REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Antonio Rojas
547 0 1 Pink Izé
vajalja: hm...zsír a postképes boxer...
Jeff Dunham idei karácsonyi különkiadása.

A többi rész: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
9370 20 55 Izé
bungle: terrykennedy küldte: Jeff Dunham and Peanut on David Letterman http://www.youtube.com/watch?v=Jd0pY [...]
Pubycsavo: valaki nem tudja torrenten valahol fenn van e?
Pubycsavo: és az összes többit is :S:S:S:S bazdeg
Mind a 55 komment
Friss trailerek és teaser videók érkeztek Hollywoodból! Ezúttal újra betekintést kaphatunk a jövő év március végén debütáló Monsters vs. Aliens animációs filmbe, amit a Dreamworks kalapál, továbbá Tim Burton legújabb szuperprodukciójába, a 9!-be, mely olyan neves sztárok közreműködésével készül, mint Elijah Wood, John C. Reilly, Jennifer Connelly, Crispin Glover, Martin Landau és Christopher Plummer. Ezenkívül kaptunk két Terminator: Salvation állóképet is!
4971 0 4 Film Izé
Erunder: Balázs küldte: Remélem tényleg ilyen lesz az első kapcsolat felvétel :D http://www.youtube.com [...]
csicsilla: sajnos csak ost tudtam megnézni de iádom a D-t. tényleg jó poénok vannak benne utoljára a sz [...]
tikshow: te jó isten :D ebbe mi poénok vannak :D
Mind a 4 komment
Friss trailerek és teaser videók érkeztek Hollywoodból! Ezúttal újra betekintést kaphatunk a jövő év március végén debütáló Monsters vs. Aliens animációs filmbe, amit a Dreamworks kalapál, továbbá Tim Burton legújabb szuperprodukciójába, a 9!-be, mely olyan neves sztárok közreműködésével készül, mint Elijah Wood, John C. Reilly, Jennifer Connelly, Crispin Glover, Martin Landau és Christopher Plummer. Ezenkívül kaptunk két Terminator: Salvation állóképet is!
5357 3 2 Izé
tikshow: te jó isten :D ebbe mi poénok vannak :D
Belkar: a Monsters vs Aliens nekem nagyon tetszik :) a Terminátorról meg annyit hogy remélem jó film les [...]
A nyúl, aki fülek nélkül született.

Első ránézésre én tengerimalacra tippeltem, de tovább olvasva kiderült, ez egy édes nyuszi.
5117 4 22 Izé
Timi21: szegény hall azért?
Ivanhoo: Frankón hámozott, és darabolt krumplit kap, és nem sokat...az csak ilyen plusz nasi amit kb hete [...]
Purple: most nemtom milyen száráról beszélsz. :D a gumóból szoktak kiállni ilyen kis csírakezdemény [...]
Mind a 22 komment
Szétesett sztárok, akik rendesen kiütötték magukat
1041 0 0 Pink Izé
Minden Zene Izé Emberkének Nagyon Sok Boldog Karácsonyt Kívánok!
736 1 2 Zene Izé
gundul: Gyantás a seggem, csilingel a herém, szerintem akarácsonyfa jött hátulról belém! :)) BOLDOG K [...]
Balázs: neked is és minden zene izé embőcnek merry szöszmösz:)
Felkészülni, vigyázz, rajt! :)

(Ezzel a posztal kívánok minden kedves Sport Izé látogatónak békés boldog karácsonyt. :) Macc )
738 0 3 Sport Izé
Zserigta: Csá család. XD (Folytatván a beszélgetést.)
Maccoyi: Köszi fater. :)
Balázs: Boldog Karácsonyt Fijam:D és Grat, nélküled nem tartana itt az oldal:)Respect haver;)
Guitar Hero: World Tour - Heidi Klum vetkőzik!
6397 1 6 Tech Izé
mcsoma: Ez egy örökzöld játék, nekem nagyon bejön :)
Killex: http://www.youtube.com/watch?v=AAgj5eKm8kg sztem ez jobb reklám...bár Heidi szebb...:P
Jozef7: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Ne ilyesztgess légyszi!!! :D Még rosszat álmodok!
Mind a 6 komment
Háromkerekű roncsderbi :)

Egy kis info a háromkerekű járgányról, amely már "űrhajóként" is tesztelve lett.
561 0 0 Sport Izé
Clutch - The Mob Goes Wild

A zseniális, stoner rockot játszó Clutch 2004-es Blast Tyrant c. lemezéről. Akinek ettől a zenétől nem jön lábába a boogie, sürgősen kezeltesse magát. :-)
Wiki
Myspace
630 0 0 Zene Izé
Tippek, hogy ne legyen az ünnepből rémálom
493 0 0 Pink Izé
Hogyan táncoljunk jól.

