REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Először volt az Air Guitar, most a japánoknak köszönhetően már van Air Sex! :)
3488 0 5 Izé
mtzolee: ezeket egy airgitárral jól szétverni... vagy a harci pszichopata bácsival összeengedni őket... [...]
Sthro: Egyeseknek mennyire nincs normális elfoglaltságuk.
Szmiri: és a real sex-nél :D
Mind a 5 komment
Pucca-s gémizé
7226 0 2 Game Izé
Skylynx: Hát.. az anim összemérhetetlenül jobb...
Sthro: Sztem ez egy nagy f*s.
Pucca-s gémizé
7292 4 2 Izé
Skylynx: Hát.. az anim összemérhetetlenül jobb...
Sthro: Sztem ez egy nagy f*s.
Szökés Rhetundo szigetéről - kattintgatós gémizé
11166 1 16 Game Izé
Szmiri: végigcsináltam xD 12. ugy ahogy mondtam. 13. a középen lévő jobbra mutató nyilat megnyomni [...]
Szmiri: hát irányítani kell azokat a világító "fogakat" az egérrel, folyamatosan előre és egy résb [...]
papa: 1 katt a híd összekötőjén a céltáblára 2 katt a kis képre oldalt, utána az emelkedő tetej [...]
Mind a 16 komment
Szökés Rhetundo szigetéről - kattintgatós gémizé
8845 4 16 Izé
Szmiri: végigcsináltam xD 12. ugy ahogy mondtam. 13. a középen lévő jobbra mutató nyilat megnyomni [...]
Szmiri: hát irányítani kell azokat a világító "fogakat" az egérrel, folyamatosan előre és egy résb [...]
papa: 1 katt a híd összekötőjén a céltáblára 2 katt a kis képre oldalt, utána az emelkedő tetej [...]
Mind a 16 komment
Amíg apuci embereket öl, izé... bocs, szóval a megélhetéséért keményen küzd, addig jól jön otthon a gyerkőcnek egy Daddy Doll...
2320 0 5 Izé
Skylynx: Szerintem ezt a dél-keleten "munkálkodók" is tucatjával vennék.. Lőgyakorlatra...
Su: apuci foglalkozását és anyuci elmeállapotát tekintve reménykedjünk, hogy alvás közben felro [...]
jamboria: hihetetlen, mennyi olyan elmeháborodott anyuka van aki ilyeneket vesz/csináltat a gyerekének
Mind a 5 komment
A klip maga egy paródia, de érdemes megtekinteni az eredetit, hisz az se kutya! :)
4494 0 8 Izé
kupak: Az eredeti szánalmas. Kifigurázás azért nem olyan fergeteges mert az eredetin nem nagyon volt mi [...]
Szmiri: *akkor is nyald ki a seggem, te tapló xD
Mage_ster: Nem hiszem, hogy ezt olyan sokszor használtam volna, de ha igen, akkor is nyald ki a seggem :)
Mind a 8 komment
Motorizált gumimatrac ultrakényelmes embereknek :)
(érdemes még megnézni a Floating Cabana és a Remote-Controlled Floating Serving Tray termékeket jobb oldalon.)
3510 0 5 Izé
tecchnoo: ijen kell nekem is
mtzolee: hát gyanítom,h nem motoros szerkó a menetszél ellen! :)))))
Dave85: mennyivel megy???
Mind a 5 komment
Aki a virágot szereti - II. rész
(az első itt található)
Enny i nem elég?
A képen egy kancsóka (N. sanguinea) látható :)
5747 0 2 Izé
mtzolee: én meg,h photoshop!:)) hiába a foglalkozási ártalom!:))))
CaRBoN: Ez egy N. sanquinea!!!!?? Azt hittem, hogy egy Marslakó pénisze.. :O
Azért Guruló izé, mert valaha gurultak. De már nem. :(
8449 0 6 Autó Izé
klingy: Olasz szaré nem kár... Porsche povaaaa!!!
Laci: Mondhatok egy viccet? Nem? akkor elmondom: Bácsi megy a szekérrel az úton, lelassít mellette egy [...]
