REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fókuszban: Moschino
334 0 1 Pink Izé
Purple: Eiffel tornyos de jó :D
Tíz tipp, hogyan küzdj meg a reménytelennek tűnő élethelyzetekkel
625 0 0 Pink Izé
A mester legújabb reklámja. Kattintás előtt lehet tippelni mit reklámoz! :P
9672 0 20 Izé
DJ CSOTRY: Hagyjuk már Chuck Norrist. Csak egy hülye színész. Ha tényleg igaz lenne róla az amit írnak, [...]
feka01: nem értetted meg, amire céloztam, valószínűleg ezért sántít. senki sem mondta, hogy a divatj [...]
GAlex: Hüvelygombát reklámoz.
Mind a 20 komment
Az adók hatása a benzinárra a főbb fogyasztó országokban

Az OPEC aztán tudja, hogy kit hibáztass a drága benzinért! :)
5190 0 5 Izé
Dawe: ha az I. Viktor királynak csak annyi haszna volna a benzinen mint a kútnak (mint amerikában) akko [...]
bungle: exortus küldte még: URL: http://www.coyoteblog.com/photos/uncategorized/margins1a.gif Szöveg: "Ha [...]
deter: Nem, mivel tavalyi literenkénti benzin ára (középértéke) ~340 Ft volt, és a dollár (közé [...]
Mind a 5 komment
Sokszor elpirulsz? Mi az oka?
488 0 0 Pink Izé
Eleget alszol?
298 0 0 Pink Izé
Gyomorba vágó klipet készített a Fish!
357 0 0 Pink Izé
Az alkoholreklámok a fiatalok körében hatásosabbak
400 0 0 Pink Izé
Íme az orosz Jack Sparrow. :D
4581 0 0 Izé
Vasárnapi ebéd előtt egy kis étvágygerjesztő...
9140 1 41 Izé
Goppo: klingon méret.
rubigo: Javasolni szeretnék egy NSFL szűrőt az ize.hu-ra (Not Safe For Lunch)... :)
Purple: Jelen esetben faszsag h ha nem akarom ne nezzem, a postkep miatt.. ugyanis a tobbi post kozott van.. [...]
Mind a 41 komment
Ha öngyilkos gondolataid vannak...
396 0 0 Pink Izé
Yuka Manglo kedves kis rajzocskái
3687 1 6 Izé
CRaPtRaSH: Azért 1-2 kép elmegy, de a legtöbb szerintem mindenkinek elég sok... :D
Szancso: Hasonló tartalmakért már csuktak le embereket.;)
morcos: Meg kellene nézetnie magát egy dokival, mert valami lappang benne az biztos. Mielőtt még tele le [...]
Mind a 6 komment
Pursuit of hat 

2. rész
5808 3 2 Izé
bungle: 2. rész: http://jatekok.kapu.hu/jatekok/946-Pursuit-of-Hat-2
Gabi777: Végig vittem, jó kis agyforgató játék, főleg a 15. pályától...:)
Yuka Manglo kedves kis rajzocskái
4360 5 1 Art Izé
ismeretlen: Durva de tetszenek. Kezdek félni magamtól.
Koffeinmérgezés: halálos pörgés
565 0 0 Pink Izé
Nem tudok komoly lenni!
347 0 0 Pink Izé
Tud magára főzni a gyermekem?
316 0 0 Pink Izé
Szerencse, hogy a II. világháború idején még nem volt ilyen tömegpusztító fegyvere Japánnak.
(A filmre gondoltam...)
6343 1 10 Izé
Vik\'otroT: Az egy dolog, hogy maszturbál.A egy dolog, hogy géppuskával.Japán, elnézzük neki. De hogy ben [...]
Szancso: Csőben sült brokkoli.:)
Nusihusi: Ez annyira beteg...:D
Mind a 10 komment
Amikor nem elég a szex
490 0 0 Pink Izé
5 kérdés szex előtt
880 0 1 Pink Izé
Errtu: 1.) Anál? 2.) Lenyeled? 3.) Bilincs, vagy kötél? 4.) Barátnőd hozod? 5.) Nálad vagy nálam?
Simone Decker rágógumi szobrai
731 1 0 Art Izé
A jogász szak a második legnépszerűbb idén
387 0 0 Pink Izé
A barátom gumi nélkül akarja
592 0 0 Pink Izé
Brit akcentus fikázás jól :)

