REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
AXWELL & SEBASTIAN INGROSSO - Together
387 0 0 Zene Izé
Andrew Lloyd Webber - Phantom Of The Opera Part I, Part II

A filmről

A Musicalről
857 2 0 Zene Izé
Stereo MC's - Connected

A Dr.Vegas c. sorozat főcímdala.
540 0 5 Zene Izé
Bakeyoo: Fain!
Balázs: hát akkor ha film van, máshonnan linkelek, kösz az infót ;)
Maccoyi: Itt sem megy a PORT-os link. Egyébként a zene bomba jó! :) Már a ragyóba is felnyomtam 1x. ;) J [...]
Mind a 5 komment
Winds Of Plague - The Impaler

One Body Too Many

Reloaded

Decimate The Weak

Angels Of Debauchery

Origins And Endings

A Cold Day In Hell/Athems Of Apocalypse

Unbreakable

Legions

Pack Of Wolves
333 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
lunatic: 1000 hála ezért a postért! Eddig még nem ismertem őket, de nagyon jók :D
ATB - Let You Go
Több info
336 2 2 Zene Izé
csicsilla: én is szerettem ezt a szàmot... egyszer tesom megkérdezte minek a röviditése az ATB erre é [...]
Inferno: A legjobb ATB szám :D kösz a posztot ;)
Boy Sets Fire - Rookie
Ez nem az eredeti klippje, ez a ROAM-ból egy részlet! De így tökéletes az egész!!!
Oldaluk


Myspace
258 0 0 Zene Izé
Ursula 1000-Lets go to a disco

Az Ursula 1000 művésznév a legkevésbé sem a Doktor Bubó főnővérét vagy a tengerből kiemelkedő Bond-girlt takarja, hanem egy reménytelenül értelmiségi kinézetű New York-i DJ-t. A polgári nevén Alex Gimenóként törzskönyvezett úriember a kilencvenes évek végén, a hűvös-elegáns-retrós lounge tetőpontján robbant be a keleti parti színtérre, és lett a Thievery Corporation által fémjelzett ESL kiadó egyik kulcsfigurája.

Azóta menetrendszerűen jelentkezik ötletes-szellemes és nagyon táncos lemezeivel, melyeken egészséges arányban keveredik a szving, a mambó, a funk és a diszkó. Ursula 1000 igazi stíluskirály - évek óta tolja New York egyik legfelkapottabb partisorozatát az Aptben. myspace  
383 0 0 Zene Izé
London Elektricity-Hangin Rock.
Régi darab, de még mindig üt:) Igényes liquid funk.
468 2 1 Zene Izé
j.elod: szerintem kira zene
Freq Nasty és Bassnectar közös száma: Viva Tibet
Amúgy ingyenesen letölthető
601 0 3 Zene Izé
focuskoma: Csípem ezt a minimal jelleget :P:P:P:P:P
MStipee: Regisztrálni köll, pls akinek megvan küldje el nekem ide: mstipee@gmail.com téháiksz :)
yoman3d: Na ez igen!!! Tudsz még ilyen kaliberü muzsikát?
A brüsszeli illetőségű scratch-művész egy műve: DJ Elephant Power-Mc Doux Doute
281 0 0 Zene Izé
A két londoni magyarból, egy japán énekesnőből és egy nepáli-skót dobosból verbuválódott eszement formáció, eszement zenével: Agaskodo Teliverek-Gay Hussar
További infó
409 1 1 Zene Izé
kotta: Háát...:DDD Első gondolatom: aki kimegy és Londonban él egy ideig, az unalmában mind meleg les [...]
Jófajta dubstep e műfaj ifjú titánjától: Skream-Superfly
355 0 0 Zene Izé
Amerie - One Thing
Balázsnak sok szeretettel (iggen tuti csaj van benne) :D amúgy semmi extra zene, kis könnyed laza muzsika, pogózásra alkalmatlan, de portörléshez kiváló... :)
487 0 2 Zene Izé
Balázs: na most hogy meghalgattam xD...........jó nő télleg:D örömmel veszem tudomásul hogy értessz a [...]
Balázs: nagy zene gyerekek xD ezzel kelek, ezzel fekszek :D
HIM (His Infernal Majesty) - Killing Loneliness

