REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Maláj gitáros. A jobb lábával esetleg még orgonálhatna, a szájával meg mondjuk szájharmónikázhatna... ;)
3443 2 1 Izé
mtzolee: Ez a pali nem piskóta!! és még a dal is jó amit játszik!:))
Gateway 2
6458 1 80 Game Izé
Ketya: a sötét szobába mit kell csinálni?valaki segitsen légyszi!!!!
BlackRose: lécci vki!!!!!!!!!
BlackRose: A számot lesatíroztam, beütöttem, de nem nyílik ki az ajtó!!!
Mind a 80 komment
Gateway 2
5467 4 80 Izé
Ketya: a sötét szobába mit kell csinálni?valaki segitsen légyszi!!!!
BlackRose: lécci vki!!!!!!!!!
BlackRose: A számot lesatíroztam, beütöttem, de nem nyílik ki az ajtó!!!
Mind a 80 komment
ANTILIMIT | creative imagery by Eric M Gustafson
5000 0 1 Art Izé
Opra: Hát én nagyon el vagyok ámulva a képek láttán, de még a zene is nagyon passzol hozzájuk. Kö [...]
ANTILIMIT | creative imagery by Eric M Gustafson
5001 4 1 Izé
Opra: Hát én nagyon el vagyok ámulva a képek láttán, de még a zene is nagyon passzol hozzájuk. Kö [...]
A lányok elakadtak
(ez akár a Guruló izék rovatba is mehetne, de hát nem gurul, épp az itt a probléma :))
31318 0 4 Izé
Jozef7: fúúúúúúúú xD
Luflee: az ismerősöd nő, vagy férfi?
Mage_ster: Ez is kb olyan szexi, mint amikor ismerősöm az efott-on részegen mondta, hogy pisilnie kell, mond [...]
Mind a 4 komment
Micsoda jelenet! :)
5499 2 12 Izé
Schabee: ez kész XD
karmigran: gyík nagyon be van fékelve valamitől .. amúgy szerintem a faszi már akkor el tudod volna szalad [...]
Laci: Arra gondoltam, hogy írni kellene a DunaTV-nek, két Karádi film ("Hamvadóóó", meg "Ez lett a v [...]
Mind a 12 komment
Ha egy 3,8 cm átmérőjű befőttes gumit 5 méter 46 cm-re lehet kilőni, akkor egy 10 méter átmérőjűt elvileg 1437 méterre, igaz? Na a japánoknak van annyi idejük, hogy ezt kipróbálják. :)
7068 1 7 Izé
Laci: Legközelebb ezt a számtanpéldát ellenőrizzék le: Ha a kis 10 éves Komikumi 1 m-t ugrik távol [...]
Mage_ster: Én azt hittem, kilövik föld körüli pályára. Csalódott vagyok :(
Laci: Nem a japánok, én voltam a bolond! Azért, hogy végignéztem.
Mind a 7 komment
Leopard Hills Private Game Reserve - szerény kilátással az afrikai szavannára
9297 0 11 Art Izé
bandee1219: Nagyon szép hely, csak fel ne faljanak!
bandee1219: Ma már elég venned egy Sony mobilt ehez, bár tudom, rég írtad ezt
alphadog: Ne zavarjon, de ez egy szálloda, nem magánház...
Mind a 11 komment
Leopard Hills Private Game Reserve - szerény kilátással az afrikai szavannára
9322 2 11 Izé
bandee1219: Nagyon szép hely, csak fel ne faljanak!
bandee1219: Ma már elég venned egy Sony mobilt ehez, bár tudom, rég írtad ezt
alphadog: Ne zavarjon, de ez egy szálloda, nem magánház...
Mind a 11 komment
Jó napot kívánok, kérnék 2 pálcával a friss ropogós skorpióból és 1 pálca százlábút...
3374 0 6 Izé
Angi: A szeretet arad beloled.....
petidobi: Áh,hogy a balta állna a japókba! Adok én nekik fehérjét!:DDD Megízlelnék még az életet is! [...]
JackSlater: ugy ahogy mondod ! hát de állítolag ezek az ízeltlábuak tele vannak fehérjével, de kell a fa [...]
Mind a 6 komment
Vigyázat, gyerekek! A videójátékok agresszívvá teszik a nagyit! :)
5967 4 8 Izé
wtf: Grandma plays Super Paper Mario on her Wii http://www.youtube.com/watch?v=q7XMPRE-YOI" target="_blan [...]
petidobi: :DDD The Grany's World 2007 Multiplayer,amikor a Béla bát is irányíthassuk! Egy öregek otthoná [...]
mtzolee: hangvezérlés?:DD beiktatunk valami jó alapszövegeket... pl: "A mai fiatalság nem tiszteli az id [...]
