REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Neurosis - Under The Surface

Neurosis Metal/Industrial/Hardcore együttes '85 második felében alapult meg Californiában. E több mint tíz év alatt 10 albumot adtak ki, és minden albumukban más-más stílust ötvöztek. A zenéjükben megtalálhatók a doom metal, az industrial metal, a crossover thrash, punk, és apocalyptic folk stílusjegyei is.

Crawl Back In

A Sun That Never Sets

Stones From The Sky
613 1 0 Zene Izé
Mendeed - Beneath A Burning Sky

Glasgow-i (Skócia) metalcore együttes. Zenéjükbe számos thrash és heavy metal elemet is beleszőttek. 2007 szeptemberében feloszlottak.

Story

The Dead Live By Love

The Thing That Should Not Be (Kerrang Remastered)

Act Of Sorrow

Ignite The Flames
330 0 0 Zene Izé
Ion Dissonance - Kneel

Story

 
240 0 0 Zene Izé
Becoming The Archetype - Endure

Infó

Immolation

 
226 0 0 Zene Izé
Samwell - What What (In the Butt)
A South Park YouTube sztáros részéből bizonyosan ismert Butters zene eredetije!
Bocs de nem tudtam kihagyni!!!! :D Szenvedjetek!!! :D
376 0 5 Zene Izé
Balázs: ez jobb:):D http://www.youtube.com/watch?v=yU-2FiuuEXw
dXter: neee, azt hittem, hogy megkíméljük a ZeneIzét ezektől :D....
Balázs: am a zene jó lenne csak súlyosan buzi az egész XD
Mind a 5 komment
Bocs emberek, ezt nem tudtam kihagyni XD

Blink 182-I Wanna Fuck a Dog in the Ass

Gitártab
541 1 1 Zene Izé
sasfiú: Legjobbak voltak váá
A Guest House után itt a Boat House!
2691 0 53 Game Izé
CrazyLime: Na ez is megvolt! :)
oltibo: Kij jutottam, de magamtól sosem jöttem volna rá. :(( Köszi a segítséget.
Kerlés: Hol találtad meg az italt?
Mind a 53 komment
Skype Laughter Chain

Szerepel benne ez az "érdekesen nevető" bácsi is. :)
9235 10 29 Izé
zuckerfrei: meghalooooooooooooooook :D:D
rmx rider: fapofával néztem végig xD
niel: én kérek elnézést :)
Mind a 29 komment
De jó, így felirattal végre értem, mit énekel Dzsó Kuki! :D
557 1 4 Zene Izé
Bakeyoo: Frissüljünk már Tündérvirágom! ;)
Máln@: najó.eznagyonhülye. :D
bungle: Úgy tudom az elmúlt 48 évben jó ha 3 józan napja volt. ;)
Mind a 4 komment
Katy Perry - I kissed a girl

Nagyon jó zene - nagyon csinos előadótól. ;)

454 0 3 Zene Izé
Ganja Master: jó nő, csak bi ne lenne...
Tuxi: attól Függetlenül ez Pop Szám nemde ? :)
Balázs: jó csaj:D
Enya - May it be

Emilia Torrini - Gollum's Song

Annie Lenox - Into the West

A Gyűrűk Ura filmdalok
798 2 0 Zene Izé
Névadó pályázat: nevezzük el Derill cicáját! :)
A kisszisza pedig büszke tulajdonosa lessz annak a névnek, amit a legtöbben jónak gondolunk! :) A cica kislány. :)
(vöri, zsörmi, zsömle és egyéb fantáziátlan kommentekért 1 sör a büntetés, amit a közös Izé sörraktárba teszünk!)
3520 5 728 Izé
Derill: ha valami lesz, akkor az egy videó lesz...de annak senki sem fog örülni :S
CRaPtRaSH: o óóó vakációóó :D csak mert hiába van vége, purp, nekünk még csak most kezdődik! ;D
1nessa: meg mindig nem nevezte el?????:O vagy csak nem hallgat ra a macs?:D
Mind a 728 komment
Diner Dash.
Innen letöltheted az első, innen pedig a második részét. És egy másik változatát pedig innen.
Ha pedig spongyabob fan vagy, akkor pedig innen. :)
1666 2 0 Game Izé
Beastie Boys - Shake Your Rump

- High Plains DrifterEgg Man - Ch-Check It Out - Johnny Ryall -

A teljesség igénye nélkül csupán pár szám, persze akad még jópár.

Hardcore punk bandának indultak, de a Licensed to III albumuk ('86) már hip-hop-ra hajazott. A stílusuk elég egyedi, bár sokaknak nem ismeretlen .. ugyebár.