Join Me In Death

Wings Of A Butterfly

The Sacrament

Kiss Of Dawn

Bleed Well

Killing Loneliness(1st Version)

Vampire Heart
295 3 3 Zene Izé
eerix: Köszönöööm :$
Balázs: hatalmas puszi ezért a pusziért :D:$
eerix: Hatalmas puszi ezért a posztért! I love it!
Bob Marley - I shot the sheriff
és itt az Eric Clapton féle változat ami sztem legalább annyira jó de nem annyira reggae-s

Wikipédia
755 1 0 Zene Izé
Asszony, ha majd ilyen frankó lesz a tálalás vacsorára, akkor talán megnyomhatod az egyik gombot. :D
3041 1 8 Izé
buddha: apukám, ma nem volt kedvem főzni,hideget eszünk vacsorára..
ceazar: ki a tököm iszik tévézés közbe jeges vizet?:D a tévé kelléke vagy sőr ,vagy kóla . vagy f [...]
Belkar: ja olyan mint a Távkapcs ban :D
Mind a 8 komment
Ha már rövidfilm, itt az egyik kedvencem. A Chris Wedge (Ice Age, Robots) által készített Bunny 1999-ben elnyerte a legjobb animációs rövidfilmnek járó Oscar-díjat.
6856 0 17 Film Izé
stero: hát ez gyönyörű ^^
M.agnus: Na, erre való a digitális technika! Remek, megható kis történet.
Lilu__cica: Tetszik!
Mind a 17 komment
Ha már rövidfilm, itt az egyik kedvencem. A Chris Wedge (Ice Age, Robots) által készített Bunny 1999-ben elnyerte a legjobb animációs rövidfilmnek járó Oscar-díjat.
7224 5 17 Izé
stero: hát ez gyönyörű ^^
M.agnus: Na, erre való a digitális technika! Remek, megható kis történet.
Lilu__cica: Tetszik!
Mind a 17 komment
The Red Chord - Antman

Fixation  On Plastics

Black Santa
291 0 0 Zene Izé
Jamiroquai - Deeper Underground

A Godzilla zenéje. Ahogy ez is.

u.i: Volt már egy Deeper Underground feldolgozás
817 1 2 Zene Izé
Balázs: a Godzilla link sajnos nem műxik
Tuxi: Puff Dady elmehet oda .... Maradok az Eredeti Zenénél amiből l lett Nyúlva ^^
Testament - Return To Serenity

Az amerikai Bay Area thrash egyik legkimagaslóbb képviselője a Testament, sikerüket csak a nagy négyes (Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth) múlta felül, de nekik sincs okuk szégyenkezni. A bandát The Legacy néven 1983-ban alakította San Francisco-ban Eric Peterson és Derrick Ramirez.

Infó

Trial By Fire

Over The Wall

Souls Of Black

The Legacy

Practice What You Preach

Electric Crown

The Ritual
406 0 0 Zene Izé
Napalm Death - When All Is Said And Done

Történet

Suffer The Children

Silence Is Deafening

Necesarry Evil

Incinerator
1149 0 1 Zene Izé
Ganja Master: hmmm:))))) jó, hogy felraktad :)
Blind Myself - Lost In Time
Go Get A Life
Info
Honlap
Interjú
270 0 1 Zene Izé
Lundgren: Istenek.
Troll Gnet El - Orosz sörözős folkzene. Olyan zenét játszanak, mint a Finntroll - Asfagelns Död, vagy a Korpiklaani - Beer Beer számai, de ugyanakkor ez kimondottan kocsmai zene, korsó sör mellé. Ajánlom minden trollnak és sörbarátnak ;)

