REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha neked még nincs embermosó készüléked, akkor... nem is lesz, mert nem gyártják és sajnálhatod is, mert marad a sárga gumikacsa és a hátmosó kefe. XD

Az 1970-ik évi osakai világkiállítás alkalmával mutatta be a japán gyártó fura mosógépét. A tisztulni vágyó egy létra segítségével juthatott fel a mintegy két méter magas mosógépre, ami röpke negyed óra alatt kimossa, megszárítja a benne ülő alanyt, sőt mind e közben még maszíroz is!

Még több kép a japán oldalon.
2607 1 1 Izé
Mr.T.: Embermosó készülékről valahogy a hullamosás ugrott be. Az lehet még egy népszerű szakma.
NBA 2009 All Stars Slam Dunk Contest.

2 rész

3 rész

4 rész

Shaq tánca. :)
624 0 0 Sport Izé
Itt van 5 ok, hogy miért kezdd a reggelt mosolygással! :-)
676 0 50 Pink Izé
CRaPtRaSH: deén mooostakarom:P
Mr.T.: Nembaj, lehet h később rábukkansz valahol :)
CRaPtRaSH: vááá nem találom pedig olyan aranyos volt:(
Mind a 50 komment
Szerelmi háromszög Bulgáriában.
5827 1 7 Izé
Wicked: A bolgár kis "gézengúzoknak" ilyen GILF jutott...
Ordas: +remeg a keze, és finom a lekváros sütije:D
eddiedry01: Legalább nem harap rá:))
Mind a 7 komment
Rush - Far Cry
769 0 3 Zene Izé
Szosztar: Nemsokakkal utána láttam én is, de így legalább megtaláltam a klippet normális minőségben : [...]
Purple: javítottam
Szosztar: Mivel a link már nem működik ezért itt van egy másik: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseact [...]
Nate Robinson esete Shaq-el. :D
825 0 0 Sport Izé
Linkz
Rakd körbe bogyókkal a területeket, hogy a színek eltűnjenek.
5454 3 3 Game Izé
Dilinyul: Tévedtem ! A 18-as pálya sokkal-sokkal nehezebb !!! :-)
Dilinyul: Nekem is tetszik. Én a 16-os pályával szenvedek egy ideje. :-D
Mo: nekem nagyon tetszik, de a 12es pályán nemtudok túljutni.. :S
Leleplezzük a sztárok ruhatárát - mit üzen az öltözködésük?
963 0 2 Pink Izé
Balázs: hogy nincs ízlésük, hogy ha van akkor meg szar :D
brigi_cica: azt hogy madonna egy rossz kurva :D :D már bocs de annyira idegesít hogy mindig mutogatja magát.. [...]
E.OFF - "rendkívüli hóhelyzet".
5229 1 9 Izé
M.Andreas: A nap olyan erősen tűzött, hogy elpárolgott a vezeték. Például. :)
alphadog: És legközelebb mi számít majd vis majornak? Leszállt 2 veréb a villanyvezetékre?
M.Andreas: Az látod meglehet. De ha jobban megnézed, ott vannak azok ám. ;)
Mind a 9 komment
Vécés átverés. Rosszul sült el. :D

