REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Cloud Cult - Breakfast With My Shadow

Igaz koncert, és nem tökéletes, de nagyon jó, lazulós zene.

-wiki-myspace-
467 0 1 Zene Izé
ibor90: ez nem is rossz
One Self - Bluebird

Nem túl ismertek, remélem tetszeni fog többeknek. Nyugis jó hangulatú zene.

-myspace-
770 0 0 Zene Izé
The Subways - Rock & Roll Queen
A fiú-lány frontemberpár vezette brit Subways 2005 végén fellépett a Narancsvidék című amerikai tévésorozatban, és Rock & Roll Queen című slágerük az azzal egy időben kijött The OC Mix 5 válogatáslemez húzódala lett.
610 0 0 Zene Izé
Michael Phelps karikatúrák. :)

(Ha van kedvetek, akkor írjátok már le, hogy ti mit gondoltok Phelps-ről.)
695 0 9 Sport Izé
Maccoyi: http://www.habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/sport/phelps-az-idegen
Derill: ugyanez, a növi nyujtjaa csontokat rendesen :D de szerintem a high-tech doppok melett a genetikája [...]
Balázs: ....vagy télleg ennyire kurva jó vagy olyan doppingot nyomat amit nem mutat ki semmi vagy tudják [...]
Mind a 9 komment
Jesse van Dijk munkái
5537 0 12 Art Izé
ismeretlen: erre miből jöttél rá? komolyan érdekelne, mert véginéztem a képeket, és olvastam is anno a [...]
tikshow: ez is olvasta 'Az ember tragédiája'-t :)
Purple: az ember második legjobb barátja a kutya. az első a google :DD szivi :)
Mind a 12 komment
Jesse van Dijk munkái
5660 8 12 Izé
ismeretlen: erre miből jöttél rá? komolyan érdekelne, mert véginéztem a képeket, és olvastam is anno a [...]
tikshow: ez is olvasta 'Az ember tragédiája'-t :)
Purple: az ember második legjobb barátja a kutya. az első a google :DD szivi :)
Mind a 12 komment
Hány tevét ér a barátnőd? Itt megtudhatod! :)
(Az enyém: 71 teve, 1 kecske és 9 birka, várom egy sejk jelentkezését! ;))
20324 13 88 Izé
Vigyori: 60 teves és 2 kecske.... hmmm hát lehetne jobb is :S
Jocyka: Háát őszintén szólva, az én barátnőm 200 tevét ért egy Hurghadai bazárosnál...:P HIHI
karpatika: hát, nagyanyám a progi szerint 1 kecskét se ér...
Mind a 88 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5161 2 5 Art Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5302 6 5 Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Szombathely városa augusztus 22-24-ig vissza varázsolódik a római korba! Aki ráér, és van ideje, annak ajánlom figyelmébe! Ökörsütés, langalló, fáklyás felvonulás, hastáncosok, koncertek, stb.!

(alul barna kis pontokon vannak infók!)
2855 2 8 Izé
babapiskóta: király volt esőben is...
papaluige: annyi szalonnás tejfölös langallót eszek,h kettéáll a fülem! :)) Balkan Fanatik, és Ghymes k [...]
bearney: Ja volt igen! :D Most legutóbb Fő-téren vasárnap :D elötte meg Bahnhof Signo-cafe meg Cao amigo [...]
Mind a 8 komment
Akinek elege van a megapixelekből, annak itt van egyetlen egy, de elkalandozhat hasonlóan "tartalmas" felületre, ahová nem árt nagyító.
10425 7 15 Izé
Mote: juj én megtaláltam a rejtett értelmét amúgy! A pixel színe pontosan R153, G153, B153, tehát 1 [...]
eol: Blokkónád, mie?
sznájpa: kicsi, de legalább blokkolható http://noob.hu/07/0819/pixpagekill0dferrt.jpg
Mind a 15 komment
Az ifjú keresztapa. :)

