REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tomii - Nézem a szemed

Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"

Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
7107 0 58 Izé
Dieselboy: Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...
Kopaszfavágó: Ohh "sajnálom" hogy az én anyám apám nem teszi alám a kocsit a lakást mint annak a szarnak... [...]
Errtu: volt pár ember a történelem során akinek erről valahogy más véleménye volt. elnézve a tag f [...]
Mind a 58 komment
Supafly Inc. - Sunrise
373 0 1 Zene Izé
Purple:
Jerome Isma-AE - Phantom (Tom Novy Dub)
398 0 0 Zene Izé
Live Jam - DJ Kentaro ft. Kinoshita Shinichi
Szerintem azért tartanok ott a japánok, ahol most vannak, mert így képesek ötvözni a tradíciókat a modern technikával :)...

Shinichi
Kentaro
321 1 0 Zene Izé
Tudom már nem éppen a legaktuálisabb, de ez megütött! Cukivagyok angolul, sőt oroszul!
(felül katt a zászlókon, azzal vált nyelvet.)
7118 1 50 Izé
janita007: Sziasztok. Nem tudom, hogy észrevetteétek-e,de ez a cutie csaj nem cuki. nézzétek csak meg cuki [...]
Errtu: akkor sokat forgolódtál az éjjel :D
Re-Peet: Ady Endre bácsi szavaival élve: "Csitt, most valahol, tán Ujpesten, Húsz esztendős legénynek v [...]
Mind a 50 komment
Asian Dub Foundation - Burning Fence
Az Asian Dub Foundation egyedi hangzását a kemény ragga-jungle ritmus, az indo-dub basszus, és néhány - szüleik gyűjteményeiből szereztek - tradicionális hangszernek a keveréke teszi izgalmassá. Az 1998-as Rafi's Revenge című albumot Mercury Díjra is jelölték.
344 1 3 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobbak a szakmában szerintem, imádom őket!
gundul: Régebben az Animával is nyomtak néhány számot. Egy-két éve pedig itt voltak a Hegyalja Feszti [...]
Purple: hatalmas!!!!!!!!!!!!!
The Eagles - Hotel California

Azoknak akik nem ismernék őket...

 

MTV unplugged verzsön

Bob Marley - Hotel California (reggea mix)
418 1 1 Zene Izé
Ganja Master: igazság szerint nem reggae mix hanem inkább reggae verzió...
Kötéltáncos kecske, majommal a hátán. :)
2838 2 11 Izé
noldika: Ahogy regen nagyapam mondanaa,"Nem mindenkotelen jarkalo kecske,majommal a hatan az,aminek latszik". [...]
Kurszan: ez állatkinzás a rohadékkal megcsinálnám ezt 1 bakcigánnyal a seggébe
..NO..sound..: szegeny allatok.. pfujj cirkusz... es van aki penzt ad azert h ezt a szart nezhesse... mondhatom sze [...]
Mind a 11 komment
Lenny Karvitz - Fly away



Annak aki nem ismeri...

Több nóta tőle:

American Women

I Belong to You

Where are we running

Can't get you out of my mind

Rock and Roll is dead (Balázs: a 8. másodpercnél lévő kép megtévesztett XD)
369 1 3 Zene Izé
Balázs: és mivan ha 133 egy lenny klippben kezdte?!XD
Ganja Master: komolyan azt hittem ...pedig csak annak az asszonynak a ...a vmijeXD
Balázs: Craig?! xD
Bjoern Einar Romoeren 239m-es rekordja síugrásban.