Strawberry Berserk

Hivatalos oldaluk

Wiki cikk

Ha valakit érdekelne teljes album, és nem találja sehol, lépjen bátran kapcsolatba velem! ;)
886 0 4 Zene Izé
mikk86: Szevasz Pisti;)
mikk86: lehet itt linket találni?
MStipee: Azé a plakátot toltam be mert azon látszik normálisan mind az öt. :D Amugy két hölgyemény is [...]
Mind a 4 komment
Infó a bandáról
Honlap
Idomtalan klipje
238 0 0 Zene Izé
Clawfinger - Out to get me  

A Clawfinger egy skandináv metal együttes. Hangzásában ötvözi a rapcore, industrial és nu metal elemeket, szövege világméretű témákban kemény, kegyetlen, szembesítő kritikát tartalmaz, ideológiák követésétől tartózkodik. Frontembere Zak Tell olyanokról beszél, amiről sokak leginkább hallgatnak, vagy amin nem is gondolkodnának.
580 1 4 Zene Izé
Chino: hát ja. gondolhattak volna arra hogy van aki el akar menni mind a 2re. sztem nem voltunk egyedül a [...]
Géza bá: Én is voltam a koncertjükön. Igen jó volt. Sajna nekem is el kellet lépnem korábban az offspri [...]
wowbagger: engem az offspring annyira nem izgatott,inkább őket néztem/hallgattam:P
Mind a 4 komment
Parkway Drive - Boneyards
A Parkway Drive 2003 nyarán alakult, egy utcáról kapta a nevét, ahol a scácok próbáltak, Byron Bay, Ausztrália.2007-ben jelent meg a Horizons album, ami egyes metalmagazinok szerint 10/10-es.

Olyan nagy nevekkel lépnek fel,mint a :Killswitch Engage, Everytime I Die, és a The Dillinger Escape Plan.

Érdemes meghallgatni,mert igencsak jó
851 0 2 Zene Izé
wowbagger: mellesleg ők is jönnek a38-ra novemberben!
wowbagger: és boccs...nem írtam előadót/címet(bár jutubon ugyis mutatja) szóval: Parkway Drive - Boney [...]
Therion - Son Of The Staves Of Time

A Therion egy eredetileg death metalt játszó, mapaság azonban már a szimfónikus metal irányába fejlődő svéd együttes. Wiki

Venus Illegitima(live)

To Mega Therion

Lemuria(live)

 
533 0 4 Zene Izé
MStipee: Segáz, akinek tetszik úgyis utánanéz ;)
Purple: /me törölte, mert Balázs előbb küldte :( (nem sokkal)
Balázs: hát ha nem törölte akkor tuti iderakja ha meg nem akkor kommentekbe írd be a szerinted jobb szá [...]
Mind a 4 komment
Tristania - Equilibrium

Infók

Angina

The Shining Path

Devil May Cry
413 0 1 Zene Izé
Ganja Master: kedves néninek tűnik, hangja is tök jó : )
Crematory - Revolution

1991-ben alakult Német Doom/Goth/Death Metal banda.

Infó

For Love

Greed

Fly

The Fallen
382 2 1 Zene Izé
Nadin: Legjobb számuk a Revolution (szerintem). :) Persze van még sok jó is, de ez kivételesen jó.
Heaven Shall Burn - Endzeit

Sokan azt hiszik a nevük alapján, hogy vallás ellenesek, pedig nem azok. Sőt a zenekarból 4-en vegetáriánusok. A zenéjükkel és szövegeikkel támogatják az antifasiszta és antirasszista mozgalmakat!