Frissítés: a srácok bombát szerettek volna csinálni...
11862 3 20 Izé
bungle: http://www.ebaumsworld.com/video/watch/873230/ A sztori az elejétől, miért is történt. :)
0tibi0307: Egy pillanatra átéreztem a fájdalmát, dehát aki hülye az ahljon meg!
..NO..sound..: hatez kuurvanagy.. gaacii.. mondjukaz se voltgyenge mikor csusztam egy korlatot es az elso peg megak [...]
Mind a 20 komment
Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
3871 1 8 Art Izé
Szamooca: Nagyon gyönyörű képek!O_o Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű em [...]
VixCicc: Nekem nagyon tetszenek a képek! *-* ^-^ Nagyooon ügyi :D :P
AVIREX: egyetértek ismeretlen userrel,vagyis a kommentjének első felével.
Mind a 8 komment
Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
4060 5 8 Izé
Szamooca: Nagyon gyönyörű képek!O_o Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű em [...]
VixCicc: Nekem nagyon tetszenek a képek! *-* ^-^ Nagyooon ügyi :D :P
AVIREX: egyetértek ismeretlen userrel,vagyis a kommentjének első felével.
Mind a 8 komment
Robbie Fowler   mesterhármasa az Arsenal ellen 1994-ből, amit 4 perc 33 mp alatt ért el, és ez eddig a leggyorsabb tripla a Premier Leauge-ban.

Vasárnap Gabriel Agbonlahor  is mesterhármast rúgott a Manchester City-nek, igaz neki hét perc kellett hozzá.

Itt megnézheted Agbonlahor három gólját.
428 0 1 Sport Izé
risco: liverpool 4 ever
A Pandemic Studios műhelyében készülő Batman-adaptációról is érkezett pár érdekes infó!
770 0 0 Tech Izé
A kép magáért beszél.
(igen, lecserélem:) )
1519 0 40 Tech Izé
nehgs: dawe te meg kemény vagy...
nehgs: korrekt lenne mindenki részéröl ha csak az fikázná le akinek van, és ne az akinek nincs..... f [...]
Dawe: volt pofájuk belerakni egy 2megapixeles kamerát....(egy 5öst elvárnék ennyi pénzért)
Mind a 40 komment
Óriás virágszőnyeg Brüsszelben - múlt péntektől 3 napra ismét virágba borult a belga főváros főtere, a Grand Place. A tér feldíszítéséhez 800 ezer virágot - többségében begóniát - használnak fel, elkészítése négyzetméterenként több mint 300 virágot igényel. Brüsszelben először 1971-ben volt látható a virágszőnyeg, idén tizennegyedik alkalommal állítanak össze ilyet. Idén XVIII. századi francia textilipari motívumokat mintáz az élő szőnyeg.
1934 3 4 Izé
mekszamnojz: Miénk az egyik legnívósabb virágünnep Európában http://www.origo.hu/programajanlo/20080813-de [...]
Bakeyoo: Dászíííp szőnyeg!
Darklightangel: húú ez nagyon szép:)jó sok munka lehetett vele.
Mind a 4 komment
Inquisitive Dave
1177 0 5 Game Izé
vasasdrukker: Egyszerű,egyszer megrázod a fölső kapcsolóval,aztán elbújsz a fal mögé,és megvárod amíg [...]
vasasdrukker: Nekem is volt olyan néha,de elvileg csak a space-re kell kiírnia...
fannieva: nekem is ugyanazokat állandoan:(
Mind a 5 komment
David Deejay feat. Dony - Nasty Dream

(a Sexy Thing után itt egy újabb fasza szám)
638 1 1 Zene Izé
Niccoyi: nagyon, nagyon tetszik! :)
Manuel Uribe 2 éve még több mint fél tonna volt. Azóta lefogyott 310 kg-ra, de még így is nagy esemény, ha "kimozdul" otthonából.

Szerelmét, a 38 éves fodrásznőt négy éve ismerte meg, két éve "jár" vele - fekve.
"Szeretkezünk és Isten előtt már házaspár vagyunk".
5600 0 13 Izé
mekszamnojz: nekem nem indulnak el a youtubos videók és hang meg pláne nincs hozzá ha mégis valamit megmocca [...]
bungle: Megtörtént az esküvő: http://www.youtube.com/watch?v=VJWPFHE0nQY
Laci: Hétvégére kikapcsolódásként őszintén ajánlom Viola Zoltán: Dagik c. renkivül szórakoztat [...]
Mind a 13 komment
Ez a Herceg már nem az a Herceg! Egy teljesen új hőst mutat be a UbiSoft a legújabb Prince of Persia-ban, mely nem csak karaktereivel kíván új irányt venni. Prince of Persia: Prodigy előzetes.
962 0 0 Tech Izé
Na, akkor itt egy másik verseny...
718 0 0 Sport Izé
 Bromheads Jacket - Fight Music For The Fight

itt tovább nézelődhettek

 
293 1 0 Zene Izé
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
572 1 0 Zene Izé
Circle Square Triangle  
Boa v. Python

