REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
HÁT ezt még Győzike sem látta!
2916 1 2 Izé
bigogugi: Hát nemtudok én sem mit hozzá szólni ehhez.Valami lenyűgöző.
oli-design: nah ehhez no comment, nem csak hogy fantasztikus, de lenyűgöző is, végignéztem a videót, és h [...]
Rob Gonsalves képei
4421 2 4 Art Izé
Purple: Hoppá, nem kerestem, nem gondoltam hogy art izére lehet küldeni "vótmá"-t. :D
Ravennë: Purple küldte: http://www.robgonsalves.com/ArtistGallery.asp?artist_id=23&category_id=2 Rohattyók [...]
Ijász!!!: Tetszik.
Mind a 4 komment
Rob Gonsalves képei
6035 3 2 Izé
Ijász!!!: Tetszik.
Elana: Nagyon királyak ezek a képek!
Az első fapados étterem Magyarországon

"Ötven százalékig lesznek letornázhatóak az árak a budapesti Veranda Grill&Wine étteremben, ahol a hétvégékre vezetik be a fapados üzleti modellt. Az elérhető kedvezmény mértéke egyszerre függ attól, mennyivel előre foglal asztalt valaki, illetve attól, hogy az adott időpont iránt mekkorának bizonyult addig a kereslet"
3411 2 0 Izé
Szasztok!
A hétvégén Balatonkenesén voltam, és az ottani lecsófesztiválon lettem figyelmes Dávid Hasselhoffra a tömegben... Mostanában nem forgat, de nyilván szolgálatban volt a piros gatyából ítélve...
7718 3 8 Izé
cila: Reggel Egy szép medvével álmodtam ma éjjel, az túrta így az ágyam szerteszéjjel. S az is le [...]
bungle: Van ez így 2006-os postokkal...
cila: Többször is próbáltam a "katt"-ot, nem jött be a kép. Nem és nem. Pedig, de szerettem (szeret [...]
Mind a 8 komment
Girls just wanna have fun :)
94228 11 9 Izé
Dizson: áááááááá Norbi ápdétos viz!!
Faber: Honnan szalajtotttak ennyi leszbi sunát...de azért tömném...;)
Laci: Ha egy ilyen buliban lehetnék 1x, nem győzném termelni az anyagot, amivel elöntöm ezeket a lán [...]
Mind a 9 komment
Ninnyás gémizé
4990 0 1 Game Izé
Szamooca: :S:S:S:S
Ninnyás gémizé
4365 0 0 Izé
Gyorsasági játék
11037 2 19 Game Izé
Oláh Dóra: 10.36 sec!!
Oláh Dóra: Ó miért?????
Viräg: Jézusom, te hány éves vagy? Rosszabb vagy, mint a 4éves kishugom..
Mind a 19 komment
Gyorsasági játék
8895 5 7 Izé
Jáózsika: ÁÁÁ há há áh áh ááááá mekkora. 3adik próbára 100%al megvagyok 14,8 sec alatt.Srááco [...]
dani: szarunalomjáték SZAR SZAR SZAR!!!!!!!!!!!!!!4
cumo: szuper!!nekem tetszik!!
Mind a 7 komment
The real Barbie Girl Song!!!

Tuti bevizelsz :-)
6901 0 7 Izé
szelekura85: Ez kurva jó. Igaz a két szerencsétlen jól beégette magát, de én legalább jól szórakoztam.
rita: RÖHEJ
baba: :DDDDDDDDD
Mind a 7 komment
The Pikasso

