REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gentleman feat. Sizzla - Lack Of Love
745 1 0 Zene Izé
Gonzales - Take Me To Broadway

Chilly Gonzales aka Jason Beck mint zongorista futott be karriert, de a 90-es években jelentek meg könnyű zenei albumai is.

Hallgassátok meg ugyanezt a számot zongorán is, elképesztő, hogy mennyire át tudja vinni az elektromos hangszerek dinamikáját egy zongorára. (kicsit lassan indul de érdemes kivárni)

Wikipedia (angol)

Honlapja
526 1 1 Zene Izé
AVIREX: ez jó zene.. igaz nem mai,de még mindig szeretem hallgatni!
Energiatakarékos pici PC a Cherrypal-tó A Cherrypal, aki tulajdonképpen egy egyelőre ismeretlen gyártó, új megoldással jelentkezik a piacon. A vállalat egy kisméretű komplett PC-t mutatott be, amely alapjáraton mindössze 2W-os fogyasztás mellett üzemel, ára pedig rendkívül kedvező, összesen 250 dollárt kell érte letennünk az asztalra.

A kis számítógép elegendő teljesítménnyel rendelkezik ahhoz, hogy internetezni tudjunk vele, a készülékben egy 400 MHz-es órajelen üzemelő, hárommagos Freescale MPC5121e mobileGT egység található, amely eddig főként autós navigációs rendszerekben volt megtalálható, teljesítménye nem összehasonlítható az Intel és az AMD processzoraival. A rendszer 256 MB DDR2-es memóriával, valamint  4 GB NAND flash memóriával van ellátva, ez utóbbi ad helyet az operációsrendszernek, amely jelen esetben egy Debian alapú linux rendszer. A webböngésző szerepét a FireFox tölti be, amely az összes bővítmény és Linux média plugin kezelésére képes. A kis szerkezet beépített 802.11 b/g  WiFi adapterrel, két darab USB porttal és egy ethernet porttal van ellátva, de ezeken kívül egy VGA kimenetet, valamint egy sztereó hangkimenetet is találunk rajta. A Cloud Computer névre hallgató rendszer az átlagfelhasználók számára gyengének bizonyulhat, de a maga kategóriájában elég ütőképes, és ami a lényeg: rendkívül keveset fogyaszt. A pici PC-vel internetes videókat, flash animációkat, illetve különböző weboldalakat nézegethetünk, de akár irodai munkára is alkalmas a készülék.

A Cherrypal kis gépe nem csak egy egyszerű, alacsony fogyasztással üzemelő PC, annál bizony sokkal több. A gyártó a kis készülékhez kevés adattároló kapacitást biztosít ugyan, de cserébe 50 GB-os ingyenes internetes tárhelyet ad minden egyes vásárlónak. Az információk szerint ez a tárhely a jövőben bővülni fog. A Cherrypal megoldása rendkívül biztonságos, ugyanis a Cloud rendszer szoftveres és hardveres adattitkosítással éri el az internetet.

A rendszer az alacsony fogyasztás mellett 80%-kal kevesebb alkatrészből épül fel, mint egy átlagos PC, így környezetkímélőnek mondható, viszont a készülék háza hagyományos műanyagból készül, ami ugyanolyan veszélyes a környezetre, mint a többi PC borítása. A kis készülék mégis különleges, ugyanis gyártója szerint elég jó minőségű ahhoz, hogy akár 10 éven keresztül is hibátlanul tudjon működni, ám a felhasználók nagy része ennyi ideig nem tart meg egy gépet, többnyire 2-3 évente cseréli konfigurációját. A gyártó erre is kitalált egy környezetkímélő és mellesleg ötletes megoldást: a vállalat a megunt készülékeket visszavásárolja, majd a fejlődő országokban újra értékesíti, így a kis gépek valóban hosszú ideig lehetnek majd használatban.
1100 0 3 Tech Izé
rivaul: Igen ez csak egy kis pc nem noti... Szal ehez +bill egér monitor stb :)
wowbagger: ööö...ez egy pc sztem.számítógép.nem notebook vagy tablet pc. nincs képernyőő.azt vegyé
gvereb1: mekkorka a képernyője?
Hm erre mit is lehetne írni... passz. Javaslom meghallgatni és a kommentárok majd minősítik ezt a zenét! :)
Binary Finary - 1999 (Best version released)
1285 3 4 Zene Izé
Niccoyi: Örömet és boldogságot okoztál nekem ezzel a muzsikával K.G.B.!Köszike! :)
Mordred: vazzeg megint nem jól írtam :@ szóval a zárójel elé még beszúrnám ezt: szám
Mordred: Jó határozottan jó! És ezen a kijelentésemen én lepődtem meg a legjobban mivel rokker lennék [...]
Mind a 4 komment
American Head Charge - Loyalty

