REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pszichokinézis a gyakorlatban
Lebegtess tárgyakat otthon is elkészíthető, pár száz forintos technikákkal!
5546 2 0 Izé
Flash Element TD - kicsit Warcraft-szerű gémizé
15387 4 28 Game Izé
Errtu: http://www.kongregate.com/games/CasualCollective/flash-element-td-2
Szamooca: 38-ig bírtam..:S.....de ez már rég volt,azóta kijöttem a gyakorlatból :)
Szamooca: EZ A LEGJOBB VÁRVÉDŐS A GÉMIZén!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 28 komment
Flash Element TD - kicsit Warcraft-szerű gémizé
14376 8 25 Izé
X: Ehez hasonló játék http://ize.hu/comments.php?post_id=1826
fungusfunk: Va végre sikerült. Így az 5. próbálkozásra. 32255 pont, ezzel 565. vagyok a listán. :( Lehetn [...]
renon: Nem gyenge izé. rá lehet szokni.
Mind a 25 komment
Bazi nagy gördeszka
1816 0 0 Autó Izé
Bazi nagy gördeszka
1830 0 0 Izé
Gitárgép
4067 3 1 Izé
Bakeyoo: azért minden elismerésem annak, aki ezt a gépet összerakta...
Aquapet-ek, vagy mik.
Még egy okosság, hogy gyermekünk megfejhesse pénztárcánkat.
1379 0 3 Izé
Connektor: NEEM!!! Az 2 cici között 1 hatalmas mü...:)... izé? :) vagy igazi :)
mtzolee: nem!:))) szvsz elég előkelő helyen volt az indokok listáján, ami alapján bekerült ide!:DDD
Hawkins: Csak nekem tűnik úgy, h nemiszerv formája van? :D
Megtalálták az igazi Garfield-ot... ;)
(a felirat is jó a táblán: "a kutyáknak gazdájuk van, a macskáknak személyzetük" :))
5416 2 4 Izé
after: cuki
Gergely001: Tömik mint a libát és disznó lesz belöle! :D
izébigyó: Mekkora busa feje van! Mennyi whiskast ehet százon??
Mind a 4 komment
Logiszikuspalánták hajrá!
11996 0 5 Game Izé
greg: Gratula. Összesen tíz pálya van, folytatás nincs... :( Egyébként szerintem nem a tizedik a le [...]
mtzolee: szerintem nem nagyon van. a 10es milyen? én kb a 3.ig bírtam:D:D:D:D
Kurucz Tamásné: Sziasztok! Sikerült végigvinnem mind a tíz pályát. Nincs folytatás?
Mind a 5 komment
Rakéta meghajtású gördeszka. Gyogyi család által bemutatva.
2654 0 0 Izé
Gollum & Smeagol feat. Barry White
4418 0 2 Izé
Bakeyoo: höhö... aranyos
Izzie: miért van belőle egy zöld változat is?!?!?!?!?!
Támad a gyilkos brokkoli!
2040 0 1 Game Izé
Attila: Ennek a játéknak nem tudom mi az értelme, de sikeresen megőrültem tőle... Spárgák, meg brokk [...]
Támad a gyilkos brokkoli!
2161 0 1 Izé
Attila: Ennek a játéknak nem tudom mi az értelme, de sikeresen megőrültem tőle... Spárgák, meg brokk [...]
Bohemian Rhapsody, kicsit másképp... :D
3125 0 2 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=nEJKrz_Jxig
bungle: green küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=zZN1puUwH0c Szöveg: Jobban "fingik" mint a Benk [...]
Szögbelövő gyerekeknek.
2326 0 0 Izé
Furcsa gitárok
2321 2 2 Izé
after: kár, hogy az árak nem voltak odairva:)
DD: Érdekes, hogy némelyiken akár játszani is lehet (pl a LiveAid), másokat meg még kézbe venni i [...]