+ 1 bonus kép.
4304 2 10 Izé
justil: Brit akcentus? Talán inkább a jenkiknek van akcentusa, pff.
Kornéliusz: Nem nagyon értem én a britek gondolkodásmódját, de a bónuszkép szerintem így is megfelelne: [...]
Rosta: A humoristák általában azzal operálnak, hogy másból csinálnak viccet... deal with i...!
Mind a 10 komment
A klímaváltozás kiütheti a wi-fit?
228 0 0 Pink Izé
Vajon vannak előjelei, hogy gonosz lesz a kislányod? ;)
5543 5 6 Izé
CRaPtRaSH: a folytatást meg inkább ne mondd el :DD
Remi Gaillard: nekem fiunak tünik.. :D
Tóth József: Hm. Azért remélem, legalább imitálod a gyerekcsinálást. :)))
Mind a 6 komment
Le Café - a túl sok kávé veszélyes lehet.
3942 3 4 Izé
Nusihusi: Nekem nagyon tetszett ez a rövidfilm:)
Oci: Jó pofa. De ettől még a reggel frissen lefőzőtt kávét nem adom oda semmiért:)
Ravennë: A zene önmagában is nagyon tetszik, úgyhogy mellé az animáció, hab a kávén.
Mind a 4 komment
Reformáció 2.0 a Twitteren?
318 0 0 Pink Izé
Egyes típusú cukorbetegség és más bajok
355 0 0 Pink Izé
Őszi kabáttrend 2011
352 0 2 Pink Izé
zeiksz: Lassan tél van.. :)
Purple: nagyon jók, csak kettőből azt a libafossárgát valami másra cserélném...
Az állatorvosnál
435 0 0 Pink Izé
Ha nem vettétek volna észre, már péntek délután van... Most már ti is visszavehettek a lendületből! ;)
(Inkább küldjetek postot, ha azt akarjátok, hogy hétvégén is legyen új tartalom...)
8803 1 3 Izé
serci: hát ő a sofőr volt! Vagy a főnök! Nálunk lehetséges minden! Még jó h csak egy volt....
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/40993_ideje-befejezni-a-postolast
lorem_ipsum: http://i.imgur.com/froa6.jpg
Strike! :D
6872 2 12 Izé
bungle: Egy másik strike (videó!) :D www.dailymail.co.uk/news/article-2075743/Runaway-golf-cart-mows-celeb [...]
Oci: Ekkora égést:DDDDDD
rockerviktor: Az a fránya tehetetlenség... :)
Mind a 12 komment
A kaliforniai aranyláz után: a guatemalai szemétláz ;)
8420 0 6 Izé
Oci: Na igen. És ezek után még csodálkoznak ,hogy egyre több a debil és a nyomorék gyerek.
morcos: Biztos egészséges lehet abban a ki tudja mitől habzó vízben lenni egész nap.
popsibuksi: Csak nekem tunt fel hogy "enyhe" kornyezet szennyezes folyik arra? Es ezekutan meg akarnak valamit a [...]
Mind a 6 komment
A hölgy, aki komolyan veszi az Úr szeretetét!
4917 0 10 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=9SeVdfLGNoA
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41773_wtf
Jézuska: A kikötözős szado-mazo, ókori jelmezben sose volt több 30 ezüstnél. De mivel Júdás egy idő [...]
Mind a 10 komment
Puszipajtások :)
2679 2 7 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=BK9rElbQjsM
bungle: www.youtube.com/watch?v=UlsJHKLshVk
Isa: Hát ez haláli, a ló próbálja utánozni a kutyát :)
Mind a 7 komment
One more Kiss, Dear
1939 0 16 Izé
7sleeper: nem lennék. ;-) a benetton group célja soha nem az volt, hogy tömegek vegyék a "terméket". el [...]
Grex: ....nem hinném hogy itt csak és kizárólag a Vatikán,meg a keresztény emberek vannak ezzel a r [...]
Purple: ha neked kéne irányítanod egy céget, igenis profithajhász lennél. mert a te és az alkalmazott [...]
Mind a 16 komment
De nehéz az iskolatáska... főleg egy ilyen úton. ;)

Angol cikk rövidebb videóval.
7288 0 5 Izé
HoPpY: Egy rugóra jár az agyunk..:D
7sleeper: Együtt járnak most iskolába Jeti mindig megvárja őt Könnyebb már az iskolatáska Ilyen szép [...]
Re-Peet: Itt meg hogy panaszkodnak a nyannyerok, ha időnként fel túrva a járda....
Mind a 5 komment
Én, gondolom sok férfitársamhoz hasonlóan, eddig úgy gondoltam, hogy a kendőt azt vagy a nyakára tekeri az ember, vagy a vállára, esetleg a fejére borítja. Hát nem.

25 mód egy kendő megkötésére picit több, mint 4 percben.
6049 9 7 Izé
Vik\'otroT: Azért hasznos, ha az ember 25... Szóval 24 féleképpen tud sálat kötni.Főleg ha van egy kis p [...]
Nusihusi: Nagyon szépek a kendők és a videó is ötletes:)
Jézuska: Őt kérem magamtól karira. :)
Mind a 7 komment
A fiatal nők ma már többet keresnek férfi kortársaiknál
258 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...