Ezt a videót is érdemes megnézni... ;)
3022 1 2 Izé
bungle: http://youtube.com/watch?v=GEq02XUxVOw
Pipi: Ezeket a gitárokat kiknek csinálják? Polipoknak?
Ukulele gyufaszálakból
Irigylem az ilyen embereket, akiknek ennyi idejük van... ;)
1458 0 2 Izé
qqriq: Tényleg. És neki is sok ideje van szerintem. ;)
triniti5: Először azt hittem, hogy az Andy Vajna.
Ezen gennyesre röhögtem magam - nesze neked országimázs.
23998 8 7 Izé
bungle: Tóth József küldte: URL: http://www.metacafe.com/watch/2390444/funny_drunk_compilation/ Szöveg: [...]
kotta: Ja: és nekik is szép a hajuk.
mike: fogom,nehez de fogom!......... pär perc azt fekszik mindhärom bicigli meg a ket tusko! Geniälis!! [...]
Mind a 7 komment
Strip Generator
3475 1 1 Izé
Petvik: feketemacska.freeblog.hu Mintha ismerős figurák lennének :-)
Nem egy hétköznapi temetés ;)
(érdemes figyelni nagypapi pizsijét, a fotelt, amiben nyugalomba helyezték, kezében a távirányító, a tv-ben gondolom kedvenc csapata...)
3035 0 1 Izé
jáózsi: Te!Ez nem szemi dévisz dzsunior?
Rúgjunk gólt Buffon fiúnak...
15199 2 5 Game Izé
Tűztigris: meg jol véd ugy mint a tesom ő is kapus
Tűztigris: meg jojáték azért
Tűztigris: én se
Mind a 5 komment
Rúgjunk gólt Buffon fiúnak...
14083 7 3 Izé
Shando: mindig egy pontra mindig ugyanúgy lőve, össze-vissza tekerte a labdát... majdnem jó...
én: nem értem mitől függ hogy bemegy a vagy nem
Pipike: Az hagyján, hogy össze-vissza számol,de még szemtelenkedik is? Amúgy jó a játék, ha az embe [...]
Gumiruhák ;)
3367 0 5 Izé
NoGoodNick: She'd like to get one of those. ;)
bungle: http://www.ananova.com/news/story/sm_2623921.html
bg: legalab mindig van nala gumi
Mind a 5 komment
FOLYADÉKOT SOHA NE MELEGÍTSÜNK 2 PERCNÉL TOVÁBB MIKROHULLÁMÚ SÜTŐBEN

„Egy 26 éves fiatalembernek kedve támadt egy csésze kávéra. Elővette a csészéjét, megtöltötte vízzel és (mint már annyiszor) a mikrohullámú sütőbe tette, hogy a víz megmelegedjen. Nem emlékszem már pontosan mennyi időre állította be az órát, de arra igen, hogy azt mondta fel akarta forralni a vizet. Amikor a beállított idő lejárt, kivette a csészét a mikróból, belenézett, és csodálkozva vette észre, hogy a víz nem forrt fel. Abban a pillanatban a csésze “robbant” és egész tartalma az arcába csapódott. A csésze még épségben volt mikor eldobta, tartalmát pedig a vízben felgyülemlett energia „robbantotta fel”. Az arca tele lett hólyagokkal, arcát 1. és 2. fokú égési sebek borítják, nagy a maradandó sebhelyek valószínűsége. Bal szemén akár a látása is sérülhetett. Kórházi tartózkodása idején a kezelőorvos elmondta, hogy ez, sajnos, elég gyakori eset és figyelmeztetett, hogy soha ne melegítsünk csak vizet a mikróban. Ha vizet szeretnénk melegíteni, valamit mindig tegyünk a csészébe, fapálcikát, teafiltert stb, ami a keletkező energiát elvezeti. Sokkal biztonságosabb azonban a vizet vízforralóban melegíteni.”