A 2005-ben néhány sikeres kislemezzel feltűnt angol Test Icicles dance-punk trió meglehetősen rövid karriert futott be, a háromfelé húzó zenekar nem sokkal a csalódást keltő For Screening Purposes Only című album megjelenése után bejelentette feloszlását. Sztem akkor is jó :P
407 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: szerintem is jóó!
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)

Jó grafittizélést! :)

Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.

Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
8530 0 226 Art Izé
Szamooca: én is megkaptam a nyereményem:) köszi;)
karmigran: Szintén megkaptam a pólót Köszi a játékot! :)
aLaP: az én pólóm is idetalált. kösz még1x !
Mind a 226 komment
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)

Jó grafittizélést! :)

Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.

Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
9574 17 226 Izé
Szamooca: én is megkaptam a nyereményem:) köszi;)
karmigran: Szintén megkaptam a pólót Köszi a játékot! :)
aLaP: az én pólóm is idetalált. kösz még1x !
Mind a 226 komment
Telefonos beszélgetés, nem egy "tudakozópanaszos" klasszikus, de üt.

A mellékelt PII-es képnek még jelentősége lesz, tessék hallgatózni.
15947 17 65 Izé
mekszamnojz: na igen, és most hogy szívhatják a fogukat, hogy mit találjanak ki mentségre. :) inkább nem is [...]
nyehőce: :))) Most már csak a sok okostojáson röhögök, akik szerint reklám, vagy megrendezett... :D
CsikosPeter: Hello... Mindeki szerintem ugy a legtisztább hogy maga az a ember is hozzá szol akit hallhatok a [...]
Mind a 65 komment
Talpmasszázs automata Japánban.
A következő masszázs automata szerintetek milyen testrészre lesz "kihegyezve"... izé.. kihelyezve? ;)
1847 2 6 Izé
Wicked: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=13590 :D
csemiandi: amúgy szinte mindenre kitaláltak legalább 1 fajta automatát.(bugyi, Ipod, tojás...)
mekszamnojz: én más előtt sem :)
Mind a 6 komment
A mai nappal megkezdődik a 2008/2009-es angol Premier League, ami európában talán az egyik legerősebb bajnokság. A sztárokkal teletüzdelt csapatok remélhetőleg nem okoznak majd csalódást, a labdarúgás szerelmeseinek. Négy magyar játékosa is lesz az idénynek, Gera Zoltán (Fulham),  Halmosi Péter (Hull City), Németh Krisztián (Liverpool), Fülöp Márton (Sunderland). Sok sikert nekik! :)

Addig is nézzétek meg a 2007/2008 -as szezon top 10 gólját. ;)

És a nagy kérdés...

Szerintetek ki nyeri meg az 2008/2009-es szezont?
 
378 0 5 Sport Izé
vasasdrukker: Szerintem meg az Aston Villa ;)
Balázs: a Chelsea nyeri.
Öcsi: Én sztem is a Manchester nyeri csak úgy mint az tavaly :D
Mind a 5 komment
A Replay Studios készülő második világháborús lopakodós akciójátékát egy valós hősnő, Violette Szabo története ihlette. Róla mintázva alkották meg Violette Summer, a gyönyörű és egyben halálos titkosügynök alakját, aki mélyen az ellenséges vonalak mögött, minden külső segítségtől elvágva igyekszik mindent elkövetni annak érdekében, hogy a nácik elbukjanak.

Velvet Assassin előzetes.
1123 0 1 Tech Izé
sztewe: WoooW. Micsoda ötlet! habár szerencsétlen lányt kivégezték, de meg kell emlékezni róla! http [...]
Muslima.com - végre egy oldal magányos ninnyáknak muzulmánoknak.

