REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hölgyeim és Uraim!

Történelmi pillanat ez, ami a jövő egy lehetséges kis szeletét mutatja meg nekünk.
Hazánkból is elérhető az Itunes Store, hivatalosan, legálsan.
Igaz ugyan, hogy egyelőre csak az Iphone AppStore használható és a zene/fim vásárlás még nem, de ami késik nem múlik.
1185 0 3 Tech Izé
Marvin: Maradjunk abban, hogy egyelőre. Egyenlőre az egyenlet két oldalát lehet rendezni.
rezlavor: rovidesen elvileg igen. egyenlore meg csak az Iphone es az Ipod Touch applikaciok erhetoek el magyar [...]
koocos: Akkor ez azt jelenti, hogy nemsoká megrendelhetem a SlipKnoT új albumát?
Krisiun - Hatred Inherit

Stílusok: Death Metal
Alapítva: Brazília, 1990

Kings Of Killing

Murderer

Vicious Wrath

Conqueros Of Armageddon
333 0 0 Zene Izé
3 Inches Of Blood - Deadly Sinners

Ex-Trial és ex-Catharsis tagokat a soraiban tudó vancouveri metal zenekar.

Stílusok: Heavy és Power

Trial Of Champions

The Goatriders Horde

Night Marauders

Lord Of The Storm

Destroy The Orcs

 
1182 0 0 Zene Izé
Tour de France 2008 -  Ötödik szakasz, befutó

képek a negyedik szakaszról!
2682 0 0 Sport Izé
Rammstein - Benzin

Rosenrot

Te Quiero Puta

Mann Gegen Mann

Tier
396 2 5 Zene Izé
eerix: :D:D
Balázs: én a közelbe(Baromira nem gyomán :D) nyomultam sátorba:D
eerix: (hol?én Gyomán :D)
Mind a 5 komment
Bullet For My Valentine - Scream, Aim, Fire (lemezkritika)

Hivatalos Oldaluk

All These Things I Hate (Revolve Around Me)

Her Voice Resides

Heart Burst Into Fire

4 Words (To Choke Upon)

Cries In Vain

The End

Just Another Star
381 3 3 Zene Izé
Purple: dettó :D
pepeti: Én is, bár én fordítva :D
Vándorholló: Nemtom ki hogy van vele de én megőrülök ha hallom a számaikat. XD Irtó jók
Lazlo Bane - Superman

wikipedia

myspace



[Scrubs] (magyarul Dokik) című amerikai sitcom introja.


wikipedia

imdb

official website

u.i.: Van sorozat a Jóbarátokon kívül is. :D
882 1 5 Zene Izé
Disy: e-five ;)
Balázs: :DDD amúgy ezt meg nem ismerem szal azé nem tudok rólla nyilatkozni:)
etele: kis vicces kolléga :D
Mind a 5 komment
The Locos - Energía Inagotable - La Cuenta Atrás
 

Az egyik spanyol kedvencem!!!
Szerintem jobb még a Ska-P-nél is!!
Érdemes meghallgatni!
729 0 3 Zene Izé
Szmiri: ennek a trombitán kívül nem sok köze van a ska-hoz;) sztem az ilyenek inkább a punk-ba mehetné [...]
eerix: Aááá ez nagyon jóó! Köszi a posztot.
xcsokix: Én a The locust-al kevertem:D http://www.youtube.com/watch?v=_qoNXKqTvR0 Nem is tudom hogyan kevete [...]
Ha nem kicsit részeg a bíró, akkor nagyon? :D
2597 0 2 Sport Izé
anon: Jah, úgy megy néz ki mintha terhes lenne :D
KisPal: Ennek nem a háta fáj?:D
Wishmaster című szám sokak fantázáját elindította hogy videóklippet csináljon hozzá!
Most itt van egy Disney változat.
7232 3 14 Izé
Lilu__cica: Sajnos túlságosan szeretem a Nightwisht, hogy ezen röhögi tudjak, de attól még ötletes!
BIOsajt@: ::D:D:D:D ez nagyon nagy még ilyet pls:P
Dawe: ebben kategóriában a lama song az ász http://youtube.com/watch?v=HbPDKHXWlLQ
Mind a 14 komment
The Steve feat. Akkezdet Phiai - P.I.Á.É.

