REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Cephalic Carnage - Endless Cycle Of Violence

zajlik

Xenosap ien kritika
683 0 1 Zene Izé
Balázs: a Xenosapien egybe lenne sorry
The Offspring - Hit That
Minden dögöt várnak július 5-én... itt, nálunk, először (és reméljük nem utoljára)...
362 3 2 Zene Izé
calipunkszabus: nagyon helyes!...
Chino: és én ott voltam a VOLTon háháháháháhá. és nagyon nagy volt:D:D
Narnia Krónikái - Caspian herceg című film egyik betétdala.

Info a mesevilágról
732 0 0 Zene Izé
Good Charlotte ft. M. Shadows & Synyster Gates (Avenged Sevenfold) - The River
 

A szövege nekem nagyon tetszik, egyetértek azzal a résszel amit Shadows énekel mivel kisvárosi vagyok...



Good Charlotte: angol wiki - magyar wiki (itt elég szűkszavúak)
Avenged Sevenfold angol wiki (az együttes tagjairól is csak az angol wiki ír)
368 0 0 Zene Izé
Na jó ez egy elég érdekes tech izé , mert oda van írva , hogy egér miközben egy tojás na akkor , hogy nevezzzük ezta z izét tojásegér vagy egértojás várom az ötleteket !
[DJ Öcsike így küldte be, ezért nem javítok bele, hát lássátok, milyen jó dolgunk is van nekük - Crap]
1324 0 12 Tech Izé
Lako: kültek=küldtek allor=akkor
DJ Öcsike: Ok boccs mindenért amit tettem többet nem teszek ilyen csunyaságot ! :(
rezlavor: kicsit nem figyelek ide es szana flamelitek az egeszt... miezitt ISTALLOOO HUPAKOLAS?????
Mind a 12 komment
Psycho Realm - Showdown

Kevésbé ismert banda, benne B-Real /Cypress Hill/, ez a stíluson is látszik, és a két alapító Jacken és Duke. Többi infó wikipedián. Aki szereti az régi hip-hopot annak muszáj egy próbát tenni vele.

-honlap-

-wikipedia-
381 0 2 Zene Izé
etele: na ez már valami disy úr
xcsokix: Istenek ez a hip-hop nem az Ogli DZSÍ! :D:D
Cradle of Filth - The Foetus Of A New Day Kicking
Angol extrém metál banda, '91-ben alakultak, és az Iron Maiden óta a legsikeresebb angol banda...(sztem még hasonlít is a zenéjük)

infó

Myspace
341 0 9 Zene Izé
Vándorholló: Emberek! Hogy mit játszanak azt gyakran még az előadők sem tudják megmondani :) Mi a befogadó [...]
Balázs: persze hogy nem de nem akartam egózni XD
Ganja Master: hááát...azt sosem tudni...: D
Mind a 9 komment
Az IGAZI Nightwish!
Nightwish - Sleeping Sun
460 1 4 Zene Izé
Vándorholló: Hát igen. Tényleg vele volt az igazi a Nightwish. DE itt a váltás. Most lett egy új Nightwish a [...]
pepeti: Mármint az a Tarja akit kivágtak mert szart a zenekarra? ;) Amúgy való igaz hogy vele volt az ig [...]
kolompír: Mert itt még Tarja énekelt. ;)
Mind a 4 komment
God's Lonely Man - Őszinte Érzés
Egy veszprémi-zirci 6 tagú banda (2 énekes, 2 gitáros, dob+basszus) metál zenét csinál jól...
Az első demójuk 2003-ban ("Skizofrén") jelent meg, ezt követte egy 3 számos EP "Egyedül" címmel. Műfajilag besorolni őket a metálon belül nem igazán tudtam... maradjunk a jóféle magyar metal kategóriánál...



