REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Puzsér is beszáll a ringbe, a főpolgármesteri címért! 
859 0 1 Izé
hawkeye: Igen, az önértékelési zavar ilyen tünetekkel jár. Pedig a bohócnak a cirkuszban lenne a hely [...]
Van, aki csípősen szereti :) 
1253 0 0 Izé
A legszaftosabb steak vajköntösben,  nagymenőknek :)
1677 0 0 Izé
Mindenkinek van egy vicces házivideója :) 
1710 0 0 Izé
Szárított menyéthere aka régimódi fogamzásgátló :)
1070 0 0 Izé
Így változott a szemüveg divat az elmúlt 100 évben
2355 0 0 Izé
Vajon a Wertheim zárat is kinyitná?
14061 0 0 Izé
Gumit csak megbízható helyről vásárolj
3930 0 4 Izé
Demente: Nem szeretem ennek a srácnak a videóit, mert nem elég hogy szerelmes a hangjába, még mellé mon [...]
Goatman: Egy gumi abroncs nem az újra vágás miatt durran szét...hanem szálszakadás miatt....a szövet a [...]
sapkabarna: Mint a LEGJOBB [MAGYAR TOP10] többi videója. Háromszor-négyszer ismételt snittek, bő lére ere [...]
Mind a 4 komment
Akciódús játékok jönnek, bár a Bum Simulator meglehetősen furcsa...
2201 0 0 Izé
Na ezzel ugorjon valaki egy  ollie-t
1621 0 0 Izé
A színek életet visznek mindenbe
1431 0 0 Izé
Univerzális önjáró alváz a Mercedes-től
1874 0 0 Izé
Ezért nem kapjuk meg időben a rendelésünket
3211 0 3 Izé
Tron65: Fáj a Rolexnek, mert valaki hamis rolexet forgalmaz, mert Te hamis rolexet akarsz venni. Fáj az á [...]
abotos87: Más, ha nem kereskedelmi mennyiségben rendelek, saját felhasználásra hamis rolexet, az nekik mi [...]
abotos87: Igen, biztos a kábszi miatt csípik és semmisítik meg kb az összes kínából érkező lepin-t ( [...]
Ott vagyunk már? 

Egy kutya szemszögéből
1575 0 0 Izé
Sziszifuszi munka a javából

De jó, hogy vannak köztünk ilyen emberek
2569 0 1 Izé
kenderice: "A Holtak Bírái egy hatalmas kőszikla elé vitték a ravaszságáról elhíresült királyt és u [...]
100 év fejlődés az autók világában
2424 0 2 Izé
Krea: Nekem a 40-es évek autója is tetszett
qpci: A végén lévő kérdésre a válaszom: 1960-as. A videóban 1:31-től.
Van baj a fejekben....

A fiatalok között, sajnos az ehhez hasonló dolgok váltak népszerűvé
2692 0 13 Izé
VanZant: ✔ Igen.
solution45: Az a baj, hogy az ilyen megosztásokkal csak növelitek a nézettségét és ezzel az egóját az il [...]
VanZant: Na igen, valami hasonlót tapasztalok én is. Néha nagyon feldob ez az oldal, néha nem. Többnyire [...]
Mind a 13 komment
Egy jó hamburgert valaki :)
1285 0 0 Izé
Leleményes kis divattrükkök
3470 0 0 Izé
Ebben aztán van erotika ;)
1395 0 0 Izé
Hát azért ezt sejteni lehetett  :)

Odahaza gondolom nincs választási lehetősége
1844 0 0 Izé
Legalább ebéd közben "nyugalom" van
2250 0 0 Izé
Nem kevés változás volt :)
2697 0 1 Izé
Csádi: Ezaz! Nézzünk videót képekről! Hatalmas ötlet. Közben hallgassunk ingyenes reklámzenét, mer [...]
Előzetes a norvég giga projektről

Vajon megvalósul?
3291 0 0 Izé
Egy korsó rament valaki?
1072 0 0 Izé
Ez egy igen furcsa kávézó...
3116 0 3 Izé
Tron65: Meg amikor reggel nyitsz és az összes hal ottvan megdögölve ...
Ravennë: Nap végén nem kell bajlódni a kőmosással.
qpci: Ez akkor jó, ha véletlenül leejted a telefonod. :)
Hát érdekes története van....

Gyerekeknek azért nem játszanám le
2049 0 1 Izé
mun: Mi a probléma vele?
Újabb Való Világot tűznek műsorra 
1338 0 1 Izé
qpci: Megérett a világ a pusztulásra.
Ne felejtsétek, ma van az Állatkertek Éjszakája
689 0 0 Izé
Hagyj helyet a mentőautó mögött!

Sajnos van, akinek ezt külön jelezni kell
2299 0 1 Izé
Tron65: Nemjó! Nem odébbtenni kell, hanem átméretezni mondjuk szabványos 1:32-re. Ha benne az idióta, [...]
Azért van az a nézés, amitől az ember frászt kap
2704 0 5 Izé
akicker: Ha már vicces fejek, ezt a videót láttátok már? https://www.youtube.com/watch?v=KmtzQCSh6xk
vadonka: Orális szex közben a szemkontaktus ezzel a nővel amikor így néz rád. A hideg kiráz :D
vadonka: Áhh bazmeg nézni is rossz.
Mind a 5 komment
Vannak, akik mindenbe beleütik az orrukat
1874 0 0 Izé
Gyönyörűen falra vitték a város múltját
1994 0 0 Izé
10 perces: Ahogyan elképzelem

1 perces: Amire azt hiszem így sikerül majd a rajz

10 másodperces: 1 óra rajzolás után ez a végeredmény :) 
3572 0 0 Izé
Vannak, akik nagyon ráérnek :D
2638 0 0 Izé
Valaki már nagyon éhes :)
1210 0 3 Izé
VanZant: Képernyő megtisztítása: ✓ :P
Ravennë: Weimari vizsla, így kell kinéznie.
Parafadugó: Ránézve a jószágra, nem csodálom, hogy éhes.
Hát ma sem tudtuk meg, mi van egy Dark Webes csomagban 
1996 0 2 Izé
Dularl: Ugye tudod, hogy ez direkt kifigurázós videó?
vadonka: Túl van ez az egész dark-web misztifikálva. Már jó pár éve leálltam, de több mint 10 évet [...]
Valaki csak sok szerencsét kívánt a magyarok átlagbéréhez...
2235 0 3 Izé
akicker: "Fele annyi, mint amit Angliában kapsz havonta" Na én inkább annak az angolnak kívánnék sok sz [...]
Krea: Azért, ha az átlag bért veszed alapul, 1 év alatt nem sok változás történt. A külföldiekt [...]
Ascocrist: Köszönjük az időszerű videót! A következő mi lesz? Öszödi beszéd? Antall Jóska beiktatá [...]
Ilyen ha valaki metszően őszinte :)
1981 0 3 Izé
VanZant: Először azt hittem, mellényúltak az órájával a filmben. Qrva drága óra, gondoltam: https:// [...]
jalso: vezérpicsa :)
Jdredd: na...ez viszont odab@sz! :D
Nem mondom, lesz változás...
1323 0 0 Izé
Régebbi postok...