REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szegény világtalan, véletlen a rossz oldalán fogta meg a gitárt ;)))
(viccen kívül, nem semmi amit művel, és tényleg vak!)
7154 3 3 Izé
bandee1219: Királyul nyomja.
R: FEJET HAJTOK A CSÁVÓ ELÖTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEM ÉRTEM HOGY HOGY NEM VILÁG [...]
Renton: Hát skacok, ez csúcs! Tényleg eszméletlen amit művel a srác! (és úgy néz ki még Hendrix ut [...]
Kicsit elkésve, de azért még talán időben... az ize.hu gratulál Marsi Anikó, Palik László és az RTL Klub közös babájának!
5838 0 12 Izé
Máln@: Az RTLklubb Fókusz c. műsorának a MArsi Ancsi az egyik műsorvezetője,a Palik meg mittomén ^-^
Bogar, Virág: Az én barátnöm is szült gyereket.Ő vele senki nem foglalkozik. Ki az a Marsi Anikó és Palik L [...]
szellike: Igenis,hogy minden KISMAMA SZTÄR äs nem csak a sztär kismamäk sztärok.Ezärt tessäk beletenni [...]
Mind a 12 komment
Állítólag az USA-ban ez a legnépszerűbb képernyővédő
Ha megakad valahol Georgie, csak ráncigáld arrébb...
11361 12 6 Izé
Schabee: kb félm órán keresztül dobáltam :D
Ficánka: Én ezt próbababásban láttam a Startlapon.
feri: ezt küldje el nekem valaki
Mind a 6 komment
Márvoltmásholittmégnemkitérdekel kategória
Gát véder 2
Az 1. rész meg itten jól
(na jó, azért Szalacsit és társait már köszönjük nem kérjük...)
6421 2 4 Izé
bandee1219: Nem értitek? A gátvébelem speciális dolog... ^^
edis: most milyen nyelven kell beszelni?????????
Sharxi: Mentés. De egy csomo helyen fent van bárhonét letudod szedni ha innen nem sikerűl.
Mind a 4 komment
"A játéktelefon nagyszerű szórakozás a gyerekeknek, kezelését könnyen megtanulják. A kedves meséből megismerhetik az udvar lakóit, a történet segítségével pedig alapvető viselkedési formákat sajátíthatnak el."
2346 1 1 Izé
suvomi: ezt a disznóságot! :))
Gyere, harapj egy nagyot...
3807 0 2 Izé
Ágii: egy kő:D
suvomi: ez mi a franc?
A szülők miatt lesznek olyanok a gyerekek, mint amilyenek. :-)
7860 0 2 Izé
baba: Elég gyengécske..
evibe: Tokeletes !! Es vajjon a nagypapa milyen volt?
Ismét egy gyöngyszem a zenei világból...
7275 0 5 Izé
themasterhealer: de szaaaaar. baszki. mind nyomom a DEL gombot
bandee1219: Cini 2....
neati: Anyád
Mind a 5 komment
Jill Greenberg - The Manipulator
6221 0 4 Art Izé
bandee1219: Jók!
SomloiGaluska: HEHHEHHE!!! :DDD
gzsuzsi: Haláli póóz!
Mind a 4 komment
Jill Greenberg - The Manipulator
6489 3 4 Izé
bandee1219: Jók!
SomloiGaluska: HEHHEHHE!!! :DDD
gzsuzsi: Haláli póóz!
Mind a 4 komment
Gold Yard
Klasszikus...
12186 0 9 Game Izé
wtf: Már sehogy, nincs ott... Keresd meg magadnak, van google.
teó: Én nem tudom hogy kell el inditani
bazsy: Az utolsó kulcs amit felvettél a temető kapuját nyitja,és ott van vége a játéknak.
Mind a 9 komment
Gold Yard
Klasszikus...
9657 2 9 Izé
wtf: Már sehogy, nincs ott... Keresd meg magadnak, van google.
teó: Én nem tudom hogy kell el inditani
bazsy: Az utolsó kulcs amit felvettél a temető kapuját nyitja,és ott van vége a játéknak.