Myspace
Lemezkritika (Passzió.hu)
366 0 2 Zene Izé
közlegény: Van egy hasonló című film is (trailer): http://www.youtube.com/watch?v=x45zUUoV5wI
xcsokix: Zsír én kb 1 éve voltam Csornán ott játszottak jól küldik!!!:D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a terepszínű pók, normális nevén a viráglakó karolópók a karolópókok családjából. Amint az a fotókon látszik, képesek alkalmazkodni a virág színéhez, szóval jól nézzétek meg ezután ha virághoz nyúltok. ;)
4281 1 28 Izé
Belkar: a ragadozónak született egy természetfilm sorozat most nemtom hogy jönnek ide az X kategóriás [...]
anon: Ebben is vannak jók: http://ize.hu/comments.php?post_id=5005
papaluige: ok! keddre tanuld meg az összeset! :))
Mind a 28 komment
Valaki mozgólépcső virtuóz és valaki nem! ;D
13440 4 18 Izé
Dawe: holnap megyek győri árkádba :P alap hogy kipróbálom :D
Máln@: Látom nem csak én próbáltam :$ :)))....(Jólvanna....unatkoztam az Ikejába :P)
Re-Peet: elárulom a nagy titkot.. : lehet.. :D
Mind a 18 komment
Íme a kockáknak kifejlessztett só és bors szóró .
1000 0 0 Tech Izé
Na a szegény rohamosztagosok sem úszták meg, amikor a nyóckerben jártak.

[remek szöveg csudijó címkékkel,csak így tovább! - Crap ]
766 2 6 Tech Izé
CRaPtRaSH: nempara :D sztem mára megkaptad az egész heti adagod,úgyhogy a héten téged nem cseszegetlek ;P
csirek: jajjbocs :D
CRaPtRaSH: nem kérlek,én ilyen bunkó vagyok... aki kibírja azzal kedves is vagyok egy idő után,de azt ki [...]
Mind a 6 komment
Lamb Of God - Black Label

A zenekar 1990-ben alakult Mark Morton, Chris Adler és John Campbell által, még BURN THE PRIEST néven. Morton szerzett még egy arcot a megüresedett helyre Abe Spera személyében, így a kvartet már elkezdhetett próbálni. Majd bevették a másik Adler tesót is, így a buli családban marad...

Jelenlegi tagok:

Randy Blythe - ének
John Campbell - basszusgitár
Mark Morton - gitár
Chris Adler - dobok
Will Adler - gitár
348 0 11 Zene Izé
Ganja Master: ...??....jóvan akkor...
Balázs: csak sörözni amúgy meg ex-osztálytársam
Ganja Master: nem bazz, barátok vagyunk...(majdnem, de mégsem ugyanaz...XD)
Mind a 11 komment
HMCS: "Na adjátok ide azt a lángoló piát, majd én benyomom..." ;)

(Maccoyi szövege hozzá msn-en: Azt szokták mondani: Ne igyál előre a medve bőrére! De a sajátodra se... ;))
12805 2 24 Izé
calipunkszabus: a hülyékből sosem elég!!!! Pn'R!!!
ensium: Ittál már abszintot? Nem mondtam, hogy ez az, de az abszintivás ceremóniájának nézz utána :D [...]
ensium: Mert balfasz. Az égő dolgokat ugyebár úgy kel elloltani, hogy rábaszol egyet mint a légyre ;) [...]
Mind a 24 komment
Itt egy olcsó megoldás a ronda nőkre... ;)
4991 3 45 Izé
Drevway: Kopasz, a feléért még mindig pofon jár :D
Lazarus: JAAAAAAAAAAAAJ bazmeg, ilyeneket inkább ne :(((((((((((((((((((
Errtu: szerintem neki még az se segítene: http://www.szopoalarc.hu/pic/sexy/cripple.jpg
Mind a 45 komment
Avenged Sevenfold - Beast And The Harlot

Amerikai metalcore banda. Pályatársaiktól eltérően a műfajt nem a death metal felől közelítik meg, hanem inkább a klasszikus Bay Area thrash és a power metal riffjeit hasznosítják újra. Mind lemezen, mind élőben remek teljesítményt nyújtanak.

