REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Moeraki teknőskövei, melyek a Koekohe-tenger partján sorakoznak Új-Zélandon. A hatalmas, lekerekített Moeraki-sziklák eredete az őstengerekhez köthető, kialakulásuk folyamata pedig az igazgyöngyökéhez hasonló. A nagyobb példányok akár több tonnát is nyomhatnak, szélességüket tekintve pedig a három méteres darabok sem ritkák.

A sziklák további különlegességét adja a teknősbékapáncélra emlékeztető mintázat, illetve az, hogy belsejükben kihalt hüllők maradványait, tengeri csigákat és teknőscsontvázakat találtak a tudósok.
4138 5 7 Izé
betyár: ja, és tök meglepő, hogy nem tudod kinyitni, sem megenni :)
Nas: Geológiai Kindertojás. :D
betyár: en azt hittem, inkabb csak ujdonsagokat raktok ki...ezek a kovek mar evezredek ota ott lehetnek :) d [...]
Mind a 7 komment
Újrakezdők – Szerelmes szingli szittert keres – The Rebound

Sandy rájön, hogy férje megcsalja, ezért elválik tőle, és gyermekeivel együtt el is költözik. Új lakhelyükön New York-ban sikerül egyből állást is találnia. A kérdés csak az, hogy ki vigyázzon a kölkökre. Férfi szitter? Miért ne? Egy pót-apára is szükség van. A probléma ott kezdődik, hogy manapság a férfi szitterek sportos, humoros, jóképű srácok.

Catherine Zeta-Jones még mindig dögös, a történet újszerű, modern, humorban sem szűkölködik. Egész jónak tűnik.

Plusz poénként itt a kínai poszter is. Érdemes megfigyelni a különbségeket. :)
1584 1 0 Film Izé
Nagyon durva fénykép Budapestről. A János-hegyről készült, 70 gigapixeles kép világrekord: a világ legnagyobb felbontású fotója Budapestről.

Jó nézegetést!
13202 19 24 Izé
kotta: Az egyik háztetőn van egy "100 éves a János-hegyi kilátó" felirat. Aki megtalálja, nyeremény [...]
arabicsnusos: Szerintem nem olyna látványos eg ypanel épületnek az ablaka :D
gigo: hehe... pont belőtték ahogy a reggeli kávé-cigi kombó elfogyasztása közben a tökömet vakaro [...]
Mind a 24 komment
A Bonte Escape
5584 1 8 Game Izé
nicky80: Én is kijutottam.:)
hohoju: Nekem jó lett.köszike
korlátolt: az utolsó tölcsér a kalitka alatt van a harmadik lukba helyezve 1 pohár víz + 1 pohár narancsl [...]
Mind a 8 komment
Sucker Punch

Vajon Zack Snyder ezúttal beletrafál vagy mellényúl? A rendező eddigi filmjei is nagyszerűek voltak látvány szempontjából, de úgy tűnik, hogy a Sucker Punch az eddigiekre is rá kíván tenni egy lapáttal. Kérdés, hogy a közönség érdeklődni fog-e a látványorgia iránt. Végre lesz egy olyan produkció, ahol csajok állnak a középpontban és ők akcióznak. A történet nagy része egy fantáziavilágban játszódik, Baby Doll ugyan egy elmegyógyintézetben él és fájdalmai elől egy alternatív valóságba menekül, itt 5 tárgyat kell összegyűjtenie, amelyek segítségével kijutna a való világbeli intézetből. A rengeteg akción kívül mire számíthatunk még? Zombikatonákra, sárkányokra, hatalmas gépekre és némi (vagyis inkább sok) steampunk stílusra. Bemutató jövő márciusban.
1286 2 8 Film Izé
snake6: majd megnézük és akkor vitázunk,hogy volt e benne steampunk vagy nem
EarthPie: De akkoris elírta a leírásban xD
Erunder: Én meg inkább le se sz**tam. :D
Mind a 8 komment
"Pecás" gólöröm egy izlandi bajnoki mérkőzésen. :D
1955 1 5 Sport Izé
mahoney: http://www.youtube.com/watch?v=n3qphn72wqg&feature=PlayList&p=5E104C127D90E2EB&playnext=1&index=17
Maccoyi: Újabb gólöröm: http://www.youtube.com/watch?v=tj5ZM92HHbM :D
Maccoyi: Már a japánok is így örülnek: http://www.youtube.com/watch?v=fXCrpIpRk9Q
Mind a 5 komment
Roberto Bernardi képei.

