REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Zuhanórepülés síléccel. :)
670 0 0 Sport Izé
Jump n Bump
6079 2 1 Game Izé
tomi77: PlayStation-ban is van hasonló game!
Harvey Milk (Sean Penn) több volt, mint egyszerű képviselő a San Francisco-i városházán. Negyven éves, mikor San Franciscóba a Castro-negyedbe költözik, ahol élete új értelmet nyer. A negyedben már akkor is többségben homoszexuálisok élték, akik a rendőrség folyamatos zaklatásának voltak kitéve. Milk a homoszexuálisok és leszbikusok szószólójává válik.

Előzetes | Imdb
483 0 1 Film Izé
alphadog: Nem szeretem a langyos tejet. ;)
What's in the Box?

A kilenc perc hosszúságú kisfilm Hollandiában játszódik, amatőr alkotásnak túl profi, profinak pedig túl amatőr. Half Life rajongóknak kötelező darab! A most látható szösszenet állítólag csak egy részlet, és még egy nagyon korai változat, később pedig készül egy komolyabb, hosszabb verzió is...
5024 1 0 Film Izé
What's in the Box?

A kilenc perc hosszúságú kisfilm Hollandiában játszódik, amatőr alkotásnak túl profi, profinak pedig túl amatőr. Half Life rajongóknak kötelező darab! A most látható szösszenet állítólag csak egy részlet, és még egy nagyon korai változat, később pedig készül egy komolyabb, hosszabb verzió is...
5340 6 24 Izé
Erunder: http://www.whatsinthebox.nl/
ManOfUnknown: Egyébként én meg ezt az oldalt ajánlom: http://half-life.wikia.com/wiki/Main_Page
ManOfUnknown: Más források szerint 10 évvel később! Bár én is a 20 évre hajlok mert pl. Alyx a HL1 törté [...]
Mind a 24 komment
Helyet kérnénk a kifutópályán, mert leszálláshoz készülődik a legújabb "Dumbo Jet" ! ;)
7156 3 15 Izé
Gabi69: Van benne valami! Jópofa kis reklám. Ügyesen megcsinálták.
nyehőce: Pedig szerintem nem fake, a fülét csapkodva repül, legalábbis én így emlékszem. Nem tudom má [...]
sahinel: Hát sokan beírják fake a kommentekhez a videónál:D Lol ezek hol élnek a marson? elefántot ne [...]
Mind a 15 komment
Canon 5D MkII HD videók.

Érdemes a többi postot/linket is megnézni az oldalon.
5316 0 16 Art Izé
DeeP®: Igen, az tény, de aki ilyet vesz, annak biztos nem ez lesz a legnagyobb gondja, hogy mindezt megveg [...]
pumukli: A gép 700-ért sajna nem elég a minőséghez! fél millás obik is kellenek egy táskányi... :) p [...]
poymen: itt van még egy kis tiltshift makettvilág: http://vimeo.com/3156959 nekem ez a beszt
Mind a 16 komment
Canon 5D MkII HD videók.

Érdemes a többi postot/linket is megnézni az oldalon.
5362 8 16 Izé
DeeP®: Igen, az tény, de aki ilyet vesz, annak biztos nem ez lesz a legnagyobb gondja, hogy mindezt megveg [...]
pumukli: A gép 700-ért sajna nem elég a minőséghez! fél millás obik is kellenek egy táskányi... :) p [...]
poymen: itt van még egy kis tiltshift makettvilág: http://vimeo.com/3156959 nekem ez a beszt
Mind a 16 komment
Canon 5D MkII HD videók.

Érdemes a többi postot/linket is megnézni az oldalon.
6151 0 1 Tech Izé
pumukli: itt az olcsóbb testvér: canon eos 500D szintén full HD videórögzítéssel!
A kissrácnak minimum 43 fokos lámpaláza van. :D Heppi börzdéj hu hu hu hu...

