REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Obituary - Don't Care

Story

Insane

Blindsided

Body Bag
266 0 0 Zene Izé
Republic - Ha itt lennél velem...
424 4 0 Zene Izé
Buju Banton - Driver A

Buju Banton (született Mark Anthony Myrie 1972) Jamaicai dancehall, ragga és reggae énekes-producer.

MÉG infó

Nothing (feat. Ghost, East Coast, Mr. Vegas, New Kidz, Assassin, Mitch, Mr. Lex)

Mighty Dread

Boom Bye Bye

(sajnos azokat a számokat, amiket szertettem volna még, nem találtam...: ( )

Respect!
 

(u.i.: ezt én is a metal-ba raktam megszokásból : D )
1115 1 1 Zene Izé
Balázs: Oh what a mighty dread :D nagy zene:) ugye milyen szar a megszokás?! xD
Richard Cheese and Lounge Against the Machine - Closer (NIN)

Las Vegasi paródiabanda, népszerű pop, rap, rock és metal előadók slágereit dolgozzák fel : )

Még infó

Több bolondos dallam Richard Cheese-től:

Freak on the Leash (KoRn)


Crazy (Britney Spears)

Chop Suey (SOAD)

What's my age again (nem tom ki az előadó, segítsetek!)

Beat it (Jacko- egy kicsit (de tényleg kicsit) Balázsnak : ) )

Sunday Bloody Sunday (U2)

Enter Sandman (Metallica) (ha itt vki megtudná mondani a gémet, amiből készült a videó, akkó megköszönném neki :))

Star Wars Cantina

Rape me (Nirvana)

Smells like teen spirit (Nirvana)

Vanilia ice (Ice Ice Baby) - (ez lenne a Chocolate Rain párja?? XD)

Insane in the brain ( Cypress Hill)

Hash Pipe (Weezer) - (nemtom Purple hogy ismerted-e ezt a számot de engem megtévesztett a címe : D )

Milkshake (Kelis)

Down with the Sickness (Disturbed)

People=Shit (Slipknot)

Gin & Juice (Snoop Dogg)

(tudom, tudom volt már, de ez a post eléggé részletes és sokatmondó, hogy nyilvánosságot érdemeljen :D - Purple)
955 2 8 Zene Izé
koocos: A SlipKnot állat :D
geree: nagyon zúzós:D
Ganja Master: kár, hogy az a kiabálás a paródiából kimaradt : D
Mind a 8 komment
3 steps ahead - Its delicious

Oldscholl hardcore Hollandiából. (Neophyte-nak ajánlom)
884 0 1 Zene Izé
konvejor: vaaa örök darab
Escape from Coolsonian
8526 1 11 Game Izé
Boo: ohh..meglett...fehérésg...
Boo: a plakátoknál mit kel csinálni? vagy ez a mittomén mi...kirakat
CrazyLime: Szintén. A 3ik pálya után fehérség, de mintha vmi megölt volna, vagy ilyesmi hangot hallottam. [...]
Mind a 11 komment
A labda veszélyes!

(a szám alatta: Beck - Loser, ha valakit érdekel és nem tudja)
12459 2 14 Izé
Taky: épp tegnap basztam fejbe magamat úgy mint az izomagy (csak egy nagyobb pattogósgumilabdával)
Lisa: A zene az nagyon yo
Errtu: Ott as pont! :D Nem volt szívem újat csinálni helyette. :DDD
Mind a 14 komment
Hatalmas bulit csináltak Tokajban, úgyhogy szerintem megérdemelnek egy posztot.
Isten Háta Mögött - Kanyarodási ceremónia
Másodlagos rendező elv
Tavaszi nemződüh