Igen, jó kategóriába raktam. :)
3270 1 7 Art Izé
bungle: Most már mondj majd igent is. ;)
Ravennë: ...ja, mondtam már, hogy majdnem? ;D
Ravennë: Akkor már majdnem háromszor került ki majdnem, ugyanis pár hónapja én is majdnem kitettem. Bos [...]
Mind a 7 komment
Dave Stephens és házilag barkácsolt első világháborús Fokker Eindecker replikája, amit egy fűnyirómotorral működtet.

3865 2 25 Izé
Voronyezs: Pontosan. A mennyiség lenyomta a minőséget. Mp44,Ta-153,U-XXI. osztály,Go-225,éjjellátó, rak [...]
rebecca: Én imádom a német csúcstechnológiát - csak megjegyzem. Mellesleg a Fokker DVII már valóban s [...]
Tooni: A repülőjét gyártó cég honlapja, gyönyörűbbnél gyönyörűbb madarakkal: http://www.airdro [...]
Mind a 25 komment
Játszva Káromkodva tanul a gyerek.
6517 1 22 Izé
Nusihusi: A tagek között a kuss és a pofabe odabaxXD Én nem tanítanám káromkodni a gyereket:)
lb7: Idióta barmok. Ha nem röhögnének a gyereken, akkor nem csinálná...így azt hiszi jó fej!
Nas: "(Amúgy ez a poszt miről szól? :D Ideje végre megnéznem, bár ahogy látom barom szülők norm [...]
Mind a 22 komment
Időben vegyük el a cumisüveget!
440 0 2 Pink Izé
nagydee: az is hülye, aki így fogja etetés közben a gyereket...
zeiksz: Aranyos kisgyerek :)~
Teki grill partira indul... ;)
3599 1 6 Izé
Nusihusi: Ha csalsz el se indulok:P
lb7: Lopja a kaját. Aranyos nagyon ^^
Nas: De nem is könnyen kibonthatók... :)
Mind a 6 komment
Még manapság is legalább 200 boszorkánysággal vádolt nőt lincselnek meg évente Indiában.

Magyar cikk.
4554 1 10 Izé
lb7: A hülyeség határtalan.
mephistto: A boszorkányokat égetni szokták nem? :D
Élien: Jancsi és Juliska egy indiai erdőben tévedt el,évente 200-szor!
Mind a 10 komment
The Illusionist's Dream
7328 3 3 Game Izé
Lorica: csak jó rövid :O
Lorica: nekem is tetszik :)
Speedy-G: Nekem bejön
Rejtett játék (Snake) a YouTube-on! Bármelyik új lejátszós (a hangerő vízszintesen állítható) videó alatt, ha megállítod a videót és a billentyűzeten a bal nyilat megnyomod pár másodpercre.
9226 8 13 Izé
Tonoic: :D ez tetszik mondanám azt hogy "degeci" vagy , de jogos :D Ez jóó grat!!
arabicsnusos: http://www.google.com/pacman/
wtf: http://tinyurl.com/38cvzfr" target="_blank">http://tinyurl.com/38cvzfr
Mind a 13 komment
Az SZTE biológus hallgatói számára azt hiszem nem kell bemutatnom Bagi tanár urat és az ő fölöttébb sajátos stílusát, akik viszont nem mondhatják magukat olyan szerencsésnek, hogy valaha is hallhatták milyen szövegeket ereszt meg az előadásain, a vizsgáin vagy bármikor, íme egy rövidke kis ízelítő: "Hogy lehet ezt úgymond elgyurcsányozni? Azok a sejtek, amik nem tudtak kapcsolódni, azok rágyurcsánytak."  "...mert itt torlódnak a hallgatók. Hát torlódjanak az előadáson a rohadt büdös k*rva életbe!" :D Van első része is, de ez a 2. sztem jobb.
5976 4 11 Izé
I. C. Wiener: Egyik haverom szerint az megy bölcsésznek, aki hülye a matekhoz :) Hangsúlyozom, szerinte... :)
Nas: "mert "azoknak mindig kilógott a kifli a zsebükből." =)" xD Találó. Mondjuk pl. egy 6 órás a [...]
eerix: Egyik ismerősöm azt mondta, h amikor egyetemista volt, nem szerette a TTIK-sokat, mert "azoknak mi [...]
Mind a 11 komment
Mit nem adtam volna kislányként egy ilyen helyért!
3068 2 4 Izé
Nusihusi: Újabb egyedi tervezésű épület, nekem tetszik:)
DubleB: Húúúú, egy kisebb mennyország van elrejtve benne. S az egész róóózsaszin ... :D
lb7: láttad mennyi izgi dolog van benne? ^^'
Mind a 4 komment
Beauty and the Beast
2675 2 1 Game Izé
szűzirónia: y
MOVITS! - Fel Del Av Gârden (Officiell)

