REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nah így kell örülni egy ajándéknak... ;)
5754 2 13 Izé
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=Q8KWW8i6Svs
bungle: blaugrana küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=WdwcEBtS2Z0 Szöveg: "Most komolyan ennyire k [...]
bungle: Rambo, ez már volt, felesleges 5x beküldened!
Mind a 13 komment
Na ez az igazi potya gól :)))))))
7109 0 6 Izé
mtzolee: nah ilyet még nem láttam!:D:D:D:D ez zord volt! LOL...LOL
babapiskóta: :D király! fáj a hasam a röhögéstől
altercsirke: ezt a kapust biztos agyonverték...
Mind a 6 komment
A ROCK örök és elpusztíthatatlan! (De legalábbis mindig megújul!) :))) Youngs forever!
3873 1 4 Izé
mtzolee: nah igen... egész összedobták a zenét, de kellett valami ami feldobja a cuccot!!!:D:D:D:D a kisc [...]
tian: áááááááááááááááááááááááááááááááááá a kiscsaj!!!:DDDDDDDDDDDDDDDDDD [...]
cpu: loool az a kislány középen :) :) :)
Mind a 4 komment
The Magic Globe - Könnyű, de aranyos kattintgatós izé.
7206 4 15 Game Izé
Su: á, megvan, van egy a repkedő fehér bigyóknál is
Su: nekem ez így akkor is csak 9. mit hagytam ki? 1. horgász 2. jégfalasbarlangoskapus 3. elefánt+eg [...]
Kitt: kössssszi!!!!!!
Mind a 15 komment
The Magic Globe - Könnyű, de aranyos kattintgatós izé.
5832 4 15 Izé
Su: á, megvan, van egy a repkedő fehér bigyóknál is
Su: nekem ez így akkor is csak 9. mit hagytam ki? 1. horgász 2. jégfalasbarlangoskapus 3. elefánt+eg [...]
Kitt: kössssszi!!!!!!
Mind a 15 komment
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL.... öööööööö ... izé...  nem is. :)))
13182 2 5 Izé
sai: ez jó kis összeállitás volt!! :) dehát tény ök is csak emberek... nem tökéletesek.. de azok [...]
Balázs: henry,totti.........nem is gondoltam volna:))de a végén a WBA is befigyel:))
mtzolee: hatalmas!:D egyszer én is lőttem egyszer egy olyat kb 5méterről,h a visszapattanó labda fejbel [...]
Mind a 5 komment
Csak erős idegzetűeknek (de most tényleg)!!!

A film, ami (kapaszkodj meg!) díjat kapott!

A "művész" magyarázkodása.

A "művész" (vagy inkább nevezzem köcsögnek?) iWiW adatlapja (szoktam neki írni mostanában meleg hangú leveleket).

(megjegyzés: sokáig gondolkodtam, hogy kirakjam-e a postot, "ide való-e", de nem szeretném, ha az Izé "csak" egy poén site lenne (eddig se az volt), ahova teli szájjal vihogni jönnek az emberek vagy a csajokat nézni. Aki ezt nem akarja elfogadni, ne jöjjön ide, vagy ne kattintson erre a postra, de úgy gondolom joga van mindenkinek tudni erről és talán lesznek, akik elgondolkoznak rajta, hol tart a világunk 2007-ben. bungle)
12618 4 377 Izé
rubigo: A videókat nem néztem meg, csak a videók mellettii képeket (nekem épp elég volt).. Közben kis [...]
kotta: Nem értek veled egyet: túl emberi és normális vagy. Náluk aztán simán alkalmaznám az ún. Ta [...]
rubigo: mennyi ilyen szánalmas rohadék van! addig ütném őket legszívesebben, ameddig élnek http://ind [...]
Mind a 377 komment
Ezt gondolták 2000-ről 1900-ban
6789 4 7 Izé
krumpli: nem hiszem,hogy itt a ruhákon lenne a hangsúly. nekem amúgy az időjárás irányító gép és a [...]
byGreeg: vegul is igazuk lett reszben de igaz
oberst: De azért tény hogy a képek alapján nem vártak sok fejlődét attól a 100 évtől...szegények [...]
Mind a 7 komment
Tanácsok gyakorló anyukáknak és apukáknak:
Hogyan nyugtassuk le gyorsan a bömbölő csöppséget :)