Szép a szemük! ;)
8086 2 31 Izé
Nas: "Dolgozhatnék Neked ingyen? Nem szex!" :D Ennél meggyőzőbbet el sem tudok képzelni. "Szia, Jan [...]
Nas: "Ha tudom, hogy ekkora mulatság, regisztrálok egy ilyen randioldalra. Persze nőként. :DDD" xD Be [...]
bungle: :) Pont ma akadtam egy Randizombik nevezetű blogra, sajnos már nem frissül jó ideje, de félelm [...]
Mind a 31 komment
Így énekel Britney igazából.
10333 5 27 Izé
bandee1219: ez beszarás: http://www.youtube.com/watch?v=uUfKk-rWmSE
Bakkecske: én nem néztem végig de sztem így is kész röhej!
Luflee: kemeny :)
Mind a 27 komment
Little Superstar (kicsit ijesztő feje van... mint Chucky-nak :))
9235 5 30 Izé
bungle: Rukitarin Moari küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=oPlfzFZGl0o Szöveg: "Weng Weng - Hát [...]
Dralisz: Ez nem kamu. Úgy emlékszem volt valamikor a spektrumon 1 ilyen műsor, ahol az ilyen degenerált/r [...]
Savitra: Szerintem ez tuti, hogy kamu, bár nem mondom, hogy rossz:) De sztem egy ilyen forma kisgyereknek s [...]
Mind a 30 komment
Mostantól nem kell parázni, ha a kóla, tea, kakaó, sör, bor, pájinka (megfelelő aláhúzandó) ráömlik a laptopra, sőt a mobilod használhatod a víz alatt is.

A "Golden Shellback" névre hallgató új csodabevonat az eszközre juttatva tökéletesen vízállóvá teszi azt. Sőt, a gyártó szerint véd az olaj, a szintetikus folyadékok, a por és a szennyeződés ellen is. A bevonatot, mely nem vezeti az áramot, vákuumban viszik fel a kütyükre, így a belső alkatrészek is védelmet kapnak.

1447 1 5 Tech Izé
Dawe: a strandon a víz alatti fényképezést telefonnal mifelénk óvszerrel oldják meg :D
sztewe: Ez egy óriási, forradalmi találmány!Aki meg leszólja vagy azt mondja, vagy akarja írni rá hog [...]
Jozef7: igazad van ha nem vezeti az áramot akkor tölteni sem lehet a telót meg semmi SZERINTEM!!!
Mind a 5 komment
A pekingi olimpia épületei 140000 kártyalapból felépítve. A világrekord építő nem más, mint Bryan Berg, akit már egyszer láthattunk itt.
1837 2 3 Izé
spider86: miért van az h az az érzésem van h nekem ezt el kell fújnom egy szuszra :S
Skatopia: hogy lehet valakinek ennyi türelme??? a 3. lap után felgyjútanám de minden tisztelet a srácé a [...]
TeamCo.: ______OOOOOO_____________KKKK________KKK ____OOO_____OOO__________KKKK_______KKK ___OOO_______OOO___ [...]
Laura Galbraith alkotásai

(a posztképen Ludas Matyi csaja látható :-) )
3400 1 7 Art Izé
Bakkecske: zsemlés zsani
M.agnus: Ijesztően aránytalan kivétel nélkül.
Revanor: Ludas Mari a cigánylány. :( Ejj Matiykám, nehéz lett volna magyart találni? :D:D:D
Mind a 7 komment
Laura Galbraith alkotásai

(a posztképen Ludas Matyi csaja látható :-) )
3668 4 7 Izé
Bakkecske: zsemlés zsani
M.agnus: Ijesztően aránytalan kivétel nélkül.
Revanor: Ludas Mari a cigánylány. :( Ejj Matiykám, nehéz lett volna magyart találni? :D:D:D
Mind a 7 komment
Pár napja hivatalosan is bejelentették, hogy Balzsay Károly következő ellenfele az orosz Denis Inkin  lesz, akivel Szeptember 27-én lép a szorítóba. Nézd meg mire képes Inkin. (sötét nadrág)

Még egy videó
429 0 3 Sport Izé
Derill: elég masszív gyereknek tűnik
Maccoyi: Én kérek elnézést. ;)
senseipetya: a pár nap, az tegnap!
Régebbi postok...