyúk :(
Felhőtlen gyerekkor
3896 1 26 Art Izé
Luflee: megis erdemelt egy ujabb kommentet ? :) De en tovabbra is mondom, hogy gyerekekre, plane ennyi idose [...]
mózesgizmó: tuti hogy PS
nyehőce: Ebben a korban még természetes a mosolyuk.
Mind a 26 komment
Felhőtlen gyerekkor
3890 10 26 Izé
Luflee: megis erdemelt egy ujabb kommentet ? :) De en tovabbra is mondom, hogy gyerekekre, plane ennyi idose [...]
mózesgizmó: tuti hogy PS
nyehőce: Ebben a korban még természetes a mosolyuk.
Mind a 26 komment
Blu, olasz graffiti művész
2480 1 14 Art Izé
Balpar: Hát érdekes témák, jól néznek ki de az én házamon lehet h nem látnám szivesen
Matyi: Tiszta tömeg szex!
csicsilla: igen a graffitisek tudnak szèpeket alkotni!!! nem az a graffiti amikor 3 csik van szinessel fuj [...]
Mind a 14 komment
Blu, olasz graffiti művész
2252 1 14 Izé
Balpar: Hát érdekes témák, jól néznek ki de az én házamon lehet h nem látnám szivesen
Matyi: Tiszta tömeg szex!
csicsilla: igen a graffitisek tudnak szèpeket alkotni!!! nem az a graffiti amikor 3 csik van szinessel fuj [...]
Mind a 14 komment
Golyóálló limo - zűrös partikra ;)
4369 0 3 Autó Izé
csicsilla: ezek vannak a bim bim partykra gyàrtva,kicsit ocsmàny de tuti hogy elèg dràga ah [...]
mekecske: Hamar szedjétek le, nehogy Fletó meglássa, mert újratervezteti a kormányzati negyed parkolójá [...]
kettyós: nekem jobban teccene feketében :P ha a zűrös partykat nézzük elég sokmindenkinek szüksége l [...]
Golyóálló limo - zűrös partikra ;)
4753 0 3 Izé
csicsilla: ezek vannak a bim bim partykra gyàrtva,kicsit ocsmàny de tuti hogy elèg dràga ah [...]
mekecske: Hamar szedjétek le, nehogy Fletó meglássa, mert újratervezteti a kormányzati negyed parkolójá [...]
kettyós: nekem jobban teccene feketében :P ha a zűrös partykat nézzük elég sokmindenkinek szüksége l [...]
Végre lehet kapni repülő csészealjat! :)

