REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Half Pint : Mr. Landlord
739 0 0 Zene Izé
A legjobb előzetesek 2008-ból. A The Dark Knight első helyezésével maximálisan egyetértek, a Pineapple Express viszont helyet cserélhetne a Benjamin Button különös élete c. film előzetesével. De ez csak az én véleményem...
751 1 0 Film Izé
Crookers - Lick My Lennon (The Bloody Beet Roots Remix)
1052 0 0 Zene Izé
Tűzvonalban

A külföldön is sikereket elért magyar sorozat az Angyalföld nyolcas körzetének rendrőkapitányságának kalandjait mutatja be. A történet előrehaladtával egyre komolyabb bűntényeket kell megoldaniuk a rend őreinek.
A 24 és a The Shield című sorozatok magyar megfelelőjeként is emlegetik.
Az összes leadott epizód megtekinthető a sorozat hivatalos oldalán.
Egy érdekes werkfilm az első évad forgatásáról, kedvcsináló videóként.
1137 0 1 Film Izé
Szosztar: Ez egy igen jó sorozat!
Kemény egy álom lehetett! :)
34335 20 24 Izé
Adiboy: MEGFULLADOK A ROHOGESTOLXDDDDDDDDD
bungle: deeprecen küldte: http://www.youtube.com/watch?v=QOmBYSsluQw
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=d3dwkOGjh10 :)
Mind a 24 komment
Nem lett volna egyszerűbb, ha 1 db kézigránátot dobnak rá? :D
6783 2 4 Izé
alphadog: Fázott a csávó, hát felmelegítették...
bandee1219: Ez is valami olyan, mint a bikák elől futni, ettől ő most férfi(vá lett avatva?). A gránát [...]
Maki: Nem rá, rájuk kellett volna kézigránátot dobni :-(
Mind a 4 komment
Tjr-Sonic Chronic (Lee Mortimer Remix)
750 0 0 Zene Izé
Íme a mai büntetés: Бони Нем - Its My Life
4036 2 6 Izé
Skullman: A zene nagyon király.:D A klippet ha jobban elnézzük akkor még mindig jobb mint a magyarok több [...]
bandee1219: Nincs valakinél egy negró?
Penge70: A zene jó, de amúgy :DDDDDDDDD
Mind a 6 komment
Skullkid
6558 2 16 Game Izé
Errtu: nem te, hanem a kommented!
tomi77: nem,még nem lettem törölve. (kösz)
Grábor: egyébként kösz a belső infót :))
Mind a 16 komment
Martina Topley-Bird

Kreatív, jóhangú leányzó, és élőben azt hiszem, még több lúdbőrzésre ingerel. :)

Érdemes körülnézni és meghallgatni pár számot a honlapján
521 0 0 Zene Izé
Ohio Players - Love Rollercoaster (Ian Kane Remix)
616 0 0 Zene Izé
Elég érdekes felhasználása a gázmaszkoknak...
5436 3 1 Izé
Ati-UMF: Azért a Véres Valentinben jobb maszk volt :D
A Psyop csapat áltak készített reklámfilmek, eredeti ötletekkel és soha nem látott vizuális effektekkel.
4275 0 1 Art Izé
«Edyson®»: Tyű... nem egyszerű az biztos :) Grat nekik :)
A Psyop csapat áltak készített reklámfilmek, eredeti ötletekkel és soha nem látott vizuális effektekkel.
4354 8 1 Izé
«Edyson®»: Tyű... nem egyszerű az biztos :) Grat nekik :)
Egy igazán (kéz a) kézbe illő egér.

 

(el tudnék képzelni szebb kezet is :D - crapi)
1696 0 6 Tech Izé
Jozef7: fúúúúj :S :O
CRaPtRaSH: vannak tippjeim mivel játszanál kényelmesen órákon át :D
spiritmonger: ez gusztustalan. biztos hogy nem venném a kezembe....
Mind a 6 komment
Japán IQ teszt.