Balázs: te vagy a szakértő:))
Mind a 6 komment
Azért Guruló izé, mert valaha gurultak. De már nem. :(
8564 4 6 Izé
klingy: Olasz szaré nem kár... Porsche povaaaa!!!
Laci: Mondhatok egy viccet? Nem? akkor elmondom: Bácsi megy a szekérrel az úton, lelassít mellette egy [...]
Balázs: te vagy a szakértő:))
Mind a 6 komment
Mélissa Theuriau - ha egy ilyen gyönyörűség mondaná be itthon a híreket, nem maradnék le egyről sem. :)
48617 5 29 Izé
Laci: "Vigyázó szemetek Párizsra vessétek." http://www.metacafe.com/watch/208248/french_anchorwoman/
nemerdekel: lö'szisz? :)
Tóth József: Éljenek a francia csajok. És jó lenne velük franc...ni.:)))
Mind a 29 komment
Graffiti animáció
5487 3 10 Izé
Menyet: Ez nagyon király ;)
Laci: Nekem se tetszik a csak úgy ide-oda irka-firka így-úgy. Ez viszont jó helyre jól. Szemre még a [...]
cinic: legyek őszinte? tudom mi a különbség, de kurvára nem érdekel. Nekem egy kúúúl graffitti is [...]
Mind a 10 komment
GeneRallys bajnokság indult. Aki szereti a GeneRallyt, annak itt a helye.
9019 0 11 Game Izé
Masakari: ja kiv leszek én is a többiek eredményére...(ez már kb a határ idő sztem ennél jobb nem nagy [...]
Bende: Helyes, csak nyomjad. Úgy érzem izgalmas lesz a bajnokság :)
Masakari: okok 9.85:D
Mind a 11 komment
GeneRallys bajnokság indult. Aki szereti a GeneRallyt, annak itt a helye.
9304 1 11 Izé
Masakari: ja kiv leszek én is a többiek eredményére...(ez már kb a határ idő sztem ennél jobb nem nagy [...]
Bende: Helyes, csak nyomjad. Úgy érzem izgalmas lesz a bajnokság :)
Masakari: okok 9.85:D
Mind a 11 komment
Nyomkodd ki a pattanásokat és a miteszereket a megadott idő alatt! Gusztusos! :D
14283 1 7 Game Izé
Füves: Nekem sikerült mind http://kepfeltoltes.hu/080511/iz__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Oláh Dóra: Ngay hülyeség, de tetszik? Hmm... Ilyen sem volt még!:))
Szamooca: EZ NAGY HÜESÉG.........................teccik :)
Mind a 7 komment
Nyomkodd ki a pattanásokat és a miteszereket a megadott idő alatt! Gusztusos! :D
14754 2 3 Izé
Mr. Baszter: hát nem ...
anda89: -1p
anda89: az sem volt éppeszű aki ezt kitalálta...
Összehajtható gitár
2511 2 5 Izé
Milánkaaa: elektromos gitárnál nem is az számít hogy mennyi benn a fa ;)
gyebszi: Meg elég getva hangja lehet mivel tele van fémalkatrészekkel és alig van benne fa.
WolfWood: Egyet értek a gitárt nem lehet csak úgy hajtogatni az egy precíz hangszer én ikáb viszem nagy [...]
Mind a 5 komment
Graffitik Ukrajnából
2933 0 6 Art Izé
mekecske: :D
Maccoyi: Egyszerüen , csak lenyomom a szóköz billentyüt! Érted már?
Luflee: Nekem tetszik. Bírnám ha pl. a 2es villamos vonalán a megállókba inkább ilyenekkel lenne tele [...]
Mind a 6 komment
Graffitik Ukrajnából
2810 0 6 Izé
mekecske: :D
Maccoyi: Egyszerüen , csak lenyomom a szóköz billentyüt! Érted már?
Luflee: Nekem tetszik. Bírnám ha pl. a 2es villamos vonalán a megállókba inkább ilyenekkel lenne tele [...]
Mind a 6 komment
Az Enneagram egy személyiségtipológia, amely 9 személyiségtípust karakterizál (innen a neve is: ennea (gör.) = kilenc, gramma = ábra, garfika).