Videó az M200x repüléséről itt.
5271 1 8 Izé
Milánkaaa: ez de duvra , ez is propellerekkel működik?
bungle: NG is rákapott az izére. ;) http://www.geographic.hu/index.php?act=napi&rov=3&id=9979
wtf: http://www.ananova.com/news/story/sm_2445850.html" target="_blank">http://www.ananova.com/news/story [...]
Mind a 8 komment
Cicc, cicc, cicc... ;)
Oroszlánszelídítés egy guriga wc papírral. :D
5380 1 5 Izé
karmigran: amit egy hasonló videóban láttam, az valami brutális: http://www.youtube.com/watch?v=0kaI0LMqzHw [...]
sanyi123456: Azé amikor ott volt töle az oroszlán kb 1,5 méterre,lemértem volna a csávónak a vérnyomás [...]
mephistto: Nyílván vadászkörnyéken csinálták av ideot aho laz állatok valami idegen tárgyat meglátnak [...]
Mind a 5 komment
Már rég volt büntetés, úgyhogy most durván bepótoljuk! :D
Black Out - Video Games
4999 2 31 Izé
csicsilla: ès megnèztem megint ezt nem hiszem eeel!jobban tettèk volna ha tènyleg vidiog [...]
JeLo: A rohadt élet. Először nem tudtam eldönteni, hogy az énekes férfi vagy nő, aztán amikor megh [...]
peet: Júúúj! Az egyik gyereknek a feje két oldalán, nagyon a szélén van a szeme. Megijesztett.
Mind a 31 komment
Vadász Jánosról biztos hallott már mindenki, aki nem kómában töltötte szabadidejét az elmúlt napokban. Most egy kis kreatív feladatra invitálunk Titeket: elő a grafikai programokkal és készítsetek minél humorosabb, elborultabb képeket a témában (képet pl. találtok >ittnekünk
6288 2 10 Izé
DD: pár napig nem voltam itthon, csináltam egy jót is :D
bungle: Kiraktam, hááát... lehetett volna kreatívabb is. ;) http://www.funpic.hu/funblog/vadasz/vadasz_1 [...]
DD: csináltam máris két képet, ez jó ötlet :D
Mind a 10 komment
Shigeru Ban japán építész papírhidat épített Franciaországban, a Gardon folyó felett. A híd 20 embert bír el egyszerre.
Az építész egyéb papírépítményei.
3688 0 6 Art Izé
csicsilla: ezekre vannak tesztek a felhökarcolok beton alapjait is ugy tesztelik hogy elősször kis hengereke [...]
alphadog: Valószínű ebből: "Shigeru's cardboard-tube structure is strong enough to carry 20 people at a ti [...]
nearo: honnan tudják, hogy csak 20 embert bír el? kipróbálták? :)
Mind a 6 komment
Shigeru Ban japán építész papírhidat épített Franciaországban, a Gardon folyó felett. A híd 20 embert bír el egyszerre.
Az építész egyéb papírépítményei.
3927 2 6 Izé
csicsilla: ezekre vannak tesztek a felhökarcolok beton alapjait is ugy tesztelik hogy elősször kis hengereke [...]
alphadog: Valószínű ebből: "Shigeru's cardboard-tube structure is strong enough to carry 20 people at a ti [...]
nearo: honnan tudják, hogy csak 20 embert bír el? kipróbálták? :)
Mind a 6 komment
A Google Earth legérdekesebb látnivalói
13826 9 12 Izé
Ficánka: Kár hogy azt a falut aho lakok nem mutatjaigy meg(csak a falu körvonalait) :(((
csicsilla: ez olyan hihetetlen!bàrki bàrmikor megkukkolhat!!!
nearo: az bizony egy tengerpart
Mind a 12 komment
Redneck Golf :)))
2351 0 2 Izé
Cromex: Nem értem, hogy miért baj, ha redneckeknek hívod őket, ha egyszer ők is úgy hívják magukat. [...]
kKNd: ehehe, érdekes, bár azért normálisabb ütőkkel kecsesebb sport. :D
Spiderboy Guiness rekordja - a legtöbb pók a testen
5778 0 17 Izé
JackSlater: hé skacok a gumipók az oriás para (cartman) XD
Slarioux: Azaz műpókok!
ZomBeeZ: Egyértelműen meg lehet állapítani hogy ezek nyugodt méregtelen emberszerető jókedvű vidám p [...]
Mind a 17 komment
Atkishkin Alexandr művei

Mindenkinek jó hétvégét, ne kockuljatok sokat a gép előtt, menjetek ki a friss levegőre, legalább lesz egy kis színetek... Viszlát hétfőn! :)
6362 0 31 Art Izé
brigi_cica: yes bungle vissza tért!!!! vége a depressziònak és az idegbetegségnek :D
Luflee: helyes :)
babapiskóta: Már hétfő van!!!!!!! :D:D:D:D:D Nyugi, teljesen nyugodt vagyok. :P
Mind a 31 komment
Atkishkin Alexandr művei

Mindenkinek jó hétvégét, ne kockuljatok sokat a gép előtt, menjetek ki a friss levegőre, legalább lesz egy kis színetek... Viszlát hétfőn! :)
6436 14 31 Izé
brigi_cica: yes bungle vissza tért!!!! vége a depressziònak és az idegbetegségnek :D
Luflee: helyes :)
babapiskóta: Már hétfő van!!!!!!! :D:D:D:D:D Nyugi, teljesen nyugodt vagyok. :P
Mind a 31 komment
Japán guruló faizé :)
2245 1 4 Izé
zuza: lehet pár kilo az a kaszni xD
mihokkrisztofer: minden esetre gááááááááz
Balázs: frédy és béni?!:))kicsit tovább fejlesztve?vagy ez annak az elődje?:))
Mind a 4 komment
Rendőrbácsi megmutatja a gyerekeknek, hogyan kell leszállni mozgó kerékpárról...
7734 4 5 Izé
skaterpunktomi: én is igy szoktam leszálni!! :D
Powaflips: nagy cucc...én mindig így szállok le:D
Balázs: szépen........ahogy csillag megy az égen:D
Mind a 5 komment
Ha már unod a kosárlabdát... Próbáld ki a SLAMBALL-t! :D

Itt játszhacc is vele!

Honlapja: slamballeurope.com
7237 0 10 Game Izé
suvomi: hát kellemes lehet ha nagy sebességge ütközne oa fenn :)))l
JackSlater: h't jobb mint a sima a kos'rlabda az tuti
Balázs: értelme meg nincs....
Mind a 10 komment
Ha már unod a kosárlabdát... Próbáld ki a SLAMBALL-t! :D

Itt játszhacc is vele!