(csak 2 dolgot nem értek: hogy nem vette észre és hol természetes, hogy nincs elválasztó fal.. ;))
21958 5 21 Izé
Fireblade1000: Nagyon kemény!!!!:))
Sissi: Meg is érdemelte, azért az a hapsi elég feltűnő volt:D
cupoj: Én is a síelős figurát szoktam alkalmazni!
Mind a 21 komment
Nem, nem szállta meg az ördög a nénit, csupán csak a repülőjét késte le.
8411 2 12 Izé
gurbli: Lapáttal helyrehoznám az idegrendszerét! Hisztis picsa!
szaki77: otthagynám és lelépnék kocsonyázni :D http://miskolc.oldala.biz/
gergeli.: én is így balhéztam kb 2 éves koromba :D na jó, nem japánul, de így :D
Mind a 12 komment
8 szuper zsírégető turmix - Pörgesd fel a fogyást!
970 1 0 Pink Izé
Néhány fiatal elég elképesztő akrobatikus mutatványai, pl. gyűrűn, rúdon és még sok más helyzetben...
919 2 1 Sport Izé
Mr.T.: Azta durva mindenit, nagyon komoly.
Ed Lee - illusztrátor, aki sajátos stílusával rengeteg rajongót szerzett. Legtöbbször manga, sci-fi és fantasy témákban alkot.
4268 0 7 Art Izé
M.agnus: Mindennél többet árul el egy emberről az, hogy hogyan készíti a vázlatait. Neki még ezek is [...]
hadigabi: majd akkor kell fikazni mikor barmalyikötök igy , esetleg jobban tud rajzolni... NO COMMENT
hadigabi: azt hittem hogy tudok rajzolni.....:S DE NEM......pfff grati neki...műveszet... nem jutok szohoz... [...]
Mind a 7 komment
Ed Lee - illusztrátor, aki sajátos stílusával rengeteg rajongót szerzett. Legtöbbször manga, sci-fi és fantasy témákban alkot.
4597 7 7 Izé
M.agnus: Mindennél többet árul el egy emberről az, hogy hogyan készíti a vázlatait. Neki még ezek is [...]
hadigabi: majd akkor kell fikazni mikor barmalyikötök igy , esetleg jobban tud rajzolni... NO COMMENT
hadigabi: azt hittem hogy tudok rajzolni.....:S DE NEM......pfff grati neki...műveszet... nem jutok szohoz... [...]
Mind a 7 komment
Az Amerikában igen nagy népszerűségnek örvendő Indy Car sorozatban részt vevő Danica Patrick pilótaruha nélkül...

Pár kép még látható itt is.
Egyes információk szerint 2010-ben debütálhat a Formula1-ben is. =)
1369 0 5 Sport Izé
M.Andreas: Én kevésbé tartom valószínűnek, jó neki az IRL-ben... :)
tsabyka: 2 éven belül a Formula 1-ben fog versenyezni...
Balázs: ebben a ruhában meg ebből a szögből olyan mint a predator de am gci jó nő=)
Mind a 5 komment
Alvin és a mókusok - Illúzió
793 4 0 Zene Izé
Topless csajok az égből. :)
15272 3 12 Izé
bungle: Gerisson, ha nem kapnád meg a levelem: köszi a postot, de ez már volt. :)
republic666: még jó ,hogy a nyomáskülönbségtől nem durrant ki az a sok szilikon!!!!!!!! ;)
tsabyka: Akkor pontosítanék: maga a történet volt zseniális.
Mind a 12 komment
Lamborghini pipellő lányoknak! ;)
7249 4 14 Izé
lb7: Nekem mindenéppen kell... de ez is jó lesz helyette: http://www.yankodesign.com/2010/02/02/hot-on- [...]
Purple: mert van ízlése, és már pedig neki ez nem kell :D
Anthonz: Purple nem írta még be, hogy ilyen márpedig neki kell :P
Mind a 14 komment
Motoroloa V8 Razr2 - penge a négyzetben.
1421 0 5 Tech Izé
nehgs: maradjunk a v9 -nél
Soul_Deprived: http://telefonguru.hu/keszulekek/keszulek_osszehasonlitas.asp?left=ASUS_p535&right=Motorola_RAZR2_V8 [...]
Mr.T.: Saját telóval összehasonlítva... nem nagy eresztés. http://telefonguru.hu/keszulekek/keszulek_o [...]
Mind a 5 komment
Mitől kap agybajt a férfi Valentinkor?
712 0 0 Pink Izé
Keith Thompson oldala. Emberünk sci-fi, fantasy és horror témákban rajzol, méghozzá igen jól.
10643 1 8 Art Izé
K.G.B.: Hát igen! Tud valamit.... :D Le a kalappal! Remélhetőleg lesz még.
spidi: Nagyon komoly ezek a rajzok!!
szomoja: nagyon komoly!köszi a postot!
Mind a 8 komment
Keith Thompson oldala. Emberünk sci-fi, fantasy és horror témákban rajzol, méghozzá igen jól.
10639 14 8 Izé
K.G.B.: Hát igen! Tud valamit.... :D Le a kalappal! Remélhetőleg lesz még.
spidi: Nagyon komoly ezek a rajzok!!
szomoja: nagyon komoly!köszi a postot!
Mind a 8 komment
A Sony kiadta a legújabb rohadt mocskos szarát, ami kibaszottul nem csinálja azt, amire szánták! :)
7159 5 26 Izé
bungle: Újabb Onion videó, mofrills küldte (angol tudás kell hozzá): www.youtube.com/watch?v=K5lgwopmKM [...]
Tooni: :D:D:D baromi nagy :D nekem is kell! :D
bungle: New Wearable Computer Also Sucks Your Dick http://youtu.be/qvCGqhShNnk
Mind a 26 komment
Joydick! Elnyűhetetlen, megunhatatlan! Az örök játék, nem csak férfiaknak! ;)
5938 1 1 Izé
Mistyc: ... mindig csak a szex, meg a szipu ...
A Trópusi Vihar c. film pár zenéje. Állati film, király zenékkel:)Ajánlom mindenkinek:D