minneapolisi Nu metal/Industrial metal banda,(néhol) szerethető, dallamos zenével:)

Just So You Know

All Wrapped Up
296 0 0 Zene Izé
Egy újabb Murphy's Gesetz!!!

Volt már irodás, és télapós, de volt már mikor otthonában, és volt amikor a randiján kellett felidegesítenünk!!

Jó szórakozást!
13620 4 20 Game Izé
MegaZuzu12: nagyon jó játék
MegaZuzu12: jó játék
thegrenma: megvan 180*!!! 1: a férfi italába a zöld flakonból tönteni 2: ömgyújtóval a fákját meggyú [...]
Mind a 20 komment
Alfonso megtanít titeket, hogyan táncoljatok JÓL! :D
8648 3 122 Izé
spider86: most csak ez jutott de aki érti az leszűri a lényeget
spider86: Enit helyett idén nekem csak fórum jutott, sört inni szeretek én is amennyit csak tudok, Egyete [...]
Szama: A vallasom Csak ivás meg a nőzés és nincs a pénz miatt étsébe esés, mert buli az élet. fole [...]
Mind a 122 komment
John Carmack legújabb grafikus motorját alkalmazó Rage is jelen volt az idei E3-on
693 0 0 Tech Izé
ZombieHarmony - hiánypótló weboldal, végre egy ingyenes társkereső zombiknak!
3769 1 6 Izé
wowbagger: olyan kis cukik xD
Bakeyoo: Na mész te a ...ba! ;P
Pajti007: Mindenhol lehet rajta lyukat találni :D (bocs)
Mind a 6 komment
Bossaball

Ez egy labdajáték, 2 csapat között. A foci, röplabda, akrobatika és a capoeira sportok keverékére építve, amitől igen látványos lesz.
659 0 0 Sport Izé
"Isten hozott nálam öcsém, ez a való világ!"
7504 5 36 Izé
EarthPie: Ide nem törvények kellenek, ide csak más hozzáállás szükségeltetik. Ennyi.
TeamCo.: Nem.... A lemingek csak vándorolnak...Az egy másik dolog hogy szerencsétlenek nem tudják h arra [...]
kotta: Sztem a kisfilm arról szól, h vannak dógok,amikről érdemes elgondolkodni. ezt már jópáran me [...]
Mind a 36 komment
Egyszer megkérdezték Cserháti Zsuzsát, hogy mi a véleménye a kortárs, sztárolt amerikai énekesnőkről. Két nevet említett, akiket szerinte minden látszat és felszínes sallang mellett is "gyönyörűség hallgatni", mert ők "tudnak énekelni".

A nem saját dalát, de azt talán a legszebben előadó hölgy a képről érhető el, az ABC-sorrendben második énekesnő legismertebb dala pedig itt hallgatható meg. Fiatalon és normálisan pedig itt és itt hallhatók-láthatók.