(nem volt ez már itt vagy 2 éve? bungle)
8778 4 11 Izé
Gabi69: Hát ez a gyerek totál kíszen van!! Hogy ezen mennyit röhögtem!!! LOLOL
Buyoo: igazság szerint a bullfrog kecskebékát jelent....
bungle: K betűnél keresd, keleb lesz az. ;)
Mind a 11 komment
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
748 0 0 Zene Izé
A teljes vendégcsapatot kiállították (beleértve az összes cserejátékost), mivel kimentek verekedni a hazai fanatikusokkal.
729 0 0 Sport Izé
Poppy könnyen veszi az életet. Imád táncolni, ugrálni a trambulinon és utazgatni erre meg arra. Az sem hozza ki a sodrából, hogy ellopják a biciklijét, miközben egy londoni könyvesboltban nézelődik. Még a rendőrségnek sem tesz feljelentést, ehelyett inkább elhatározza, hogy megtanul vezetni. Jellemző! Poppy határtalan életigenlése és elképesztően pozitív hozzáállása a mindennapokhoz alapjaiban változtatja meg a körülötte élőket.

Egy másik hivatalos honlap itt.

Előzetes | Imdb
713 0 0 Film Izé
Hogyan hívd randira?
722 0 12 Pink Izé
neomatsek: lehet hihetetlen,de mikor ismerkedtem mostani párom én közben nem randiztam mással,még akkor se [...]
spider86: azt ne mondd h neked csak egy valaki jön be a világon éppen? :) nos nekem nem, de ha komolyra for [...]
Balázs: nem a mell teszi a nőt :D viszont sexy a szoknyája :D
Mind a 12 komment
Willie, a mosómaci már szerepelt itt (akkor mint lakberendező). Azóta se lett soványabb, ahogy nézem... ;)
4347 3 2 Izé
mekszamnojz: tényleg bungle! mivan a mosómaci háremeddel? :D a többit halálra eltetted? :P
ShitIron: Jó fejek a mosómedvék.
Legalább nem kérik túl gyakran kölcsön... ;)
3391 4 12 Izé
rubigo: Az sem százas, aki ezt kitalálta... :)
Békatallér: megfirkálja az algát:D...
Kampec: ez vékonyabb csíkot hagy maga után xD
Mind a 12 komment
Jerry Cantrell (AiC) - Leave me alone
676 0 1 Zene Izé
Chino: tud ez a faszi valamit.:) jó páros voltak Staleyvel...
Alfred Sirleaf, analóg blogger. :D
5315 4 2 Izé
mekszamnojz: azéé nemsemmi épp petróleumban utazni azon a vidéken :D
ga_-bor: Manuál Növér :D
Pár színes napszemüveg és egy kaméleon, aki láthatatlan akar lenni... ;)
12324 10 33 Izé
Fate: De láttam már párat és nem a kereskedésekbe.... most is van néhány a keltetőbe.... Akinek v [...]
Errtu: Nincs mit. :) Egy nap -ami talán soha sem jön el-, majd kérek tőled egy szívességet... ;)
Békatallér: Tesómnak raktam fel, mert érdeklődött, hogy milyen is lehet a Linux. Nekem az első Linuxom SuSE [...]
Mind a 33 komment
Az üzbég válogatott edzése... ;)
8988 7 18 Izé
focuskoma: Most erre vagy arra fizetnél be? :D:D Azt nem írtam, hogy közben csukva volt a szemem, és össze [...]
fapapuccs: Na arra focuskoma erre befizetnék. Pár évig játszottam, megfordultam az NBI-ben is pár meccs er [...]
focuskoma: Biztos, hogy NEM FAKE. Én lemegyek a pályára, és középkezdésről 5 rúgásból 6-szor eltalá [...]
Mind a 18 komment
Az üzbég válogatott edzése... ;)
9149 0 8 Sport Izé
Maccoyi: Én tiltani...hmmm, ez így túlzás. :D
likol: pffff:))ki tiltott el a postolástól engem?na ki?:PP túlpihented magad vagy cavinton kell?:DD
Maccoyi: ... bezzeg ha Lampard meg barátai rúgdosták volna a labadát, akkor már régen ott figyelt volna [...]
Mind a 8 komment
Mai napi találós kérdés: milyen betegségben szenved a képen látható fiatalember? :D