Egy iszonyat jó svéd együttes! Óriási bulit csináltak a veszprémi Utcazenén! Hallgassátok meg a többi számukat is!
1134 1 0 Zene Izé
A 30 legbölcsebb mentor.
1562 0 4 Film Izé
Erunder: Hol van Mr. D.? http://www.imdb.com/character/ch0032151/
kovacslacka: Ha filmes tanárnak készülsz: http://www.empireonline.com/features/how-to-be-an-inspirational-teac [...]
Balázs: Nálam Yoda az első :D
Mind a 4 komment
A Russia Today szerint egy cicának kiskutyái születtek...

Szerintem meg uborkaszezon van. ;)
5309 1 20 Izé
Zsottika: nekem ilyen kellene :) http://www.diamondselecttoys.com/products/avp/plush/plush_alien.asp
Purple: jajj egyemmeg de édesek :DDD asszem csinálok ilyeneket süthető gyurmából :D
Nas: Nekem is kellett (volna) (mm az ászka), csak rohadt drága volt, annyit meg nem ért meg a poén... [...]
Mind a 20 komment
"Nem árt tudni" ;) rovatunkban: a helyes oposszum pedikűr. :D
2685 1 15 Izé
.::JunKieEQ::.: Komoly pacek... de az ilyennek erdőben a helye...
Nas: Ez az állat vagy le van szedálva, vagy már habituálódott...mondjuk inkább tűnik elkényeztete [...]
Sheyenne: Ez egy fontos videó, ki tudja mikor kerülök olyan helyzetbe életem során, hogy Oposszumot kellj [...]
Mind a 15 komment
A 41 fokos Sink The Bismarck sör után itt az új rekorder a skót BrewDog-tól: az 55%-os The End of History, amelyet kitömött hermelinből vagy mókusból fogyaszthatunk, pontosabban fogyaszthatnánk, ha nem fogyott volna el mind a 12 palack.
3456 6 20 Izé
Sergei: hát én beszarok mekkora üveg :DDD
gigo: Mindenki a szőrös üvegen van kiakadva? Engem speciel a benne lévő sör íze jobban érdekelne.. [...]
Nas: Ez rendben van (az verné csak ki a biztosítékot, ha ilyen baromság miatt külön vadásznák ők [...]
Mind a 20 komment
Egy újabb trükkös tizenegyes.
3014 2 1 Sport Izé
Balázs: ismertük mer ezt azért de jó hogy bemerik dobni, ki más ha nem a spanyolok :D
Belga - Sorban
1253 1 3 Zene Izé
Purple: annyira de annyiraaaaa :DDDDDDDDDDDD
revans: Ez mennyire igaz :)
Kábé: :D:D:D
Rush - BU2B
485 1 3 Zene Izé
eldiablo: legendák... atom...-)
Szosztar: Örülök, hogy tetszik!
gundul: Ez de jó muzsika, KÖSZI!!!
Arcade Fire - Neon Bible live in an elevator!

(élő zene a liftben)
665 0 0 Zene Izé
Egy hasznos böngésző plug-in, ha nem szeretnél az exeddel összefutni a neten. ;)
2501 5 1 Izé
Purple: sok pihent ember... :DD
A 2010-es Batyus Galopp nem július 21-én, hanem július 31-én lesz szombaton az ivádi focipályán!
1286 0 0 Sport Izé
Jojo Effect - Rum, Coca Cola [Jojo Effect Remix]

Ez most jól esett ebben a melegben.