A Wacuum Airs egyik oszlopos tagja albumáról való igen csak minőségi zene. Aki már látott alkoholt az megérti a szöveget :) Igazi wacuum-os feelinget hoz. www.wacuumairs.com
543 2 1 Zene Izé
xcsokix: VÁÁKUM mesterek!!!:D
Nouvelle Vague - Just Can't Get Enough (Depeche Mode)

a nyolcvanas évek himnikus new wave slágerei bossa nova átiratban

honlapjuk

amúgy volt idén a VOLTon is
443 0 0 Zene Izé
Jéghoki kicsit másképp.
5887 1 45 Izé
eNMi: bátorííícsad wazzz ;) :DDD
papaluige: hy! hiányoztak már a hsz-id! :DD
Re-Peet: nesze.. http://www.indavideo.hu/video/Szelet_veto_futyi
Mind a 45 komment
Deep Purple - Lazy

Egy kis pszihadélia, Deep Purple 72-ből, a Machine Head albumról, iszonyat forró szám, mar bene az Acid rendesen ;) A Deep Purple ezzel a nótával felkerült a "Világ 100 legjobb gitárszólója" listára is.
487 1 6 Zene Izé
Lazy: Kössz kotta az elismerést:) Örülök, hogy van aki felkapja a fejét a pszichadelikusra is. Ahogy [...]
Attila: Jók is a régi igazi mesterek. Csak, hogy Purple ne örüljön annyira, a PINK floyd sztem kicsit [...]
Purple: szívesen :DD
Mind a 6 komment
Ludacris Ft DTP - Growing Pains

Igazi déli hangzás, összeborulósan, nosztalgiázósan... Szeretem ezt a számot, remélem mások is!
476 0 2 Zene Izé
Lazy: Nem tesz semmit;) Egyik kedvenc nótám, és én is véletlen akadtam rá a klipre...
gundul: Big THX!!!!! Nem tudtam hogy van klipje.
Tehetségkutatás pakisztáni módra. :)
5819 1 31 Izé
Purple: nyaljatok sót... ti soha nem jáccottatok még??
Erunder: Sztem arra akart utalni h te is 6 oldalú vagy :D
Rthlss22: Mért ish? amugy nem hiszem:)
Mind a 31 komment
Egy igazi kocka így dominózik
6654 7 27 Izé
Rolee: azta neeeeeee :O pont EZT a játékot keresem kb egy hete :O csak nem tudtam h mi a neve :O ezer kö [...]
Rolee: aztaqvamindenségit xD ez a izé nem a izé :O és bazz mekkora házuk van ezeknek? :D
Dawe: a családban annyi szar maxtor volt már hogy mi is jácchatuk volna ezt
Mind a 27 komment
Iraki gyerekek játszanak... én no komment... majd inkább ti :) 

( A zenéért respekt a videó készítőnek ;) )
12643 6 73 Izé
bandee1219: Felébredtél? :D
mekszamnojz: slarioux nem emléxel mi volt ez a zene???
Belkar: hát szerintem ha hosszú nadrágot veszel fel akkor már minek veszel mellé szandált hiszen annak [...]
Mind a 73 komment
Bulldog szépségverseny

(igen, jól látjátok. ez NEM macskás post)
1680 0 7 Izé
Belkar: bulldogok tényleg nem szépek de szerintem tökre aranyosak amikor néznek rád a ronda fejükkel [...]
mcsoma: a deszkás veri mind1iket :D
KisPal: Szerintem a bulldogok aranyosak...Nekem kéne egy bulldog :D
Mind a 7 komment
Hamarosan kezdődik az U19-es EB Prágában. Így készül csapatunk.
2462 0 0 Sport Izé
King Diamond - Never Ending Hill