Te hanyas vagy? :)

Teszt 1
Teszt 2
6047 8 8 Izé
Laretta: Ötös, vagyis megfigyelő :)
tian: harcos:)
kolompír: Marhaság! Én meg a hős... looool
Mind a 8 komment
Strike! :D
10346 2 10 Izé
Nico: Nem elég a benzináremelés??!!Még ez is?!:(
nearo: Akkor nézzetek meg egy két watts összeállítást a eurosporton, vannak ott durvábbak is.
man_oo: Az röhög az ilynen akinek van gyomra hozzá...én megnéztem és kinyomtam ennyi...de biztos sokan [...]
Mind a 10 komment
Gumisrác
5404 1 7 Izé
anda89: :Dvickes ahogy mindig kinyújtja a nyelvét...a nőci meg...uh, hát szeretnék én is majd olyan fi [...]
bungle: Van, akinek ez 89 éves korában is megy: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=31961 http://www.ol [...]
Maminti: vááá ahogy kiakasztja a vállát!!!!!!! basszus nem bírtam végignézni!
Mind a 7 komment
Top 20 FX Suits
A képen épp a Golgothan Poop Monster látható. :)
5267 0 3 Film Izé
peet: Nagyon komolyak voltak ezek a filmek, az Alient még mindig szívesen nézem, de az 50-es években a [...]
Balázs: nem csak nekik:))
kupak: azért látszik h a szerkesztőknek az AVP a kedvencük :)
Top 20 FX Suits
A képen épp a Golgothan Poop Monster látható. :)
5379 2 3 Izé
peet: Nagyon komolyak voltak ezek a filmek, az Alient még mindig szívesen nézem, de az 50-es években a [...]
Balázs: nem csak nekik:))
kupak: azért látszik h a szerkesztőknek az AVP a kedvencük :)
Leharcolt guruló izék
7678 0 6 Autó Izé
Powaflips: arab optikai tuning:D
Su: miért, neked ilyen van?
anda89: :D
Mind a 6 komment
Leharcolt guruló izék
7671 2 6 Izé
Powaflips: arab optikai tuning:D
Su: miért, neked ilyen van?
anda89: :D
Mind a 6 komment
Ezt az autót kb fél éve minden szerda reggel látom! :P
Gondoltam ideje már lefényképezni! Nemtom mire jó??? Lehet busz/kamion-sofőr volt és így megvan ez a feeling a LADA-ban is! :P
5336 0 8 Autó Izé
Laci: Szerintem a dolog magyarázata a következő: a felső tükör a járdára van beállítva. Így hos [...]
sanya,tavirasz: Jééé!Ez a csomag ellenöző tükröm.Aztán nem" megfújni" ikedveskéim,mert ez szemmel láthat [...]
Jégcsap: ez hol van ?
Mind a 8 komment
Ezt az autót kb fél éve minden szerda reggel látom! :P
Gondoltam ideje már lefényképezni! Nemtom mire jó??? Lehet busz/kamion-sofőr volt és így megvan ez a feeling a LADA-ban is! :P
5532 1 8 Izé
Laci: Szerintem a dolog magyarázata a következő: a felső tükör a járdára van beállítva. Így hos [...]
sanya,tavirasz: Jééé!Ez a csomag ellenöző tükröm.Aztán nem" megfújni" ikedveskéim,mert ez szemmel láthat [...]
Jégcsap: ez hol van ?
Mind a 8 komment
Ha egy gyerek repülőn születik meg, mi lesz beírva születési helyének és mi lesz az állampolgársága? :)
4840 0 6 Izé
ZomBeeZ: Marty McFly :)
szlsz: Csak az a bökkenő, hogy ha valaki néhány hónapos terhes az nem utazhat repülőn! Ez egy szabá [...]
Gouranga: Bubi, megadják. nekem is megadták. nem Kuwaitban mondjuk, d automatikusan megkaptam:)
Mind a 6 komment
Érdekes dolgokat lehet találni néha a Googlemap-en. Pl. egy óriás wc ülőkét Floridában... :D
4011 0 10 Art Izé
Tóth József: Én is arra gondolok, de nem szégyellem magam.:)))))))
Laci: Ha te is arra gondolsz amire én, akkor szégyelld magad! :)
wtf: Gondolom erre az épületre meg azt mondanád, hogy gomba alakú: http://www.funpic.hu/hu.picview.ph [...]
