REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Realistic Graffiti Street Art by TRANS
3794 0 11 Art Izé
mrschwalbe: Dejó. Biztos megint lesz egy kis veszekedés ebből is mint mindig....
Halacska 1234: Müvészet......Ennyi....Tisztelet!!!
yushuf: Ha már festés akkor hagy reklámozzam magam egy picit ... igaz nem kimondott grafiti, de hasonló [...]
Mind a 11 komment
Realistic Graffiti Street Art by TRANS
3789 4 11 Izé
mrschwalbe: Dejó. Biztos megint lesz egy kis veszekedés ebből is mint mindig....
Halacska 1234: Müvészet......Ennyi....Tisztelet!!!
yushuf: Ha már festés akkor hagy reklámozzam magam egy picit ... igaz nem kimondott grafiti, de hasonló [...]
Mind a 11 komment
Lakókocsi roncsderbi Angliából jól. :)
2496 0 0 Sport Izé
Escape from the Snowman's Room
2759 0 24 Game Izé
imrus1899: Nekem van egy légycsapóm,ragasztóm,kiolvasztott piros korongom,zöld kulcsom,számkódos bögrém [...]
Ticiana: Azt hol olvastad, hogy nagy pofával "kijutoootam"?? Mert én ilyet nem írtam sehol se nagy pofáva [...]
hohoju: Szeretem az olyan emberkéket mint Ticiana!Elolvassa amit mi ki kinlódunk azt nagy pofával be irj [...]
Mind a 24 komment
Fear and Loathing in Las Vegas (Félelem és reszketés Las Vegasban)

Aki vadállatot csinál magából az megszabadul az emberi lét fájdalmától
746 4 13 Film Izé
CRaPtRaSH: ja és "nyanyanyanyanyaaaaaa" :D
CRaPtRaSH: én imádom Deppet, és azt hittem nem fog tetszeni a film... de mégis. alapmű egyrészt, másrés [...]
Blood & Chocolate: az az igazság h imádom Johnny-t .. de ezt a filmet én se tudtam végignézni... egyszer rábíro [...]
Mind a 13 komment
Oh Dae-su kegyetlen leszámolásának története egy harmadik évezredbeli görög dráma. Két óra filozófia az énről, a sérelmekről, a törékenységről és a bosszúról.

IMDB

ÉS egy kritika róla itt
381 0 4 Film Izé
weinole: Egyik kedvenc filmem! Chan Wook Park rendezőnek nagyon jó filmjei vannak. Nekem megvan mind. A leg [...]
Sharx: Én pont ezért szeretem. Ez volt benne a különleges és a nem megszokott unalmas séma :P
Apokalipsz István: Nem rossz film és tuti, hogy különleges, de én a végét túl elvontnak, művészfilmesnek érez [...]
Mind a 4 komment
A Hófehér (1983) Nepp József egész estés, nem elsősorban gyermekeknek szóló rajzfilmje, amely a Macskafogó mellett a hazai rajzfilmtörténet egyik legendás, nemzetközi sikert aratott darabja. Ez az alkotás hozta meg Nepp József számára az életműdíjat a Giffoni Nemzetközi Filmfesztiválon 1984-ben. A Hófehér, mint címe is utal rá, Hófehérke örökbecsű történetének némileg elferdített változata, paródiája, amely jó adag alig érezhető fricskát is tartogat a magyarországi 1980-as évek világának.

Nem tudom ki mennyire ismeri, de ajánlom mindenkinek! Engem nagyon megfogott a képi világa, a szereplők, a sötét középkori hangulata és a humor, amit képvisel.