Mind a 8 komment
Postaládák gyűjteménye
3185 1 2 Izé
bungle: Errtu postaládája... :D
Maccoyi: Még egy pár postaláda: http://www.toxel.com/inspiration/2009/04/17/17-unusual-and-creative-mailbo [...]
Ez a fickó aztán szeretheti a gofrit... ;)
3984 0 1 Izé
kovyfive: Ez baromság... 1: A gofri tésztát is meg kell csinálni. 2: ha az megvan, akkor miekkell ez az i [...]
Clicquot Loveseat - szék gazdag szerelmeseknek (10.000$)
3619 1 7 Izé
Laci: Legalább más színű lenne, mondjuk élénk piros... Útálom a rózsaszínt még fagyiban is. Bá [...]
Turmion Kätilöt: Ahogy elnézem van jobb háttér is. De az ülés... hagy kívánivalót maga után.
Turmion Kätilöt: Jobb háttér nem volt ? Csak ez a jégsivatag ?
Mind a 7 komment
Kávés cigis gyűrű
1654 0 2 Izé
krémeske: Szerintem nagyon ÁLLAT!:)
Tóth József: Ha gyürü nem kereknek kellene lennie?
Guruló TOI TOI
2328 0 0 Autó Izé
Guruló TOI TOI
2436 0 0 Izé
Ritkán látható gyönyörű kiütés az amatőr mérkőzésen. A dolog szépséghibája, hogy a szenvedő fél a ringbíró. Ha nem is gyakran, de ez is előfordul!
3822 0 1 Izé
mtzolee: szegény bíró... nekem úgy tűnik ez volt az utolsó összecsapás amit Ő vezetett!:)
Újabb városi sport: hambi dobálás gyanútlan áldozatokra. :)
6057 0 10 Izé
babus: Szerintem ez a pasi egyáltalán nem vicces! :-S :-S
wtf: Ez rohadt nagy!!! Nem normális a fickó! :))
punyukli: Remélem ezt is megtaláltátok, mert én beszartam rajta!!! Nagydarab Idegen Rodeó :))) Feladat: u [...]
Mind a 10 komment
Stencil atya, a graffitis pap :))
2767 0 14 Izé
Laci: Lehet, hogy az én fülem rossz, de ez katholikus pap volt? Főnökei tudnak róla? Néhány kérdé [...]
babus: EZt már büntetni kellene!
twitch: nem hiszem,hogy ennél a videónál nagyobb közönyt váltott már ki belőlem hasonló.én sem né [...]
Mind a 14 komment
Közeli nagyítások (egy kis "hackeléssel") a google map-en!
13648 3 8 Izé
meszoltan: trukk, vagy nem trukk,ez nem muholdas felvetel... minden masodik ember felfele nez, nem hiszem h oly [...]
metaljesus: a ház formája két utcával lejjebb
Turmion Kätilöt: Mi az érdekesség benne ?
Mind a 8 komment
Wim Hof - aki már futott egy fél maratont mezítláb és rövidnadrágban a sarkkörön, valamint 6 perc 20 mp ideig tartózkodott a jeges vízben - arra készül, hogy egy szál gatyában megmássza a Mount Everestet.
2291 0 4 Izé
Laci: A Nepáliak nem fogják felengedni, a hő amit termel lavinát indíthat el a hegyről.
Baci: Vigyázzá! menni fog neki!
alphadog: Az a durva, hogy állítólag (ezt írják) tudja szabályozni a teste hőmérsékletét, mint a tib [...]
Mind a 4 komment
Csillár gumimacikból
2491 1 8 Izé
bungle: http://kchampeny.tumblr.com/post/37111084715/the-candelier-i-make-for-jellio-has-just-over
bubi66: De ha leszakad semmi baj , mert visszapattan .
ecki: Ha ki kell cserélni a villanykörtét át kell rágnod magad a külsején :-) még belegondolva is [...]
Mind a 8 komment
Occsó játék gazdag gyerekeknek - érdemes az árat is figyelni...
2711 0 5 Izé
qukac: Az a baj,hogy a gazdagék gyermeke ezt is megunja pár hét után,főleg ha nem lesz kivel kergetőz [...]
Cannabis: "19 millió forintos luxushelyőrség" Ez igen :D nekem ilyen nem lesz az tuti :DDD
Turmion Kätilöt: És ha gazdag elkényeztetett kölök gíújtogatósat akar játszani, mert a tv-ben sok ilyet lát. [...]
Mind a 5 komment
Ha arra vágytál, hogy sétát tegyél Bill Gates lakásában, akkor ezt ne hagyd ki!
