REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Stylophonic - Play that music
video második rész : Pure imagination


A Stylophonics zenéje reklámokból lehet ismerős, a post zenéje régebben talán valamelyik internetszolgáltató  hirdetéséhez használta fel, de aki megmondja pontosan miben lehetett, hallani annak piros pont, mert nem tudom pontosan. De van itt még egy, amit talán többen is ismerhettek.
530 0 1 Zene Izé
közlegény: valójában Stylophonic, nem is tudom miért toldtam meg egy s-el, (biztos pityókás voltam) ;)
Candlemass - Of Stars and Smoke

Alap svéd epikus doom banda. 2007-es lemezük, a King of the Grey Islands már az új énekessel, Robert Lowe-el jött ki, aki Messiah Marcolin-t váltotta a zenekarban. Honlapjuk: www.candlemass.se/
437 0 4 Zene Izé
pepeti: Már megjelent a Lucifer Rising c. EP-jük két új dallal és koncertfelvételekkel. :)
Szosztar: Már megint meg lettem előzve:) Robert Lowe-nak van a az egyik legjobb hangja a doom metálban. Ja [...]
MStipee: Candlemass nagy név a doom berkeiben, bár akkormár Black Dwarf l,,l
Mind a 4 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a vámpírvipera (Viperidae Vampira). Elsősorban Észak-Amerikában honos, szereti a feltűnést, kedvenc tartózkodási helye a tetováló és piercing szalonok környékén található.
Sajnos nem tartozik a kihalófélben lévő állatok közé.
8800 5 62 Izé
kukulkan: Egy kis kukacoskodás:) (bocs, szakmai ártalom, de nekem rögtön ez szúrt szemet) Sz'al az élő [...]
Paapi: Brian Élete :) Nagy film :D
kotta: Idézetmegfejtős (könnyű lesz): "-Ne kövessetek!Ti mind egyéniségek vagytok!! (bamba tömeg v [...]
Mind a 62 komment
Magyarság és homoszexualitás, avagy mire föl kell külön sportrendezvény a melegeknek???

És egy mindent elmondó cikk! (mintha a saját véleményem összefoglalója lenne).
5806 1 120 Izé
Bekomman: Lehet rajtuk segíteni, de nem minden fentartás nélkül.
Schabee: És akkor most mi van? egészségükre. Engem ez különösebben nem érdekel, amíg nem próbálnak [...]
NoSuker: miért hagyjuk? mit tehetünk ellenük, ha egyszer a rendőrség fizeti azt a csürhét? persze elka [...]
Mind a 120 komment
Játékunkban 1 db World of Warcraft: Wrath of the Lich King PC-s játékszoftvert, valamint 3db exkluzív WoW-os pólót sorsolunk ki, melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket a BSC Kft. ajánlotta fel. A válaszok beérkezési határideje: november 26.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: november 27. FONTOS!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdések csak számukra jelennek meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
3533 1 31 Izé
dzsánszön: nemolyan lényeges az :D van benne sok más dolog ami pl nincs a wowba :D nemtom mivan a wowba mert [...]
eol: Öhm... nem :) Az ilyensmit egyébként jól meg lehet állapítani abból, hogy minek jobb a minős [...]
TeamCo.: Öhm... a KÖNYV hamarabb voltak mint a játék...
Mind a 31 komment
Na ilyen képeslapot se szeretnék kapni...
18176 9 4 Izé
pr0t3st: mire nem jó a gumesz? :DDD
izébigyó: Én inkább azt szeretném, ha a párom közölné velem, nem egy idióta lapot küldene. :) Még d [...]
babapiskóta: gondolom azért függ attól, hogy melyik nő küldi...
Mind a 4 komment
Mutasd az asztalod, megmondom, ki vagy!
391 0 0 Pink Izé
Rejtélyes "kísértet-részecskék" jelentek meg.

"Az elméletek szerint a számunkra jelenleg láthatatlan sötét anyag teszi ki a világegyetem anyagának megközelítőleg 85 százalékát. Egy másik verzió a húrelmélet hétdimenziós membránjait citálja elő, olyan elméleti felületeket, melyeket egzotikus részecskék népesítenek be. Ezek a magasabb dimenziójú membránok kölcsönhatás közvetítő részecskéknek, mértékbozonoknak adhatnak otthont, melyek gyenge kölcsönhatásba lépnek háromdimenziós világunkkal és egy halvány, de kimutatható jelet hoznak létre az adatokban."