King Diamond nagy hangterjedelmével vívta ki hírnevét, felváltva énekel mély hangon illetve nagyon magasan. Színpadi fellépések alkalmával a védjegyévé vált mikrofonját használja, ami két combcsontból áll és egy fordított keresztet mintáz

Give Me Your Soul

The Family Ghost

In The Fire (Roadrunner United)

Mirror Mirror

The Cellar

Moving On
411 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
Ganja Master: ez nekem olyan iron maidenes, csak a vasszűz énekesnek kisebb a hangterjedelme... : D neki sokkal [...]
Gothminister - Angel

Stílusok: Goth, Industrial Metal
Alapítva: Norvégia, 1999

Wish

Gothic Anthem

March Of The Dead
584 1 0 Zene Izé
Behemoth - Conquer All

Lengyelország egyik legismertebb extrém bandája. Kíméletlen black/death metaljuk hazánkban sem ismeretlen.

Küldeném csicsillának:) Linkeltem még párat, hogyha megjön a kedved a headbangeléshez, akkor legyen mire;)

Slaves Shall Serve

Decade Of Therion

Inner Sanctum

As Above So Below
374 0 1 Zene Izé
meszi: jeeee Behemoth \m/ Kedvencem tőlük a Slaves Shall Serve!
Bungee jumping, egy afrikai törzs falujában. Bátrak az biztos. ;)
1218 0 0 Sport Izé
Warpigs - Monte Carlo

Anno felüdülés volt hallani és látni a Warpigs igencsak színvonalas videóit britni és a többiek között. A csapatnak tudtommal 3 klipje létezik (ők maguk meg már nem), ebből az elsőt az az Antal Nimród rendezte, aki a klipben felhasznált ötletét később emlékezetes és gondolkodtató játékfilmmé is varázsolta.

Hamarosan július 14. Remélem egyértelmű, de kis feladvány: miért fontos ez a dátum Monte Carloban?
383 1 5 Zene Izé
csicsilla: örülünk (szerintem nyugodtan mondhatom ezt Kotta nevében is),hogy sikerült kielégitenünk!XD
Bakeyoo: Micsoda kielégítő válaszok! :) Köszi!
csicsilla: jol tudod... és nagy muri volt , lehet hülyeséget mondok,de az összes Eu tagorszàgbol jönn [...]
Mind a 5 komment
Alphabeat - 10 000 Nights

Nem igazán az én stílusom, de ez a szám nagyon fülbemászó! :)
745 0 0 Zene Izé
18 wheeler
3923 0 3 Game Izé
AVIREX: Én az 5.-ig,nem tudtam időre beparkolni,azaz igen,csak neki nem tetszett,mondom akkor jo.. azt X : [...]
donfoto: 9. pályáig jutottam, de ott hátramenetben mindig bebicskázott a pót.... :S :D
KisPal: Nekem tetszik :)
The Zombies Tattoo Boy

(aki megtalálja rajta az IZÉ logót, 26-án vendégem egy sörre - errtu)
10886 3 42 Izé
Purple: na későn toltam ide a képem :D
bungle: Ez jó, szerintem megér egy külön postot is. ;)
Purple: nagyon durva *.* http://youtu.be/iLpbMqQMelk
Mind a 42 komment
A Google ismét valami nagyot alkotott (szerintem). Böngésző alapú Second Life klón GTalk alapokon, mindösszesen egy fél megás pluginnel.

Itt várom az érdeklődőket :)
4274 1 24 Tech Izé
s.csuli: szerinted??mert kivi vagyok hogy milyen is ez
[conejillo]: ha vírusos, akkor minek akarod, hogy beengedjen? :)
s.csuli: usernameban mit kell irni??nem enged be
Mind a 24 komment
Veszprém rally 2008. videó

 

végeredmények
1079 0 1 Sport Izé
papaluige: a magyar rali ob-ról megvan a véleményem! :(
A Kapj el ha tudsz című film zenéje John Williamstől, aki filmzenéi miatt régóta nagy sikernek örvend. Az utóbbi évek egyik legnagyobb (mondhatni legendás) filmje. Kötelező megnézni.