Lichtenberg-féle ábrák

(elektromos porábrák) keletkeznek, ha a szigetelő lemezre, p. gyánta- v. ebonitlapra vezetőn át elektromosságot bocsátunk s a lapot azután korpafűmag-liszttel, kénvirággal, v. miniumporral behintjük. Ha alapra vezetett elektromosság pozitiv, a keletkező ábra csillagos szerkezetü, elágazó sugarakkal, mig a negativ elektromosság esetében kisebb területü, köralaku foltok keletkeznek. Lichtenberg, ki az ábrákat először észlelte, kis fémcsövet helyezett a gyántalapra s azon keresztül engedte az elektromos szikrát a lapra. Az ábra láthatósága onnan van, hogy a por, melyet a lapra hintünk, a rázás folytán elektromos lesz és a gyántalap azon részeire rakódik, melyek vele ellenkező elektromosságuka. A kénpor vászonzacskóból kizárva, negativ, a minium pozitiv elektromosságuvá lesz s ha a két anyag keverékét hintjük a lapra, sárga és vörös árnyalatu rajzok keletkeznek. A L.-féle ábrák előállítását Antolik Károly nagy tökéletességre vitte az által, hogy az egyik oldalon ónlemezzel bevont üveglapra két fémcsúcson át lejdai palackot sütött ki s a lapra azután kénminiumpor keverékét hintette. Gothard Jenő fotográfiai száraz lemezeken idézett elő igen szép rajzokat. (V. o. Természettudományi Közlöny 1882. és 1888-ik évfolyamát.) Az ábrák keletkezését a vezeték körüli levegő sajátságos mozgásából magyarázzák. (Pallas Nagylexikon)
6048 2 1 Izé
janO: enyit nincs szivem olvasni!
Extreme Pete, a deszkás kutya
2791 0 3 Izé
Balázs: amúgy király egy dög:))))))))
Balázs: hát egy szinten vagytok tesó:DDD
janóóóó: ezt nevezem uj példa képem lett!!
Adj egy smacit! :)

4237 0 10 Izé
andici_25: ez tenyleg aranyos ,az oroszlanok ilyet is tudnak? nem csak olyat hogy hammm? en nem mernem olyan ny [...]
Norcsi: Ehhez meg kell nézni a videót is :)) Szerintem nagyon aranyos!
bungle: A sztori az, hogy a nő megmentette az oroszlán életét. Kiraktam ide a videót: http://www.funpic [...]
Mind a 10 komment
Ahogy a profik masszíroznak...

Egy másik páciens

Svéd nyakmasszázs... + még egy nyakspecialista

Kezdő shiatsu masszőr

Thai gyomormasszázs
3359 0 1 Izé
Balázs: hát igen...............:))
Szex is, meg művészet is, meg fantázia is - néha gyomor is kell hozzá...
12631 1 5 Art Izé
Magester: A bőr is látszódik, szval szinte minden!
Balázs: a fasz télleg látszik a röntgenen???:))))nem hinném!!!!!!4 amúgy király
DD: Volt valami távol-keleti oldal, ahol csúszómászókat használnak pornóhoz, azért az én szemsz [...]
Mind a 5 komment
Azért szeretem az e-bayt, mert ott mindent lehet kapni, olcsón. Még ilyen láthatatlan gyémántgyűrűt is!
2508 0 7 Izé
Balázs: ezt nem vágom:)
izébigyó: Na, már levették... Mindegy, itt a kép, azt árulták, meg a benne levő láthatatlan gyémántgy [...]
Pajtás: Tök jó, ilyen láthatatlan e-mail címet hol lehet regisztrálni? :)
Mind a 7 komment
A néni gondolom nem szeret takarítani, ezért megépítette az öntisztító házat.
5780 0 3 Izé
Balázs: király
senkise: hát....nem ejtett ámulatba....
janóóóó: vagy nem tud vagy már nem bir!
Plen - a görkorizó, gördeszkázó robot.
A videó már nincs kinn az oldalon, de olyan jó fej vagyok, hogy kerestem nektek másikat. ;)
Video 1
Video 2 (itt gördeszkázik)
2215 0 5 Izé
Balázs: még viszonylag kezdetlegesnek nevezhető de faja és még királyabb lesz........