Infók

The Weapon They Fear

Armia

Counterweight
426 1 12 Zene Izé
Ganja Master: (am gyanús az hoszzú ú)
Ganja Master: tom... de a remény bennem volt hogy hátha megtalálom...:(
Balázs: *gyanus?
Mind a 12 komment
Pár újabb érdekes kandalló :]
2496 1 4 Art Izé
csicsilla: azért hogy könnyebben leégjen a hàz ^. ^
Féreg Péter: Miért pont a kandalló alá rakták a szőnyeget?
Dawe: meg egy kicsit tűzveszélyesek is
Mind a 4 komment
Pár újabb érdekes kandalló :]
2760 1 4 Izé
csicsilla: azért hogy könnyebben leégjen a hàz ^. ^
Féreg Péter: Miért pont a kandalló alá rakták a szőnyeget?
Dawe: meg egy kicsit tűzveszélyesek is
Mind a 4 komment
Almora - Candle In The Night

Szöveg

Az Almora 2001-ben kezdte pályafutását Isztambulban. Zenéjük egészen érdekes, a 6 tagú metálegyüttes fuvolás-hegedűs folkos power metalált játszik opera énekesekkel karöltve.

Zajlik
371 0 0 Zene Izé
Sirqus Alfon

Most Voltak Sopronban a Volt fesztiválon, véletlenül mentünk el rá. Svéd arcok, valami hihetetlen műsorral és nem elhanyagolható zenével. Az egyik legjobb koncert Volt az övék amin eddig Voltam. ;) Érdemes a myspacen hallgatni inkább a zenéjüket és aki teheti az élőben mert az az igazi!

-myspace-

-honlap-
299 0 1 Zene Izé
etele: http://www.youtube.com/watch?v=AzylGKMEw7s&feature=related
Suicide Silence - The Price of Beauty

Röviden a bandáról: 2002-ben alakultak de a tényleges működést 2004-ben kezdték amikor szilárdulni kezdett a felállás. 2007-ben adták ki az első lemezüket aminek 'The Clearsing' lett a címe


Még infó (angolul)

Még dalok tőlük:

No pity for a coward


Bludgeoned

Többet sajnos nem találtam a youtube-on...
413 0 1 Zene Izé
Balázs: szeresssem:)
Bring Me The Horizon - Black And Blue

Infó

Traitors Never Play Hangman

Medusa

Eyeless(Slipknot Cover)

For Stevie Wonders Eyes Only

 
317 0 3 Zene Izé
Skatopia: húú bazz mekkora őstehetségek!!! most komolyan....nagyanyám jobbat csinál ilyen szar eröltete [...]
Balázs: hát a metalcore meg deathcore bandák tagjai ilyenek általában:D:S
xcsokix: Fasza zene meg is van 2 album csak azt nem értem hogy miért kell úgy kinézniük mint 1 nyomvadt [...]
Flying Steps - In Da Arena

A csapat eredetileg egy break/electric boogie/hiphop tánccsapat, ám kiadtak egy teljes lemezt, úgymond saját számokkal, ez az egyik közülük.

Wiki link

Hivatalos oldaluk

Kereken tíz break/urban táncversenyen vitték el az első díjat, a világon jelenleg a legismertebb tánccsoport.
716 1 1 Zene Izé
Trooger: Nagyon jól nyomják,de nekem a nagy favoritom a Music instructor!!!!!!!!! http://mp3.wp.pl/p/strefa [...]
A múltkori tudományos WALL-E után, most már tényleg itt van az eredeti WALL-E. :)
3691 4 9 Izé
sparkey6: Tutko nem igazi, siman latszik a kepen, hogy animacio. Persze technikailag ettöl függetlenül kivi [...]
Reider: Nekem úgy tűnik hogy csak egy jól sikerült animáció az alapján hogy a szemében tükröződő [...]
Belkar: ez jó :) bár a jövőben ez már mindennapos lesz :D
Mind a 9 komment
Valaki ezt, valaki azt sétáltat...
3742 3 8 Izé
7sleeper: rabbiátor..
unumunu: a nénike arra gondolhatott, hogy ma a Buksi helyett a monitort sétáltatja el a közértig,mert az [...]
livy: Ez mekkora jó volt :D
Mind a 8 komment
Régebbi postok...