MySpace
390 1 0 Zene Izé
Hip Hop Violin - Paul Dateh and inka one
898 0 0 Zene Izé
Üdv mindenkinek! :) íme egy élő legenda... :D
CARL COX - Global
687 2 0 Zene Izé
Tour de France- nyolcadik szakasz befutó

hetedik szakasz összefoglalója

hetedik szakasz képei és a nyolcadik szakasz képei
512 0 0 Sport Izé
A nehézésúly jelenlegi nagyágyúja, Wladimir Klitschko szombat este ismét kiütéssel győzte le kihívóját. A 200 cm magas, 115 kilós ukrán boxoló három világbajnoki övvel is rendelkezik.
1349 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Hát igen... nem azt hozta ez a meccs, amit vártam pl. én is tőle. Azt hittem ütősebb meccs le [...]
papaluige: Hát ez a nigger nem igen akart bokszolni a mérkőzés felétől!(mondjuk kapott eleget) de ez a K [...]
Vangelis - Hymne

album: Opera Sauvage
327 1 1 Zene Izé
Bakeyoo: Nagyon szeressük a zenéjét.
Vangelis - Spiral

album: Spiral

Dervish D
267 0 0 Zene Izé
Vangelis - Pulstar

album: Albedo 0.39

Alpha Albedo 0.39

Wiki (albedo): magyar, angol
243 0 7 Zene Izé
Purple: és azokat még akkor mentettem ki, mikor megjegyezted h sok a metál :D képzeld el akkor mennyi le [...]
Bakeyoo: Fantasztikus... :S
Purple: holnapra vannak :D (igaz mind metál :D)
Mind a 7 komment
Super Sneaky Spy Guy - Illusions

(Jó a kép?)
(kiváló ;) )
3526 0 34 Game Izé
fannieva: van 22 sikerült megtalálnom,ezek vannak:zöld piros kö,áso.feszitö,kanál valami van benne,gyog [...]
fannieva: köszi megvan:)
leep: Eddig "megismert" kristályok: Kert: 1. égbolton 2. sufniban Lakás: 3. szekrényben 4. lámpán 5. [...]
Mind a 34 komment
Idén nálunk volt a "dakar" rali,és remélem mindenki ismeri Robby Gordont!

Ja,és a postkép saját fotó!
636 0 0 Sport Izé
Invisible Gauntlet - Találd meg a kijáratot a köd leple alatt!
(Ez de szépen hangzott! :D)
1365 0 8 Game Izé
RadioStar: betanultam az egész pályát kb 10 perc alatt erre meg kiderül hogy az egész szivatás mert a tel [...]
Szamooca: te jóó...ez valami brutál!:)Szólj azért,ha végeztél:)
Szamooca: Elég kitartó vagy :D...Azért köszi,furdal a kiváncsiság,milyen a pálya,úgyhogy megnézem;)
Mind a 8 komment
Aladdin (1992) c. animációs film egyik betétdala - A whole a new world

Imdb

Wikipedia



Több Dal a filmből:

Arabian Nights

One step ahead

Friend like me

Prince Ali

(Tudtátok hogy Aladdin karakterét és arcát Tom Cruise -ról formázták?!)
720 3 1 Zene Izé
Winetu: Köszi Már mindenhol kerestem!!!
le peuple de l´herbe feat UK APACHE - NO ESCAPE.
Az "original nuttah" egy talán kevésbé ismert száma, amit minden nigganak hallani kell:)...
335 0 0 Zene Izé
Errtu mondta,hogy ezek izék.Hát legyenek azok... :D
1298 0 3 Tech Izé
Maccoyi: :D Hátha valakinek, akkor Err-ek lehet hinni, ez biztos. :)
CRaPtRaSH: nembirtam nevet kitalálni,ezért Errt kérdeztem,ő meg azt mondta hogy ezek izék... :D
Maccoyi: Ezek tényleg azok. :)
Néhány igen jól sikerült BASE Jump-os fotó
4048 0 4 Art Izé
Lako: Lent meg várna valaki váltogatyoval mi? :D
rivaul: Hehehe ez tetszett :D
dega44: Én is...ha lenne 6 olyan ember, aki letudna dobni a szakadék szélén....:-DDDDDD
Mind a 4 komment
Néhány igen jól sikerült BASE Jump-os fotó
4370 4 4 Izé
Lako: Lent meg várna valaki váltogatyoval mi? :D
rivaul: Hehehe ez tetszett :D
dega44: Én is...ha lenne 6 olyan ember, aki letudna dobni a szakadék szélén....:-DDDDDD
Mind a 4 komment
The Falling Water - egy profi így kever italt magának
5493 4 17 Izé
TommyBoy: Ötletes! Szerintem mérnök lehet...
Gysmo: És pl. amikor a pohár lecsúszik... vagyis az után.
dénes: igen, volt, az elején a poharat rárakta a deszkára :D
Mind a 17 komment
Tour de France 2008 - Hatodik szakasz, befutó