A banda oldala.

Egyébként ez egy feldolgozás, az eredetit itt nézhetitek meg.


832 0 0 Zene Izé
Mindig is egy ilyen Daft Punk sisakra vágytam. Most végre tudom, hogyan csinálhatok egyet. :)
4584 4 6 Izé
Lazarus: Duft Punkék elég elvont fazonok, csupán 1-2 régi fotó található róluk arcal. Szatyorral a fe [...]
Nusihusi: Nagyon vagány sisak, tök jól néz ki:D
cici: De most ösuintén, de tényleg. Azt ne mondja valaki, hogy ha ezt lesorozatgyártanák, akkor nem l [...]
Mind a 6 komment
August Burns Red - Meddler
576 0 3 Zene Izé
rékcsúú.: áááhhhh. xD én észre sem vettem :D
Grimmgirl: naná a klasszikus sosem megy ki a divatból
Newtonheat: még divat az Al Bundy póz? :D
Swedish House Mafia - One (Netsky Remix)
824 1 0 Zene Izé
Massa átadta Alonsonak a győzelmet?!

A Ferrari 2002 után, újra csapatutasítást adott pilótáinak a végső sorrend kimeneteléről.
1289 0 2 Sport Izé
RockerBandy: Igazából ez minden csapatnál jelen van. Az egyetlen hülye a főnök volt, aki így szólt rá Ma [...]
Tooni: Várjunk már. Ha már világos volt verseny előtt is a pontállás fennforgása, miért kellett r [...]
 NERO - Innocence
1328 2 3 Zene Izé
tucsok: igen, inkább dubstep de ezt most el lehet nézni :D amugy örvendek , hogy tetszik , nekem egyik fa [...]
Tazman: de attól még jó zene :)
Kiscsuri: Ez inkább dubstep mind dnb
Otomaco: Last Jade Journey
4677 2 3 Game Izé
imrus1899: Egy kicsit nehéz.
M.Andreas: Hát ez marha jó, kár, hogy csak demó... :/ A grafikája nagyon bejövős, a sírkamrás rész ha [...]
nicky80: Ez nekem túl bonyolult volt.Nem jött be.:(
A cupcake reneszánszát éli Amerikában, s hogy ehhez mennyi köze van Carrie Bradshawnak, arra hivatalos adatom nincsen, de az biztos, hogy a Sex and the City főszereplője nem egy rózsaszín tortácskát habzsolt be a nagysikerű sorozat egyes epizódjaiban. A lányok kedvenc pékésge, a Magnolia Bakery pedig azóta New York egyik kulthelyévé nőtte ki magát, köszönhetően a sorozatbeli szereplésnek.
850 2 7 Pink Izé
Purple: :DDDD
spider86: Van Gogh-ról is csak fél füllel hallott :D
Purple: attól mert te még csak Van Gogh-ról hallottál, nem feltétlenül csak abban merül ki a művész [...]
Mind a 7 komment
 Évente 60.000 embert öl meg a nap
460 0 2 Pink Izé
Kathy: ...és meg is nyeri...:D
zeiksz: Biztos lesz valami hülye amcsi, aki bepereli érte..
"Mutatós" bukósisakok.

Esetleg egy "szép" bőröndöt hozzájuk? ;)
11145 9 10 Izé
hopkins: A kopasz fej nem a Pataki Attiláé?
POC: Az a biztosító szeg, ha kihúzod jön a nagy bumm!! (mármint a fejedre.. :D)
lb7: A bőröndök nagyon jók, de a postképes bimbis sapi az nagyon undi :P
Mind a 10 komment
Mindent elnyelő, divatos bevásárlókosarak - Autóba, biciklire
358 0 1 Pink Izé
Grimmgirl: nagyanyám régen ilyen kosarakba vitte ki a tyúkot a piacra eladni most meg trendi "én még a ny [...]
Francisco Carvalho csúnya balesete (amelyet sértetlenűl úszott meg végül) a múlt héten rendezett Seat Leon kupában.
1458 0 1 Sport Izé
blaugrana: Elcsípte.
Régebbi postok...