A General Electric válasza:

„Köszönjük a megkeresést. Örömmel állok rendelkezésükre. Az önökhöz beérkezett e-mail tartalma megfelel a valóságnak. Mikrózott vízben és egyéb folyadékokban nem mindig keletkeznek buborékok a forráspont elérésekor. Tulajdonképpen túlhevített állapotba kerülnek, és nem keletkeznek buborékok. A túlhevített folyadék akkor fog kiforrni a csészéből, amikor megmozdítjuk, vagy például kanalat vagy teafiltert helyezünk bele. Hogy ez ne történjen meg és megelőzzük az esetleges sérüléseket, soha ne melegítsünk csészében bármilyen folyadékot két percnél hosszabb ideig. Melegítés után hagyjuk a csészét még 30 másodpercig a mikróban állni  és csak azt követően vegyük ki és tegyünk bele kanalat vagy bármi mást.”

Egy technika tanár a következő magyarázatot fűzte az esethez:

„Köszönöm a mikrohullámú sütővel kapcsolatos figyelmeztetést. Nem az első eset, amellyel találkozom. Az oka egy túlhevítésként ismert jelenség. Vízmelegítés közben bármikor előfordulhat, különösen akkor, ha az edény, amelyben a vizet melegítjük új, vagy ha csak kis mennyiségű vizet melegítünk (fél csészénél kevesebbet). Az történik, hogy a víz gyorsabban melegszik föl, még mielőtt buborékok keletkezhetnének. Ha a csésze nagyon új, akkor nincsenek még rajta kisebb felületi karcolások, repedések,  amelyek a buborékok képződését elősegítenék. A felgyülemlett hőt elvezető buborékok hiányában a folyadék nem kezd forrni, hanem tovább melegszik, jóval saját forráspontja fölé. Amikor azután ilyen állapotban a csészét megmozdítjuk, vagy a folyadékot megkeverjük, rohamosan beindul a buborékképződés és kiszorítja a csészéből a forró folyadékot.”
5802 0 7 Izé
Sünilány: Jah, bocsi, még az (azt hiszem akril alapú) festékben tehet kárt.
Sünilány: Már nem azért, azok a bogrék nem bevonva vannak anyagokkal, hanem SZAR minőségű kínai piaci m [...]
Lilu__cica: Tegnapelőtt a macskám kajáját melegítettem mikróban. Még jó, hogy csak 30 mpre tettem be, p [...]
Mind a 7 komment
Lehet gyakorolni!
11816 0 4 Game Izé
bluehock: ha ennyire részeg észre se veszi hogy vizes a lába!
Dr.V.: jaja, részegen nem is így szoktam.... olyankor ott a fal segítségnek, lehet támaszkodni rá... [...]
cumo: érdekes játék az biztos!
Mind a 4 komment
Lehet gyakorolni!
11490 2 5 Izé
Shando: Na szép. Ha négy pohár nem tudom mi ez de mindegy, de így beállnék, nem is mernék inni... Mer [...]
bluehock: ha ennyire részeg észre se veszi hogy vizes a lába!
Dr.V.: jaja, részegen nem is így szoktam.... olyankor ott a fal segítségnek, lehet támaszkodni rá... [...]
Mind a 5 komment
Berényi Miklós és Magdi néni titkos gyereke
4925 2 11 Izé
Ficánka: Egész jó.
Ghosty: Csak a Vilibá meg ne tudaj :)
blabla: Amilyen az apja meg az anyja, olyan csúnya a gyereke!!!!!!!!!!!!
Mind a 11 komment
Huh gyerekek!

Először azt se tudtam, hova kapjak... De aztán belejöttem. Zsír! Az agyad szétmegy...
9722 3 1 Game Izé
cumo: nagyon jo!!::))
Huh gyerekek!