Tagok:

M. Shadows - ének
Zacky Vengeance - gitár
Synyster Gates - gitár
The Reverend - dobok
Johny Christ - basszusgitár
387 1 12 Zene Izé
Ganja Master: nem, mer tudják hogy a spanom....szal itt respect van pöcskös...: D
Balázs: nem verik meg a cigányok csáton?XD::
Ganja Master: együtt sörözünk meg pókerezünk 7végén te PÖCS : D
Mind a 12 komment
Trivium - The Crusade

Klipp ugyan nincs hozzá, sőt instrumental szám, de aki szereti a gitártémákat annak kötelező! :)
291 1 0 Zene Izé
Mio Knight Rider GPS

(Ilyen nekem kell! :D)  (Ha megvan,majd mutimeg! -Crap)
1284 1 1 Tech Izé
bungle: http://www.engadget.com/2008/06/26/getting-dirty-with-mios-knight-rider-gps/
Eels - I need some sleep

Ez ismerős lehet valamelyik shrek filmből és ajánlom tőlük még ezt és ezt a számukat.

-honlap-

-wikipedia-
397 0 2 Zene Izé
ZeroO.: tudjuk Crapi:DD
CRaPtRaSH: nekem is egyből a shrek jutott eszembe róla :] végülis csak kb 454346587× láttam :D
Челси - Самая Любимая

(Chelsea - Samaya Lyubimaya)



Sok infót nem találtam róluk, talán ez az oldal. Ők egy igen tehetséges orosz fiúbanda, érdemes legalább egyszer belehallgatni mert frenetikusak a srácok ;)
466 0 2 Zene Izé
Disy: majd megtanulja mi a jó, addig meg sunnyogok :)
etele: hát ez "frenetikus" de az ikrednek meg ne mond hogy mit hallgatsz
Jericó Santander képei
9887 0 20 Art Izé
M.agnus: Elismerem, hogy a számítógépnek vannak új lehetőségei, nem vitatom, de kevesen használják k [...]
Kerlés: Elhatárolódok a "Hogyan?" kérdéstől. Egyszerűen azért mert nincs értelme. A "Miért?"-hez c [...]
farki: Kicsit olyan, mintha tartanál az újtól. Őszintén szólva elsőre egy 40-es évei elején járó [...]
Mind a 20 komment
Jericó Santander képei
10012 8 20 Izé
M.agnus: Elismerem, hogy a számítógépnek vannak új lehetőségei, nem vitatom, de kevesen használják k [...]
Kerlés: Elhatárolódok a "Hogyan?" kérdéstől. Egyszerűen azért mert nincs értelme. A "Miért?"-hez c [...]
farki: Kicsit olyan, mintha tartanál az újtól. Őszintén szólva elsőre egy 40-es évei elején járó [...]
Mind a 20 komment
Rammstein - Mein Teil (Az vagy, amit megeszel!)

Újabb (2004-ben megjelent) remek dal és klip... nem csoda, hogy még Grammy-díjra is jelölték!

Infók a kislemezről
416 2 3 Zene Izé
kolompír: Hűha! Jelenleg sültkrumpli vagyok? :D
Ganja Master: ohh jaaa : D egyik kedvenc számunk egyik kedvenc együttesünktől : D (amúgy egy kis német lecke [...]
Errtu: :D
Gyakori kérdések és válaszok: amit máshol nem mertél... azt itt felteheted!