Hitetleneknek itt egy másik video...
7809 1 27 Izé
Laci: Nem vagyok pszichológus, csak a tapasztalat mondatja velem, hogy ha monoton dallamot duruzsolsz a g [...]
anda89: üzenném a sok okostojásnak, akik lentebb arról írtak h nem marhaság a gyerekre fújatni a leve [...]
Su: hazudhattál volna a poén kedvéért:)
Mind a 27 komment
"Nézzétek, ma gombócban érkezik a kaja..." :D
5094 1 10 Izé
Purple: már el is felejtettem :DD
bungle: Purple, valamelyik nap beküldted ezt... csak most találtam meg. :D (csak hogy tudd, miért nem ker [...]
manó: Milyen szép nagycicák! :-) De azért jobb megtartani a 3 lépés távolságot, sztem. Kiv, ha vki [...]
Mind a 10 komment
Egzotikus gitárok
3096 1 5 Izé
Laci: Igazad van. Most már látom a pici kúpot rajta, sőt kettőt is. Az történt velem, mint a lusta [...]
nyehőce: "Például lent az a csontváz-gitár szerintem maximum cincogni tud (nincs rezonáló doboza, vagy [...]
philpo: Ez nem ezen múlik, hanem, hogy milyen hangszedő van rajta. Mellesleg a legjobb faanyagot használt [...]
Mind a 5 komment
A 10 leghülyébb gól...
10791 1 7 Izé
Kicsigyerek: a 7. kira
Szmiri: ja hogy öngól xD akkor nem szóltam, de megjátszható támadóként is:))
Szmiri: a 7. akár egy jó trükknek is mondható xD
Mind a 7 komment
Gyúrunk vazze?
4799 2 4 Izé
weedjay: hogy tehették ezt a November Rain-nel????!!!!!
tian: húúú ez nagyon gáz :((
Red wings: A mama az edző? Szerencsétlen csávó még azt sem tudja, hogy melyik a jobb és a bal kar...
Mind a 4 komment
Ajánlom még a guruló wc csészéket... :)
2385 0 1 Autó Izé
Zsóti: Király....képzeld ezzel a Üllőin?
Ajánlom még a guruló wc csészéket... :)
2482 1 1 Izé
Zsóti: Király....képzeld ezzel a Üllőin?
Nagyon hasonló gól! Messi vs. Maradona
4776 0 1 Izé
Balázs: remélem hogy az életvitelük is hasonló lessz!!!bocs attól aki szereti!!!
Super Mario Flash Game
18062 4 7 Game Izé
Führer: sárga kazettás gémizék marhára ott vannak :D
Mr. Baszter: ezen nőttem fel
Baalaagee: hát igen ez a yó játék meg a dyna! :D
Mind a 7 komment
Super Mario Flash Game
17796 14 7 Izé
Führer: sárga kazettás gémizék marhára ott vannak :D
Mr. Baszter: ezen nőttem fel
Baalaagee: hát igen ez a yó játék meg a dyna! :D
Mind a 7 komment
Párom, a gumiférj
[...]
Az újságírónő a következő hétvégén kempingezni vitte Roccót. Eltartott egy darabig, amíg a társaság minden tagja rájött, hogy egy felöltöztetett szilikonfigura is van a társaságban. Volt olyan is – igaz, egész nap emelgette az üveget –, aki csak a nap végén jegyezte meg: „Valami nem stimmel Jenny új barátjával. Jól van az a fickó?!”
7149 0 7 Izé
sawyer: A realdoll.com -on láttok cifrábbakat is.... Nagy a japán isteni állatkert....