"A tehetséges embereket kicsinálják, ugye?" című rovat második részét láthattuk, ezúttal még jobb énekesnőkkel.
644 1 0 Zene Izé
Vindex Gladiator
2995 0 8 Game Izé
Beni0503: valaki le tudta már győzni azt a rohadt tigrist
Turmion Kätilöt: Az ötlet és játék nagyon jó lenne, pár bosszantó hibája van csak: - a folyton ismétlődö, [...]
Nigel: bár at a hülye tigris a challangeban lehetetlen. ha vkinek sikerült plz szóljon.
Mind a 8 komment
Hopsz...itt még az előbb korcsolyázott valaki!  ;D
544 0 3 Sport Izé
andreaspreg: szerintem photoshop :)
Jozef7: De hogy került oda a víz??? Photoshop??
Öcsi: most ugrott a majom a vízbe :D:D:D:D
Pencil Rebel - maga a játék nem igazán akciódús, de a kivitelezése igencsak tetszetős!
2519 1 5 Game Izé
Errtu: grendelio küldte a második részt: http://www.clockworkmonster.com/243-Pencil-Rebel-2.html
s.csuli: ahol meg ráz az árem mit kell csinálni?
MVS: ez tényleg aranyos volt köszi!
Mind a 5 komment
Szexi optikai illúzió (nem kell izgulni, nem ijesztegetős!)
28580 10 32 Izé
bungle: Winterborn, amit küldtél tegnap játékot, azt 3 napja rakta fel Errtu a Game Izére (játékot eg [...]
DJ Öcsike: Állat !!!
Dralisz: nekem nem lett színes :D
Mind a 32 komment
Ana Lexusa. Biztos így gondolta? ;)
5550 3 37 Izé
Gomba: De látom te nem olvastad el rendesen. :P Ezt is benyelted! :D:D:D
Laci: Olvastam valahol, hogy készült egy tanulmány. Hol? hát az USA-ban, miszerint nem számít, ha "d [...]
Re-Peet: de tényleg... neeem? :D
Mind a 37 komment
Az előző versenyzőkre szabott gumióvszer... ;)
9116 0 16 Izé
nyehőce: Ti most komolyan azt hiszitek a zseni Tybbah-val együtt, hogy bárki is azt hitte, ez létező term [...]
livy: nem gumikesztyű ujja feltekerve, hanem "gumiujj", van külön ilyen. :D de a lényegen nem változt [...]
olcsibacsi: Ésa akkor az eccerhasználatos e-mail, mobilszám és óvszerek után jöjjenek az egyszerhasznála [...]
Mind a 16 komment
Pár újabb sufnituningolt bringa.
1591 0 3 Autó Izé
telzsol: Joma google segít... de nézd meg itt ;) http://ambringa.hu/
Joma: am k*rvajó cucc, nekem marhára kéne ilyen, mi a neve? mer nemtom h rendelni v vmi hogy lehet mer [...]
Dawe: a jórészük fekvőbringa, hasonlót készített a tesitanárom is és hatvannal tépi az aszfaltot [...]
Pár újabb sufnituningolt bringa.
1730 2 3 Izé
telzsol: Joma google segít... de nézd meg itt ;) http://ambringa.hu/
Joma: am k*rvajó cucc, nekem marhára kéne ilyen, mi a neve? mer nemtom h rendelni v vmi hogy lehet mer [...]
Dawe: a jórészük fekvőbringa, hasonlót készített a tesitanárom is és hatvannal tépi az aszfaltot [...]
Kedvenc iPhone kiegészíőm: iBeer 2.0. :D

1505 3 10 Tech Izé
SSly: amikor éjjel melóztam akkor meg is utáltam a sört most, mikor este van meló, még tudok inni me [...]
rivaul: Én is pincér voltam évekig s utálatos szakma :D A csapolás meg még utálatosabb... Csak tölt [...]
SSly: nekem meg a sör jön be naon, mivel pincér vok ezért csapolgatok is néha, és nekem elhihetitek [...]
Mind a 10 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az orchidea, mert még növény úgy sem volt, ha jól emlékszem és persze aki a virágot szereti rossz ember nem lehet. :D