Honlapja: slamballeurope.com
8003 5 10 Izé
suvomi: hát kellemes lehet ha nagy sebességge ütközne oa fenn :)))l
JackSlater: h't jobb mint a sima a kos'rlabda az tuti
Balázs: értelme meg nincs....
Mind a 10 komment
Covert Front
Egy kis nyomozós gémizé. Nekem nem nagyon ment... :)
9433 4 57 Game Izé
Vándorholló: Én az elsőt és a másodikat végigjátszottam. a harmadikról nem tudtam de azt is végig játszo [...]
agibabuss: na skacok...végigjácottam a 2.at iss.jonehéz :D de az a jó hír h van 3.is:D:D:D
agibabuss: ok. megvan:) de én máris elakadtam:S összeszedtem két olyan kis bigyót de nem tom mit kezdje ve [...]
Mind a 57 komment
Covert Front
Egy kis nyomozós gémizé. Nekem nem nagyon ment... :)
8388 8 56 Izé
agibabuss: na skacok...végigjácottam a 2.at iss.jonehéz :D de az a jó hír h van 3.is:D:D:D
agibabuss: ok. megvan:) de én máris elakadtam:S összeszedtem két olyan kis bigyót de nem tom mit kezdje ve [...]
agibabuss: Hol vaaan? én nem talizom:( segíítseteeek! én sem akarok lemaradni róóla:)
Mind a 56 komment
A drága Öveges professzor egyik nagyszerű előadása a tévében. Ő még ahhoz a fizikus generációhoz tartozott, mint Maxwell, Faraday, akik egy szál drót, egy cink és egy vaslemez segítségével minden kísérletet el tudtak végezni. Tudom, ez nem a reklám helye (nem vagyok érdekelt), de itt egy link az érdeklődőknek.
3849 9 11 Izé
cila: Nekem kissé furcsa a stílus, de egésszében véve remek. Mint mondtam, ő még a régi iskolához [...]
Maccoyi: te.sas! küldte: Szöveg: Öveges professzor esete a rezonanciakutyával. Avagy zenés összeállít [...]
armedarmy: Örök tisztelet a nagy Öveges Professzornak! Ez most komoly! Imádtam a kísérleteit.
Mind a 11 komment
Tree Truck Tree House
Nehéz volt a döntés, hogy a Guruló izékbe vagy az Épületes izékbe rakjam, de végülis már nem nagyon gurul... :)
2313 1 6 Art Izé
Balázs: erről a Luis de Fines-es(tuti nem jól írtam) film jut eszembe
suvomi: ezt 1 tornádó vitte fel oda? már biztos kereste a gazdája, de csak az úton :)
cica-bi: Nem kell zárni, úgysem lopják el
Mind a 6 komment
Tree Truck Tree House
Nehéz volt a döntés, hogy a Guruló izékbe vagy az Épületes izékbe rakjam, de végülis már nem nagyon gurul... :)
2477 2 6 Izé
Balázs: erről a Luis de Fines-es(tuti nem jól írtam) film jut eszembe
suvomi: ezt 1 tornádó vitte fel oda? már biztos kereste a gazdája, de csak az úton :)
cica-bi: Nem kell zárni, úgysem lopják el
Mind a 6 komment
Yoko d'Holbachie gyönyörűségei
1403 1 4 Art Izé
Balpar: Színekből nincs hiány és jó részletes
Balázs: indiai feeling nekem legalább is
alphadog: A kis japcsi gombász. :)
Mind a 4 komment
Yoko d'Holbachie gyönyörűségei
1516 3 4 Izé
Balpar: Színekből nincs hiány és jó részletes
Balázs: indiai feeling nekem legalább is
alphadog: A kis japcsi gombász. :)
Mind a 4 komment
16 méter hosszú, 8 méter széles, 4 tonnás gitár
1409 2 10 Izé
Laci: Megbocsáss,a kép láttán lelki szemeim előtt olyan dolgok lebegtek mint a hétmérföldes csizma [...]
JackSlater: huu bazd ne legyél már gyík XD
varazs: Szerintem Laci a gitàrra èrtette, odafenn, nem làttad?
Mind a 10 komment
PSP God of War mod
4073 1 4 Izé
LoWacsKa: ezt szeressük:)
TOTOster: A bátyám 1 fekete szappantartóból készített burkolatot a zsebrádiójának, amit szintén ő [...]
LittleDeejay: pffff Több mint ezer dollár :D
Mind a 4 komment
Japánok már megint unatkoztak... gumigurítás síugró pályán.
8247 2 17 Izé
neck: azért kiváncsi lettem volna hogy mennyivel ment de ha az ugrató szép íves lett volna akkor szer [...]
LittleDeejay: Kíváncsi vagyok mekkorát repült volna az utolsó, ha nem törik szét a pályát. De ezt már so [...]
kKNd: sok anime-t nézek, így ez engem nem nagyon lep meg ^^
Mind a 17 komment
Régebbi postok...