A film többi darabja: 2 3 4 5 6 7 8 9 10
776 1 17 Film Izé
pepeti: Pont tegnap láttam egyet a tescoban, ha lesz pénzem beruházok rá lehet:)
Purple: nekem régen videókazin volt meg felvéve, aztán az nemtom hova lett, és igazi hajtóvadászat vo [...]
Bero: nekemis ott díszeleg a dvd gyűjteményem közt ez a remek film! :) nem linkelve kell megnézni [...]
Mind a 17 komment
Twilight-Alkonyat,még novemberben játszották nálunk,de még meglehet tekinteni!:)
A történet röviden annyi,hogy a vámpír beleszeret a halandóba...innentől sejthetitek:)A film alapja a Stephenie Meyer által alkotott könyv.
990 2 3 Film Izé
ildikeee6: Én is így vagyok vele... Sosem olvastam.... de miután megnéztem az Alkonyatot kíváncsi lettem [...]
Balázs: de minek?!
Aislinn: A film miatt olvastam el a 4 könyvet, nekem nagyon bejöttek. Majd márciusban kezdik el forgatni a [...]
Retardo and the Iron Golem
7118 5 19 Izé
GrinderBalage: mire leírtam meglett a fogaskerék
GrinderBalage: Én még a létrás páylán vagyok ahol van valami gép meg fel le gomb. nem tudok továbbjutni. ho [...]
Elison: húzd fel a katapultot,a golyót merítsd bele a szurokba (hordó) majd onnan a katapultba. majd kat [...]
Mind a 19 komment
Mechanikus narancs (A Clockwork Orange)

Egy magát kultuszfilmé kinőtt '70-es évek beli műremek. Stanley Kubrick hihetetlen rendezése a látványvilág és a zene tökéletes egyvelege. Kihagyhatatlan. Aki nézi vagy nézte a Heroes-t, az talál benne egy ismerős arcot. :D
668 1 0 Film Izé
Retardo and the Iron Golem
10548 3 12 Game Izé
herceg: Sztem az egész game követhetettlen is naon egyszerű
tomi77: köszi Mistycall!!!
Mistycall: amikor felérsz, még mielőtt a kőszörny kijönne az ajtó előtt a szúrós karót felveszed azt [...]
Mind a 12 komment
Paks szépei a 90-es évekből.
Nem röhög! :D (legalábbis nem úgy, mint a videó végén a műsorvezető és vendégei...)
12533 4 29 Izé
Cableguy: Legcsinosabb a bemondonő :)
LittleDeejay: Nagyon Retroooooo!!! Kötök, diszkót hallgatok, hát ezen besírsz :D
mekszamnojz: egyrészt valamennyire élethűbb lett volna ha nem szélesképernyős tévéről lett volna felvév [...]
Mind a 29 komment
Tom Kundig - Rolling Huts

Nem tudom pontosan... akkor ez most guruló-épületes izé, vagy mi?
2637 0 2 Art Izé
bungle: Mennyire örültek volna ezek is egy ilyennek: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35696 :D
Erunder: De akkor ez most tényleg gurul? A másik meg h ez egyhelységes csak? Hol van a konyha meg a fürd [...]
Tom Kundig - Rolling Huts

Nem tudom pontosan... akkor ez most guruló-épületes izé, vagy mi?
2861 1 2 Izé
bungle: Mennyire örültek volna ezek is egy ilyennek: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35696 :D
Erunder: De akkor ez most tényleg gurul? A másik meg h ez egyhelységes csak? Hol van a konyha meg a fürd [...]
Legalább nem repül le a korong. ;)
5494 2 4 Izé
winben: jah,igen, a millisecundumok... meg ha esetleg bevillanna egy hibaüzenet (amit aztán le kéne oké [...]
BullFrog: engem spec az idegroham kerülgetne amiatt a fél másodperces késés miatt >>
Kovi87: iPod Touch-ra van ilyen játék [meg iPhone, de olyanom nincs], jókat szoktunk vele hülyülni kole [...]
Mind a 4 komment
Legalább nem repül le a korong. ;)
6142 1 1 Tech Izé
H7S1: Nagyon durva,mint labda nélkül csocsozni!:(
Akik a múltkori gyorskaja után még éhesek maradtak, azoknak itt az ízletes, ropogós skorpió kebab. Élve pálcikára húzzák az ízeltlábúakat és kisütik, mmmm... :D Még szerencse, hogy a Négy Mancs nem foglalkozik nyolc lábúakkal. ;)
Jó étvágyat!
2033 1 1 Izé
emgé: valaki védje meg szegény skorpiókat!:D
Fat John - Bemutatkozás