-honlap-

-wikipedia

 

 

 
424 3 3 Zene Izé
Disy: Én se tudtam csak most hogy utánanéztem kicsit.
Scarf: "Hardcore punk bandának indultak" Ez komoly? :D
etele: ugyebár
Egy igazi guruló izé: Buzzball
4157 0 7 Autó Izé
majd most: adnak hozza meretes golfutot is :)?
Re-Peet: és ha lehetne "sport" állásba kapcsolni, ahol a sofőr szintén pörögne a gömbbel.. így snass [...]
papaluige: Azért egy próbát megérne! :D
Mind a 7 komment
Egy igazi guruló izé: Buzzball
4436 0 7 Izé
majd most: adnak hozza meretes golfutot is :)?
Re-Peet: és ha lehetne "sport" állásba kapcsolni, ahol a sofőr szintén pörögne a gömbbel.. így snass [...]
papaluige: Azért egy próbát megérne! :D
Mind a 7 komment
Lehet nem busszal kéne beállni a McDrive-ba... ;)
5833 2 10 Izé
akicker: Furcsán nézhetnek rá, mikor odaáll az ablakhoz és kér 60 menüt:)
papaluige: remélem beperli a McDonald’s-t, hogy megsérült a busz teteje! rasszista cég,kiközösít [...]
sparkey6: Burger Kinges virusvideo :)
Mind a 10 komment
Bloons Player Pack 4

(Az első, illetve a harmadik rész már fent van a game.izén, de ha még ez sem lenne elég, az oldalon megtaláljátok a többi részt is. Előbb-utóbb úgyis a sarokban fog kikötni az egeretek! ;) )
2442 3 7 Game Izé
Syerafy: wáááh szenvedek a 14. pályán xD
Máln@: :OOOO ...:$...:D
Purple: de ez az, ami a postban van :O :D
Mind a 7 komment
Itt a világ legygyorsabb számítógépe ami a petaflop/s-os sebességű adatáramlást tesz lehetővé.Ezt a szuperszámítógépet most kutatók használják, hogy bonyolult, összetett neurológiai teszteket végezhessenek.
1457 0 1 Tech Izé
Dawe: milyen neuroblablabla? call of dutyt kell nyomni ezen :D 1000 fpsel :P
Bowja the Ninja 2 : In Bigman's Compound

Első rész.
3242 6 19 Game Izé
Errtu: Harmadik rész: http://www.kongregate.com/games/Pencilkids/bowja-3-ninja-kami
tomi77: a radart meg kell lőni utána az embert 2-ször
Defender9702: A kövér emberkét hogy kell elintézni, én se értem:S
Mind a 19 komment
A Wanted című film egyik betétdala. A film szerintem nagyon jól sikerült (bár a képregényre nem nagyon hasonlít) és a zenéje is igen jól sikerült. Tessék nézni, hallgatni. :)

Egy kis info a filmről

Innen is

ui.: Bakeyoo-nak. ;) (na ugye, na ugye :D)
1154 1 4 Zene Izé
Scarf: Fasza. De szerintem a film egy nagy szar... Közhelyes az egész. Mondjuk ennyiben hasonlít a képr [...]
Máln@: ja,amúgy a wiki-s link,(az első) LEHET nem stimmel!!404es hiba...nálam legalábbis ...:S
Máln@: Nekem viszont bejövős;)
Mind a 4 komment
Cafe Waitress - szolgáld ki a várakozó vendégeket!
Egy másik változata
2440 2 2 Game Izé
[conejillo]: 5 percig elvagyok vele..
Syerafy: kellemes
Az igazi WALL-E - egy robot, amely megváltoztatja, illetve megkönnyíti majd az emberek életét.
3492 0 4 Izé
Tuxi: Mondjuk ez jó Ötlet ^^
anon: Minek vinnéd szervízbe? Addigra már csinálják meg úgy hogy meg tudja javítani magát :D
Tuxi: akkor már inkább WALL-E na jó kellene neki egy kis Polírozás Stb de még gyorsabb meg minden :D [...]
Mind a 4 komment
10 Gnomes - Keresd meg a manókat jól!

Az oldalon mind a 6 epizód megtalálható, és remélhetőleg még 6 (gyk. havonta egy) ki is fog kerülni az idén, úgyhogy talán érdemes lesz majd visszalátogatni! :)
1250 3 3 Game Izé
MVS: Húúúú!!!!!!! nem kispályás játék... jojozik a szemem
asciimo: én megtaláltam mind a 10et a januárin :P bár az egyik az egy random katt volt a valamilyen templ [...]
Frankie: Én már a januáriban is csak 9-et találtam meg :( A galambos részen tényleg nincsen gnóm, vag [...]
The Ting Tings - That's Not My Name