Mind a 9 komment
Kár, hogy a fletó nem arra futott :)
12250 3 7 Izé
Lundgren: Iszonyat görénység,bár a bringások jók
bandee1219: Ez geciség!
Bazsee: Vihetnéd magaddal az ősmagyar vikit is....
Mind a 7 komment
Gyroball
12472 0 7 Game Izé
gabesz.: akkor meg mi a fasznak játszol vele?
Szamooca: Az elasto-t szeretem,de EZT UTÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZÉTÜTÖM A GÉPET WAZZ!!!!! [...]
Attila: Én szeretem az elasto maniat.Szerintem nem idegesítő.
Mind a 7 komment
Gyroball
11679 3 5 Izé
Attila: Én szeretem az elasto maniat.Szerintem nem idegesítő.
Goppo: Valaki jatszott mar Elasto Maniat?... Nos az idegesito (szettortem a bilentyuzetet miadta). Az Elas [...]
R34N: idegesitö... csöppet... de azért bele lehet jönni... de attol még KURVÁRA IDEGESITÖ!
Mind a 5 komment
Patricia Waller
plüssművész "remekművei"
4033 1 9 Art Izé
bandee1219: Azért a fejénél összenőt az gáz!
suvomi: nehogy má a nyúl vigye a puskát
baba: de jóóó
Mind a 9 komment
Patricia Waller
plüssművész "remekművei"
4263 4 10 Izé
bungle: CS1985 küldte: URL: http://borsa.hu/20091110/a-vilag-legbetegebb-plussfigurai/nem-gyerekeknek-terve [...]
bandee1219: Azért a fejénél összenőt az gáz!
suvomi: nehogy má a nyúl vigye a puskát
Mind a 10 komment
Labirintusos gémizé jól
6088 0 0 Game Izé
Labirintusos gémizé jól
4640 3 0 Izé
Mikrobiológusoknak nem lesz gondja a karácsonyi ajándékokra - plüss mikróbák, vírusok, bizbaszok leendő mikrobiknak. Made in China gondolompersze...
2435 0 8 Izé
Ravennë: Beküldő: lilaflexninja http://item.rakuten.co.jp/love-journey/7561br-7562wh/ Plüss medveállatka [...]
rubigo: Lehet idegileg összeomlott teljesen és rábukott a feje billentyűzetre...
varazs: Szerintem ennek a seggfej màln@-nak tisztàra elment a jòzan esze!Vagy be van baszva!
Mind a 8 komment
Három gólyafészekbe tekinthetünk bele webkamerák segítségével.
6305 2 4 Izé
bandee1219: Ja, lehetne live is.
okoska: Mi van??? Kattints a képre, te láma...
divat: Sziveskedjen megirni a gólyák honlap cimeit! Köszönettel: divat@citromail.hu
Mind a 4 komment
Már nincs sok hátra és megoldódik a globális felmelegedés!

Hogy hogyan?

Eccerű - egyszerre a földön mindenki felugrik, ezzel egy új pályára állíthatjuk a Földet oszt kész is.
3900 0 6 Izé
bandee1219: Hát, ez egy jó ötlet, főleg, hogy mindenki másfelé nyomná. Hacsak nem megy mindenki egy orsz [...]
suvomi: ezen már gondolkodtam
karmigran: tiszta siker.. ma is csak 36fok lesz :)
Mind a 6 komment
Kisdolog, nagydolog...
Shimajiro Toilet Training
3379 4 3 Izé
Lundgren: japánok...
bandee1219: Huh, most már tudom mit kelll tennem :) !
aMGee: Én odavagyok a furrykért.Amúgy eléggé bugyuta hülyeség,de azé aranyos.
Dumbolf - Elefánt golf
14700 3 4 Game Izé
Irodeak: anagramma: Hadi Laci Hold ex LL Wili COB
Zé: Na aki ezt csinálta, az még nem látott golfot... Sem fizikakönyvet...
