REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hiába no, a válság mindenkit elér előbb vagy épp utóbb. Nem kivételek ez alól a legnagyobb dívák sem, akiknek lassan meg kell nézniük, hogy mire költik keserves és verítékes munkával megkeresett millióikat! Nem lehet már ezer dollárt kiadni egy bugyira, vagy négyezret egy pár zoknira, igenis spórolni kell! Nézzük meg, melyek azok a ruhák, amit a sztárok felvesznek, mégis kevesebbe kerülnek, mint 100 dollár! Itt jegyeznénk meg, hogy azért a táskák is figyelemre méltóak, hiszen egy sincs, amelyik ne érne többet 70.000 forintnál!!! Na ennyit a takarékoskodásról!
988 0 5 Pink Izé
Debella: sztem meg cinikus az egész
Macsi: Már bocs, de ez pont arról szól, hogy nem kell százezreket költeni egy jól kinéző gatyóra, [...]
Debella: hát ez nagyon gáz.... az olcsó cuccok is nézhetnek ki jól!!! szánalom ez a cikk, komolyan... m [...]
Mind a 5 komment
Elena Kats-Chernin - Eliza's Aria (Dubstep remix)

Az eredeti az angol Lloyds TSB bank hirdetésében.
700 2 1 Zene Izé
Cromex: Nagyon jó, köszi
A XX. szd. szerint valaha volt legcsodálatosabb hanggal rendelkező szoprán operaénekesnője. Ez a kedvenc felvételem tőle. Umberto Giordano: Andrea Chenier című remek operájából való, amely önmagában is egy remekmű, de ebben az adaptációban egyszerűen elragadó, és zseniális.

Maria Callas
 

magáról a műről itt
1282 0 0 Zene Izé
A merész fotós lány esete a raliautóval.

(Szerencsére egy lábtöréssel megúszta.)
53919 0 0 Sport Izé
Nemlétező tárgyak tárlata

Képgaléria.
5471 0 6 Art Izé
Mr.T.: Gézengúz feleségét azért hiányoltam. De így is jók. :)
Belkar: ezt már láttam a Fábryban nagyon jó volt :)
Halacska 1234: Kurva jo kiállitás.... :)
Mind a 6 komment
Nemlétező tárgyak tárlata

Képgaléria.
5594 6 6 Izé
Mr.T.: Gézengúz feleségét azért hiányoltam. De így is jók. :)
Belkar: ezt már láttam a Fábryban nagyon jó volt :)
Halacska 1234: Kurva jo kiállitás.... :)
Mind a 6 komment
Lousie vizuállatságai
3270 1 2 Art Izé
boci: Tökjók! az alma, a kulcs és a hosszúhajú-szépszemű kislányok, mint központi motívumok.. ;) [...]
Halacska 1234: Zsír... :)
Lousie vizuállatságai
3300 4 2 Izé
boci: Tökjók! az alma, a kulcs és a hosszúhajú-szépszemű kislányok, mint központi motívumok.. ;) [...]
Halacska 1234: Zsír... :)
Ki ne ismerné a legnagyobb magyar klasszikus filmet!
1155 1 4 Film Izé
Purple: :))
szomoja: Holivad meg elmehet a p*csába! :D
Sharx: BEST
Mind a 4 komment
A Románok elfoglalták Magyarországot!

Persze nem kell megijedni! Az eRepublik egy online, böngészőben játszható többszereplős stratégiai játék, amelyben szinte a Föld összes országa játszik. Magyarország is jelen van és nem áll valami jól.

Regisztrálj és védd a hazát, alapíts céget vagy újságot. Lépj be pártokba, szavazz, dolgozz, edzél, vásárolj. Egy alternatíva a valóságra ahol revansot vehetsz a terület elfoglalásokért.
9635 6 32 Game Izé
Erunder: Ha valakinek kell egy q1-es ház, szóljon rám erepen. A Nickem ugyan az mint itt.
Grábor: ezt mire írtad?
tomi77: :):):):)
Mind a 32 komment
Rózsaszirom, gyertya, masszázs - A férfi elárulja miért hülyeség
552 0 6 Pink Izé
Chamy: Félreértettél. Én szeretem a cikkeit, csak nem érzem megfelelőnek a határozott névelőt.
tüpp: *abból bizony nem lesz semmi,így!:D
tüpp: hm...a rózsaszirom baromság és giccses,a kevés gyertya jó,ha meg elkezdem a masszást abból bi [...]
Mind a 6 komment
Az erős napsütés károsítja a szemeket (és az ítélőképességet).
13287 4 9 Izé
Halacska 1234: Büszke vagyok rád fater!!!!! Iszunk egy sört vagy valamit...Vendégem ;)
alphadog: Jól szétcsúszott az öreg. :D
varazs: Egy kissè kòmàban volt a fazon!! :DD
Mind a 9 komment
Egy durva ralis baleset 2008-ból. :O
1594 0 0 Sport Izé
Mushroom Revolution
5017 2 2 Game Izé
tomi77: Jól teszed,ÉN is...:D
Rubik\'s Cube: Bírom az ilyen játékokat :)
Minden idők 10 legromantikusabb dala
968 0 0 Pink Izé
Funny People

Főszerepben: Adam Sandler, Seth Rogen, Leslie Mann.
Amerikai premier: 2009. július 31.

