REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Moby - One of these mornings

A Miami Vice filmváltozatának soundtrack-jéről. Sajnos másik videót nem találtam, de talán nem is baj, mert szerintem teasernek sem rossz. Nálam ezek kultuszfilm és zene. Ajánlom mindenkinek a múvit! :)
447 0 0 Zene Izé
Dragon Ball Z magyar intro
 

Valamint itt van más nyelveken, máshogyan:

Japán

Olasz

Német

Angol

 
1032 2 1 Zene Izé
NTMT: régi szép idők na jó nem olyan régi mert meg van a teljes anime úgy hogy mindegy is. hááát [...]
All Shall Perish - Eradication

Amerikai deathcore banda Oakland-ből.

Hernan Hemida Eddie - ének
Chris Storey - gitár
Ben Orum - gitár
Mike Tiner - basszusgitár
Matt Kuykendall - dobok

Infók

Wage Slaves

The True Beast

Deconstruction

Never Ending War

The Day Of Justice

The Last Relapse

We Hold These Truths

Interlude

There Is No Business To Be Done On A Dead

 
584 1 64 Zene Izé
Zs.: Király egy szám! Habár a Wage Slaves a favorit erről az albumról! Annak van húzása... Mint eg [...]
Balázs: http://www.myspace.com/allshallperish érdemes lecsekkolni mert két új dal is fent van:)
Purple: már töröltem... :S biggyeszd oda kommentbe.
Mind a 64 komment
Coprofago - Empty Creature

Infó

Without Faith

Blind Downfall

La Idea De Borde(részlet egy extrémvasalós videóban)

 
296 0 3 Zene Izé
Balázs: hát jahjah:D akkor jutott eszembe hogy Coprofago-t még nem küldtem xD a 3 jóbarát akkor is egy [...]
Ganja Master: ááááh...de jó is volt a péntek te Balázs...: )...mit nem baromkodtunk : D
Ganja Master: szarrágó hahahaXXXXD
Harlots

Betrayer lemezkritika
456 0 0 Zene Izé
My Bitter End - To All Things Expendable

Deathcore/Metalcore...

Wikipédia(Angol mer csak ez volt)

Myspace

Becoming Misfortune
272 0 0 Zene Izé
Skunk Anansie - Secretly
A Skunk Anansie dühös, dögös, radikális kiállásában óriási szerepe volt Skinnek, a kemény imidzsű, erősen politikus beállítottságú, biszexuális frontleánynak. A három nagylemezt ( Paranoid And Sunburnt – 1995, Stoosh – 1996, Post Orgasmic Chill – 1999) megélt kvartett egyike volt a kilencvenes évek fontos, mainstream által is befogadott együttesének.
Wiki
343 0 0 Zene Izé
6 sör 10 másodperc alatt... he?

Tessék szépen gyakorolni az ENIT-re! ;)
8661 3 19 Izé
toth_pityu: Szerintem meg tök felesleges a vita témája, mindegy hány sör, meg mekkora! Pickolo sörből 6 [...]
Derill: nembizt h fél liter, de 0,33 nál nem kevesebb, sztem 4decis, uh respect "ha jól látom csak 2dl e [...]
Bakeyoo: Azok kedvéért, akik szeretnek mindenbe belekötni: a 0,33-as sör már nem is sör? (Ha esetleg a [...]
Mind a 19 komment
GTA IV baseball-ütő "Igen, az csak ketchup a hűtőnkből" :D
1458 0 8 Tech Izé
MonTom: Elmondanám, hogy az ilyen relikviákból szigorúan korlátozott számban készítenek. Tehát nem [...]
ceazar: na mindig csak az erőszak . de ha felnyomod mondjuk egy ügyvédbe,vagy egy szajhába akkor mindjá [...]
DJ Öcsike: Hát , ha controller de , ha az utcán szétütsz valakit az utcán legalább azt mondhatod , boccs [...]
Mind a 8 komment
Cannon Fodder - Intro

Remélem van, aki emlékszik erre a régi amigás játékra és a jó kis zenéjére:P

Itt különböző kontrollerekkel adják elő ezt a számot:)
578 0 0 Zene Izé
Azért valamiben ők is jók... Cyril Takayama, amerikai-japán illuzionista. A legjobb Japánban és az egyik legjobb a világon. Tagja a Magic X Live-nak.
9488 8 38 Izé
Findzs: ez a trükje valóban gagyi de a fejlevevőset nem tom hogy csinálja copperfieldel meg ne példál [...]
steve1435: A belinkelt Copperfild-es az már azért jó, azon lehet agyalni!!
steve1435: Maga a video meg van vágva, de a Copperfild gyerek egy sima hasonmással már lelőtte ezt a motoro [...]
Mind a 38 komment
lvl70 Elite Tauren Chieftain - I am murloc