peet: Én láttam ezt a srácot, nem is gumi! Tegnap jött szembe az utcán. Azt mondta, jó pénzért vá [...]
Nico: Ahogy elnézem ezt a csávót,tényleg nem tűnik kezdeményező típusnak.:) Viszont sajnos(vagy ne [...]
Mind a 7 komment
BMW Ghost Driver
12367 0 10 Autó Izé
Diablo123: Én nem láttam benne kormányt :D
Bakeyoo: Akkor már legyen E36 M3, és visszavonom a többit ;D
MAGura: Bakeyoo: Haha én mint Mr. AntiBMW :D. Egy E30 M3, na az szép, de ez nem egy BMW hanem valami ér [...]
Mind a 10 komment
BMW Ghost Driver
12462 4 10 Izé
Diablo123: Én nem láttam benne kormányt :D
Bakeyoo: Akkor már legyen E36 M3, és visszavonom a többit ;D
MAGura: Bakeyoo: Haha én mint Mr. AntiBMW :D. Egy E30 M3, na az szép, de ez nem egy BMW hanem valami ér [...]
Mind a 10 komment
Egy vihar nem gyenge utóhatása...
8724 3 11 Izé
Su: több kitörési pont is lehet. de ha nem lenne, akkor is viselkedhet így.
Tóth József: Most csak ez az egy kitörési pont jöhet szóba. És itt nem folyamatos a kitörés, hanem szakasz [...]
Su: bocs, de szerintem nincs igazad. ez nem azért van, mert a víz ilyen szakaszosan áramlik, hanem az [...]
Mind a 11 komment
Gól 83 méterről
10798 2 6 Izé
kupak: ez inkább kapusbaki a watford kapusától
mtzolee: hjaa... így már okés!:) asszem nem érdemes hajnalban kommentelni! :))))))))))
PHS: Mielőtt még valaki félreérti, a jelen bejátszáson ő rugta a gólt, a Maccoyi által linkelt v [...]
Mind a 6 komment
Galves' adventure
11096 3 8 Game Izé
DeJaVu: úgy hogy nem hozod ki a rákot
dilidoki12: osz a baba hogy kerül a hálóba egyáltálán hogy kell megcsinálni?
xXxEmObO.oYxXx: thx kovyfive ^^ :)
Mind a 8 komment
Galves' adventure
10402 9 7 Izé
dilidoki12: osz a baba hogy kerül a hálóba egyáltálán hogy kell megcsinálni?
xXxEmObO.oYxXx: thx kovyfive ^^ :)
peet: Nagyon szeretem ezeket a játékokat. A múltkor volt itt egy olyan, amiben kis világokat kellett [...]
Mind a 7 komment
Gyorskaják - a reklámok és a valóság
11550 4 19 Izé
Nusihusi: Én imádom a hambit, akárhogy is néz ki:) De nem kéne úgy reklámozni, mintha skatulyából hú [...]
Mr.T.: http://27.media.tumblr.com/tumblr_lheer6S4Id1qhy6c9o1_500.gif
anon: Hát én is szoktam mekis és burgerkinges kaját enni de azok tök normálisan néznek ki és finom [...]
Mind a 19 komment
Hód 2 GHz-en
2735 0 2 Izé
bungle: madox küldte: http://yourpsychogirlfriend.com/beav/
mtzolee: ezzel az a baj,h simán odaba**nék a pofájára ha nem működne!:)))) míg a gépemet így,h láto [...]
Horrorfilmek gyerekeknek ;)
7716 0 7 Izé
Balpar: beszarás
alphadog: Abban az a poén, hogy nem The Exorcist, hanem The Exercisist a címe. :)
Killex: Nemtudom de nekem pl az Ördögűzőt látva nem egy balettozó lány jutna az eszembe a plakáton d [...]
Mind a 7 komment
Országos GeneRally Bajnokság

Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!

Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy fórumán.

Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...

Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)

Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6236 0 4 Game Izé
Freemy: Szia! Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz. Természetesen a játék letöltéséhez vezet [...]
Bero: Tökjó hogyha minél többen leszünk... Miért is? Mi ez a játék, hogy is és hol is lehet vele [...]
Freemy: Gyertek minél többen!
Mind a 4 komment
Országos GeneRally Bajnokság

Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!

Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán  vagy fórumán.

Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...

Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)

Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6376 2 4 Izé
Freemy: Szia! Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz. Természetesen a játék letöltéséhez vezet [...]
Bero: Tökjó hogyha minél többen leszünk... Miért is? Mi ez a játék, hogy is és hol is lehet vele [...]
Freemy: Gyertek minél többen!
Mind a 4 komment
A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.

Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.
4510 4 1 Izé
tibz: ez régi lehet már jól! veszprémnél még felszabadulás lakótelepet ír :D
Rap Cat - nagyon gettó ;)
2831 0 5 Izé
freedgar: nem ropi egy klip
mtzolee: ez bűntetés.... még most is a hideg ráz!!! kill them all!!!
wtf: http://www.rap-cat.com/" target="_blank">http://www.rap-cat.com/
Mind a 5 komment
Nem igazán gémizé, de számomra a legjobb flash játék. :)

AtemiS Tracker V1
Emulate, play and edit old AMIGA .MOD music files!
7686 0 1 Game Izé
MAGura: izda beszt. Végre valami ötletes flash. Jót nosztalgiáztam :)
Nem igazán gémizé, de számomra a legjobb flash játék. :)

AtemiS Tracker V1
Emulate, play and edit old AMIGA .MOD music files!
7770 6 1 Izé
MAGura: izda beszt. Végre valami ötletes flash. Jót nosztalgiáztam :)
Aerogél - Az eddig ismert legalacsonyabb sűrűségű szilárd anyag
(Olyan gél, amelyben a folyékony részecskéket gázrészecskék helyettesítik.)

Érdemes megnézni a videót (katt a képre)!
10890 3 14 Izé
metaljesus: leginkább hőszigetelésre
Balázs: mire jó pontosan??
Tóth József: Ezt az anyagot olyan formában (állagban?) is tudják gyártani, mint a pókháló. Ha jól tudom k [...]
Mind a 14 komment
Sarki fény - ez nem photoshop :)

Másik galéria
2924 1 4 Art Izé
csicsilla: tejosàgosuristenamennyben!wooooooooooooooow!
levi: jóóóóóóóóóóniga teccik naon
qukac: Gyönyörűűűű!
Mind a 4 komment
Sarki fény - ez nem photoshop :)

Másik galéria
3002 3 4 Izé
csicsilla: tejosàgosuristenamennyben!wooooooooooooooow!
levi: jóóóóóóóóóóniga teccik naon
qukac: Gyönyörűűűű!
Mind a 4 komment
Hogyan tanítsuk a gyerkőcöt vezetni! :)
3353 2 7 Izé
Dave85: na jó a légzsákos téma akkor durva csak ha van az autóban eredetileg is és ütközne kicsákó [...]
nyehőce: Csak máséval. :D
Szmiri: áh egy nő nem csinálna ilyen hülyeséget a kisgyerekével:)
Mind a 7 komment
Ukrán szoba - a szokásos kattintgatós-kijutós játék

Kezdetnek annyi, hogy vedd ki a hagymát a gramafon tölcséréből, majd a lemezeket az ágy jobb lába mellől és cserélgesd a lemezeket, miközben begyűjthetsz néhány tárgyat... a folytatást rátok bízom. :)
22382 3 22 Game Izé
bleacher: ja megvan 364 a kód nálam is probálj átok emg sztem az mindenkinek!
bleacher: miaza bináris konvertálás? xd
Sütyy: nem tudom a piszkavasat húzogatni a liszt fellett HELP!
Mind a 22 komment
Ukrán szoba - a szokásos kattintgatós-kijutós játék

Kezdetnek annyi, hogy vedd ki a hagymát a gramafon tölcséréből, majd a lemezeket az ágy jobb lába mellől és cserélgesd a lemezeket, miközben begyűjthetsz néhány tárgyat... a folytatást rátok bízom. :)
14439 1 18 Izé
BleedingDante: Hol van az ágy jobb lábánál a lemez? Megpróbálok a jobb ágylábhoz mközel menni akk ott az a [...]
peet: Az én üzleteimben nagyon nehéz....de csak erre alapozhatsz...néha a legérdekesebb...egy albán [...]
mekecske: Sajnos ez van...nem tudom hová lett az a híres "magyar becsület"...Hátha még van valahol mag be [...]
Mind a 18 komment
Régebbi postok...