Egyébként Janne Ahonen ugrott 240 métert is, de sajnos elesett a földre érkezés után. Ezt az ugrást itt nézheted meg.
505 0 0 Sport Izé
A Microsoft új egeret tervezett laptopokhoz. Összehajtható, így szállításnál praktikusabb, valamint súlya is kisebb. Vezeték nélküli, így egy kis USB-s jelvevő egység is jár hozzá, ami olyan apró, hogy a laptopba dugva fel sem tűnik, hogy ott van, és akár állandó jelleggel benne is felejthetjük. Megjelenése az ünnepi szezonra várható, és kb. $60 lesz.
1247 0 0 Tech Izé
The Night Before - a The Morning After 2. része
3229 2 13 Game Izé
[conejillo]: a shamroxba kiket kell kinyírni? "...kill em all." kalapáccsal kell ütni azokat az ír emberkéke [...]
gabica: nekem el sem kezdődik :/
Rika: Profi :D Nekem párszor azért neki kellett futni, mire végre sikerült :3
Mind a 13 komment
A lvl80 ETC után szerintem ez is befér :)

A Heroes of Migh and Magic 5 játék (Ubisoft) nem csak az élmény miatt lett hatalmas, hanem a kinézet, és nem tolsó sorban a zenéi miatt (az egész heroes-sorozat zenéje Paul Romeronak köszönhető - Kösz Paul!). Minden zene nagyon el lett találva, teljesen oda illik, ahol hallhatjuk. Ez a zene a Sylvan town zene, de vannak még további town, siege, battle, campaign (mindegyik típus minden városhoz: Haven, Sylvan, Academy, Necropolis, Dungeon, Inferno, Fortress, Stronghold), továbbá terrain zenék (dirt, grass, lava, rough, sand swamp, underground, water), és még sok más egyéb is. Nagy részük fenn van youtube-on, és mindegyik megér egy meghallgatást szerintem :) Ja, és az intro zenéjét csak az eredeti H5-nek találtam meg, de mindhárom közül ez a legjobb: HoMM5
418 2 2 Zene Izé
dXter: ezt a game-t nagyon sokan szeretik, és mindenkinek ajánlom, aki játszott pl a HoMM3-mal. és a ze [...]
Szama: lehet,h kockaság, de imadom ezt a GAME-t..:D épp tegnap tettem fel. h egy kis nosztalgia..estenke [...]
Nickelback - How you remind me

This is how you remind me of what I really am...

Dalszöveg
379 2 2 Zene Izé
boci: az én kedvencem tőlük: http://youtube.com/watch?v=3c9RmtC-8mI
Ganja Master: itt van a gitározni vágyóknak a gitártab hozzá: http://www.911tabs.com/link/?3638761
EMF Unbelievable

Lies
241 2 0 Zene Izé
Tiger Woods,  minden idők legnagyszerűbb golfozójának csodálatos ütései
382 1 0 Sport Izé
Kiscsillag - Fishing on Orfű (2008) feat. Rátgéber László



kiscsillag honlap

kiscsillag on wikipedia

Lovasi András on wikipedia

Lovasi on IMDB
557 2 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: nemtom de ez a szám vmi iszonyat... :D és a legszarabb h amikor megy és épp nem kapcsolok el mer [...]
boci: szó ami, szó.. nekem sem jön be a kiscsillag fajta zene, de van néhány, amit szeretek.. kintrő [...]
etele: nekem a földről gyros egyébként is fogd fel nem vagy vicces :)
Mind a 5 komment
The Four Pennies - Black Girl

Wiki

A The Animalshez hasonlóan ők is "inváziós" banda, akik úgyszintén egy népdalt "rockkoltak" meg.
364 0 2 Zene Izé
Errtu: ezt mindjárt gondoltuk ;)
csicsilla: the four penis ... :$ ez annyira szemetszùrt! XD
A mai (nemtomhanyadik) macskás post, avagy véletlen postoltam a hírt, amely így kezdődik: "Véletlenül elpostázta a macskáját is egy csomagban a rokonainak egy nő Németországban..." :D
3427 1 24 Izé
wtf: Szerintem egyáltalán nem "teljesítmény elvárás" az, ha van egy kis közösség, akik tényleg [...]
eNMi: DE vajon miért nem jutott Nekem az eszembe sosem, amig nem küldtem be 1 posztot sem (ÉS azután s [...]
CRaPtRaSH: mellesleg az a "primitív" hozzászólás poén akart lenni,sajnálom ha nem ment át... :D
Mind a 24 komment
Afraid to shoot strangers
"Az Iron Maiden a legsikeresebb és legmeghatározóbb heavy metal zenekarok egyike..."