(hamarosan lvl80 ETC lesz a "zenekar" neve)

/*azt hittem, hogy ez nem illik erre az oldalra, de Samwell után...*/

honlapjuk: WoWWiki

másik két számuk: Storm, Earth and Fire (aka Power of the Horde); Rogues do it from behind
451 2 9 Zene Izé
Szmiri: és még mondják hogy a blizzard nem horda párti.. :P
Frankie: Na mostmár mindent összeszedek, és csak úgy küldöm el: A tagok: Samuro (Samwise Didier) - Lea [...]
Frankie: bocs, nem floodolni akarok, csak elírtam: Júni 29. óta sry
Mind a 9 komment
PPK - Resurrection
Azért itt még volt valami elképzelés...

Régi, kopott de JÓ!
419 0 0 Zene Izé
c presents Mike Brings - Acid Folk 2000
 

Sziasztok!

Ez az első beküldésem... remélhetőleg sokaknak ismerősek a dallamok.

Jó szórakozást!
751 0 0 Zene Izé
Ismert énekesek tőlük távol álló kategóriában alakítanak. :)
395 1 1 Zene Izé
koocos: Nah ez durva :D
Befutottak az első konkrét információk a Budapesten fejlesztett Crysis Warheadről, amit egy nagyon rövid tízer videóval kiegészítve tálalunk.
1120 0 1 Tech Izé
rivaul: Ez most meglepett :O Úgy tudtam a crytec kijelentette hogy nem csinál több csúcs gamet mert a cr [...]
A Samsung Electronics Magyar Zrt.-nek köszönhetően az idei évben is megrendezik a World Cyber Games 2008 magyarországi selejtezőjét, valamint a World Cyber Girls szépségversenyt. A nevezés már megkezdődött!
1055 0 2 Tech Izé
CRaPtRaSH: lavor,jelentkezz a szépségversenyre! ;]
rezlavor: http://www.worldcybergirls.com/
Aki azt hitte, hogy a Diablo 3 leleplezése után a Blizzardnál megállt az élet, az tévedett! Rob Pardo bejelentette, hogy van egy negyedik fejlesztőcsapat is, akik egy next-gen MMO-n dolgoznak, melynek semmi köze a WoW-hoz vagy a Diablohoz. Esetleg StarCraft MMO vagy Lost Vikings? Vagy ne adj isten egy új univerzum?
636 0 0 Tech Izé
Egy igen hangulatos videómontázs került elő, amelyen az eddig Diablo részek kerülnek röviden bemutatásra.
898 1 0 Tech Izé
Hogyan kell gyorsan sok halat fogni...

(Frissítés: köszönjük, már volt.)
7691 1 39 Izé
Maccoyi: Ja, ismerős a szitu! Hogy fagyna meg a fejük.....
Tomcsisz: Az egyik innen tavolabbi falu kornyeken megy a vasut. Mivel hogy elektromos meghajtasu mozdonyok van [...]
Derill: a csónak körül áramot vezetnek a vízbe és a szegény halak meg menekülnek a vízből? ezért [...]
Mind a 39 komment
Lalalalalalalalalalala ;)
Na ki meddig bírja? :D Küldd el te is ismerőseidnek ezt az aranyos kedves oldalt ;)
(Én most tartok 7:50-nél nem tudom meddig bírom még)
9371 9 115 Izé
Derill: nem lehet megunni:D csak eszem bejutott h anno menyit röhögtünk rajta
izébigyó: És pont most untad meg? :D
Derill: de szerettem anno ezt a posztot :)
Mind a 115 komment
25 kreatív reklám
13785 8 16 Izé
Szamooca: A mozgólépcső olyan,mint egy hullámvasút ;)...legalábbis nekem ez jött le :]
Erunder: A mozgó lépcsőset én nem értem a többi mind nagyon ütött :)
bandee1219: Na, ezek tényleg ötletesek. :) Bár nagy szélban megnéznék 1-2t. 8O
Mind a 16 komment
FIGYELEM!!!
Cuki imidzset váltott! Mostantól nem csak cuki, de emo is!
Természetesen zsír új honlappal és dallal is előállt... (Mi jöhet még?!?)
10136 1 125 Izé
mekszamnojz: hogy ezt elmondhasd :D amugy meg a spektrumnak teszünk felmérést a kialvatlan emo megfigyelők mi [...]
Balintos: Miért kellett ez a poszt? Nem tudok egy hétig aludni
gamma21: egyesek azt írják, h régen jobb volt a csaj. ez intergalaktikus tévedés! ez a lotyó már akkor [...]
Mind a 125 komment
a Die Hard: With A Vengeance(Az Élet Mindig Drága(hát még a benzin)) zenéje