7760 0 2 Art Izé
brigi_cica: de amugy ha mégegyszer ràmész erre a site- re nem ugyan az a reklàm van :D
brigi_cica: nahàt ez marha jo mutatjàk bill gates palotàjàt, és mellette van egy reklà [...]
Ha arra vágytál, hogy sétát tegyél Bill Gates lakásában, akkor ezt ne hagyd ki!
7926 1 2 Izé
brigi_cica: de amugy ha mégegyszer ràmész erre a site- re nem ugyan az a reklàm van :D
brigi_cica: nahàt ez marha jo mutatjàk bill gates palotàjàt, és mellette van egy reklà [...]
Ben Heys fényképész képeiből egy kis gyűjtemény...
13049 1 2 Art Izé
attti: tényleg jó képek
Opra: Egy ilyen fotóshoz még a barátnőmet is elengedném, mert iszonyat jó képei vannak. No persze c [...]
Jól van, látom a németeknél is van gond... ;)
2139 0 0 Izé
Gitározás kiskanállal
3512 1 5 Izé
Baci: Mi értelme? Nem látod hogy a kanál segítségével helyettesít egy másik gitárost???
victor07: értelme nem sok, de a magyar médiában fellelhető ... hagy ne nevezzem zenének mégkevesebb.
tian: na jó de ennek mi értelme van?:)))
Mind a 5 komment
Egykezes húzódzkodás. Elég gyenge, én általában tizesével csinálom itthon. Ja, és csak 1 kisujjal... ;)))
7155 1 1 Izé
Élien: Én meg a lóbőrt húzom csukott szemekkel.:)
Van, aki bélyeget gyűjt. Ő kicsit mást...
9620 0 14 Autó Izé
bubi66: Ez a csóka már annyira menő , hogy a sportkocsiban is a hátsó űlésen foglal helyet ... elöl [...]
Disy: Nem nagyon tudnám elképzelni, hogy bepattanok egy elise-be és elrobogok vele suliba bár szívese [...]
Böry: nem tudom megnézni, pedig szeretném
Mind a 14 komment
Van, aki bélyeget gyűjt. Ő kicsit mást...
9597 4 14 Izé
bubi66: Ez a csóka már annyira menő , hogy a sportkocsiban is a hátsó űlésen foglal helyet ... elöl [...]
Disy: Nem nagyon tudnám elképzelni, hogy bepattanok egy elise-be és elrobogok vele suliba bár szívese [...]
Böry: nem tudom megnézni, pedig szeretném
Mind a 14 komment
A szlovák építészet újabb csodája. Az ajtó melletti táblára az van kiírva, hogy élelmiszer. Erre varrjál gombot.
3419 1 8 Izé
Mogyoró: Lehet,hogy mikor épült,még több hó volt,és belepte volna az ajtót..:) Hát az a szemét hó,n [...]
Laci: Ha önkiszolgáló, akkor lehet van is létra, csak le van fektetve, meg talán be is takarta a hó. [...]
tian: hát ha kaját akarsz, viszel magaddal létrát:)
Mind a 8 komment
Eladó lakások, garantáltan alacsony rezsivel
5569 0 6 Art Izé
bungle: Állítólag nem is Japánban van, hanem Németországban, München városában csinálták az egyet [...]
masterboy: es hol van a tusolo,meg a budi?
sparkey6: Azert a biciklitarolo a kep aljan eleg nehezn birkozik meg a feledattal :DD
Mind a 6 komment
Eladó lakások, garantáltan alacsony rezsivel
5706 0 6 Izé
bungle: Állítólag nem is Japánban van, hanem Németországban, München városában csinálták az egyet [...]
masterboy: es hol van a tusolo,meg a budi?
sparkey6: Azert a biciklitarolo a kep aljan eleg nehezn birkozik meg a feledattal :DD
Mind a 6 komment
6 éves gitáros. Érdemes nézni a fejét, mikor megkapja az ajándékát... :)
9392 2 9 Izé
Balázs: jó ennyi ember között akik ennyire otthon vannak a témába...............
victor07: a squier a fender távolkeleten gyártott másolata. ami 30-50e forint körül mozog amit kap egy pr [...]
Angi: :) Azt hiszem sikerult igazai oromet szerezni a gyerkocnek.
Mind a 9 komment
Várom már az időt, amikor az agyammal tudok gépelni... lehet, hogy nincs is messze?
2897 0 10 Izé
wtf: http://www.youtube.com/watch?v=YxMux4uEkLI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YxMux4uEk [...]
Mage_ster: Persze kedves, többet is, és azokat is viccnek, poénnak hívják.
Su: ezért kell az eszközt előtte betanítani.
Mind a 10 komment
Guruló tehenek ;)
2896 0 0 Autó Izé
Guruló tehenek ;)
2980 0 0 Izé
Régebbi postok...