REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gyulai Reneszánsz karnevál
2009.február.19-22

Aki jön keressen meg! :P
952 0 0 Pink Izé
Moon Jelly Room Escape
5503 1 6 Game Izé
fannieva: szívesen:-)
NiNjA: CrazyLime + fannieva = köszi szépen nektek..hogy ez miért nemjutott eszembe (látni h hosszú,fá [...]
fannieva: 110,111,100:-)elég könnyű volt!köszi Józsi88
Mind a 6 komment
Cyborgarak ;)
3203 2 23 Izé
tentacle: Szerintem ezek a bogarak nem is működnek. Átverés. :D
Maccoyi: de izé vagy. :D
kispana: Inkább a krumpli xD
Mind a 23 komment
Nagyon bocs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nem tudtam gelrakni normális képet róla de amit most rakok róla az szerintem vicces...

 

(igen. "vicces". képet meg nem keresni kell hozzá, hanem csinálni: HELP - Errtu)
5973 4 9 Game Izé
Grábor: én 4-et simán belőttem első próbálkozásra aztán az ötödiknél ahol már ketten voltak lehe [...]
Purple: misi jó a segged :D
tomi77: akárcsak te:P aki a seggét rakja fel képnek...
Mind a 9 komment
Randivonal helyett...
4714 4 26 Izé
spidy: jajahh jah ez a direkt marketing :P ingyér reklám magamnak :)
onegogh: Akkor ezt bebuktam.
CRaPtRaSH: csak ha 50 vagy 65 év közötti nő vagy, és akkor is csak 12-18 között:D
Mind a 26 komment
Mastodon - Divinations

A boltok polcaira várhatóan márciusban érkezik az atlantai banda új albuma, a Crack the Skye. Erről hallgatható a beküldött dal, számomra év albuma gyanús. A srácok az artwork munkálatait a szintén zseniális Paul Romanora bízták, akivel előző lemezeiknél is dolgoztak.
730 0 7 Zene Izé
Balázs: hát meghallgattam, a BM hez képest csalódás, vannak benne jó részek de alapvetően rettentő h [...]
pepeti: http://cracktheskye.com/ nézzétek meg ezt....én szóhoz sem jutottam. Paul Romano egy kibaszott z [...]
MStipee: Aaaaah! Köszi az infot, már alig várom.
Mind a 7 komment
Öngyilkos lett Kurt Demmler, a pedofíliával vádolt német rockdalszerző
321 0 4 Pink Izé
spider86: kösz :) tudtam mindig is :P
CRaPtRaSH: olyan genyó vagy:D de igazad van azért :P
spider86: szerintem ránézel a fejére az minimum 3 év gázkamra és kettő év villamosszék :D echte moles [...]
Mind a 4 komment
Mi lesz abból, ha a termeszhangya találkozik egy eukaliptusz fával?
- DIDGERIDOO                              

És mi lesz abból, ha 1 beatboxer találkozik a didgeridoo-val?
- Muzsika, még pedig nem is rossz! :)
1241 3 2 Zene Izé
remlato: ilyenünk van nekünk is: http://www.myspace.com/airtistmusic és még jobb is :)
Öcsi: hatalmas zene!!! köszi! :D
Hydro Jump
459 1 2 Sport Izé
Maccoyi: hát nem sok ilyen őrült van a világon. :D
papaluige: gondoltam,h Pastrana a főkolompos! :)
billentyűzet szőkéknek:)
1622 0 2 Pink Izé
süti: törlés=======upsz XD
Purple: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=1786
Rózsaszín Snoopy -s pendrive
636 1 0 Tech Izé
Skate - Shot On Red - 120fps
568 2 0 Sport Izé
Sörözés méhekkel...

"Just hanging out, having a beer, covered in bees." :D
2462 3 10 Izé
Tóth József: Ez egy mazochista állat! Úgy hallottam, az albán sör nagyon sz@r... :)))
Ales: No..itt sem a szomszéd a hülye!
noldika: van ver a pucajaba...:D
Mind a 10 komment
"Mit visz az idióta a lakatlan szigetre? Lakatot."
5058 4 17 Izé
Tóth József: Lángvágót!!!!!!
spidy: kajakra én is azt hitem hogy legaláb egy kicsit 1 icipicit vagy csak 1mini iciri picirit belevag [...]
eol: Én is ezen gondolkoztam, hogy jön ide a rendőrség? 112... Halló, rendőrség? Lakatot tettem a [...]
Mind a 17 komment
Mayloo - Szállj velem!
Bővebb info
731 1 0 Zene Izé
Dzsudzsák Balázs a PSV játékosa mesterhármassal (31, 46, 53) vette ki a részét a 6 gólos győzelemből a Den Haag csapata ellen. Íme a gólok.