Die Hard - Ants Go Marching

A Film (wiki)

az Isteni Bruce

When Johnny comes marching home

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song - Version2

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song

Na szóval ezek nagyjából ugyanazok, de mégse, ezt abból is kilehet találni, hogy külön linkeltem mindet:)
894 2 2 Zene Izé
MStipee: "az Isteni Bruce" aszittem vmi aktfotósorozat lesz a link alatt ilyen linkkel xDD
ZeroO.: még mindig a posztszövegen szakadok:DD
Infarktus a könyvesboltban. Valaki meghalni készül, és mások filmezik… itt tartunk.
8429 2 142 Izé
livy: Láttam egyszer egy videót, de akkor még nem gondoltam, hogy az is "vírusmarketing lehet", de mos [...]
bungle: Hol van helyesírási hiba a post szövegében?
Kerlés: " Word of Mouth Marketing Association (WOMMA) szerint a vírusmarketing (Viral Marketing) olyan szó [...]
Mind a 142 komment
Skunk Blaster

gratulálok csicsilla: ezennel hivatalosan elvesztetted a szüzességed! :D [mármint itt a game-ize-n]
3029 0 6 Game Izé
Beus22: Jópofa és nem annyira egyszerű,mint ahogy az elsőre gondoltam.De tetszik!! :-)))
fannieva: a farkuk pukizás közben megdermedt:)a röhögés gyötör nagyon:)nehogy én is össze...... magam [...]
asciimo: 147 :P
Mind a 6 komment
Patrick Dougherty installációi
2623 0 2 Art Izé
mephistto: Nekem ezek spec nem jönnek be, de látom, hogy hónapos munkákról van szó, és hát ízlések é [...]
Derill: Szépek. látod bungle én legalább írok a te postodhoz:)
Patrick Dougherty installációi
2826 1 2 Izé
mephistto: Nekem ezek spec nem jönnek be, de látom, hogy hónapos munkákról van szó, és hát ízlések é [...]
Derill: Szépek. látod bungle én legalább írok a te postodhoz:)
Fárasztó a kutyaélet. :D

(valahogy erről a kutyusról az ENIT másnapja jutott eszembe. :P)
6101 2 14 Izé
bungle: Álmos kutya álmos: www.youtube.com/watch?v=aOg_7ppp2fk
Tomcsisz: Jujjj, ejesze mesz.. na aztan. En tancoltam 3 evig a napsugarban (Maros egyuttes kis pot tanccsoport [...]
Chamy: Hát ja. Néztem én is, hogy az idei tényleg nem egy nagy durranás. :( Tavaly és tavaly előtt s [...]
Mind a 14 komment
Mert nyalni csak úgy lehet,
Ha élvezzük az ízeket.
Nézzétek csak a cicuskát,
hogy nyalogatja a nyalókát. :)

(minden cica szeret nyalakodni, nem tudtad Macc? :))
2745 0 6 Izé
livy: A cicás poszt :D Aranyos nagyon (:
CRaPtRaSH: Balázs: ugye??:] Dawe: várjuk szeretettel
Dawe: ilyen videót bármikor tudnék csinálni, akár pulival is :D
Mind a 6 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a durián, ez a sokak által visszataszítónak tartott, ám nagyon ízletes gyümölcs. Olyan a szaga mint a rohadt sajtnak, annyira büdös, hogy a repterekről is kitiltják.