Képek az ötödik és hatodik szakaszról. 
1204 0 2 Sport Izé
Srobi: mert ha beirom kommentbe, akkor a fooldal tobbi reszen nem lesz kihuzva.Maskepp igen. < / S >
Srobi: Zard be a kihuzast a taggel :)
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!

A halál 1000 arca

Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.

(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3645 2 69 Film Izé
Endrehun: ajj basszus és a véres jeeneteknél (némelyinél)annyira vidám zenét tudnak berakni mintha tele [...]
Endrehun: Hát szerintem akkor is ha nem igazi jelenetekkel van dúsítva akko is durva egyébként meg igazad [...]
dude: http://www.snopes.com/horrors/madmen/snuff.asp Numerous compilation films in which death scenes - bo [...]
Mind a 69 komment
a jósnők ideje lejárt.... Daniel Negreanu megmondja még azt is, hogy mire gondolsz.
849 1 2 Sport Izé
spiritmonger: hát nem hiába kedvencem a srác... :) rajta kívül még nagy mágus Gus Hansen és Phil Ivey is. [...]
Makkász: Bakker, néha pókerezünk hobbiszinten, de ezt hogy csinálja?
Sedova Elena illusztrációi
3098 0 13 Art Izé
anon: Ja, a bohóc :D
dude: Az egyik képen szerintem bungle látható a cicáival. ;)
Lako: http://www.krolikov.net/paint_bigen.php?id=20# Ez rohadt jo :DDD
Mind a 13 komment
Sedova Elena illusztrációi
3084 4 13 Izé
anon: Ja, a bohóc :D
dude: Az egyik képen szerintem bungle látható a cicáival. ;)
Lako: http://www.krolikov.net/paint_bigen.php?id=20# Ez rohadt jo :DDD
Mind a 13 komment
"Hirtelen szörnyű vihar támadt
Feltűnt mögöttem egy hatalmas állat
ÁÁÁÁÁÁÁ
Iminimi szeminimi juvapcsu vaminimi"

(aki nem tudná: Dolly Roll - Windszörny dalszövege)
7074 6 38 Izé
készpicsamelegmálé: Hihi. Cukimuki nagyon. Dédelgetném nyakrafőre. :)
gvereb1: kösz a számot
Lako: Pókmalac, pókmalac!! ^^ Várjatok velük 1-2 évet, Rivaul már illusztrálta x]
Mind a 38 komment
Ninja Roll
1391 1 1 Game Izé
KisPal: Ez tök jó:D El voltam vele...
Onyx - Slam (1993)

Biohazard-dal együtt ugyen ez a nóta ITT.

wikipedia

homepage
452 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: Szlem! Töttőrö töttőrö! Naaagy zene...
Bemutatom az új lakótársam. ;)
4284 2 8 Izé
ceazar: ja nem tudja ,hogy a pohár szélén kell önteni... a buta :D
yoman3d: nekem nem kell, tul habosra tolti a sort, meg is irom nekik hogy bugos...
ibor90: na ez kira, ilyen van apáméknál is...csak ez ugye egy mozdulatsort tud és ha már nem pont ott v [...]
Mind a 8 komment
Piciny IZÉ csoportunk egy újabb csodával bővült.

HAJRÁ MAGYAROOOK...!!!
4904 6 38 Izé
nyehőce: Úgy bizony, meg a Hír Izére is, én is most küldtem oda pár hírt, 2 perc volt: Borzalmas! 17 [...]
Maccoyi: Emberek!!! Ha ráértek és van kedvetek, nyugodtan küldhettek sportos posztokat a sport.izé-re.;) [...]
Maccoyi: Így mondj el valamit egy nőnek. ;D
Mind a 38 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a titokzatos nevű verőköltő bodobács.