Ezt a tesztet Japánban felvételi interjúkon alkalmazzák, főleg az IT szektorban. 15 perc alatt meg kell oldania egy átlagos embernek.
13337 5 23 Game Izé
Kiscsuri: ÉS MEGVAN!?!?!:...áhhh...nemigaz...1 lépést nem láttam.nah végre...
Kiscsuri: Könyörgöm.Lefogadom h itt a megoldás csak annyira másnapos vagyok h nem látom....
DeeT: 1:20 persze egy kis gyakorlás után... nagyon jó amúgy így visszagondolva nem is olyan bonyolult [...]
Mind a 23 komment
2009-ben születik a babád? Akkor ilyen lesz!
522 0 2 Pink Izé
balage123: év végén már senkit nem fog érdekelni, mert idejét múlt lesz...
orsyka_001: ennek még nemsok értelme van... sztem.. majd évvégén..
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a cetcápa, amelynek csak a szája jár, de nem harap, viszont ő a jelenleg legnagyobb élő halfaj. Embertársaink megoldják egy ekkora halnak is a filézését, de ha ezzel a fajjal is túlzásba esnek, akkor maximum majd csak itt találkozhatunk velük.

4195 3 9 Izé
bungle: A legkisebb cetcápa: http://news.nationalgeographic.com/news/2009/03/090309-smallest-whale-shark-ba [...]
buddha: őrült vagy????? az első kép lehet hogy cápa, de a többin az anyósomat csak már megismerem!!! [...]
Maccoyi: nm fater. :D
Mind a 9 komment
Nem akar szeretkezni???
1004 2 6 Pink Izé
papaluige: na persze ezt nem hisszük el! :DD
CRaPtRaSH: éééjniss
TinusSs: Én nagyon is bírom:D de ezt azért nem biztos, hogy be kellett volna vennie, mert ismerek én is o [...]
Mind a 6 komment
Ha a fociban lehet gólöröm, akkor a ping-pong-ban miért ne lehetne pontöröm. :D
10345 8 29 Izé
joovan: Ez mekkora csávó :D:D:D:D Egyik legjobb video, amit láttam!!!! Biztos szakmát tévesztett a ping [...]
Fever: Persze, nem azt mondom, hogy nem lehet örülni egy nyertes gólnap, pl pont a világbajnokságon va [...]
Sziszo: azért ez az állás kicsit égés sztem :)
Mind a 29 komment
Therapy sessions - Budapest
 

2009.03.14. Stúdió (Events Hell)


Line up:
Mastif + Samulkow (Bladerunnaz, Black Hoe)
Current Value (Tech Itch, Freak, Evol Intent - D)
The Panacea (Position Chrome - D)
Donny (Freak, Barcode - UK)
Dtr + HUman (Deepupstairs)

Belépő:2000/2500/3000/3500/5000-V.I.P
699 0 10 Zene Izé
fari.tro: a 2007 nov 11.-i therapy-n volt csak telt ház...sőőőt: a felső szint is nyitva volt, és még [...]
fari.tro: Ízlések és pofonok... nem volt nagy heringeskedés... és pont, hogy Panacea nem törte annyira s [...]
knédli: ívet:D
Mind a 10 komment
Fair To Midland - Dance Of The Manatee

A legutóbbi, 2007-es Fables from a Mayfly: What I Tell You Three Times Is True album producere Serj Tankian volt! (a linkelt szám is ezen az albumon szerepel) Új albumuk 2009-re várható. Myspace
607 0 3 Zene Izé
vandk: az albumon az összes szám ugyanilyen fogós és kidolgozott, szal érdemes beszerezni így vagy ú [...]
Reise: nagyon fasza
Szosztar: Elég jó zene!
Ha a fociban lehet gólöröm, akkor a ping-pong-ban miért ne lehetne pontöröm. :D
12273 1 0 Sport Izé
Fura, érdekes házak, épületek (új kategória a FunPic-en).