Rendszertanilag a zárvatermők (Angiospermatophyta) törzsébe, azon belül az egyszikűek (Monocotyledonopsida) osztályába tartozó családba több mint 25 000 ismert faj tartozik, de még napjainkban is fedeznek fel újabb és újabb fajokat. Például 2006-ban Pápua Új-Guineában, a Kutubu tó környéki esőerdőkben mintegy húsz olyan orchideára bukkantak, aminek legtöbbje valószínűleg új fajként kerülhet leírásra. Ezek egyike a képen látható Cadetia kutubu nevű faj.

Magyar Orchidea Társaság

Australian National Botanic Gardens

Bene László Orchideás oldala

Macro
1547 3 3 Izé
izébigyó: Volt már növény ismeretterjesztő, rosszul emlékszel. Pl. a raflézia ( http://www.ize.hu/commen [...]
Purple: szeressük :)
Zsolt86: Megy a tíz pont (:
A nagyoknak nem tetszett az idei E3!
1097 0 0 Tech Izé
Tetris - egy picit másképp

(az egérrel tudod mozgatni, illetve letenni az elemeket. a szóközzel tudod forgatni)
1705 3 0 Game Izé
Sajtkeresés a labirintusban

A játék ami iszonyat ronda, de iszonyat jó!
(és igen. az a mozgó paca egy EGÉR :) )
1633 0 6 Game Izé
buti Panni: Tök jó!Cin cin cin:)
Lilly: Ez nagyon aranyos volt! =)
bikarbona: ez pont olyan mint a Junior Seniornak a Move your body c. klipje :)
Mind a 6 komment
Már volt pár parkolós game.
Íme egy újabb.

(rákerestem többször, de nem találtam, noha ismerős - errtu)
4109 2 3 Game Izé
Dawe: 1254 :) ha tolatva állsz be több pontot kapsz
Errtu: Valószínüleg a bevásárlókocsik zavartak meg.
Máln@: Errtu,az a teszkós volt szerintem!:] : http://game.ize.hu/comments.php?post_id=926
Kreatív munkahelyek
4948 4 20 Izé
Jozef7: :D Az jó lenne nagyon.
CRaPtRaSH: vagy inkább csináljunk egy ilyen céget :D de most komolyan mekkora jó lehet már :D ha olyan emb [...]
rezlavor: http://izea.com/careers.html a tobbi rajtad all. vagy bukik. esetleg vukik. megyek kavezni
Mind a 20 komment
Devildriver - End Of The Line

Hold Back The Day

Not All Who Wander Are Lost

These Fighting Words

Horn of Betrayal
388 0 3 Zene Izé
Metál Varjú: DEVIDRIVER 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Balázs: de csak ezért http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=1658 :) amúgy a just run-t tényleg kihagyta [...]
meszi: ezt kifelejtetted a listából:) http://www.youtube.com/watch?v=800HsgS03o0
Diecast - These Days

A Diecast esetében nem egy fiatal zenekarról beszélhetünk, nevük hallatán mégsem kapja fel túl sok metál rajongó a fejét. Ennek oka talán az lehet hogy az 1998-as Undo The Wicked c. albumuktól kezdve a háttérbe szorultak az olyan nagy zenekarok mint a Chimaira vagy az Unearth mögött.A második lemezük a Day of Reckoning hozta meg az árrörést számukra és ezzel a lemezzel váltak ismerté a nagyobb közönség számára.