Azaz (nagy levegő...): szabóbogár, botbonák, napféreg, büdöspanna, tűzi poloska, boda bácsi, katóféreg, boda, papbogár, katonabogár, bödecske, fülbemászó, halálfő, Istenbogárkája, kőkiverő, misemondó bogár, vörösbogár, Isten tehene, kozákocska, svájci, napköltő, tűzi rovar. Mind közül a legkifejezőbb az, ami nem túl szalonképes, de a legtöbbször látott tevékenységére utal: b*szóbogár.

Néha rosszalkodik a hársfákon. Egy, a NASA által készített szupertitkos felvétel a mindennapi dolgairól:



És még egy idézet: "... a hím másfél órán át gyakott egy nőstényt. Néhány perc után egy másikat 15 perc alatt intézett el. Gyorsan regenerálódott és még megpróbált meghágni egy lárvát" (Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár) nagyon korrekt kis könyv, javaslom!

Micsoda erkölcsök! :DDD
3531 3 49 Izé
he: nálunk meg tűzbogár...
Éjfélilány: Fúúúj de utálom őket, tele van velük a tér. Fúj, fúj. Amúgy nálunk suszternek hívják. N [...]
Evo_VII: Én is suszterbogárnak ismertem. Meg pattogóbogárnak hívtuk, mert amikor felgyújtottuk őket, p [...]
Mind a 49 komment
Elfáradt a sok motorozásban...
5822 0 31 Autó Izé
Yorick: Kedves Sangal ! Az, hogy a kocsik ekkora haladási sebesség mellett 15-25 cm-re index nélkül zú [...]
r.a.w.: fura hogy mennyire túlbonyolítanak egyszerű dolgokat. az mz-n van egyetlen egy darab csavarból [...]
Kiscipő: Ki így, ki úgy közlekedik. Ebbe nem merülök bele, mert megint vita lenne belőle. A gázkaros [...]
Mind a 31 komment
Elfáradt a sok motorozásban...
6420 5 31 Izé
Yorick: Kedves Sangal ! Az, hogy a kocsik ekkora haladási sebesség mellett 15-25 cm-re index nélkül zú [...]
r.a.w.: fura hogy mennyire túlbonyolítanak egyszerű dolgokat. az mz-n van egyetlen egy darab csavarból [...]
Kiscipő: Ki így, ki úgy közlekedik. Ebbe nem merülök bele, mert megint vita lenne belőle. A gázkaros [...]
Mind a 31 komment
Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)

Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D

üdv: Béla
4715 0 29 Film Izé
lolka42: fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1
gvereb1: meg a kedves feleségét is:)
lompos: az isten áldja meg minden jóval a film feltöltőjét h a végét csak nem linkelte........
Mind a 29 komment
Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)

Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D

üdv: Béla
4729 10 29 Izé
lolka42: fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1
gvereb1: meg a kedves feleségét is:)
lompos: az isten áldja meg minden jóval a film feltöltőjét h a végét csak nem linkelte........
Mind a 29 komment
Hölgyeim és Uraim!

Történelmi pillanat ez, ami a jövő egy lehetséges kis szeletét mutatja meg nekünk.
Hazánkból is elérhető az Itunes Store, hivatalosan, legálsan.
Igaz ugyan, hogy egyelőre csak az Iphone AppStore használható és a zene/fim vásárlás még nem, de ami késik nem múlik.
1185 0 3 Tech Izé
Marvin: Maradjunk abban, hogy egyelőre. Egyenlőre az egyenlet két oldalát lehet rendezni.
rezlavor: rovidesen elvileg igen. egyenlore meg csak az Iphone es az Ipod Touch applikaciok erhetoek el magyar [...]
koocos: Akkor ez azt jelenti, hogy nemsoká megrendelhetem a SlipKnoT új albumát?
Régebbi postok...