 Egy kis kultúra =P
2329 0 4 Tech Izé
ga_-bor: Ma a szegedi egyetemen pl többek között erről volt vitafórum... szóval több embert foglalkozt [...]
bob: nem a technológiai részletek a lényeg, következtetni kéne :D
sipijoe: Ezt valaki értette?
Mind a 4 komment
The Black Ghosts - Some Way Through This

(Itt a Plastician& Skream remix is. )
439 0 1 Zene Izé
MStipee: A remix piszkosjó :)
Az ősz legsokkolóbb sztárplasztikái - rémisztő fotókkal!
1261 1 0 Pink Izé
Gyógyító virágok
927 0 0 Pink Izé
Karcsi Sutra, a szexmágus nyaligátor.

Tanuljatok tőle, hogyan kell "megtölteni, benyomni a mókusba, aztán kirágcsálni a banánt"... :D
6917 3 4 Izé
Perenna: Ez se tiszta fialás az tuti!
Sziszo: a megszállott sexisten.. :D
Cromex: "Ne legyél már ilyen... izé" :D
Mind a 4 komment
Thug Life/2Pac - Stay True


1993-ban Shakur megalapította a „Thug Life” nevű együttest, legjobb barátaival, Big Syke-kal, Macadoshis-szal, mostohatestvérével Mopreme Shakurral és Rated R-rel. Az első és egyetlen albumuk, a „Thug Life Vol. 1”, 1994. szeptember 26-án jelent meg. A „Thug” szónak kettős jelentése van: egyrészt mozaikszóként a „The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody” kezdőbetűiből áll össze, másrészt Tupac az olyan hátrányos helyzetűekre is használta, akik mégis sokra vitték az életben. Ő maga is ilyen volt.

Thug Life: Bün az élet!!!
697 3 0 Zene Izé
Bámulatos 6 éves tehetség.

2. rész
908 1 0 Sport Izé
A Mátrix Windows-on.

"Take the red pill. Get the blue screen."
16178 8 8 Izé
MikeSylver: (Németes voltam:P) A helyett,h majomkodtok inkább írtátok volna a helyesbítést,h mit jelent :D [...]
neophyte: Poénos :) Azért az szar lehet, ha egy RS 232-es kábelt a tarkódba nyomnak... :D
Athelas: ennyit az angoltudásról
Mind a 8 komment
Hogyan készítsünk gumicukor legot jól! :)
6741 6 1 Izé
bob: Immádom az állatokat :DD
Plantbot - napfény kereső virágtartó
3033 2 12 Izé
közlegény: tudom akinek ilyen van nem tétel, de ha megmászná a plazmatévét, szívrohamot kapnék.
Jaca: Nálunk két virág is mászkál. Én és a fiam. Ha már egyszer Jácintok vagyunk...
|-=O=-|: Rád gondoltunk, bandee, mikor rendeled meg? :D
Mind a 12 komment
Székely nyelvlecke magyaroknak - kezdőszint.

2. rész - táplálkozás
3. rész  - gúnyák s népviselet.
8998 11 28 Izé
Laci: Nem nagyon értettem, mi volt ez; nyelvlecke, paródia, vagy valami más. "Beteag" mondja a román, [...]
Tooni: Na annyira nem vagyok fanatikus :P
rubigo: Nem veszik az el, csak esetleg sokat kell lapozgatni az utoljára kommentezettek között :)
Mind a 28 komment
Scotch - Delirio Mind. Csak mert rég volt bünti... ;)
3667 1 5 Izé
Laci: "We're szary, this video is no longer available" :(
Kishangya: Annyira nem is bünti. Jobb ez a zene mint egy-két mai felkapott marhaság. Az alapja tiszta progi [...]
Mr PIMP: szinti techno :D
Mind a 5 komment
DJ Szalacsi: nem mai gyerek, de még mindig ott van a szeren...