783 0 0 Film Izé
iCub - a robot, ami úgy mozog és tanul, mint egy gyerek.
1524 0 1 Tech Izé
-== Lacc ==-: Lassan tényleg meglesz a Skynet utána meg futkorászhatunk a csatornákban:D
Skyland - Az új világ

Igazán lenyűgöző látványvilággal rendelkező rövid Sci-Fi sorozat. Skyland Music Video  
572 0 0 Film Izé
Kerrocchi's Escape from the Ranch
3404 0 6 Game Izé
valkyr: hali. megcsináltam, de nem igazán értem, mit miért úgy kell, ahogy. fura, de kész :-)
Erdei Anett: Ez nagyon könnyű és rövid,de aranyos
Ticiana: Szerintem aranyos volt, köszönöm!
Mind a 6 komment
Az Alien Trespass története, cselekménye és képi világa is a 60-as évekre hajaz. Egy sci-fi és kaland elemekre építő kellemes vígjáték.

Premier: 2009. április 3. (limitált számú moziban vetítik)
Trailer
608 0 0 Film Izé
Egyre több és jobb sorozatot készítenek világszerte és egyre többen vagyunk, akik nonstop ezeket nézzük. Itt megtaláljátok az összes létező sorozatot. Keresgéljetek, töltsétek és nézzétek.

Remélem mindenki talál magának valót! Ja és írjátok a kommenekbe, hogy ki mit néz!
2601 4 7 Film Izé
loreal: Született feleségek - kedvenc :) , Sex és New York, Két pasi meg egy kicsi, Jóbarátok, Vészh [...]
NoNickName: Twin Peaks, Szex és New York, Jóbarátok, Star Trek, Csillagkapu, Jericho, Firefly (nagy kedvenc!) [...]
Izzie: huh, ha én felsorolnám, hogy miket nézek, azt lehetne jó pár oldalon keresztül olvasni:DD Igaz [...]
Mind a 7 komment
The Legend of 1900 (Az óceánjáró zongorista legendája)

Egy felejthetetlen jelenet.
1133 1 3 Film Izé
kasy: Nem láttam még, de ha télleg hasonlítható igényességében a Remény rabjaihoz akkor megnézem [...]
madMate: a remény rabjai mellett ez a másik kedvenc filmem. Nagyon megéri megnézni!!!!!
kamubekLaca: Nem tudom, azt írjam-e le, hogy kicsit szégyenlem, hogy eddig nem láttam a filmet, vagy hogy a po [...]
Az AXN 2009-es filmvesztivál filmjei. Szavazz kedvenc filmedre!
408 0 2 Film Izé
Erunder: Cikk a fesztiválról: http://ekultura.hu/latnivalo/hirek/cikk/2009-02-17/axn-filmfesztival-2009-koz [...]
Erunder: aisha küldött egy posztot amely ugyan erre a linkre mutat. A szövege: Ha nem is minden, az biztos [...]
Az easy század (ejtőernyős alakulat) története a II. világháborúban. Ez az HBO saját gyártású sorozata (elég régi), ami már önmagában garancia a minőségre, hát még ha tudjuk, hogy  Steven Spielberg és Tom Hanks közreműködésével készült.

A főcíme és a hivatalos előzetese.
798 1 4 Film Izé
Zsobi: Nagyon jó sorozat! Megvan mindegyik rész és ha nagyon nem tudom mit csináljak itthon tutti, hogy [...]
Menyet: Tényleg jó, csak ajánlani tudom. :)
Erunder: Te miről beszélsz? :DDDDD Tényleg én tévedtem bocs, javítottam.
Mind a 4 komment
Íme a tökéletes ruha a gazdasági válságban! Megmutatjuk!
1053 1 1 Pink Izé
Purple: lefogadom, hogy olcsóbban veszek meg 100 ruhát, mint ezt az egyet :D
Egy gyönyörű film egy családról akit a zene hoz össze. August Rush

