REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Így kell 90m-ről gólt rúgni. :)
1811 0 0 Sport Izé
Mercedes-Benz SLS AMG E-Cell

A Detroiti Autószalonon a Mercedes bemutatta az SLS elektromos változatát. 533 lóerő és 880 Nm, 4 másodperces százas sprint.

2244 1 0 Autó Izé
Egyszerűbb, mint a lakkozás, tartós, mint a zselé

A lakk zselé egy 2010-ben bevezetett új anyag, mely az UV fényre kötő zselék és a hagyományos körömlakk előnyeit egyesíti.
2189 0 0 Pink Izé
Paranormal Shark Activity
5855 1 3 Game Izé
barnyyy: hát no comment aki nem hülye az nem játszik vele! xÐÐ
termi-nator: ennél bugyutább játékot nem láttam még
Csolt: Erre a játékra nem találok szavakat...
Női alakformálás 1945-ből - alapjaiban nem sok minden változott azóta, az emberek többsége manapság is minimális ráfordítással akar tökéletes alakot. :)
5056 1 1 Izé
Livivs: Háhá! :) Maunika sport maszírozómasina is volt!
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a tevepókot, amelynek marása ugyan nem halálos az emberre nézve, de igen fájdalmas emlékeket hagyhat pl. egy óvatlan amerikai katona bármelyik testrészén. ;)

Pár éves cikk: Egy Afganisztánban szolgált brit katona hazatérésekor magával hozott egy óriáspókot is, amely halálra marta a kutyáját.

Régi klasszikus (van még, aki nem látta?), többnyire e-mailben terjedő képsorozat egy állítólagos tevepók marásának következményeiről (csak erős idegzetűeknek!).
16120 1 33 Izé
dude: "Karatepók a faszom..." :D
.::JunKieEQ::.: Ez tűzforró... :DDD
Maccoyi: Mára mentos is felismerte a pókokban rejlő lehetőséget. :D http://www.youtube.com/watch?v=nGkOy [...]
Mind a 33 komment
Vitathatatlan tény: az éjszakáid befolyásoljak a nappalaidat!
619 0 2 Pink Izé
zeiksz: Én is az ilyenekért (is) nézek ide be :) Ma is megérte.
eerix: nem mondod komolyan?! beszrok ezen a címen xD
Eközben Oroszországban...

A rend éber őrei nem éppen állnak a helyzet magaslatán. :D
12274 1 6 Izé
Nusihusi: Ezek az orosz rendőrök...:D
Szobabicikli: Bekómált pacák az út közepén...most komolyan olyan ritka dolog ez ruszkiországban?
Dmckayals: Lehet azon tanakodtak ennyit, hogy melyik tengerpart van a legközelebb... :P :D
Mind a 6 komment
Amelyik oroszlán ugat, az nem harap!? ;)
9766 2 8 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2770543/Beware-lion-Pet-owner-dresses-tan-coloured-dog-mane-make-lo [...]
brier: jaj de édiiiii :)))
bungle: Lehet őt is ő tanította: www.funpic.hu/hu.picview.php?id=29065 :D
Mind a 8 komment
 Stop That Noise
8880 0 1 Game Izé
barnyyy: hahha! ügyesen! véres, bombás, stratégiai xÐÐ
Artas - No Pasaran!
542 0 0 Zene Izé
Hótoló teherautó szakadt be egy parkolóház felső szintjébe a Georgia állambeli Calhoun városában. A balesetben szerencsére senki sem sérült meg.
9595 2 9 Izé
Kuly: A minőségi betony.
brier: csori hogy megijedhetett
fire1989: Nem a tető vastagságát hasonlítottam össze egy wc papíréval.
Mind a 9 komment
Egy jó ok arra, hogy miért ne aludj el New Yorkban a metrón. ;)
13468 1 24 Izé
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=5LG1BzSj2G4
brier: ezért járok autóval :D
Mordredd: A jelenlegi körülmények között előbb halunk ki mi, mintsem ők..
Mind a 24 komment
United We Fall

Tényfeltáró dokumentumfilm az Észak Amerikai Unió kialakításáról, amely feltárja, hogy az USA hogyan használja ezt a vállalatai érvényesítésére, és ez Amerika szomszédjainak hogyan nyirbálja meg a jogait.

