REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
"Az életben két dolog fontos: szeretni és hagyni hogy szeressenek."
956 0 0 Film Izé
"Melegítő"
5365 2 13 Izé
P.Zsuzsa: Ahogy jobban megnézem tényleg olyan mint a kis elefánt Nehezen tanul, de könnyen felejt...l
P.Zsuzsa: Ahogy mondani szokták: No erre varrj gombot!
Bogi22: Gondoltak a méretedre :D "kis" :) ne agódj ne szomorkodj :) majd keresek neked "kis" méretben is [...]
Mind a 13 komment
Hogyan határozd meg az arcformád?
424 0 0 Pink Izé
Könyvmoly edzés közben
4661 0 7 Izé
homeropata@gmail.com: Elliptikán, meg taposón edzőket én is láttam már olvasni, de ilyen gépen... :O
Bogi22: ÓÓÓÓ :D Szóval ez egy ilyen óvatos kis beszólás lenne ? :D látom te csak a zuhanyzóban sze [...]
MatyiZeg: A laza pipát meg a zuhanyzóban szeretik! :-) Srry
Mind a 7 komment
Kvantum levitáció
6350 5 18 Izé
norbertvincze: látom, és bocs. Elég sokszor nem figyelem ezeket a dolgokat, megmondom őszintén.
bungle: norbertvincze, ez már volt (kvantum szóra egyszerűen megtaláltad volna...)
Remi Gaillard: tök egyszrű benzinmotor hajcsa.. Látszik hogy füstöl.. :D
Mind a 18 komment
A kemoterápia és mellékhatásai
447 0 0 Pink Izé
Ugye ilyet kértek karácsonyra?! :D
10529 1 16 Izé
Ctx Twin: Ugyanezeket megcsinálom segédeszköz nélkül :)
Bekomman: Fetrengtem a röhögéstől
morcos: Nagyon beteg.
Mind a 16 komment
Nőiség a tányérodon
369 0 0 Pink Izé
Milyen "segítőkész" emberek vannak... A kínai Foshan városának piacán egy teherautó elütött egy kétéves kislányt. A következő pár percben 18 járókelő nézte a vérző kislányt, anélkül, hogy segített volna. Ráadásul még egy teherautó áthajtott rajta...

Figyelem! Megrázó videó!
7873 4 74 Izé
7sleeper: miért kellett volna "feltalálni"? egy természetes és egyben szükségszerű önkéntelen lépés [...]
CRaPtRaSH: Várható volt, hogy nem húzza sokáig :(
rivaul: Tegnap este lekapcsoltak a gépekről olyan súlyosak voltak a sérülései. :( Szomorú hogy idáig [...]
Mind a 74 komment
Mi az a stigma?
375 0 0 Pink Izé
Ukrajnában már két labdával nyomják a focit.

Másik videó

Hivatalos oldal
944 0 0 Sport Izé
Reggeli edzés közben jól jön néha egy kis felfrissülés... ;)
7307 0 2 Izé
7sleeper: hangyák
Bogi22: ezek eláztak :DDD
Létezik egy úriember, akit Mike Ryanek hívnak, de sajnos sokan nem ismerik Őt. Pedig elképesztő képességekkel rendelkezik és vakmerő mutatványokra is képes. Legyen szó gymkhanáról, driftről vagy akár hegyi felfutásról, Mike mindenben jó! Úgy vallja a méret nem számít, így mindezeket egy bődületesen erős kamionnal tolja.
2361 1 1 Autó Izé
Sörfi: 3:28-nél a kamionján azt írja: Size Matters, vagyis a méret a lényeg... Az első videó címe i [...]
Mit tesz a negatív kritika a tinivel?
402 0 0 Pink Izé
A fülhallgató nem károsítja a hallást?
321 0 0 Pink Izé
Marihuána és depresszió
822 0 0 Pink Izé
Szóhoz sem jutok... (avagy tényleg közeledik a világvége).

Egy korábbi Azis post, akinek 2 éve kimaradt.
6263 1 21 Izé
bungle: Azis, a szakállas roma transzvesztita http://velvet.hu/blogok/kockahas/2011/10/19/azis_a_szakallas_ [...]
Tooni: Szerintem azon él. És ez neki jókívánság ;D
morcos: Te jó ég!! Egyre betegebb világban élünk. Golyót neki!!!!!
Mind a 21 komment
Ugróiskola mókusoknak :)
5003 1 10 Izé
Holy ghost: Ez miért trolkodás???? Tudod mi a trolkodás? Az itt kommentelők 80%-a!!!Mármint nem pont itt ha [...]
BullFrog: Miért trollkodsz? Nincs jobb dolgod?
Adiboy: na lássuk mikor jönnek a kritizálok akik állatkínzásnak hívják ezt is ... am tényleg nagyo [...]
Mind a 10 komment
Ormie, a malac - könnyed kis animációs rövidfilm hétfőre
5825 7 2 Izé
Nusihusi: Csóri röfiXD Szakadtam a röhögéstőlXD
HoPpY: Váááá :D Szegény kis busi! :D
Az öt legnagyobb szépségápolási baki, amit egy nő elkövethet
584 0 0 Pink Izé
Egy férfi vallomása a gyengeségről
314 0 0 Pink Izé
"Hát a Sziszifusznak nem volt ilyen szaros dolga bazzeg!"  :D
7663 5 13 Izé
Krissz8083: Nincs semmi baj vele, csak a mérnök elfelejtette ha a vizet minél magasabbról, egy homorú edén [...]
morcos: Kirúgnám a tervezőt.
közlegény: Bekerült a hírekbe
Mind a 13 komment
Védd a környezeted bulizás közben is!
255 0 0 Pink Izé
Szerintetek se talált ez az ütés?