Frissítés:

Dzsudzsák három gólj a magyar kommentárral. (Köszi mcsoma)
556 0 4 Sport Izé
Balázs: ÁÁÁ nagyon király, ma csak ezt hallottam mindenkitől: "Dzsudzsák 3at vert" :D
Maccoyi: Köszi. :)
mcsoma: http://www.dailymotion.com/video/x89von_juji-vs-bertus_sport Dzsudzsák 3 gólja magyar kommentárra [...]
Mind a 4 komment
Ébredj! Ez a legjobb idő a szexre!
547 1 10 Pink Izé
brigi_cica: azért olyan hülye nem vagyok :D a puff puff után a gyerek is felébred, és egész nap majd ásí [...]
brigi_cica: elment világgá :D :D
CrazyLime: Az ember előtt kel felkelni! ;)
Mind a 10 komment
Store Room Escape
4751 0 18 Game Izé
imrus1899: Ez jó kis kijutós.
Ticiana: Jó kis játék, köszi!
Andzsi: köszönöm a segítséget további jó kikapcsolódást
Mind a 18 komment
Repül  a versenyautó...:O
780 0 0 Sport Izé
Recompute - gépház kartonból.
3075 2 4 Izé
konserv: hát igen ha melegedik a gép ez nem sokat véd... én az asztalom legalsó fiókjába tervezem bele [...]
Tádi: az egyik havernak kigyulladt az alaplapja, ez csak papír lett volna a tűzre:)
KenGuruL: nekem "mélynyomóm" volt a 17 colos monitor dobozából :) Egy bazi nagy papírmembránú hangszór [...]
Mind a 4 komment
Terrafugia Transition - a jővö autója?
2544 0 3 Autó Izé
Fever: Remélem nem..:)
Jaca: Úgy látszik nem elég veszélyes az autós társadalom a földön. Én nem szárnyakon küldeném [...]
eol: Nem a jövő, hanem a múlt autója: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=10141
Terrafugia Transition - a jővö autója?
2518 2 3 Izé
Fever: Remélem nem..:)
Jaca: Úgy látszik nem elég veszélyes az autós társadalom a földön. Én nem szárnyakon küldeném [...]
eol: Nem a jövő, hanem a múlt autója: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=10141
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5147 2 5 Film Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5679 1 5 Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
Duplaszaltó előre félfodulat nélkül. ;)
817 0 0 Sport Izé
A Sony egy hihetetlen kütyüt alkotott: a Rolly az általa játszott zenére táncol és még különböző színekben is tündököl!

Mi is ez?
A zenelejátszónk már nem csak a talpalávalót szolgáltatja, de táncol is a slágerek dallamára. A Rolly a Sony-tól forog és kering zenélés közben.

A hang
A hangszórók a Rolly két végén helyezkednek el, műanyag borítással rendelkeznek, ez bekapcsoláskor mozdul el, ez után reagál a zenére.

Irányítás
Csak egyetlen gomb található a Rollyn, minden mást a testére szerelt két gyűrűvel irányítunk. Az egyikkel a dalok, illetve albumok között válogatunk, a másik a hangerőt szabályozza.
904 1 6 Tech Izé
gergeli.: eléggé animációgyanús kis videó no de sebaj... :D
kilam: 1 éves hír, de hír..."és egy újszülöttnek minden vicc új" és még nem volt "izélve" jah é [...]
Jozef7: érdekes egy valami honnan is van ez??? xD
Mind a 6 komment
Szégyen! A svédek rajtunk röhögnek Mark "új" dala miatt

"Akárcsak tavaly, úgy idén is többen azt feltételezték, hogy "bunda" volt az egész. A zsűri ugyanis rekord gyorsasággal, kevesebb mint 24 óra alatt döntött Mark mellett, ennyi idő elég volt nekik arra, hogy meghallgassanak 105 dalt és kiválasszák közülük a legjobbat."