Hiánypótló oldal, egyszerre hasznos, humoros, tanulságos és elgondolkodtató...
16954 25 44 Izé
bungle: nortx küldte: URL: http://megkerdezem.hu Szöveg: "Egy oldal ahol gyakorlatilag bármit megkérdezh [...]
GordonPym: Próbáld először csak addig feldugni magadnak, hogy a flexibilis cső még kint maradjon. Nos ut [...]
Purple: calleho: ma irodalom órán pont Antigonét vettük calleho: és tanár elkezdte mesélni a sztorit [...]
Mind a 44 komment
Fura internetkávézók szerte a világból
4002 0 1 Art Izé
boci: sztem tökjók.. :) egyik sem uncsi.. a buszos tetszett a legjobban és a LOL! ;)
Fura internetkávézók szerte a világból
4161 1 1 Izé
boci: sztem tökjók.. :) egyik sem uncsi.. a buszos tetszett a legjobban és a LOL! ;)
Interactive Buddy
1701 4 2 Game Izé
anon: Ezt régebben már beküldtem de akkor nem került be :(
Máln@: itt mit kell csinálni??:)valamit csináltam,és itt meguntam: http://www.myimg.de/?img=bush49814.jp [...]
Támad a gördeszka! :D
8319 1 47 Izé
madMate: itt láthattátok a "kick lip" trükköt :))ÿ
mcsoma: jobban járt volna ha az asszonyon vezeti le :D
Gaben: Arról a naggy feketeségről annyit, hogy azzal egész szép dolgokat lehet művelni! :D pl.: Winam [...]
Mind a 47 komment
A Csík zenekart először népzenei részről ismertem meg. Aztán kiadták a Senki nem ért semmit című lemezt, amelyen Kispál átdolgozásokat játszottak. Érdemes az összes lemezüket meghallgatni annak, aki kicsit is szereti a népzenét.

A zenekar hivatalos honlapja
1301 2 1 Zene Izé
kotta: Picit a hang lemászik a képről, de erről sem ők, sem egyikünk nem tehet. :-) Köszi hogy bekü [...]
IDA - Industrial Digital Arts
7167 0 12 Art Izé
zsebair: imádom az ilyen fiatalos tehetségeket.koomoly .kösz a posztot
papaluige: aa 11! :D
Derill: itt a 10. :D
Mind a 12 komment
IDA - Industrial Digital Arts
7401 6 12 Izé
zsebair: imádom az ilyen fiatalos tehetségeket.koomoly .kösz a posztot
papaluige: aa 11! :D
Derill: itt a 10. :D
Mind a 12 komment
Na ilyen az a PWNED! ;)
15495 2 39 Izé
Athelas: Na jó, most csak azért hogy tisztázzuk: pwned: megsemmisítő fölénnyel legyőz/megszivat. Ang [...]
spidy: hát vidiket nagamrol meg képeket minden szir szart :-))
Fabian: Rég nem nevettem ekkorát :D Köszi :D
Mind a 39 komment
Terápia idegbetegeknek ;)
3083 3 28 Izé
Bubba: Szegény kockák, megint kimaradtunk, szerintem nem kevesen lennének, akik szívesen leápolnának [...]
enti: ez egy jó kezdeményezés! :D
Errtu: El se bírnád azt a kalapácsot... :DDD
Mind a 28 komment
Azt hinné az ember, ha megöregszünk, bölcsebbek leszünk... aztán mégse.
11401 2 15 Izé
Revanor: JunKieEQ, ez Ámeriká ami a posztodban van és amúgy is: A kivétel erősíti a szabályt! xD
kuka: Szegény hülye öreg bácsi!
Purple: fály? miért?
Mind a 15 komment
Portal beütésű, airsoft tornádó gránát bemutató. Viharvadász barátunk kedvence lehetne.

5929 1 10 Izé
Lex: hát azért jól jönne egy ilyen :D amúgy én is airsoftozok
jackherer: köszi
kKNd: tessék: http://hu.wikipedia.org/wiki/Airsoft
Mind a 10 komment
Nah, nálunk Szlovákian van márt SkuterStar is! XD
3266 0 28 Izé
barbycica33: felvidéken??...:DD...hát jo ha te mondod :)
Revanor: Helyesbítenék, "Nálunk a Felvidéken..." :D :)))
zuckerfrei: tudom, csak gondoltam valaki nem ismeri :D jigga jigga is befutott ahogy látom:D ahahhaahhhaaa
Mind a 28 komment
Mr. Fingers aka. Larry Heard - Can you feel it
Egyik legalapabb house zene,ami talán a legtöbbet feldolgozott. Nagyon eredeti old school.


Wikipédia
Discogs.com
Myspace.com
364 0 1 Zene Izé
konvejor: nagy
VIOLENT SUTURA - INFEZIONE

Myspace
430 0 0 Zene Izé
Irate - Vendetta

Myspace
435 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...