766 0 7 Zene Izé
fadam: néha kicsit vontatott már a film, de nekem egyik kedvencem
Thaddeus: Elolvastam a regényt, amiből készült, és a főszereplő ott egy 190 centis 100 kilós fickó, a [...]
calipunkszabus: tényleg azért inkább Hanks bácsi miatt értelmes ez a film, de nekem 1ik kedvenc filmem
Mind a 7 komment
Summer Couples
4275 3 4 Game Izé
MVS: nagyon kellemes nyári kikapcsolódás!! köszike!!
Syerafy: Örülök, hogy tetszik :)
Móni: Tényleg nagyon jó! :) Az én csúcsom: 9970 http://www.kepfeltoltes.hu/view/080709/eredm_ny_www.ke [...]
Mind a 4 komment
Gigi D'Agostino - La Passion
Az egyik legnagyobb DJ szerintem a világon és legalább 5-10 db olyan száma van, ami nagyon nagy sikert aratott Olaszországban és az egész Földön is hallották "páran".

Wikipédia
További számai
445 5 2 Zene Izé
hardslowdj: N.1. italy
Bakeyoo: Bla bla bla rlz!
Suffocation - Abomination Reborn

Amerikai zenekar amely 1990-ben alakult New Yorkban. Ők alkották meg a "brutal death metal" sítlust azzal, hogy a "régi" death metal elemeket keverték a technikás-ritmikus elemekkel.

Surgery Of Impalement

Infecting The Crypts

Pierced From Within

Jesus Wept

Mass Obliteration
331 0 0 Zene Izé
Kotiteollisuus - Minä Olen

Stílusok: Hard Rock, Heavy Metal
Alapítva: Finnország, 1991

Helvetistä Itään

Tämän  Taivaan Alla

Vieraan Sanomaa


Kaihola

Jos Sanon

Routa Ei Lopu
291 0 0 Zene Izé
Az izraeli goa-guruk egy legendás opusza: Analog Pussy-Future
380 1 0 Zene Izé
Cephalectomy - Into the Woods

Death metal/grind Kanadából, a brutális muzsika híveinek.:)

Honlap

Myspace



Csak erős idegzetűeknek ajánlott:P
285 0 5 Zene Izé
Balázs: király:)
meszi: arra mérget vehetsz:)
Balázs: köszi:)remélem te is küldessz még pár ilyet;)
Mind a 5 komment
Fotelba integrált ionizált levegőt használó távirányítós mosógép. Azt hiszem mindent elmondtam.
820 0 5 Tech Izé
Maccoyi: hopsz, a választ csak most olvasom. Hívhatsz pl. ma bármikor...
rezlavor: Napelemes akkor mar :) Maccoyi fel tudlak most hivni vagy melozol nagyon?
Maccoyi: De szigorúan csak elemes kávéfőző jöhet szóba! :D
Mind a 5 komment
Azért a londoni bringásfutárok sem gyengék... (voltak itt már new yorkiak is)
9175 7 22 Izé
spiritmonger: ha egyszer oldalba kapna téged vagy egy rokonodat egy ilyen állat, akkor is ezt mondanád?
Nem regisztrált: Jaja, majd mikor téged kap el a szívbaj és úgy satuzol hogy majd átlépsz az alvázon, mert eg [...]
Shifty: Na gratulálok! Megint előjött a többségből az a híres magyar mentalitás. Nekik ez a munkáju [...]
Mind a 22 komment
Azoknak, akik nem szeretnek dobozból inni... Itt egy videó róla:

1801 2 39 Izé
mekszamnojz: "ár meglehetne tenni, hogy csak kimegyek a kertbe, és leszedem ami kell" - én ennél tovább el s [...]
Purple: de mivel itt most a dobozos üdítőkről van szó, miért kéne beszélni a buszokról, meg a keny [...]
Mage_ster: Ezt a "találmányt" én is rettentően feleslegesnek tartom. De mindezektől függetlenül a fejlő [...]
Mind a 39 komment
Régebbi postok...