Su: főleg, hogy az nem szerepel a filmben, mikor 100-ból 99x felborul
Opra: Tetszik, de soha nem voltam oda a robotokért. Arra viszont kiváncsi lennék, mikor érnek el oda, [...]
Mind a 5 komment
Ha szereted a kabócákat, mindenképp szerezz be egy ilyen guszta lámpicskut! ;)
1718 0 4 Izé
Balázs: hát igen:)
Luflee: Persze, a csináld magad akció keretében. Fogsz egy üveget, akár befőttes, vagy akár valami sz [...]
janóóóó: tényleg :):))
Mind a 4 komment
Skócia - Ian Cameron gyönyörű fotói
8417 1 11 Art Izé
Balázs: hát igen:))
sevenfingers: ja a naplementek es a napfelkeltek tenyleg igy neznek ki nem kell hozza semmi szuro vagy modositas c [...]
sevenfingers: en itt elek skociaban es tenyleg nem ez a legjellemzobb arca amit itt latni. de ha szerencseje van v [...]
Mind a 11 komment
Skócia - Ian Cameron gyönyörű fotói
8805 12 11 Izé
Balázs: hát igen:))
sevenfingers: ja a naplementek es a napfelkeltek tenyleg igy neznek ki nem kell hozza semmi szuro vagy modositas c [...]
sevenfingers: en itt elek skociaban es tenyleg nem ez a legjellemzobb arca amit itt latni. de ha szerencseje van v [...]
Mind a 11 komment
Ki nyer ma? ;)
A jobb sarokban Ben Cook, az sms írás gyorsasági bajnoka.
A bal sarokban egy, a Nuance Mobile Dictation beszédfelismerést használó ember.
Kérem tétjeiket megtenni (mielőtt végignézik a videót)! :)
7050 0 26 Izé
Valaki: Hát én a gyorsíró pait szivesebben hasznosítanám, nem tudom, hogy pl. a buszon mennyire tudja [...]
Su: én inkább annak örülnék, ha értelmesebb fejlesztéseket kellene kifizetnem.
bungle: Kicsit takarítottam a kommentek között. :) És hamarosan csak regisztrációval lehet kommentáln [...]
Mind a 26 komment
A Waltrip High School diákjai építették ezt az izét (mondjuk autót?). Atomic Dog névre keresztelték (George Clinton híres dala után).
1965 0 5 Autó Izé
Jazz Kramer: Erre nem lehet olcsó a tolatóradar:):)
mtzolee: én nem aggódnék ezért... megállsz vele egy kevésbé betérfigyelőzött helyen, és 5perc alat [...]
szellike: Hät ez + mi a bubänat??? Nem vagyok kezdö a szeren,de parkolni csak a pampäkon lehet vele.....
Mind a 5 komment
A Waltrip High School diákjai építették ezt az izét (mondjuk autót?). Atomic Dog névre keresztelték (George Clinton híres dala után).
2177 0 5 Izé
Jazz Kramer: Erre nem lehet olcsó a tolatóradar:):)
mtzolee: én nem aggódnék ezért... megállsz vele egy kevésbé betérfigyelőzött helyen, és 5perc alat [...]
szellike: Hät ez + mi a bubänat??? Nem vagyok kezdö a szeren,de parkolni csak a pampäkon lehet vele.....
Mind a 5 komment
Nem is drága, lehet megveszem... csak miért lóg ki a hátuljából két gyárkémény? :D
4358 0 11 Autó Izé
zizi: Crazy Jet-Powered Vehicles: http://aardvark.co.nz/pjet/turbinenuts.shtml
nugiboy: Van egy amcsi showman, Jay Leno. Köztudottan nagy motor őrült a csóka, mondjuk van is miből.. N [...]
janóóóó: A hozzászólás törölve.