Egyben körkérdés is: ha lesz új FunPic, milyen új funkciókat, szolgáltatásokat látnátok szívesen rajta?
5527 0 17 Art Izé
bungle: Még nincs átállás. Írd meg lécci itt, hogy milyen névvel vagy feliratkozva: http://ize.hu/kon [...]
ismeretlen: Ja igen a lejátszó, azzal van valami. Hu remélem engem nem vágtál ki onnan, mert egy ideje nem [...]
bungle: Mind a 2 észrevétel jogos, a videókkal már régóta terveztünk valamit, a jelenlegi lejátszó [...]
Mind a 17 komment
Fura, érdekes házak, épületek (új kategória a FunPic-en).

Egyben körkérdés is: ha lesz új FunPic, milyen új funkciókat, szolgáltatásokat látnátok szívesen rajta?
5661 3 17 Izé
bungle: Még nincs átállás. Írd meg lécci itt, hogy milyen névvel vagy feliratkozva: http://ize.hu/kon [...]
ismeretlen: Ja igen a lejátszó, azzal van valami. Hu remélem engem nem vágtál ki onnan, mert egy ideje nem [...]
bungle: Mind a 2 észrevétel jogos, a videókkal már régóta terveztünk valamit, a jelenlegi lejátszó [...]
Mind a 17 komment
Hollywood legpikánsabb szextitkai leleplezve

Megdöbbentő sztorik
1529 0 0 Pink Izé
Big Foot elég pofátlan lett...

+ még egy szellem aki elég béna. :)
10390 4 8 Izé
cheerfulboi: Bigfoot's banging a BUCK! XD Imádom!
Tádi: hehehe. beteg, hogy motorozik XD.
Purple: háhhhhá a szellem mekkora :DDD először féltem tőle aztán.... :DDD
Mind a 8 komment
Xbox 360 Laptop
2453 1 2 Tech Izé
rivaul: Beteg a tag :O Minden tisztelet! Iszonyat komoly munka...
gvereb1: azigen, szép munka
Code Geass - Lelouch of The Rebellion
Előzetes
A 2008-as év (és az évtized) egyik, ha nem a legjobb animéje, a sorozat folytatása az R2-val (ami még jobb mint az első) összesen 50 rész... minden anime rajongónak kötelező kötelező, persze japánul, esetleg magyar felirattal :D:P
Leírás
713 3 2 Film Izé
spider86: csak nem írtad meg mi a véleményed a (sztem sokkal jobb) 2. szezonról :)
Geist: Ez nagyon jóóóó!!! :D Bár én nem vagyok anime függő..... szal jó ha megnézek félévente 1 [...]
Death Note (Desu Noto)

A nagy sikert aratott manga anime feldolgozása szintén sokak tetszését nyerte el. A mai napig rengeteg rajongója akad a sorozatnak, melyet a legjobb és a legközkedveltebb animék között tartanak számon.
Előzetes
2609 2 1 Film Izé
kasy: Egy kis pluszként itt van az én értékelésem a sorozatról: http://kasyfilm.buzz.hu/archives/200 [...]
Death Note - L: Change the World