(Amúgy szépen lefeküdt. :D)
2154 0 4 Sport Izé
pumukli: Ben11 jól látja
Maccoyi: :D
Beni0503: nyomogassátok a 6ost :D
Mind a 4 komment
Hírességek véletlen meséi
520 0 0 Pink Izé
Mit viseljünk idén ősszel? – divat tippek ha jön a hideg
485 0 0 Pink Izé
Aki korán fekszik és kel, karcsú marad
327 0 0 Pink Izé
Ideális kutya lusta gazdiknak ;)
6056 3 6 Izé
MADve: forever alone
petikeje87: hát ez de nagyon aranyos :) :D
Tooni: De nem hagyja ott a labdát, mint eb a sz.rát :)
Mind a 6 komment
Jonas Pfeil diplomamunkája ez a "labdakamera", mely 36 db 2 megapixeles mobiltelefonkamera modult tartalmaz és feldobva a holtponton exponál, 360°-os panorámaképet rögzítve.
7521 3 9 Izé
eniko: mit ki nem talalnak :D
Nusihusi: Ez pofás ötlet:) Azért a végeredményeket is megnéztem volna:)
BullFrog: Egy baj van ezzel, hogy nem én találtam fel, és szabadalmaztattam. :D
Mind a 9 komment
Kínai Horoszkóp 2012
634 0 0 Pink Izé
10 tény az orális szexről
1039 0 0 Pink Izé
A fogkő és következményei
2644 0 0 Pink Izé
"Cigánykodunk a diszkrimináló vállalkozókkal" - egy jó ötlet romáknak, hogyan szerezzenek pénzt kártérítési perekből? ;)
Ti adnátok munkát cigányoknak?
7799 1 45 Izé
AVIREX: A legutolsó telefon: "...az b@ssza meg az anyját, nem?" "Hát.. de." :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nutszeru: Indexes barátaink a szerkesztőségbe vajon felvennének egy hasonló orgánumú jelöltet ?
kolja: Jakab Andor vajon adna munkát neki? :D
Mind a 45 komment
Edzőtermi gyakorlatok - Egyszerű edzésterv kezdőknek
669 0 0 Pink Izé
Miért bánnak így velem?
360 0 0 Pink Izé
Szerintem ez a munka csak füldugóval viselhető el. ;)

A pár nappal ezelőtti posthoz kapcsolódóan pár videó... (bár ez nem abból a kísértetkastélyból van, hanem innen, de azért viccesek).
7437 0 6 Izé
Jelo85: nem tudja valaki hol van ez a hely?:) szivesen elvinném barátnőm ide:D meg gondolom a többi rés [...]
Nusihusi: Hát elég ijesztő ez a hely:D
Tooni: Igen, én is beküldtem volna nekik a kobrát :D
Mind a 6 komment
Ha véget vetnél egy barátságnak
253 0 0 Pink Izé
Komoly fejtörést okozott neki ez a feladat, de némi segítséggel megoldotta. :D
9554 1 12 Izé
bungle: A világ egy mopsz szemével: www.youtube.com/watch?v=zAjgLeDCJlU
cripio: Mekkora már... Az a kutya egy kib.szott zseni. Ennél már csak az lett volna jobb ha kinyitja az a [...]
Nusihusi: Nagyon aranyosak a mopszok:)
Mind a 12 komment
Tudsz titkot tartani?
246 0 0 Pink Izé
A lány bőre extrém módon érzékeny. Ha megkarcolja magát, akkor a nyomok jó ideig meglátszanak. Képzőművész, aki a saját testét használja művei elkészítéséhez.

3215 0 32 Izé
hawkeye: Teljesen jogos, belemerültünk, mint ciffes kacsák a tóba.... :)
hawkeye: Harag? Mert elvitatkozgattunk itt egymással? Jól is néznénk ki, nem vagyunk mi politikusok.... [...]
csaty: Még a nők sem tudnának ennyit kommentelni az érzékeny bőrről ......
Mind a 32 komment
Régebbi postok...