"A rap az élet a szöveg a lényeg."
4559 1 22 Izé
Lobo: Van ennél rosszabb is is! Pl: http://www.youtube.com/watch?v=toZEfqU5DhE
Halacska 1234: Csicskák..........
mekszamnojz: hip-hop jön vukk :))
Mind a 22 komment
Nem tetszett a stúdiónak Guy Ritchie munkája - felsőbb utasításra többheti anyagot kell újraforgatnia
660 0 0 Film Izé
A ragyogó arcbőr sminktitkai
481 0 0 Pink Izé
A ratyibirodalom visszavág.
2697 3 3 Izé
Balázs: úgyis csak klónok:P
bustard: Egyetértek. Nemtom miféle buznyák találta ki, node pénzt kérni egy ilyenért... LOL
Schabee: ezt a gusztustalanságot
Archer

(úgy rémlik ez már volt, bár nem találtam meg - Errtu)
4091 1 3 Game Izé
asciimo: 30adik pálya után már unalmas volt...
Grábor: sztem se votl mert én rákerestem és nem találtam ilyet
Kolbi: a game izé-n nem volt csak a sima izé-n :)
Maybeshewill - Not For Want Of Trying

A 2005-ben alakult leicester-i banda instrumentális-post-rockos-electronicás zenében nyomul, csak ajánlani tudom mindenkinek (legfőképpen a Not For Want Of Trying című albumukat). Enjoy.

Wiki, májszpész, satöbbi.

Még számok:

He Films the Clouds Pt.2

I'm In Awe, Amadeus!

Last Time This Year

Seraphim & Cherubim
618 0 1 Zene Izé
vandk: info: új album júniusban Sing the Word Hope in Four-Part Harmony címmel! tessék csekkolni!
Egy 1975-ös sláger a Sweet-től, az énekes ugynéz ki mint Paul Scholes egy nagy szőke parókában, de hát ha egyszer rókáról énekel... ^^
672 1 1 Zene Izé
Öcsi: tényleg hasonlít Scholes-ra, talán nagyon is... :D
A terminátor: Sarah Connor krónikái c. sorozatról minden.
554 1 6 Film Izé
Erunder: Ha alig nézik akkor, veszteséges a csatornának végig adnia.
norbeXX: sztemmeg kurvaidegesitö hogy elkezdenek egy sorozatot aztan resz utan abbahagyjak..legalabb az eva [...]
Madarinfluenza: Szerintem szar
Mind a 6 komment
Gyakran elfelejtjük, hogy a csók egy fontos része az életünknek. Manapság csak a szexre helyezik a hangsúlyt, miközben az ajkaink is gyönyörré változtathatják az együtt töltött perceket. Mit gondolsz minden fogást ismersz?
738 1 0 Pink Izé
A mai büntetés. Gyenge idegzetűek ne nézzék! :-)
12850 2 32 Izé
noldika: legalabb van ver a pucajaba iet csinalni...bevalalja...:D:D...RESPECT...
djjjozsi: a többi feltett zenéje már kicsit jobb :)
Keeper: Hihhhetetlen,hogy ilyen emberek fel merik magukat tenni a netre. Én szégyellem magam helyette is. [...]
Mind a 32 komment
Mc Pita Ramos - Melódia
Gyerekek ez szét fog csapni!! MC Pita megint alkotott! Szerintem az eddigi legjobb száma! Érdemes meghallgatni!!
1354 0 13 Zene Izé
dns87: Nem akartam írni télleg mert nekem se a kedvenc előadóm, de a kevés dolog közül amivel fel le [...]
eerix: Eleinte nem nagyon tetszett az amit Pita csinál, de mára megbarátkoztam vele :) A szöveg nagyon [...]
biokaja: ;)
Mind a 13 komment
Egy kis történelem óra: Kitalált középkor, avagy Pap Gábor művészettörténész előadása Herbert lllig elméletéről, miszerint 300 évvel meg lett hamisítva Európa története, és ez hogyan befolyásolta a történelem alakulását.