Nothing I Could Say

Rise And Oppose
422 0 0 Zene Izé
A magyar U19-es válogatott 1:0-ás vereséget szenvedett az olasz válogatottól, így sajnos búcsúzott az Európa-bajnokságtól.  Nézd meg az olasz gólt. :(

De mindent összevéve, nem mondhatok mást csak annyit:

SZÉP VOLT FIÚK! :)

 
339 0 3 Sport Izé
hobbitka: Nem érdemeltünk vereséget, de most így alakult. Spanyolok ellen nem érdemeltünk győzelmet, de [...]
spider86: sajnos nem volt szerencsénk... de a vbén majd retteghet mindenki!!!
Balázs: így is van, szép volt fiúk:)
Elit osztag - Az erőszak indulója
406 0 0 Zene Izé
Folyékony fémmel működő processzorhűtő.
A holland Danamics neve bizonyára sokak számára ismeretlen, ám ha a vállalat legfrissebb terméke piacra kerül, és valóban olyan hatékony lesz, mint azt most állítják, akkor ez a tény hamarosan megváltozhat. A Danamics elkészítette az első olyan processzorhűtőt, amelyben speciális összetételű, folyékony fémből álló keverék található, amelyről a gyártó érthető módon nem árult el részleteket. Ez a termék végre elérhető lesz kereskedelmi forgalomba is, ha minden a gyártó tervei szerint alakul.

A Danamics által kifejlesztett újdonság LM10-es típusjelzéssel van ellátva, az egységben található folyékony fémet egy speciális, elektromágneses pumpa keringeti, amely nem rendelkezik mozgó alkatrészekkel, kiegyenlítő tartállyal, illetve semmi egyébbel, ami egy vízhűtő rendszernél megtalálható. A gyártó állítása szerint az új megoldás sokkal hatékonyabban teszi a dolgát, mint a legtöbb vízhűtő rendszer. Az alkalmatosság a leghatékonyabb léghűtő szerepéért is versenybe száll a piacon, ugyanis a folyékony fém által szállított hőt az egységen található hűtőbordák vezetik majd el a levegő segítségével. A hűtőben található elektromágneses szivattyú nagy hatékonysággal keringeti a zárt rendszerben található folyékony fémet, ám ennek ellenére is kevesebbet fogyaszt 1 W-nál.

A Danamics LM10-es hűtőalkalmatosságának várható végfelhasználói árával és megjelenésével kapcsolatban egyelőre nincsenek információk, de úgy tűnik, hogy az egység már megjelenésre kész állapotban van, így remélhetőleg hamarosan találkozhatunk vele kereskedelmi forgalomban. Az ötlet ugyan nem új, de a kivitelezés nagyon jónak tűnik.
1088 0 17 Tech Izé
rivaul: hyper tx2-t próbáld meg az még a quadokat is hidegen tartja s ahoz képest nagyon olcsó :)
Jozef7: az szép
wowbagger: pl nekem jó lenne a szénné feszelt c2d e8200amhoz,mert eléggé melegszik a kicsike... pedig egy [...]
Mind a 17 komment
Móka Miki és lőfegyverek iránt érdeklődést mutató kis felesége.
A felvétel végét sajnos letörölték (mikor a feleség tökön lövi vicces kedvű férjét).
11960 3 26 Izé
superxaba: nem is igaz, hogy a végén tökön lövi... szuszogni se mer, nemhogy revans!
Vince Carter: ÖRülök ;)
Schabee: komoly nagyon XD
Mind a 26 komment
Gianluca Mattia kicsit elvont, kicsit beteges, de szerintem tetszetős képei.
Myspace oldala.
1849 0 48 Art Izé
papaluige: joccakát mknek! :)
mekszamnojz: nna akkor jo kis fiuhoz melton eridj te is aludni. En is menek, mert koran kelek. Crap! Neked is te [...]
papaluige: azt megígérhetem! Én mindig jó vagyok! :))
Mind a 48 komment
Gin & Titonic - süllyessz el egy (jég)Titanicot (jégkockának ütköztetve) az italodban! :)
2964 7 19 Izé
|-=O=-|: Ez mekkora ötlet! :D
Laci: Vagy tudva azt, hogy Cook kapitány harmad magával megfagyott a Déli sarkon, melegitsünk fel egy [...]
spider86: következő mi lesz? Hindenburg öngyujtó?
Mind a 19 komment
Ez az igencsak meghökkentő látvány fogadta a Goodwood Festival of Speed több százezer látogatóját az angol kisvárosban.