Ebben a számban nem Bruce Dickinson, hanem Blaze Bayley énekel, de a szám ettől még tökéletes! Blaze Bayley számai közül ez a legértelmesebb.
Oldaluk

Egy kis olvasmány
391 1 0 Zene Izé
Saját kölykei közé befogadott egy vörös pandát (más néven vörös macskamedvét) az amszterdami állatkert egyik gondozójának házi cicája, miután a bébi vörös pandát születése után ikertestvérével magára hagyta anyja.
2637 2 5 Izé
anon: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=5185 megfulladt szegény :(
Racionalista: Ez azt bizonyítja hogy a macskák is jobban szeretik a "Firefox-ot" :D
.::JunKieEQ::.: Szívás a szoptatás....
Mind a 5 komment
Inactive Messiah - Sing
294 0 0 Zene Izé
Na így kell egy előtetőt lebontani jól. ;)

(A sofőr, Mickey Miller és 10 éves fia sértetlenűl megúszták a balesetet.) :)
11026 2 21 Izé
bungle: youtube rákeres: "atm dodge" és kijön rengeteg találat. :) Mindjárt módosítom a linket.
Drawen: ezt nem hiszem el!!! amikor végre felizélődök ide, a fele videó már el van távolítva. ez is. [...]
balogh predator: ja persze túlélték..... "sértetlenül"
Mind a 21 komment
Josh Bender - az idáig beküldöttektől kicsit eltérő bringázás! ;)
850 0 0 Sport Izé
Az Auto Union (Audi) újrarajzolta Hitler által építtetett D-Type elnevezésű versenyautóját.
2669 0 4 Autó Izé
ShitIron: Nagyon baba! Nekem mindkettő tetszik!
tikshow: ez csak koncepció, élőbe biztos nem lesz ilyen csúnya :) (feltéve, ha fog jönni)
bandee1219: Ez is egy olyan dolog, amihez nem kellett volna nyúlni, elég gagyi lett, inkább az eredeti.
Mind a 4 komment
Az Auto Union (Audi) újrarajzolta Hitler által építtetett D-Type elnevezésű versenyautóját.
2651 2 4 Izé
ShitIron: Nagyon baba! Nekem mindkettő tetszik!
tikshow: ez csak koncepció, élőbe biztos nem lesz ilyen csúnya :) (feltéve, ha fog jönni)
bandee1219: Ez is egy olyan dolog, amihez nem kellett volna nyúlni, elég gagyi lett, inkább az eredeti.
Mind a 4 komment
Bizonyára tőletek is folyton folyvás megkérdezik, és sosem tudjátok rá a jó választ...
Illetve sosem tudtátok.
Ezidáig.
A "Zu" szócskának többféle jelentése is lehet, ezeket itt találhatjátok meg (Inglis).
De ezek közül szeretném kiemelni ezt a borzalmas római avant-garde punk jazz rock borzalmat, ami valóban kegyetlen a fülnek, és drog nélkül aligha élvezhető, ám egy pillantást megér.
Élvezzétek =)

(ezt rád bízom bungle. én betenném heti büntinek, de inkább téged utáljanak miatta :D - errtu)
3003 2 12 Izé
Shantey: sorry ... megszokás :D www.myspace.com/hunabku
Shantey: nem zaj ez csak túl komplex az egyszeri embernek :) és ha már avant-garde: [link:www.myspace.com/ [...]
Hullamosó: http://www.youtube.com/watch?v=dqjt-0N-1rs http://www.youtube.com/watch?v=_gqVVQ-q8Zs akkormár ink [...]
Mind a 12 komment
Bury Your Dead - Color Of Money