A videó 7 részletbe lett feltöltve, meg fogjátok találni.
4883 13 6 Izé
Luflee: En orulok, hogy kikerult ide ez a post :) Amugyis szeretem Pap Gabort, de itt eddig nem volt jellemz [...]
tjunior: csak az első videót néztem de már abban is vannak ellentmond magának az előadás tartója neke [...]
Rayvanur: Az a baj az összesküvés elméletekkel, hogy sosincs végük.
Mind a 6 komment
Mai 2. találós kérdésünk: mit csinál a néni szerintetek? :)
10170 3 10 Izé
Bekomman: De béna, egyszer sem találta el.
kisadria: Há hülye ez??:D
Erunder: Jézusosat játszik. :D
Mind a 10 komment
2005-ös év top albumára is felkerült gyöngyszem :P
690 0 1 Zene Izé
Reise: nem rossz de van jobb számuk is :)
Mai napi találós kérdés: mi mozog a dobozban? :D
7584 1 13 Izé
Mr.T.: Eredeti videó :) http://www.break.com/usercontent/2009/1/Jaws-2009-The-pink-solutioin-640261.html
Agytumor: jujujúj de cukika ügyürübügyürü cukorfalat eszem a drága pici szivecskéjét!
gergeli.: hát ez bájos :D
Mind a 13 komment
Liftes reklámok
6024 6 0 Izé
Az AXN 2009-es filmvesztivál filmjei. Szavazz kedvenc filmedre!
3440 1 2 Izé
Erunder: Ezt nem akarja vki átküldeni a filmizére a rövidfilm v a magyar kategóriába?
livy: Ezt pedig a barátaim készítették: http://www.youtube.com/watch?v=FNrM1MWbBPk
Azt mondják nagyon hadarsz? Ugyan már!
6624 1 2 Izé
papaluige: valami ilyesmit Én is postoltam vmikor! csak biztos nem volt izés! :))
Ordas: Superscatman...yeah
Már Xena sem a régi...
35196 2 23 Izé
Mr.T.: Wicked nagy csirkefogó ám :) http://m.blog.hu/pu/puruttya/image/pillanatkepek/csirkefogo.jpg
Erunder: Tudjuk ám h minden szabad idődben erre kattintgattál csak h neked legyen igazad és h ezt beírha [...]
izébigyó: Wicked postja, mégis mit vártál? :D Ha nem csajos postot küld, én már sokszor félek kattintan [...]
Mind a 23 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a tolvaj majmokról esik szó. Döbbenetes videó. :D
9502 6 16 Izé
szomoja: pfff a norvég 1 Kval írta ^^
spidy: szerintem ezek a NAPSÜTÖTE GYERMEKORU ""EMBEREK"" ((cigányok)) megvanak magukal elégedve hogy m [...]
yushuf: ez nagyon ott van
Mind a 16 komment
HAW - The Free Ride of the Workhorse

A Stereochrist és az Igor tagjai által összehozott stoner/sludge/doom projectbanda. 2008 októberében alakultak, zenéjükben saját elmondásuk szerint a Kyuss, Mastodon, Crowbar, Led Zeppelin és még sok más hatás megtalálható. Kíváncsian várom a teljes albumot.
487 0 2 Zene Izé
weedjay: uh bazdmeg, ez naaaagyon beton! szeptemberben pesten a redhell-ben lesz funerall of doom feszt, ok i [...]
pepeti: Közben Makó Dávid kilépett a Stereochristból és a HAW lett a főzenekara. Szerintem nem felté [...]
Mit tippeltek, mit csinálnak a gyerekek?
14354 11 33 Izé
gurbli: Kösz a linket! Végig kergettem a monitoron! Nyúúúúúúljon meg a nyakad!:D
meszi: hát én ebből most kimaradtam, vírusírtó nem engedett tovább;)
focuskoma: :D kac kac kukac
Mind a 33 komment
Rocky, a 2 lábon járó kutya.
3115 1 8 Izé
Maki: Szegény kis kutyus, mit büntethették, kínozhatták, amíg rá sikerült kényszeríteni a két l [...]
bungle: Bakeyoo egyik korai postja: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=3237 :) (sajnos a videót már le [...]
MonTom: Ilyet láttam a TV-ben, de annak nem volt mellső lába.
Mind a 8 komment
Régebbi postok...