Zsolt86: Ez kicsit felidegesített de nem rossz :DDD
Mind a 4 komment
Dumbolf - Elefánt golf
13011 9 1 Izé
rubigo: 30681 pont
Furimányos szerkentyűk tárháza...
4583 1 1 Izé
bandee1219: Ezek nagyon állat cuccok. Retro-techno.
Grappa - Visual Effect/Game
Bár nem igazán játék, de szerintem nagyon látványos
16518 7 10 Game Izé
K3ksz: hogy kell elindítani ? :D
webtóbiás: http://tetszik.org/?s=poorn.hu
Leonetta: Ez CooL :D:D:D
Mind a 10 komment
Grappa - Visual Effect/Game
Bár nem igazán játék, de szerintem nagyon látványos
12286 21 5 Izé
Shando: hatalmas! : ) De azért a mentős dologért tényleg kár...
bandee1219: Baró
jajj: nagyon tuti, kár hogy nem tudom a gépre lementeni, mert ott nem indítja el :(
Mind a 5 komment
Az évszázad találmánya
17065 0 4 Izé
kisdead: :)
papaluige: 3 évig gondolkodtál rajta? grat! :DDD
wolfud: sőr kinyito miér mi lenne?
Mind a 4 komment
Levágták a fejüket és még vigyorognak is...
2353 0 1 Izé
Mr. Baszter: ... semmi ...
Chuck Norris már megint brutál
13696 10 2 Izé
enjoylivefm: LOL
suvomi: tetszik
Gömbös izébizék... teccik érteni!
5710 2 5 Art Izé
gyula400: nemtüdom ki voltaza marh aaki ezt felépitete
gyula400: nekem mégse kéne
gyula400: de azért jo
Mind a 5 komment
Gömbös izébizék... teccik érteni!
6730 3 5 Izé
gyula400: nemtüdom ki voltaza marh aaki ezt felépitete
gyula400: nekem mégse kéne
gyula400: de azért jo
Mind a 5 komment
Glenn Feron - a retusálás művészete
37678 1 8 Art Izé
Fireblade1000: Nagyon durva cucc!
Valerius: jaja, nem értem miért kell ennyit retusálni meg bűvészkedni, egyébként is teljesen jól néz [...]
Magester: Az eredeti jobb, mint a digitális tunningolt
Mind a 8 komment
Glenn Feron - a retusálás művészete
41161 16 8 Izé
Fireblade1000: Nagyon durva cucc!
Valerius: jaja, nem értem miért kell ennyit retusálni meg bűvészkedni, egyébként is teljesen jól néz [...]
Magester: Az eredeti jobb, mint a digitális tunningolt
Mind a 8 komment
Légy gyilkos!
12966 0 3 Game Izé
Errtu: , , (OvO) /)___) " "
Zsolt86: Na engem az ilyenek nem annyira fognak meg.
Lilu__cica: Egész jó...
Légy gyilkos!
12962 2 1 Izé
Lilu__cica: Egész jó...
Amire gondolom mindannyian vártatok: só- és borsszóró gyűrű.
3360 1 7 Izé
NuttySomeone: tokjo:P en non sooos vagyok:)))
Máln@: detto··
Lilu__cica: "-Édesem, nem láttad a sószórót? -Ott van az ujjadon..."
Mind a 7 komment
Minden idők legrosszabb borítói 

Neked mik a kedvenc ultragagyi borítóid?
13356 2 9 Izé
pumpa: Még hogy egy képnek nincs szaga?
bungle: http://bouvet.cafeblog.hu/2014/09/23/husz-jugoszlav-albumborito-amelyekre-nincs-magyarazat/
lht: :)
Mind a 9 komment
Éljen a szabad akarat, avagy azzal játsszon a gyerek, amivel akar.
14007 1 4 Izé
Wiclellun: Ez meg ki a t.köm?!
bleacher: nekem nem indul not found
gyula400: hét elégé
Mind a 4 komment
Régebbi postok...