Mark "klipje"
A svéd eredeti
7866 2 137 Izé
izébigyó: Blama! Eurovíziós dalverseny: Tompos Kátya is visszalépett! http://hir.ize.hu/comments.php?post_ [...]
Leathercap: Sálálá????!!!! Hova hányjak? Most akkor direkt nem akartunk nyerni?
Balintos: Mert akkor a végén még Britney Spears-re érkezne a legtöbb szavazat :S
Mind a 137 komment
A főbérlők rémálma...
10325 1 44 Izé
Ivanhoo: HOGY A F*SZOMBA képes vki ÍGY élni??? OMG! Hú de megölném az arcok helyében akiké a ház!
Csemegekaraj: Erről szép emlékek jutnak az eszembe... :D:D
Tádi: Mondjuk az, akire nem lehet azt mondani, hogy szarozna :D...
Mind a 44 komment
GAZ 51 Retro Hotrod - az oroszok is tudnak építeni szép HotRod-okat!
6675 0 5 Autó Izé
konserv: pofás kis autó :D
Fireblade1000: Nagyon jól néz ki, gratula az építőinek!!:))
Hajjakend: Egy ismerősömnek van 2 régi Molotovja...:D:D:D Gyönyörű darabok! Szebbek a régebbiek szorri!
Mind a 5 komment
GAZ 51 Retro Hotrod - az oroszok is tudnak építeni szép HotRod-okat!
6719 4 5 Izé
konserv: pofás kis autó :D
Fireblade1000: Nagyon jól néz ki, gratula az építőinek!!:))
Hajjakend: Egy ismerősömnek van 2 régi Molotovja...:D:D:D Gyönyörű darabok! Szebbek a régebbiek szorri!
Mind a 5 komment
Kocka torták - avagy torták kockáknak. :)
3579 5 14 Izé
Purple: nem csak te :D
gamma21: mert a D700-as full frame, azaz "teljes képKOCKÁS"! ;) naszoóval csak azt akartam mondani, hogy [...]
gergeli.: jah végülis igazad van... rossz példa volt vegyük inkább da vincit, nem csak festő volt de fel [...]
Mind a 14 komment
Megboldogult tavalyi nyár, amikor Paris Hilton még Benji Maddennel járt... Együtt vágtak neki a vad Dél-Afrikának, ahol még gepárdot is simogathattak. Parisnak azonban nem tetszett a cica, mert nem fért bele a retküljébe, mint Tinkerbell, a csivavája. S hogy hol nyaral a többi híresség? Fotókkal mutatjuk meg!
661 0 1 Pink Izé
TinusSs: Fujj Lindsay leszbi?:S Gusztustalan. Parist meg Benjit sajnálom, hogy szakítottak, aranyosak volta [...]
Népesség, populáció, statisztikák... Sajnos ezek már tények.
10107 9 88 Izé
CrazyLime: http://beol.hu/cikk/210094 Van 1 kis videó! Sztem mindent elárul. A szomszéd város. :S
cokeboy: A cigokat mind ki kell irtani.
Zorro: :D:D:D:D:D komcsik :D:D:D:D nagyon szép példát hoztál fel. Amúgy azt is nézzétek, hogy a cig [...]
Mind a 88 komment
3 bombázó énekesnő - smink nélkül!
1592 0 0 Pink Izé
Rajzolós, A-ból B-be jutós, fizikán alapulós!

Volt már hasonló, imádom az ilyen izéket :)
4740 8 3 Game Izé
RockerBandy: Én például kihúztam azt a lila kis bogyót a bal felső sarokba, csináltam egy forgó karkötő [...]
latisz: körbe kell rakni sága kerekekkel aztán pedig öszekötni avédén pedig 1 lendítő kar
PeT1.5: Hogy kell megcsinálni a "Mission to Mars" pályát?
Chris Atkison kicsúszása az elmúlt hétvégén megrendezett Írországi rally-n, amelyet Sebastian Loeb nyert meg.

Képek az Ír rally-ról.
937 0 1 Sport Izé
papaluige: nem hiába ba....ták ki a subarutól!
Csak nem már megint Csöcs Rangers?!? :D

Japcsi minőségi szórakoztatás...
9572 2 14 Izé
konserv: kegyetlen XD
Brien: na ne gyerekek én majdnem sirvafakadtam a monitorom elott a multkori se volt gyenge na de ez Besza [...]
noldika: ismet pusztulasba kedtek az agysejtjeim...:D:D
Mind a 14 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a jégmadár. Kisebb folyók és patakok partján halászik.

Fotók a flickr-en.

3631 8 17 Izé
bungle: http://www.collegehumor.com/video:1900912
kotta: Hát szerintem szép. :-) (Csak mentem és megőrültem némán, nem is szóltam, nem is néztem é [...]
pepeti: kotta a madárnak milyen a haja?:)
Mind a 17 komment
David a fogorvos után. Rendesen elkábították. :D
14840 9 110 Izé
bungle: Joseph Gordon-Levitt: www.youtube.com/watch?v=VIZht1_JJpM
Mr.T.: Hát ez nagyon jóó :D am már terveztem h beküldök valami Mr.T-s postot, van pár izés videója [...]
bungle: Mr.T.: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35728 :D
Mind a 110 komment
Limnikus kitörés, avagy a "gyilkos bubis víz". A kameruni Nyos nevű krátertó mélyéről felszabaduló szén-dioxid 1700 (!) ember halálát okozta. Japán és német kutatók pedig pár éve a tengerfenéken, folyékony halmazállapotú szén-dioxidból álló "tóra" bukkantak .
5031 2 4 Izé
szaki77: sima szódavíz, csak túl sokat csináltak. :DD
Tádi: köszi :D
Czaboo: Akkor National Geographicot ajánlom figyelmedbe. A héten mutatták nap közben. Tehát még vagy 3 [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...