Sok a a filmben megszólaltatott újságíró, politikus, közgazdász a világkormány felé tartó lépésnek tekintik a fejleményeket. Amúgy szerintem se rossz lépés a közös valuta révén, az USA államadósságának kockázatait szétosztani a szomszédok között.
1065 0 0 Film Izé
Fürdőszoba World of Warcraft stílusban.

Még több kép itt.
8581 3 9 Izé
Gábor-79: Ettől függetlenül cefet jól néz ki... Én pl szívesen látnék még ilyeneket...
Dawe: ja valahogy úgy :D
Alucard4: amúgy jah, pajzson kívül semmi wow nincs benne... 1 sima lovagi fürdőszoba, azt csá
Mind a 9 komment
 Hajhullás elleni praktikák!
900 0 0 Pink Izé
The OIl Crash

A Peak Oil esemény után(mely az olajtermelés visszafordíthatatlan tetőzését jelenti) az olajárak elszabadulnak, és civilizációk rákényszerülnek technológiájuk megváltoztatására.

A kérdés aktuális, mivel az USA-ban a felfedések tetőzése, és a termelés tetőzése között 40 év telt el, ami a Hubbert-görbe alapján megjósolható volt. Világszinten a felfedezéseknek 45 éve volt a csúcsa, és a Wikipédia szerint a termelési csúcs 2005-ben volt.

Témába vág: egy pdf fájl, és egy nem túl hosszú cikk. Angol tudás mindkettőhöz szükséges.

 
837 0 1 Film Izé
exortus: http://www.tsl.uu.se/uhdsg/Publications/GOF_decline_Article.pdf A pdf fájl
A 2011-es Dakar rally képekben.
1632 1 0 Sport Izé
Nebulophone
6243 0 3 Tech Izé
mc villam: Ennek egyébként van valami konkrét értelme?
nemerdekel: hmm, techize kicsit kihalt
Aresius: Szép és jó, na de 75 euróért készen, 56-ért darabokban? Összesen nem érnek az alkatrészek [...]
Svéd kutatók bebizonyították, hogy ha elegendő időt töltünk alvással az pozitív hatást gyakorol a fizikai állapotunkra.
447 0 7 Pink Izé
Purple: engem a délutáni alvás bezombít :S akkor inkább már kávé :D
papaluige: ez Én is így írtam volna le szó szerint!! :)
marti19: LOL!!
Mind a 7 komment
"Földönkívüli üzenet vagy átverés? 30 éve nincs magyarázat a világ legfurcsább könyvére."

Szerintem így kell hülyére venni a népet és jól meggazdagodni. :D
11951 13 63 Izé
Revanor: Pont 2009-ben mondta a szerző, hogy az írásnak csak annyi a lényege hogy olyan hatást váltson [...]
Revanor: Itt vannak az utasítások benne: A megfelelő bogyók és gombák fogyasztása szükséges a megér [...]
Revanor: A gyümölcsös résznél egyértelművé vált hogy ez valami szürrealista izé. Ilyen kriksz krak [...]
Mind a 63 komment
 Kutya vagy macska az ideális társ a gyermekünknek?
645 0 5 Pink Izé
zeiksz: Macska > Kutya :)
Ágiiii: Ha választani kell akkor a macska inkább. A kutyával minden nap sétálni kell, következetesnek, [...]
Purple: ezt akartam írni... gyerekre állatot ne bízzon senki. nem azon kell megtanulni a felelősséget, [...]
Mind a 5 komment
A felfestés és tábla az meg dísznek van, mi? :)
15540 4 19 Izé
Tooni: http://1.bp.blogspot.com/_Ei2y3_a96ps/TI6WTsNa5vI/AAAAAAAACsc/gW4UEL_VIl4/s1600/gory_headshot.jpg
brier: ennyit a sporolásrol akkor ennek meg mi értelme van?
Mec: http://koos.hu/2009/05/29/orszag-legkisebb-korforgalma-sopronban/ Bár ennél már láttam egy kise [...]
Mind a 19 komment
Már ezen a télen is több áldozatot szedett a fűtőrendszerből kiáramló szén-monoxid. Úgy látszik, mindenki azt hiszi, hogy csak mással eshet meg ez a tragédia. Pedig sajnos, egyáltalán nem így van…
431 0 0 Pink Izé
Havas utakra ajánljuk...
2697 0 0 Autó Izé
"Ugye tudja, hogy vastagabb borítékot illik adni az ilyen műtéteknél?"