És hogy mennyire van ott a szeren.
5318 2 21 Izé
lilaflexninja: Ez a majom (műsorvezető) már 2008-ban is a vivánál volt? Erről a videóról lemaradtam.
bloo: Megmondom őszintén, szívesen orrba vágnám...
AVIREX: szépen össze van vágva a video.. "1 új rezidencia vette itt a helyét "
Mind a 21 komment
Megjelent Zina Saunders 40 színes rajzzal illusztrált könyve az amerikai elnökválasztás jól ismert szereplőiről.
3347 1 0 Art Izé
Megjelent Zina Saunders 40 színes rajzzal illusztrált könyve az amerikai elnökválasztás jól ismert szereplőiről.
3294 4 0 Izé
A fekete lyuk
11099 1 21 Film Izé
gabor5555: lol, ott a pont :D
Findzs: megpróbálok nyomtatni vagy másolni egy ilyen fekete lyukat mindenképpen kéne egy
kispana: jól megcsinálták
Mind a 21 komment
A fekete lyuk
11576 7 21 Izé
gabor5555: lol, ott a pont :D
Findzs: megpróbálok nyomtatni vagy másolni egy ilyen fekete lyukat mindenképpen kéne egy
kispana: jól megcsinálták
Mind a 21 komment
R2-D2 akvárium
894 0 3 Tech Izé
Jozef7: Ad igazi R2-D2 hangot is???????? Milyen nagy lenne xD
Purple: ....és akkor megszólal az ébresztő és mehecc munkába :DD
Errtu: és kis droid-halak úszkálnak benne
Patch, a sárkányrepülő kutya.
1149 0 0 Izé
Kate Winslet mindent tagad!
531 0 0 Pink Izé
Részeges csirke
480 1 0 Pink Izé
16 lábujjal a nagyvilágban
808 0 4 Pink Izé
the girl of peace: jujjjj szegényke:((((((de durva:(
Nala: ez nagyon durva!sajnálom szegényt!!!! :(
orsyka_001: és még a kezei sincsenek rendben:((((
Mind a 4 komment
Nem láttad, vagy éppen újra megnéznéd Roy Jones és Joe Calzaghe hétvégi mérközését. Íme.

2. rész
593 0 0 Sport Izé
The Rolling Stones - King Bee
866 3 1 Zene Izé
St.Jimmy: tom hogy a stones ink rockzenekar de ez a szám tiszta blues...
Görkoris szlalomozás NAGYON jól. :O

Azért ez sem volt rossz. ;)
7193 8 9 Izé
AVIREX: többet voltál 4kézláb,mint 2 lábon,igaz? :D :D
Nala: Ha régen csak fele ilyen jól tudtam volna korizni...hmmm...:)
pityaa: Ájj de imádtam görkorizni... :(
Mind a 9 komment
Denis Darzacq's Hyper - Fly Across Walmart
4951 0 1 Art Izé
Findzs: írok már ide is valamit mert olyan rossz látvány a 0 komment
Denis Darzacq's Hyper - Fly Across Walmart
5366 4 1 Izé
Findzs: írok már ide is valamit mert olyan rossz látvány a 0 komment
Görkoris szlalomozás NAGYON jól. :O

Azért ez sem volt rossz. ;)
6977 1 0 Sport Izé
Korn - A.D.I.D.A.S. (régi, de ütős egy klip:))
538 2 2 Zene Izé
ruddi: fúúú régen baromira szerettem ezt az együttest, de 2005 sziget óta nem is hallgattam (az öss [...]
Szosztar: Alap!
Dir en Grey - Obscure

(VIGYÁZAT! nagyon brutális klip, tényleg csak erős idegzetűeknek!)

Meg van róluk EZ is.
844 0 9 Zene Izé
spider86: amúgy a hinoi team-nek is van egy ilyen címú zenéje... ha amúgy ez pont nem az csak vmi rmx
Szosztar: Mielőtt fikázod hallgasd meg a többi számukat is. Egyáltalán nem rossz zenészek. Amúgy is sz [...]
MStipee: Nem kell ahhoz japánba menni hogy egy háromakkordos szart találjunk, ittvan mindjárt a magyar gy [...]
Mind a 9 komment
Charlie Hunnam (sajna nem sok képet találtam róla, ezek voltak a jobbak, remélem ki is kerül, nekem ő az egyik olyan jajjdejó), nemám bredpitt meg ieneeek... :D
704 0 13 Pink Izé
CrazyLime: Látom... :)
Derill: igyexem
CRaPtRaSH: pedig nemutolsó sorban nagyonjó színész is! GS-t ajánlom!:)
Mind a 13 komment
5 csábító, őszi alapdarab, amit a pasid imádni fog!
779 1 4 Pink Izé
Balázs: barátnőm derekánál vékonyabbat nehéz elképzelni és mégse tetszik:)))
orsyka_001: azért, mert még nem láttál igazán vékony derekú csajon vastag övet:)))
Balázs: vastag deréköv?:O nekem az a halálom.Olyan némelyik mint ami az erős embereken van XD
Mind a 4 komment
A legszexibb otthoni ruhák....
650 1 0 Pink Izé
Régebbi postok...