A 34 méter magas "alkotás" Gerry Judah munkája, a brit művész a Land Rover fennállásának 60. évfordulójára készítette. A nyers acélvázat a márka különböző típusai díszítik, a csúcsra egy Defender kapaszkodott fel először.
1835 0 13 Autó Izé
bungle: Tény hogy több helyen van 34 méter és ránézésre is inkább annyi, javítom is.
Seso: akkor is el van irva 40 labra, ami kb 12 meter. mashol 34 metert irnak, ami inkabb realisabb :)
izébigyó: Itt van a rövid link, ha vki nem tudná összemásolni: http://href.hu/x/6g0h
Mind a 13 komment
Ez az igencsak meghökkentő látvány fogadta a Goodwood Festival of Speed több százezer látogatóját az angol kisvárosban.

A 34 méter magas "alkotás" Gerry Judah munkája, a brit művész a Land Rover fennállásának 60. évfordulójára készítette. A nyers acélvázat a márka különböző típusai díszítik, a csúcsra egy Defender kapaszkodott fel először.
2133 0 13 Izé
bungle: Tény hogy több helyen van 34 méter és ránézésre is inkább annyi, javítom is.
Seso: akkor is el van irva 40 labra, ami kb 12 meter. mashol 34 metert irnak, ami inkabb realisabb :)
izébigyó: Itt van a rövid link, ha vki nem tudná összemásolni: http://href.hu/x/6g0h
Mind a 13 komment
Pedikűr halakkal.



De már a bőrkeményedést is lerágcsáltathajtuk halakkal.
5198 0 58 Izé
ibor90: bics, számítottam rá de azért nem esett jól :S ez a lábamrólabőrtlerágjákahalak meg undor [...]
Maccoyi: Jah ;), de ez a videó LOL :)
mekszamnojz: szemmel lathatolag se nem csikis se nem fajdalmas. okos otlet. jobb mint a mindenfele vegyszerek vag [...]
Mind a 58 komment
Újabb egykori hollywoodi sikerfilm folytatása készül, ezúttal Tom Cruise (46) döntött úgy, hogy a Top Gun felélesztésével próbál meg visszatérni a sikergyár vérkeringésébe.

Az 1986-ban készült, nagy sikerű repülős film akkor 350 millió dollárt hozott a Paramount filmstúdiónak, és élvonalbeli színésszé avatta Cruise-t.

u.i: Én nagyon örülök neki, milyen jó lenne egy Nagy Durranás 3 is. :D
2069 0 7 Film Izé
mekszamnojz: tomika!!! ne tedd! kerlek!!! nincs az a gep ami elbirja ezt a fene nagy terhet..... :D
Lee88: hmm.. hát nemtudom. Mindig bizonytalan vagyok a folytatásos dolgokkal. Olyan mint a nőknél a cs [...]
Balázs: jah jólvan oks
Mind a 7 komment
Újabb egykori hollywoodi sikerfilm folytatása készül, ezúttal Tom Cruise (46) döntött úgy, hogy a Top Gun felélesztésével próbál meg visszatérni a sikergyár vérkeringésébe.

Az 1986-ban készült, nagy sikerű repülős film akkor 350 millió dollárt hozott a Paramount filmstúdiónak, és élvonalbeli színésszé avatta Cruise-t.

u.i: Én nagyon örülök neki, milyen jó lenne egy Nagy Durranás 3 is. :D
2219 0 7 Izé
mekszamnojz: tomika!!! ne tedd! kerlek!!! nincs az a gep ami elbirja ezt a fene nagy terhet..... :D
Lee88: hmm.. hát nemtudom. Mindig bizonytalan vagyok a folytatásos dolgokkal. Olyan mint a nőknél a cs [...]
Balázs: jah jólvan oks
Mind a 7 komment
Régebbi postok...