Az előadó Sophie Merry (művésznevén Bandy Toaster), 25 éves és az íreké :)

és még vannak videói. pl. ez, ez vagy ez
1559 1 2 Zene Izé
winkytct: nagyon vagja! kar h nincs tobb video ...
bandee1219: Hűűűű, de szeretnék így "táncolni"! 8|
Nickelback- S.E.X
626 3 1 Zene Izé
Ágii: Áááá nem igaz, pont ez a szám megy most nálam:D Nagyon imádom, Nickelback nagy kedvenc!
Sütikódex
716 2 0 Pink Izé
Rég volt bünti - ezt leadták egy gyerektévében. Szegény gyerekek! :D

"These puppets scare the living hell out of my 3 year old son."
3732 4 20 Izé
Tybbah: heeh nekem teccet :P
Lótifuti: LIFE HUNTER költői kérdésére válaszolva szerintem biztosan politikus lesz abból a gyerekből [...]
the girl of peace: Nem bírtam végig néznixDA végén már a hajamat téptemxDxDJézusom ekkora faszságot kitalálni [...]
Mind a 20 komment
Told meg, told meg! :)
469 0 0 Sport Izé
A legnagyobb fánk, fánkokból. :)
1371 2 3 Izé
madMate: valamiért a Homer Simpson név ugrott be. c(:
Srobi: Ha ennyit ennénk, leszakadna a poFÁNK
Sziszo: szeretem a fánkot, sok porcukorral és barack lekvárral :)) nyami
Így isznak az oroszok! ;)
13486 8 12 Izé
Szmiri: ez elég egyértelmű h fake, látszik a folyadékon h számítógépes grafika:P persze a tévedés [...]
Jaca: Most az jutott eszembe (hová? húú de nagyképű vagyok) hogy vajon mivel gyakoroltak. Vízzel, va [...]
Zserigta: Hú, ez nem semmi ez a pénzérmés dolog. :D Bár tuti nem elsőre csinálta a legtöbbet, már csa [...]
Mind a 12 komment
Shaun Murphy nyerte az év utolsó nagy pontszerző viadalát, az Egyesült Királyság Kupáját miután a döntőben 10 - 9 re legyőzte Marco Fu-t. Ezzel Murphy visszavette 3. helyét az előzetes ranglistán és nem utolsó sorban 100 ezer angol fonttal gazdagodott.

A VERSENYEN egyébként Ding Junhui147-et lökött (életében másodszor) és ezzel a 147-ért járó 25 ezer illetve a versenyben elért legmagasabb break-ért járó 5 ezer font is az ő markát ütötte.

A Döntő frame-i
536 0 0 Sport Izé
Delfin csapat(ás) :)
3817 2 14 Izé
Ivanhoo: Meg fogunk halni! -Nem, van még remény!..Ez mi ez? Mi ez? Mi ez? Mi ez?..ez..Ez egy semmi...meg fo [...]
|-=O=-|: Csak ajánlani tudom a könyvet, egyik leghumorosabb olvasmány, amit valaha olvastam. :) http://www [...]
Errtu: Ace Ventura ;)
Mind a 14 komment
Na ezt kitaktikázták rendesen. :)
853 1 1 Sport Izé
dXter: begyakorolt figura :D
Újabb bűnügyi nyilvántartásba készülő fényképek.
10717 3 13 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/44230_?categoryId=13&position=&large=1
M.Andreas: Köszi nkmedve, ez az. :D
M.Andreas: Egy másik honlapon ugyanezek a képek megtalálhatóak magyarázattal együtt. A színésznő (Heat [...]
Mind a 13 komment
A LIFE magazin a Google képkeresőjével közösen rengeteg, eddig nem látott, 50-60-70-es évekből származó motoros képeket tett közzé, versenysporttól kezdve a motorosbandák életéig.
3373 0 1 Autó Izé
gvereb1: nice
A LIFE magazin a Google képkeresőjével közösen rengeteg, eddig nem látott, 50-60-70-es évekből származó motoros képeket tett közzé, versenysporttól kezdve a motorosbandák életéig.
3437 7 1 Izé
gvereb1: nice
Karácsonyi muffinok
876 1 4 Pink Izé
papaluige: Nekem is kell egy jó fél óra, egy igazán jó mufihoz! :DD
CrazyLime: Pedig muffint nagyon 1szerű csinálni, nekem megvan fél óra alatt az egész. Ha váratlan vendég [...]
rituska001: tudod mit próbálj meg? a moszkauert. nagyon finom és egyszerű:)
Mind a 4 komment
Wayne Rooney gyönyörű góljával a 2008-as klubvilágbajnok a Manchester United. :)
454 0 2 Sport Izé
Balázs: jóó ez a kép elvan tünve c :D
Öcsi: hát ez nem is volt kérdéses :D Glory, Glory MU!!! :D
A trafipaxos autó esete az alvó sofőrrel. :)