...itt egy másik gyöngyszem tőle :D
9170 9 34 Izé
rubigo: egy-két videóját megnéztem, és arra a következtetésre jutottam, hogy ez a gyerek vagy buzi, v [...]
Luperator: Szerintem eléggé intelligenciaszint függő az,hogy valaki csak belenéz egy ilyen műsorba,vagy t [...]
mementoo: Ezen nincs mit csodálkozni..erre van igény!....győzike "show" ?? mivel kölümb és emberek meg n [...]
Mind a 34 komment
A férjem szeretője lettem
733 0 2 Pink Izé
Derill: nemhogy örülne hogy nem másik szeretője lett a férjének:D
mekszamnojz: su... nem sámli :)
A helyszín Würzburg, az 1700-as évek elején. A híres egyetemen tanított egy geológus professzor, Beringer. Diákjai nagyon csúnyán felültették: néhány követ kifaragtak és szétszórtak a közeli dombon, amelyeket a professzor természeti képződményeknek vélt (a fosszília megnevezés akkoriban még nem volt elterjedt), és tudományos publikációkat adott ki a leletekről. A diákok egyre jobban elborultak, és méhecskéket, pókhálót, kis embereket, a Napot, héber betűket, végül Beringer nevét is elkészítették "leletként". A lebukás már későn jött, a tudománytörténet egyik legviccesebb története lett a dologból, de legalább szegény Beringer neve fennmaradt. :-)

A dologról magyarul (más sztorik mellett) itt lehet olvasni.

(Több képet sajnos egyelőre nem találtam, pedig mai szemmel nézve ritka elborult ábrák is voltak.)
2467 5 5 Izé
iw84u4t: Az angol szöveg szerint valóban két irigy kollégája verte át Beringer-t, az egyetem földrajz, [...]
Kampec: azért ennyire hülye legyen valaki :D képzelem mennyit röhöghettek a háta mögött _D
M.Andreas: Nnna, a német verzió szerint meg a tanárok bíztak meg 3 diákot a hamisítványok elkészítés [...]
Mind a 5 komment
Fragile Nova - Out Of The Lie

2004-ben alakult a banda Moszkvában. Sajátos melodic death metálos zenéjük sokakat  megdöbbentett, és valóban egy igazán jó zenét játszanak.
691 0 0 Zene Izé
Jorgosz több nyelven nyilatkozik nekünk Bush elnökről, Bagdadról, Európáról, Magyarország lecsatolt területeiről naprakészen. :D
5583 4 14 Izé
Levcike: Most mi van? A cigók leszoktak a maffiózó olasz stílusról? Most a görög csöves fazon lett a [...]
Laci: 12 osztályt jártam magyar nyelven, majd román nyelvű egyetemre jártam. Megemelem a kalapom elő [...]
AVIREX: Nem leócsároltam helo :) Nyugi már,megszoktam köszönni a postot elég sok embernek. Nem vagyunk [...]
Mind a 14 komment
Általános 2.-ban ha ilyenem lett volna, akkor tuti minden csatát megnyerünk! :D
8911 4 5 Izé
bungle: norbertvincze küldte: http://d2pq0u4uni88oo.cloudfront.net/projects/764461/video-325335-h264_high.m [...]
Kuly: Nekem kell ilyen!
Belkar: ez még keményebb mint a postban lévő :O
Mind a 5 komment
Cypress Hill - We Live This Shit
718 3 1 Zene Izé
jethro: yo nigga szájpresz da shiaat yeee :)
Ilyen volt, ilyen lett! Agyonplasztikázott celebek
1789 0 0 Pink Izé
Rafael Nadal nyerte a 4,5 millió dollár összdíjazású Indian Wells-i tenisztorna férfi versenyét, miután Andy Murray-t simán legyőzte a döntőben. Eredmény:
INDIAN WELLS, ATP1000-TORNA
Nadal (spanyol, 1.) A. Murray (brit, 4.) 6:1, 6:2


Magyar Cikk

Az ötödik helyen kiemelt Vera Zvonarjova nyerte a 4,5 millió dollár összdíjazású, kemény pályás női tenisztornát Indian Wellsben, miután két szettben legyőzte a torna címvédőjét, Ana Ivanovicsot. Eredmény:
WTA TORNA,
INDIAN WELLS, DÖNTŐ:
Zvonarjova (orosz, 4)-Ivanovics (szerb, 5.) 7:6 (7-5), 6:2
Egyik szemem sír, a másik nevet:)
350 0 0 Sport Izé
Lennél a szomszédja? ;)
2665 0 4 Art Izé
Békatallér: igazi amerikai keresztény patrióta:). Szerencsére, elég messze van, hogy ne legyen a szomszédom [...]
Ctx Twin: Ilyen az, amikor a szolid elegancia, és a kifinomult ízlés kéz a kézben jár. :-)
tüpp: no lám:)Külföldön is vannak rajcsávóóók:D
Mind a 4 komment
Lennél a szomszédja? ;)
2780 2 4 Izé
Békatallér: igazi amerikai keresztény patrióta:). Szerencsére, elég messze van, hogy ne legyen a szomszédom [...]
Ctx Twin: Ilyen az, amikor a szolid elegancia, és a kifinomult ízlés kéz a kézben jár. :-)
tüpp: no lám:)Külföldön is vannak rajcsávóóók:D
Mind a 4 komment
The Shield (Kemény zsaruk)