The Crytal Method - The Name Of The Game

The Temptations - Ball Of Confusion

Creedence Clearwater Revival - Run Through The Jungle

Enigma - Sadeness pt1

The Edgar Winter Group - Frankenstein

Brandon T Jackson - I Love Tha Pussy

Ten Years After - I'd Love To Change The World
1398 1 4 Zene Izé
Balázs: Purple lécc http://www.youtube.com/watch?v=3VVuMIB2hC0
MStipee: Első link el van szúrva, +1 t, -1 w, és még úgy sem jó ha átjavítom :S Mellesleg nagy film, [...]
Balázs: én se xD
Mind a 4 komment
Azért mindennek van határa kéremszépen. :)
5630 2 4 Izé
mumus: miert emlekeztet engem a gyermekkoromra :DDDD
noldika: pofatlan dog...:D:D
rieper: Félre olvastam, vártam a shit-et :D
Mind a 4 komment
Rubik kocka 2009? :)
5831 3 5 Izé
Rubik\'s Cube: igen, aki ismeri a technikát annak 5-6perc ha nem gyakorlott.
kisdead: Aki ki tudja rakni, az pár perc alatt ki tudja rakni. Ha látsz valakit, aki már 10 perce forgatja [...]
Rubik\'s Cube: Pár perc? Per sec alatt ki lehet rakni. Amúgy én sem látom sok értelmét. Én olyat csinálnék [...]
Mind a 5 komment
Pikáns részletek! Részegen kérte meg Sarkozy Carla Bruni kezét!
410 0 0 Pink Izé
Mutassuk be, majd leplezzük le a legnagyobb bűvészek legtutibb trükkjeit. (2008-as új részek a youtube-on).
Wiki link.

David Copperfield, Criss Angel, David Blaine elbújhatnak ezek után. :)
7118 0 14 Film Izé
gaborhu: A Kínai Nagyfalnál nagyon egyszerű volt a trükk, hiszen a szemünk előtt volt a megoldás ! A k [...]
gaborhu: A Kínai Nagyfalnál nagyon egyszerű volt a trükk, hiszen a szemünk előtt volt a megoldás ! A k [...]
Keta: megnéztem az első részt és benne van a Copperfield féle falon átsétálós trükk, de nem ért [...]
Mind a 14 komment
Mutassuk be, majd leplezzük le a legnagyobb bűvészek legtutibb trükkjeit. (2008-as új részek a youtube-on).
Wiki link.