IMDb
A harmadik Death Note film egy különálló történet, mely sem a mangában sem az animében nem szerepel. L-nek egy bioterrorizmussal foglalkozó csoporttal kell leszámolnia, élete utolsó 23 napját mutatja be a film.
798 1 4 Film Izé
mathe993: honnan tudnám letölteni a filmeket magyarul?
eerix: Láttam mind a 3 Death Note filmet, és nagyon tetszettek. L karakterét pedig kifejezetten jól má [...]
kasy: Igazából kifejezetten feleslegesnek tartom, nekem nem tetszett személy szerint. Viszont tévedsz, [...]
Mind a 4 komment
Ryan Giggs kicsi korom óta a kedvencem,mindig valami pluszt érzek ha gólt lő,valami mást mint mikor Ronaldo vagy Berba lövi szezonbéli sokadik gólját,Giggsy az Giggsy,Giggsy a MANCHESTER UNITED ;)
490 0 4 Sport Izé
Maccoyi: ...és persze Alex Ferguson is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy ilyen szinten és ilyen alázattal [...]
Newtonheat: hál isten lassan jön az újjab generácio,és az az örömteli h az uj generácio még játszhat a [...]
Öcsi: GLORY, GLORY MAN UNITED! Egyébként szerintem a Manchester lelke Giggs, Scholes és G.Neville, bár [...]
Mind a 4 komment
Leiping Zha fotói azokról a gusztustalan helyekről, ahol járt. ;)
7865 0 7 Art Izé
Bosch: nagyon gusztustalan tényleg:Dazért élőben megnéznem:P
ince: Mire könyököl ez a szerencsés flótás? Csak nem tán Linhofra?
guti73: hát tényleg gusztustalan................:-) ahogy kiguvad a szemem!
Mind a 7 komment
Leiping Zha fotói azokról a gusztustalan helyekről, ahol járt. ;)
8359 17 7 Izé
Bosch: nagyon gusztustalan tényleg:Dazért élőben megnéznem:P
ince: Mire könyököl ez a szerencsés flótás? Csak nem tán Linhofra?
guti73: hát tényleg gusztustalan................:-) ahogy kiguvad a szemem!
Mind a 7 komment
Amit a nők szexhazugságairól tudni kell

Nagydee-nek szeretettel, csak hogy legyen már 1 jó napja!
751 1 5 Pink Izé
nagydee: köszönöm, jó is lenne, ha csak ezen múlna :D
papaluige: ...."ahány ház, annyi szhopás"..........:) ezt ne felejtsd el! :D
Derill: ahány ház, annyi szokás
Mind a 5 komment
Bring Me The Horizon - Braile 
607 1 5 Zene Izé
Csádi: Am megnéztem winampban hogyvan beirva id3-ba: http://kepfeltoltes.hu/090301/bmth_www.kepfeltoltes.h [...]
Csádi: Igazából énse tudom ez most mi... wiki szerint metalcore vagy deathcore de most ez annyira fontos [...]
geronemo: Egy a lényeg aki beküldte a postot nincs igaza:D!
Mind a 5 komment
Ugatni még nem tud... :D
4518 3 4 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=k1BsRbE1aXE
superxaba: A kutya-macska „barátság” eredménye, háháhá
Findzs: nekem is volt egy kék perzsám ami az alufolia galacsint visszahordta mikor eldobtuk neki
Mind a 4 komment
Az alagsorba kérem...
8620 8 5 Izé
Traktorman: Muhaha! Tudtam én hogy a liftek gonoszak! :D:D:D
Kampec: ez köcsög volt xD
orzyfan: Mit kell beszarni ez csak egy jó kis trükkösvideó:)
Mind a 5 komment
Death Note 1-2 ( Death Note, The last name)
Írva gyilkolni, olyan kiváltság, amely nem adatik meg minden földi halandónak, ha csak nem éles kritikai érzékkel megáldott publicista az illető, vagy nincs a kezében egy halállista. A „halállista” fogalom alatt, ne egy extrákkal ellátott, emberbőrbe csomagolt, állatszemekkel ékesített, már a puszta megjelenésével hálálsikolyra ösztönző kódex-szerű misztériumra gondoljunk. Az a bizonyos lista, ami alaposan felkavarja a történetbéli Japán hétköznapjait, küllemét tekintve ugyanis nem nagyobb és nem különlegesebb egy a gyári paramétereiből adódóan, iskolai használatra szánt füzetnél. Az  A4-es, fekete borítós, külsőleg semmi extra, laptömb  története azonban, annál érdekesebb.
1137 2 3 Film Izé
kasy: Most már megvan az összes film és az anime is, lehet kommentelni bármelyiket. Egyébként az An [...]
szomoja: teljes mértékben egyetértek!
spider86: az anime jobb volt (egészen az utolsó részig mert azzal elqúrták az egészet:) amúgy a film is [...]
Zola (egyik) fantasztikus gólja:)
586 0 1 Sport Izé
Newtonheat: az még jó cfc volt,az még szép cfc volt ;P
Régebbi postok...