A mai izés téma a hálapénz. Írjátok meg, mit gondoltok róla, ti szoktatok-e fizetni (vagy elfogadni, esetleg követelni), stb. :)
6490 1 109 Izé
bungle: http://index.hu/belfold/2015/12/22/halapenz_egeszsegugy_paraszolvencia_kerdesek_es_valaszok_orvosok_ [...]
izébigyó: Elküldte a picsába a fulladó asszonyt http://praxis.blog.hu/2011/06/20/elkuldte_a_picsaba_a_fulla [...]
izébigyó: Egy újabb "remek" sztori: http://praxis.blog.hu/2011/05/12/megerjuk_hogy_kotelezove_teszik_a_halape [...]
Mind a 109 komment
Egy alattomos kór: az endometriózis
697 0 0 Pink Izé
A riportalany azt állítja, hogy ő egy látnok. Ha valóban az, akkor ezt nagyon "benézte". :D
9612 5 11 Izé
Szancso: Előre látta,csak nem sejtette!:)
VS: :D
Nusihusi: A meglepetés ereje csodával hat:D
Mind a 11 komment
Meteorológiai jelentés, amelyet a fogkrém közvetít számunkra. Ez az egyik legújabb találmány, amely „megrengeti” a modern világot…
827 0 4 Pink Izé
TinusSs: Fogkrém nélkül is meglehet tudni milyen íze van az esőnek, csak állj ki az útra ha esik és n [...]
go-free: és ha valamelyik íz elfogy, akkor a szaharában ébredsz, miközben monszun van?
Nas: ... (Ritkán fordul elő velem, hogy nem tudok mit mondani valamihez, de ez lekapcsolta nálam a biz [...]
Mind a 4 komment
 Angular
7822 5 1 Game Izé
barnyyy: ellehet lenni vele,h uncsi van katt rá jó gém!
Úszó Monaco az óceánon.

Egyelőre még tervezési fázisban van a projekt, de ha elkészül, akkor ez lesz a világ legdrágább jachtja.

Most ez vezet.
8214 3 3 Izé
Maccoyi: Ez lesz a "milliárdosok játszótere". ;)
.::JunKieEQ::.: Ezt csúnyán benézted.... ;) Nemzetközi vizeken legálisan lehet végezni bármilyen szerencsej [...]
Findzs: nem szeretem az ilyen rongyrázást máshol ezrek halnak meg éhen meg szomjan ezek meg itt ilyen s [...]
Ha téglából lett volna, akkor én posztszövegem is tovább tartott volna. ;)

(Tudom, hogy nem Z4-es, de BMW (volt).)
7739 1 9 Izé
brier: postszövegXD
Nusihusi: Hogy égett már a kocsi:D
Zsottika: Ég mint a Reichstag :D
Mind a 9 komment
Accumulate
1838 0 0 Game Izé
Van az a "meló", ami közben nem nagyon lehet fütyülni, de utána... :)

(Biztos sokat nézte a hófehérkét.)
7562 3 6 Izé
Nas: És előtte mit énekelt? A bányászindulót?
DArknesy: igazi porn musical :D
vagyokakilehetek: animal pornó :D :D
Mind a 6 komment
Étolajjal a Dakaron..
1161 0 0 Autó Izé
Lám a cica milyen jól elvan. :)
5008 1 3 Izé
rubigo: azt én is szoktam :)
Findzs: keresi a cicit reflex
.::JunKieEQ::.: Tuti akarna egy ilyet otthonra... :)
The Dream Machine

 
5337 1 0 Game Izé
BMW Z4 téglából.

A célközönsége talán a besúgókból kerülhet ki és nem árt hozzá beszerezni egy jó kőművest is. :)

Van másik!
3725 2 7 Izé
brier: csini :D ha lenne egy bazi nagy kertem a nem létező villám külterületén , biztos lenne egy ily [...]
Nusihusi: De gizda:D
termi-nator: Első ránézésre látszik hogy sz*r kínai hamisítvány. Vagy ez csak a sablon és ez alapján f [...]
Mind a 7 komment
BMW Z4 téglából.

A célközönsége talán a besúgókból kerülhet ki és nem árt hozzá beszerezni egy jó kőművest is. :)

Van másik!
4661 2 0 Autó Izé
Cseh Tamás - Születtem Magyarországon

(Érdemes végighallgatni, nagyon sok igazság van benne, mindenkinek ajánlott!)
879 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...