(Azért nem lettem volna a rendőrbácsik helyében.)
17408 3 11 Izé
szaki77: Lehet, hogy ez az autós a "No spedlimit on highway" fizetett trafipax kiiktató autósa, amolyan va [...]
Re-Peet: Szőke rendőrök.. nekik nem írják ki az autópálya fölött, hogy a leállósávban veszélyes [...]
loloppo: Ez nagyon durva. Szerintem szabályosak voltak a rendőrök, jól látható helyen álltak. Nem úgy [...]
Mind a 11 komment
Most meglepődnék, ha ilyen megelőzne a Hungárián... :)
3979 0 3 Autó Izé
Luigepapa: bocsi: +18-as! :)))
Luigepapa: nímmá Gázsi,guruló váskád! :)) "related" között: http://www.liveleak.com/view?i=9ed99f4722 [...]
loloppo: És továbbengedik a zsekák?
Most meglepődnék, ha ilyen megelőzne a Hungárián... :)
4189 1 3 Izé
Luigepapa: bocsi: +18-as! :)))
Luigepapa: nímmá Gázsi,guruló váskád! :)) "related" között: http://www.liveleak.com/view?i=9ed99f4722 [...]
loloppo: És továbbengedik a zsekák?
Chief Rebel Angel - The Dead Bird Song

Vérbeli rock 'n' roll (vagy inkább death 'n' roll) muzsika Magyarországról. Akiknek ismerős a nevük, tudják hogy nem véletlen a párhuzam. A nóta a 2007-es Death Rock City nagylemezről való.
Myspace
580 1 1 Zene Izé
Szosztar: Őket eddig nem ismertem, de nagyon bejön a zene. Kössz.
Wall of Sleep - Buried 1000 Times

Szerintem nem túlzok azzal hogy a hazai doom legigényesebb csapata a soproni/budapesti Wall of Sleep, 2007-es albumuk az ...And Hell Followed With Him az esztendő csúcsteljesítménye volt. Így nem icsodálkozunk hogy a svéd I Hate Records vette őket a szárnyai alá.
Myspace
391 0 0 Zene Izé
Rihanna a guminő
906 0 3 Pink Izé
tüpp: :D:D:D
eváj: Naja, ki nem szarja le, hogy Rihanna tud úgy hajlongani, mint ahogy még az utolsó rehabos kurva i [...]
Kiki21: ezt Én is simán megcsinálom...micsoda guminő vagyok:D
Kiskunlacháza polgármesterének beszéde - elgondolkodtató.

A kislány - Horák Nóri - haláláról a riport a TV2 Naplójában.
7580 12 165 Izé
trógerfighter: Nem az unióban reménykedem,hazai, alulról jövő kezdeményezés lesz ez,ahová pénzzel vagy er [...]
focuskoma: Az várhatod, sose fog eljönni :( mivel az unió nem csípi a rasszizmust. Azért védik őket, mer [...]
bond: Most jó. Főleg az, hogy amit itt írsz, az valóban intelligens...
Mind a 165 komment
Norbi és Réka új öröme
541 0 1 Pink Izé
pupuc: egyem a zuzájukat='(=)
Nálam ez valahogy kiverte a biztosítékot. Vélemény?
9543 4 67 Izé
latisz: BÁr radikális állatvédős videót láttam már, de a postkép alapján szerintem a gazdi lusta v [...]
kszaten: azzal kellet volna eszt csinálni. rohadjon meg az annyába aki ilyet csinál az ilyen nagyon patká [...]
Hópihe: Bocsi,valószinü nem fogom olvasni a visszajelzéseket,és elnézést,senkit nem akartam személyes [...]
Mind a 67 komment
Egy szimpla blog oldal, de még is más.

Először is szerintem marha jól néz ki! :)
Másodszor pedig a postolási része eszméletlenül jól el van találva.
Harmadszor pedig ha különböző helyeken vannak cuccaid -pl. flickr, twitter, ma.gnolia, del.icio.us, stb.-, akkor a beállításuk után az oda feltöltött/postolt/kitett cuccok itt is megjelenek szépen egybegyűjtve.

Annyit hozzá fűznék, hogy még csak nemrég indult és még érződika béta dolog rajta, mert pl. a twitter post-okat néha 3-4 napos késéssel teszi ki, de a pl. PicasaWeb-el, vagy a YouTube-al nincs semmi gondja.
1012 1 0 Tech Izé
A mai napig vitatott a Torinói lepel (Jézus halotti leple) valódisága.

Ebben a cikkben arról írnak, hogy a legutóbbi vizsgálatok szerint valódi lehet! A postban szereplő oldalon (ami egy pdf fájl) a lepel részletes leírását mutatják be!

Kellemes olvasgatást!
5071 6 186 Izé
Purple: változtat valamit, hogy egyáltalán Leonardo keze van a dologban? ez nem róla szól... csak az el [...]
kotta: Változtat bármin? :-) Lassan kezdem azt hinni, hogy a Napot is Leonardo rajzolta... :-))))) A kó [...]
Purple: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=37656
Mind a 186 komment
The Raveonettes - Attack of the Ghost Riders
476 0 0 Zene Izé
Csak pár pillantás és dől a pénz... ;)

Magyar cikk.
1006 0 2 Pink Izé
Erunder: Azért sztem azt nem, mert h az életed végig ott lenne. Inkább ráfestik vmi vízhatlan cuccal am [...]
Chamy: Nem értem pontosan. Rátetoválják?
Régebbi postok...