Egy kritika róla

És a véleményem szerint a legjobb jelenet benne itt
823 1 4 Film Izé
Erunder: Nemrég láttam egy filmet ugyan ezzel a gyerekszereplővel és ki volt a szinkronhangja (mint minde [...]
Geist: Örülök hogy be lett linkelve... Tetszik :)
weinole: Huhh! Hát ez tényleg az a film ami tele van érzelmekkel.(Romantikus dráma.) Fantasztikus alakít [...]
Mind a 4 komment
Végre lefordították angolra R2D2 szövegeit! :D
4896 2 1 Film Izé
|-=O=-|: Episode 2: http://www.youtube.com/watch?v=b0GG1IpRLxA&fmt=18
Végre lefordították angolra R2D2 szövegeit! :D
5485 7 7 Izé
|-=O=-|: Episode 2: http://www.youtube.com/watch?v=b0GG1IpRLxA&fmt=18
nemerdekel: LOL :)
Grábor: Már értem mért sípolták ki a mondandóját
Mind a 7 komment
Az Alkonyat (Twilight) Stephenie Meyer azonos című regénye alapján készült. Új Hold (New Moon) címmel jelent meg a regény folytatása, melyet szintén feldolgoznak, 2009 novemberében érkezik.
További két regény jelent meg, Eclipse és Breaking Dawn címeken.
1134 2 4 Film Izé
Erunder: Akkor már inkább a kommentet töröld
kasy: Nah, úgy látszik kétszer küldte el. Én meg jó akarattal átdolgoztam és kiraktam. pff. Lehet [...]
Erunder: esztike:) küldte: http://origo.hu/filmklub/20091030-25-millioan-lattak-az-alkonyat-ujhold-elozetese [...]
Mind a 4 komment
A Jason Statham főszereplésével készült akciófilm folytatása, a Felpörgetve 2 (Crank: High Voltage). Premier: 2009. április 17.

Trailer
Alternatív poszterek: 1   ,   2
Hivatalos website
1506 0 4 Film Izé
Blood & Chocolate: Ezek szerint nem tetszett a film... :S sajnos igen csak a pénzről .. így lehet elrontani a jó fi [...]
guti73: Én már láttam! Eddig imádtam Jasont!! ez már csak a pénzről szól!
Blood & Chocolate: * jaj az kimaradt h jó pasi is :D
Mind a 4 komment
Nőkről nőknek
513 3 3 Pink Izé
Derill: :D:D:D
ruddi: :D:D:D
Purple: "A nő a természetnek bájos tévedése. (Milton)" de azért dugnád mi, köcsög? :D
Tavasz, Nyár, Ősz, Tél... és Tavasz

A csodálatosan szép természeti képek, a beszéd szinte teljes hiánya rendkívüli módon lelassítják a film menetét, és a 105 perces hosszúság sokkal inkább három órának tűnik, de a nyugalom és szépség, amit a film nyújt, kárpótolja a nézőit.

Port
431 1 0 Film Izé
Én mondtam, hogy nem nyeltem le semmit!
7278 1 6 Izé
Jaca: Köszi! Nehéz szülés volt :-)
bungle: Jó lett a szöveg, Jaca! :)
Rubik\'s Cube: Szerencse, hogy nem káros.
Mind a 6 komment
Megoldódott Prawo Jazdy rejtélye
7963 3 15 Izé
Zsobi: Bocsi...NEM A MAGYAR rendőrők voltak a feljelentők!!! Az ÍR rendőrség munkatársai tettek fel [...]
Mr PIMP: Én most kaptam a hírt, hogy a magyar rendőrök 2 éve nyomoznak egy bizonyos "Driving Licence" ne [...]
peanut: Miért van a rendőr fején szappan? Mert hülye....
Mind a 15 komment
Rambo Curriculum Vitae
9149 2 11 Izé
Krisaaaak: Van egy jó ötletem miről szóljon a rambo 5
Fireblade1000: Hülye cigány!!
alphadog: És még mindig mi folyik itt Vietnámban? :D http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5493" target="_ [...]
Mind a 11 komment
Hát nem is tudom mit írjak, nézd és röhögj!
9838 6 7 Izé
makkos: Jaja, nekem is az IT Crowd jutott eszembe(magyarul nem tudom mi a címe, de az a sorozat, amit tény [...]
gvereb1: :D ez de beteg, jót röhögtem. Az első a legjobb :)
Mo: Hát ez kitűnő :D
Mind a 7 komment
[o]REC

Trailer

Közönségreakció
765 2 2 Film Izé
toonyioo: mi a kapcsolat az amerikai Quarantine és eközött? Csupán csak a sztori ugyanaz.
snake6: én már a második részt is várom :-)
Barbie-szindróma: A külső a legfontosabb?
859 0 0 Pink Izé
Lakókocsi roncsderbi Angliából jól. :)
2973 0 4 Autó Izé
Maccoyi: Nekem amúgy Angliáról és lakókocsikról egyből Brainiac c. műsor jutott az eszembe. :D http: [...]
tikshow: akkor már a buszos! :) http://www.youtube.com/watch?v=6T5tKvRlJtk
Killex: a Top Gear féle motorhome racing sztem viccesebb...:P http://www.youtube.com/watch?v=ohkAxbeMxVo
Mind a 4 komment
Lakókocsi roncsderbi Angliából jól. :)
2860 3 4 Izé
Maccoyi: Nekem amúgy Angliáról és lakókocsikról egyből Brainiac c. műsor jutott az eszembe. :D http: [...]
tikshow: akkor már a buszos! :) http://www.youtube.com/watch?v=6T5tKvRlJtk
Killex: a Top Gear féle motorhome racing sztem viccesebb...:P http://www.youtube.com/watch?v=ohkAxbeMxVo
Mind a 4 komment
Régebbi postok...