Mind a 11 komment
Nem is drága, lehet megveszem... csak miért lóg ki a hátuljából két gyárkémény? :D
4370 0 11 Izé
zizi: Crazy Jet-Powered Vehicles: http://aardvark.co.nz/pjet/turbinenuts.shtml
nugiboy: Van egy amcsi showman, Jay Leno. Köztudottan nagy motor őrült a csóka, mondjuk van is miből.. N [...]
janóóóó: A hozzászólás törölve.
Mind a 11 komment
Lusta gazdiknak
1320 0 5 Izé
bungle: Hülyék ezek a japánok, mondtam már? :) Ja, ma még nem... http://kaden.watch.impress.co.jp/cda/c [...]
lidércnyomás: szerencsétlen vacak.
mtzolee: hát ez inteligens volt! gratula! mellesleg elég idióta az az állat amelyiket át lehet verni eg [...]
Mind a 5 komment
Elektromos autó a Tesla-tól...
Gyorsulás(100 km/ó): 4 mp
Végsebesség: 210 km/h
Hatókör: 400 km
Km költség: 1.20 Ft
Töltési idő: 3.5 óra
Elem típus: Li-ion
Ár: 17.000.000 Ft + adó
4605 0 37 Autó Izé
izébigyó: http://www.youtube.com/watch?v=utVx0V1HMgc
Abt: Már beírták előttem többen is ezért annyira nem részletezném, de a lényeg az, hogy totál r [...]
metaljesus: engem ilyen asztali lámpák meg hasonlók érdekeltek igazán addig amíg megnéztem az áraikat [...]
Mind a 37 komment
Elektromos autó a Tesla-tól...
Gyorsulás(100 km/ó): 4 mp
Végsebesség: 210 km/h
Hatókör: 400 km
Km költség: 1.20 Ft
Töltési idő: 3.5 óra
Elem típus: Li-ion
Ár: 17.000.000 Ft + adó
4517 2 41 Izé
bungle: http://index.hu/kultur/media/2013/03/01/vasember_nekiment_a_sajtonak/ http://index.hu/tech/2013/07/1 [...]
bungle: http://totalcar.hu/magazin/hirek/2013/06/22/itt_a_megoldas_a_villanyosok_toltesere/
bungle: Lehet inkább ide kellett volna írnom: www.ize.hu/comments.php?post_id=1112
Mind a 41 komment
Az igazi papírjaguár ;)
Gondolom, hogy örült a gazdája, miközben szedegette róla a post-it fecniket...
1734 0 5 Autó Izé
agysebész: Mármint melyik? :D
dflora: nem tetszik a kép
Bono: Jól mondod Balázs. A mai világban már az emberek többsége nem élheti ki magát rendesen. Szó [...]
Mind a 5 komment
Az igazi papírjaguár ;)
Gondolom, hogy örült a gazdája, miközben szedegette róla a post-it fecniket...
1848 1 5 Izé
agysebész: Mármint melyik? :D
dflora: nem tetszik a kép
Bono: Jól mondod Balázs. A mai világban már az emberek többsége nem élheti ki magát rendesen. Szó [...]
Mind a 5 komment
Kényelem és gyorsaság ;)
1842 0 2 Autó Izé
szellike: Jo,rendben!De csak is NEKED,puszta szeretetböl!
Luflee: Vegyetek nekem ilyet :) ( szeretetből :$ ) :D A két személyes bőrnek örülnék a legjobban. Kö [...]
Kényelem és gyorsaság ;)
1981 0 2 Izé
szellike: Jo,rendben!De csak is NEKED,puszta szeretetböl!
Luflee: Vegyetek nekem ilyet :) ( szeretetből :$ ) :D A két személyes bőrnek örülnék a legjobban. Kö [...]
Gyorsaság
2665 1 3 Izé
mtzolee: ha keresel a neten van videó ahol ez a gép kigurul a vízből és elegánsan elhajt!:)
Bálint: az hogy nem motorcsónak, hanem kétéltű
vasasdrukker6: mi ebben a nagy szám?autó alakú motorcsónak.látszik a kereke alatt...
Régebbi postok...