David Copperfield, Criss Angel, David Blaine elbújhatnak ezek után. :)
9419 15 13 Izé
Laci: Ezt hogy csinálta? http://www.metacafe.com/watch/104228/incredible_street_magic/
Keta: megnéztem az első részt és benne van a Copperfield féle falon átsétálós trükk, de nem ért [...]
bond: ezeket a trükköket kitalálni művészet - bárki le tudja másolni a Mona Lisát, mégsem lesz m [...]
Mind a 13 komment
Bokszoló a birkozó ellen 1934-ből.
872 0 1 Sport Izé
Derill: ezt a boxolót sztem még egy jókötésű kikötői munkás is megverte volna
4 ravasz tipp egy forró gyorsmenethez
1118 0 5 Pink Izé
Sissi: Femina szavai: vérforraló, szex, anális szex, a forró minden lehetséges verziói Ha ezek 200X [...]
csillaghal: legyetek boldogok hogy nektek tökéletes a szexuális életetek de másoknak nem nekik lehet jól j [...]
csillaghal: ne hargudjatok de 470 embert érdekelt, nem kellene mindig cikizni "mert femina" írtam szászor hgy [...]
Mind a 5 komment
Az éhségérzet 6 biztos ellenszere
1985 1 3 Pink Izé
Derill: aztán tartassz egy óra szünetet és nemhogy atom szomjas leszel, de nyál sem marad a szádban an [...]
Mr.T.: Ha éhes vagy, megiszol 1 sört és nem vagy éhes. Aztán még ötöt és szomjas sem. :)
Purple: őőő....? kaja, kaja, kaja, kaja, kaja, kaja?? :DDD de megkívántam a pizzáát :'((
Múltkor mekkora riadalmat okozott itthon a kiviben talált skorpió... ez meg itt élve eszi őket két pofára. :D
3226 3 14 Izé
wnw: jol mondod, smallville olvass utána picit
Éjfélilány: A kisebb skorpiók mérge erősebb mint a nagy testű, és nagy ollóval rendelkezőké. Mondjuk íg [...]
smallville01: Én úgy tudom minél nagyobb a ollójuk annál veszélyesebb, tehát ezek a kis ollójukkal abszol [...]
Mind a 14 komment
Félelem és reszketés Gazdagréten!!! XD

(bár én inkább a pedo pap bácsitól félteném a lányokat) ;)

+ egy ráadás ahol kiderül, hogy Janka néni leszbikus! :O
6531 4 33 Izé
baat: Mecha.... :D LOL
ismeretlen: heh, erre emlékszem azért mekkora para volt, hogy jujj sátánisták, és tényleg nem engedtek el [...]
pepeti: Jaja:D De a tanárnő milyen aranyos már: "ne tudjanak elmenni egy színházba vagy egy hangverseny [...]
Mind a 33 komment
Number Room Escape
3651 0 3 Game Izé
414lufi: Hát ez nem egy hagyományos kattingatós keresgetős kijutós. egykicsit kell tudni hozzá számolg [...]
nicky80: Meg hiányzik augusztus 29-e.A csillagos szekrényt kinyitottam(069229).Egyenletek.Majd később fol [...]
nicky80: Naptárban piros számok:0692.Ennyi.Nem tudom hova kellene beírni.:(
A Vanity Fair színész-rendező portrésorozata.
2051 0 1 Film Izé
noldika: no comment...nem rossz:D
A Vanity Fair színész-rendező portrésorozata.
2464 1 1 Izé
noldika: no comment...nem rossz:D
Mázli - Kis falu nagy szarban.

Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.
5168 1 20 Film Izé
loloppo: Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon. Megnézném, de hát kin [...]
djmcs: Cserhátszentiván nevű községben forgatták a filmet...ha valakit érdekel.
speegy: már tavaly ment a mozikban.És mivel moziban dolgozok suli mellett, így volt alkalmam megnézni.
Mind a 20 komment
Régebbi postok...