Mind a 10 komment
Érdekes dolgokat lehet találni néha a Googlemap-en. Pl. egy óriás wc ülőkét Floridában... :D
4186 2 10 Izé
Tóth József: Én is arra gondolok, de nem szégyellem magam.:)))))))
Laci: Ha te is arra gondolsz amire én, akkor szégyelld magad! :)
wtf: Gondolom erre az épületre meg azt mondanád, hogy gomba alakú: http://www.funpic.hu/hu.picview.ph [...]
Mind a 10 komment
Guruljon be a számba! :)
1697 0 4 Autó Izé
Laci: Rendes volt tőled. Kösz a tippet is. Tudtam ugyan a Print Screen gombról, de meg se próbáltam, [...]
bungle: Jó a javasolt videó, felraktam most a nevedben! :)
bungle: Laci, az ilyen flash videók "képlopásához" nem tv tunerre van szükség, csupán a Prt Scr (Prin [...]
Mind a 4 komment
Guruljon be a számba! :)
1831 1 4 Izé
Laci: Rendes volt tőled. Kösz a tippet is. Tudtam ugyan a Print Screen gombról, de meg se próbáltam, [...]
bungle: Jó a javasolt videó, felraktam most a nevedben! :)
bungle: Laci, az ilyen flash videók "képlopásához" nem tv tunerre van szükség, csupán a Prt Scr (Prin [...]
Mind a 4 komment
GodTube.com - Broadcast Him
2420 0 2 Izé
mtzolee: ha hozzám bekopogna valaki ezzel a dumával... nem biztos,h túlélné komoly károsodás nélkül! [...]
Laci: K***ára nem birom, amikor bekopognak hozzám, hogy "Hallott ön már Jézus Krisztusról?". Kedvem [...]
Na ez aztán igazán egy izés ház!
4054 0 2 Art Izé
nyehőce: http://www.travelogues.net/Vietnam_vanilla/index_js.htm?page=photos_hang_nga.htm
anda89: hu, nekem tökre tetszik, elbírnék ott járkálgatni belül!:)
Na ez aztán igazán egy izés ház!
4094 0 2 Izé
nyehőce: http://www.travelogues.net/Vietnam_vanilla/index_js.htm?page=photos_hang_nga.htm
anda89: hu, nekem tökre tetszik, elbírnék ott járkálgatni belül!:)
A bringások örülhetnek - néhány éven belül hibridautót gyárt Magyarország...
6057 0 14 Autó Izé
Tóth József: Valamikor, a 70-es években egy Autó-Motorban (havonta megjelenő autós magazin) irtak egy cikket [...]
Su: lám, ezt a járgányt is egy nagy kőrakás közepén ábrázolják és nem zöld környezetben
Su: amúgy vicces ez a nagy törekvés a co2 kibocsátás visszaszorítására. az még senkinek nem jut [...]
Mind a 14 komment
A bringások örülhetnek - néhány éven belül hibridautót gyárt Magyarország...
6132 1 14 Izé
Tóth József: Valamikor, a 70-es években egy Autó-Motorban (havonta megjelenő autós magazin) irtak egy cikket [...]
Su: lám, ezt a járgányt is egy nagy kőrakás közepén ábrázolják és nem zöld környezetben
Su: amúgy vicces ez a nagy törekvés a co2 kibocsátás visszaszorítására. az még senkinek nem jut [...]
Mind a 14 komment
Fali váza. Gyönyörű. ;))
2161 1 3 Izé
Laci: utólsó 2 sor: "amit reggel adtak estére elhervadt, de a Kelemenné keze merev maradt.”
Maccoyi: Tenyér felfelé néz! Újjakat behajlít !Újjakat szétnyit! Lehet ruhafogas vagy mécses tartó , [...]
Laci: Köműves Kelemennének, sok szeretettel, az építő brigád!
Régebbi postok...