1936 1 25 Izé
BlackHawk: a licsit nagyonszeretem.:D aznagyon finom.
Re-Peet: elég, ha fordítasz :)
MStipee: Jííí, egész sokan kommenteltek, na akkor majd küldök még ilyen gyümölcsizét ;) Postszegén [...]
Mind a 25 komment
Az AirGuitar után itt az AirPiano. :)
1554 1 15 Tech Izé
Maccoyi: Azt hiszem az ajándékot nem én ígértem... ;)
CRaPtRaSH: nemiskaptam ajándékot,szal temeg átvertél:( :DD amúgy a használati utasítást mindenképp vis [...]
Maccoyi: :DDD
Mind a 15 komment
Ezt a számot nem tudtam sokáig ki adja elő, ma reggel álmodtam meg a szöveg egy kis részletét, és így kerestem meg első dolgom volt, hogy posztolok ...thx a Guglinak : D Bizonyára mindenki tudja, hogy ez a Csellengők című -eltűnt gyerekek után kutató- műsornak a zenéje....a videó különlegessége, hogy a képeket az adott országban lévő "csellengőket" vágták bele... ha jól emlékszem így volt ez a magyar verzióval is (eddig a youtube-on találtam brit és amerikai verziót...)

Soul Asylum - Runaway Train


Ők egy amertikai alter rock banda, 1983-ban alakultak, 1994-ben a Runway Train-ért megkapták a Legjobb Rock Dal-ért járó Grammy-díjat.1992 -ben "Grave Dancers Union" album kétszeres platinalemez, az 1995-ben "Let Your Dim Light Shine" című lemezükért platina lemezt kaptak, ez volt a banda utolsó nagy sikere...

 

dalszöveg

Több infó

Több szám:


Misery (itt a cd-gyárról emlékeznek meg gondolom : D)

Black Gold (a kőolajról és a hozzá tartozó üzeltről)

Can't Even Tell
557 3 7 Zene Izé
Skatopia: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=766
Ganja Master: köszi : )
Purple: az oldalnak nem tetszett valami, kicseréltem a linket
Mind a 7 komment
Non Phixion - Rock Stars

Nem csak a feketéké a stílus, igenjó példa rá. New York, Brooklyn, Non Phixion, Hajrá..

-Black Helicopters-

-Say Goodbye To Yesterday-

-wikipedia-

-myspace-
416 1 0 Zene Izé
Nwa - Straight Outta Compton

N.W.A. ( (Niggaz With Attitude)

Igazi old school hip-hop '88-ból, a tagok külön-külön is nagy nevek, róluk is a fenti linken sok infó található.

-http://www.nwaworld.com/-
366 1 0 Zene Izé
Demjén Ferenc - Honfoglalás

Szerintem sokat nem kell erről írni, a képen Munkácsy Mihály: Honfoglalás című képe látható.


-honfoglalás-
-a film-
-Demjén Rózsi Úr-
935 5 1 Zene Izé
bandee1219: http://subba.blog.hu/media/image/demjen.jpg XD
Kansas - Carry On Wayward Son

Infó

A South Park 11x13(Guitar Queer-o) részéből ismerős lehet:)

 
331 0 3 Zene Izé
calipunkszabus: ...de pölö az odaát-ban (supernatural) első évadának utolsóelőtti részében benne van.. nek [...]
Balázs: Nekem megvan:)
MStipee: ÁÁÁÁÁ Ez g**ijóóóó nem tudná vki ideadni nekem mp3-ban? :P
Kedvenc bolond punk zenekarunk a:

Bloodhound Gang - Foxtrot Uniform Charlie Kilo (érdemes nézni a szavak kezdőbetűjét XD)

annak aki mégsem ismerné őket

 

Több bolond szám tőlük : D (elég beszélő címeik vannak):


Fire Water Burn

I hope you die

Srewing you on the beach at night

Uhn Tiss Uhn Tiss Uhn Tiss


Dragonsta din Tei

Mope

Hell yeah

I'm the least you could do


Ralph Wiggum

Along comes Mary

Farting with a Walkman On
616 0 1 Zene Izé
indiego: Imádom őket.
Strapping Young Lad - Love?

Infó

Relentless

Shitstorm

Zen

Detox
1353 0 1 Zene Izé
MStipee: Devin Townsend bácsi az isten. :)
STEVIE WONDER - PASTIME PARADISE (1976)

R&B , Soul, funk, pop stílus egyik kiemelkedő egyénisége.

Wikipedia

Honlap

És érdekességként az egyik legismertebb feldolgozás, a Veszélyes Kölykök (Dangerous Mind) filmzenéje 1995-ből: Coolio - Gangster's Paradise
434 0 4 Zene Izé
Ganja Master: na látod...:D
Balázs: ő télleg mer meghalt
Ganja Master: meg Ray Charles! XXXD : D
Mind a 4 komment
Régebbi postok...