Infó

Magnolia

Top Gun(live)
327 0 0 Zene Izé
Rednex - Riding Alone

Mary Lou

honlap
 

myspace
2936 4 0 Zene Izé
Csak ITT, csak MOST! Töltsd le az internetet!
Ha valakinek lejött, küldje már át! XD
9522 9 31 Izé
eol: Belekukkantottam egy fileba, és PK-val kezdődik, ami az érvényes zip header aláírása :)
dergeist: Ez de pihent! De látam sokan jót szórakoznak vele. Persze én is. Szellemes.
nkmedve: Nem, miután leszedted a kezdeti csomagot, majd jön az automata ápdét napi néhány milliárd TB- [...]
Mind a 31 komment
36 Crazyfists - At The End Of August

I'll Go Until My Heart Stops

 
249 0 0 Zene Izé
Septic Flesh - The Eldest Cosmonaut

1990-ben alakult görög death metal banda.
14 év zenélés után 2003 októberében feloszlottak, majd 2007-ben ismét újjáalakult a zenekar a görög Metal Healing Festival alkalmából.
A zenéjükben egyszerre jelennek meg a melodic death, gothic, industrial, továbbá a gyors illetve technikás death metal elemek.

Tartarus

Sangreal

 
371 0 0 Zene Izé
Into Eternity - Timeless Winter

Severe Emotional Distress

Beginning Of The End (LIVE)

Sorround By Night
266 0 2 Zene Izé
Balázs: Köszi Purple
Balázs: Timeless Winter lenne bocs
Emeletes bicaj
1701 0 2 Autó Izé
közlegény: A lánc elég közel fut a lent ülő faszika vállához. Kell hozzá némi egyensúlyérzék.
Zserigta: Kellemes lehet vele esni. XD.
Emeletes bicaj
1727 0 2 Izé
közlegény: A lánc elég közel fut a lent ülő faszika vállához. Kell hozzá némi egyensúlyérzék.
Zserigta: Kellemes lehet vele esni. XD.
Callenish Circle - When The Lady Smiles

Holland Melodic Death

Guess Again

Ignorant

Sweet Cyanide
301 1 0 Zene Izé
Tour de France 2008 - kilencedik szakasz befutó

A szakaszt Ricardo Rocco nyerte 5:39:28 ó idővel.
 

Öszetett állás:

1. Kim Kirchen  38:07:19 ó
2. Cadel Evans  6 másodperc hátrány
3. Christian Vandevelde  44 másodperc hátrány
 
484 0 1 Sport Izé
ittakary: mocskos doppingos ő is :P
Judas Priest - Painkiller

(Mert azért mégis csak illik :))

Tudnivalók
315 0 0 Zene Izé
Nile - Sacrifice Unto Sebek

Amerikai death metal - istenségek, 1993 óta.(Meg is lepődtem, hogy még nem küldte senki)

I nfó

Execration Text

Black Seeds Of Vengeance

Sarcophagus
275 0 11 Zene Izé
Ganja Master: ahogy elnézem, azt már kevésbé szereti... : DD
Balázs: :DDD akkor gondolom a "ne paráználkodj" mondatot is szeresssed:DDD
Purple: hát nem is vagyok :D de szeretem ezt a mondatot, vicces :DD
Mind a 11 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunban bemutatjuk a rákosi viperát.

"A rákosi vipera (Vipera ursinii rakosiensis) egy kizárólag Magyarországon előforduló, rendkívül ritka mérgeskígyó-alfaj, a Kárpát-medence egyik legféltettebb természeti értéke. Az idők folyamán – Rákosi Mátyásra tekintettel – politikai okokból (és a faj szempontjából helytelenül) parlagi viperának és rákosréti viperának is nevezték. Az Alföldön a homoki vipera névvel illették, azonban a hivatalos természettudomány ezt a megnevezést egy másik faj (Vipera ammodytes) megjelölésére alkalmazza."
2950 2 4 Izé
Attila: És olyan szempontból is emblematikussá vált, hogy az EU fajvédelmi programjában, a Life-ban Eu [...]
donfoto: az első találkozásunk nem volt szerencsés (mármint szegény sziszegős részéről. egy ásó v [...]
Mimis: Telken Anyám egyszer összefutott eggyel kertkapálás közben. Úgy megijedt, hogy a horolóval sz [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...