A brit zenei újságírók által összeállított lista első ötösében három indie zenekar is helyet kapott. A kéttagú, egy lány énekes-gitárosból és egy fiú dobosból álló The Ting Tings-t afféle inverz White Stripesnak is nevezhetnénk, bár a két zenekar stílusa azért jócskán különbözik. A 2006-ban alakult manchesteri Ting Tings saját bevallása szerint garázs-popot játszik, első kislemezük That's Not My Name címmel egy helyi kiadónál jelent meg 2007-ben, ám hamarosan az ismert BBC lemezlovas, Steve Lamacq playlistjén landolt. Első koncertjüket is ebben az évben adták, majd a júniusi Glastonbury fesztiválon egy emlékezetes koncerttel hívták fel magukra a figyelmet.
484 0 0 Zene Izé
Rémi Gallardot (Gaillard, de mindegy...) már sok helyen sok helyzetben láthattuk, most úly (lyuly!) videóval jelentkezett: Urban Touchdown. Jó szórakozást! ;)
6975 5 58 Izé
smallville01: Iszonyat jó arc:D:D:D a többi videóján is szétnevettem az agyam:D
csicsilla: nem vagyok rà büszke de màr dobtam egy taccsdownt Pàrizsban hahaha jo éjszaka volt [...]
Belkar: figyelj csirek én nem haragszom rád meg semmi csak az érdekelne hogy miért nem lehet ezeket egy [...]
Mind a 58 komment
Újabb homokszobrok, most Braziliában.
11892 0 9 Art Izé
Erunder: Nekem volt olyan melóm ahol a 12 órás műszakban megmondták h mikor mehet ki ilyenekre. Tudjáto [...]
Derill: elég szopás meló lenen egész nap ott aszalódni a homokban:D pláne ha rádjön a pisike kakika: [...]
Erunder: A post képen lévő biztos h nem igazi csaj aki be van homokkal szórva?
Mind a 9 komment
Újabb homokszobrok, most Braziliában.
13065 5 9 Izé
Erunder: Nekem volt olyan melóm ahol a 12 órás műszakban megmondták h mikor mehet ki ilyenekre. Tudjáto [...]
Derill: elég szopás meló lenen egész nap ott aszalódni a homokban:D pláne ha rádjön a pisike kakika: [...]
Erunder: A post képen lévő biztos h nem igazi csaj aki be van homokkal szórva?
Mind a 9 komment
Amon Amarth - Cry Of The Black Birds

Wiki

A Viking Metalról

Runes To My Memory

The Pursuit Of Vikings

Asator

Valhalla Awaits Me

Fate Of Norns

Death In Fire
387 1 3 Zene Izé
Balázs: With Oden On Our Side (2006)
fadam: héj ez a számuk (Cry Of The Black Birds) melyik lemezen van? nem találtam meg az oldalukon a dis [...]
fadam: az elsö hörgösebb kedvencem, bár az már jo rég volt
Born Of Osiris - Empires Erased

Infó

Bow Down

Brace Legs
317 0 6 Zene Izé
Balázs: hát én még jártam sokáig akkor is mikor te meg Macc már nem de hát mindig kihalt volt
Errtu: azóta beugrott :D da a chat még müxik, csak életet kellene lehelni bele
Balázs: Ő töltötte le nekem ezt a zenét még a nem hivatalos IZÉchat idején:)
Mind a 6 komment
Full Blown Chaos - Apocalypse

Infó

Halos Of Heros World Premiere
463 0 1 Zene Izé
xcsokix: Ez qva jó!!! Jó kis MOSH-olós Thrash Core!:D
Bourne Csapda filmzene
Moby - Extreme Ways
764 1 1 Zene Izé
dXter: már hiányoltam...nagyon ott van a film, és a zene is (már küldtem volna egyszer fel, de útköz [...]
Industrial a műfaj, az előadó Servo.Hatred.
818 0 1 Zene Izé
ghostkiss: Ahh...imádom :)
Daft Punk - Harder Better Faster Stronger
Discovery
Interstella 5555 OST

A számot Kanye West is feldolgozta.
751 2 1 Zene Izé
noldika: es mindhiaba mert a Daft Punke sokkal jobb...szerintem...pusszz
Szintén ismerős lehet a South Park-ból...

Mousse T. - Horny
417 1 0 Zene Izé
South Park - Chef segélyből lehet ismerős...

Mase/Puff Daddy/Lil' Kim/System of a Down - Will They Die for You?
467 1 0 Zene Izé
Offer Nissim - Only you
411 0 0 Zene Izé
Jóféle industrial\gothic metal, honnan máshonnan, mint az északi Svédországból?

Deathstars - Vitue to vice



HONLAP

WIKI


 
409 1 6 Zene Izé
Ganja Master: oks akkor igyekszem nem belerondítani a szabványba...
Balázs: áááá most látom ezt a borzasztó címkét gecc xD
Purple: tartanom kell magam egyfajta szabványhoz.
Mind a 6 komment
Anthrax - Madhouse

Story

Caught in a Mosh live

I Am the Law live

Indians live

 
330 0 0 Zene Izé
Soulfly - Back To The Primitive

Soulfly a fénykorból:D

Infó

Conquer
269 0 3 Zene Izé
Ganja Master: Még ottabb! : D XD SOSE VOLT MÉG ENNYIRE OTT! kösz tesa
Ganja Master: nemtom miért jutott eszembe Max hangjáról Jonathan Davis....komolyan nemtom.... pedig nem is haso [...]
koocos: Ez nagyon ott van!
Régebbi postok...