Először azt se tudtam, hova kapjak... De aztán belejöttem. Zsír! Az agyad szétmegy...
10138 7 1 Izé
cumo: nagyon jo!!::))
Gyalog galopp - legó verzió (Camelot dal).
2947 1 2 Izé
rivaul: uj link: http://www.youtube.com/watch?v=LZNeDrLQkeQ
Kori: Hol a tőbi jelenet
Már megint ezek a hülye japánok... :) Most épp gyorsivás (nem gyorsívás!)...
5540 0 0 Izé
Lenni külföldi, csinálni biznisz.
3770 5 7 Izé
bungle: linduka küldte: URL: http://mkkp.hu/wordpress/?p=1234 Szöveg: "az állatokat is megfelelően kell [...]
bungle: malex123 küldte: http://nbg.freeblog.hu/
Lilu__cica: Ez lenni állat!
Mind a 7 komment
Best of Gyurcsány-csomag
11699 1 51 Izé
rivaul: uj link: http://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ
alphadog: Már cikk is van róla: http://ma.hu/page/cikk/ai/0/177394/1" target="_blank">http://ma.hu/page/cikk [...]
bungle: Ezt ketten is beküldték most (kisdead és evilmeli is): Best of Gyurcsány 2 - tovább dübörög [...]
Mind a 51 komment
Van gond, nem kevés.
11116 0 9 Izé
Jáózsi: Szerintem nagyon szar, és remélem most senki nem fog azzal jönni h csináljak jobbat.Mert ez buta [...]
R: HÁT EZ KURVA JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
Yozsika: Ahhoz képest...
Mind a 9 komment
Cheat kódok garmadája - játékőrülteknek jól jöhet!
3169 1 17 Game Izé
bandee1219: Kár. :(
kKNd: ha nem sértődtél volna be, nem keseregnél itt hosszú kommenteken keresztül... mind1 hagyjuk, a [...]
Mimis: Ember... :D ezen komolyan csak nevetni tudok. :))))))
Mind a 17 komment
Cheat kódok garmadája - játékőrülteknek jól jöhet!
3168 10 17 Izé
bandee1219: Kár. :(
kKNd: ha nem sértődtél volna be, nem keseregnél itt hosszú kommenteken keresztül... mind1 hagyjuk, a [...]
Mimis: Ember... :D ezen komolyan csak nevetni tudok. :))))))
Mind a 17 komment
Inzultálják a magyarok a teheneket

Gyónjátok meg, ti mit csináltatok velük? ;)
3466 1 12 Izé
Schabee: még szerencse h csak negatív dolgokban tudunk utóbbi időben elsők lenni bunkóság rulez
Schabee: tök jó, h ebben is elsők vagyunk!
bandee1219: Ezen átsiklott :)
Mind a 12 komment
Augusztus 23-tól Prison Break (A szökés) a retekklubon... ha még nem láttad az első évadot, töltsd le gyorsan, mielőtt a szinkron hazavágná az egészet és úgy néznéd!
2846 2 5 Izé
Schabee: én se lakom innen messze :D
bandee1219: Az még a kerítésen belül van? :)
Tipi: Még jó, hogy belülről nem látják.
Mind a 5 komment
Beatin' 'round the Bush
3453 0 2 Izé
Bizsu: áááá
bandee1219: Klinton is zenélt, de hogy Dzsorzsi is ilyen jól nyonja, azt nem gondoltam volna!
Laughing yoga - klasszikus, egyben rémisztő! :)
4846 2 7 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=8egxNNHdAjw
boszme: szívfájdalom nélkül agyonlöném
Bunkó87: Ki ez a buzi?
Mind a 7 komment
Páncélököl gyártása házilag békés használatra.
A közelgő augusztus 20-ra ajánlva.
4905 0 1 Izé
bandee1219: Ez biztonságos? Vagy az nem lényeg, mint Pesten?
Gyors egérmozdulatok gyakorlópályája, rúzs alakú célontokkal.
6616 0 0 Game Izé
Gyors egérmozdulatok gyakorlópályája, rúzs alakú célontokkal.
6639 0 0 Izé
Nathan Sawaya sokat legozott gyerekkorában... még most se nőtt ki belőle
4176 1 2 Izé
bungle: Lego Death Star: http://shop.lego.com/product/?p=10188
bandee1219: Legkerább!
Régebbi postok...