A sorozat hét évadból áll. Los Angeles egy olyan negyedében játszódik ahol a bűnözés elképesztő méreteket ölt. A bűnözők nem tartják be a törvényeket, de néhány zsaru sem.

Egy másik hivatalos oldal itt.

Előzetes

Rajongói oldal
944 0 1 Film Izé
pepszi: Kötelező alapmű azoknak, akik szeretik a 'hűbazmeg, de kemény' ésvagy az 'assztakurva' hatás [...]
Kiket utálunk a legjobban a neten?
999 0 4 Pink Izé
neomatsek: :D:D:D:D:D
Purple: mert magukat nagyon nagy arcnak képzelő kis pöcsök :DDD meg igénytelenek. és mert minden tele [...]
neomatsek: miért jó utálni az emokat? :D én a magukat nagyon nagy arcnak képzelő kis pöcsöket nem bír [...]
Mind a 4 komment
Új Depeche Mode lemez érkezik április 20-án Sounds of the Universe címmel, amelyről az első kislemez a Wrong c. dal. Klip is elkészult hozzá, Patrick Daughters rendezésében.
Hivatalos site: www.depechemode.com
516 0 0 Zene Izé
Gera Zoli gyönyörű gólja a tegnapi Fulham - Manchester United  angol bajnoki mérkőzésről.

Frissítés!

Szavazzatok Gera Zoli góljára itt.

( Lent jobbra. )

( thx dawe8 )
916 1 6 Sport Izé
Maccoyi: Szavazattok Gera Zoli góljára itt, hogy övé legyen az év gólja a Fulhamnél. http://www.fulha [...]
mcsoma: Hát akkor hajrá Arsenal :P Idén kicsit gyengék vagyunk, de majd csak lesz valahogy :D
Balázs: Na most ment a bajnokságunk........
Mind a 6 komment
Egy szép pendrive, ami még kulcstartónak is megteszi. :]
1063 0 0 Tech Izé
Több mint 3000 flash rajz, én órákat bóklásztam benne. :) A nektek legjobban tetsző rajzokat kérem a kommentbe! :)

(egyet kiemelnék bungle részére, íme :))
6134 0 20 Art Izé
Paapi: Ja van köztük egy pár érdekes http://fcmx.net/vec/v.php?i=020749 http://fcmx.net/vec/v.php?i=02 [...]
Sewyra: Ezek sztem nem véletlenül kapták a legtöbb szavazatot: http://fcmx.net/vec/v.php?i=003702 http: [...]
Mary: http://fcmx.net/vec/v.php?i=028258
Mind a 20 komment
Több mint 3000 flash rajz, én órákat bóklásztam benne. :) A nektek legjobban tetsző rajzokat kérem a kommentbe! :)

(egyet kiemelnék bungle részére, íme :))
6532 13 20 Izé
Paapi: Ja van köztük egy pár érdekes http://fcmx.net/vec/v.php?i=020749 http://fcmx.net/vec/v.php?i=02 [...]
Sewyra: Ezek sztem nem véletlenül kapták a legtöbb szavazatot: http://fcmx.net/vec/v.php?i=003702 http: [...]
Mary: http://fcmx.net/vec/v.php?i=028258
Mind a 20 komment
Kaja művészet. :]

Nekem nagyon bejött, remélem itt is lesz, akinek tetszik!
4844 0 8 Art Izé
AVIREX: szvsz nem biztos,hogy bicskával készültek..
-== Lacc ==-: Nagyon állat mindegyik...kíváncsi lennék anyámék mit szólnának ha ebéd közben nekifeküdn [...]
Sissi: A banános aranyos:)
Mind a 8 komment
Régebbi postok...