REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Londonderry air...előadja a Manx Youth Band

 

Nem tudok mit írni erről a számról, ez Észak-Írország himnusza...
326 0 0 Zene Izé
Rocknagyi
9325 2 13 Izé
eol: Én nem bizonytalanodtam el :) eléggé biztos vagyok benne, hogy ez egy a srácok közül. Végig a [...]
Sziszo: Szuper nagyiiiii!!! Nagyon beleéli magát. Ott van...
közlegény: Kb a video feléig én is tökre ezt hittem, de a vége felé már elbizonytalanodtam :)
Mind a 13 komment
My Bloody Valentine - You Made Me Realise (London Roundhouse, 2008. június 20.)
És ez ment 15 percig...
6618 0 21 Izé
BlackHawk: tudod a mosógépfrekvencia a diszkó...:) antifaces!
mekszamnojz: azt hogy csacsilla :D
Errtu: jaj, te csacsi. mit fűznék hozzá? :)
Mind a 21 komment
Angelspit - Vena Cava

::ANGELSPIT::

Wikipedia(eng)
788 0 0 Zene Izé
Otthonos munkahely ;)
4247 1 40 Izé
Purple: mirőőől beszéltek? tök kényelmes! én most áztam benne szarrá :DDD és a saru az nem ez :D a [...]
papaluige: áááááá,abban nem tudnék menni az biztos! brrrrr..... akkor olyat csak a szupersztárok hordan [...]
Erunder: Nem ismered azt a féle papucsot aminek egy része a nagylábujjad és a mellette lévő közé vág [...]
Mind a 40 komment
Az Untraceable (Gyilkosság online) film weboldala... belépsz, hogy végignézhess egy online gyilkosságot? Vagy legyőzöd a kíváncsiságod, és nem járulsz hozzá a gyilkossághoz... make your choice! :)

Előzetes.
2636 0 40 Film Izé
AVIREX: én meg alapból nem klikkeltem rá,de nem is fogok,nem érdekel a post..
Chamy: Sejtettem, hogy mindenkinek tetszeni fog. xD
Belkar: bakker majdnem leestem a székről úgy néztem mi van a feje fölött :D
Mind a 40 komment
A NASA új szlogenje: "A végtelenbe és tovább!" :D

És itt a bizonyíték, hogy Buzz tényleg megjárta az űrt! ;)
2954 1 2 Izé
Kremy: Wáááá Toystory,imádom..Buzz a legjobb... To infinity and beyond... B-)
KenGuruL: mekkora állatság :)
Keep Of Kalessin - Ascendant
info
362 0 15 Zene Izé
Balázs: mostmá tudok linkelni szal félig meddig veszem csak magamra:D
Purple: jó semmi :) én se azért mondtam. azért írtam, hogy akinek inge... csak mer sokan sürgetnek, h [...]
Ganja Master: Nem is bántásból mondtam...remek munkát csináltok, és még egyszer bocs....
Mind a 15 komment
Mike Oldfield - The Bell (Tubular Bells II)


Wiki

Home
351 0 0 Zene Izé
A robodobos és a robofuvolás után csak összejött végre egy banda is! :)

MySpace oldaluk.
2243 0 3 Izé
Zserigta: WOW. Hát ez nem semmi. Gratula a készítőnek. :D
RokkantTroll: Az igazi gépzene.
Lako: Nagyon ráérnek egyesek, de nekem tetszik :D
Hogyan (is) készülhettek a "mobillal pattogatott kukoricák".
10119 2 43 Izé
bungle: madMate küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=ZEl7QqoPH9c Szöveg: a teljes igazság a mobilo [...]
AmPeX: Nincs bekotve a magnetron katodja. igy nem mukodik, csak a futoszal. cserebe roppant veszelyes hozza [...]
dude: :DDD
Mind a 43 komment
R.E.M. - Supernatural Superserious
Az R.E.M. honlapja
És egy kis történet róluk
259 0 0 Zene Izé
Az észak-kaliforniai Petalumában rendezik a ronda kutyák versenyét. Idén Gus, a háromlábú és félszemű kínai kopaszkutya győzött (jobb felső kép).

3492 0 17 Izé
Asagrim: Jézusom! :D Na viccet félretéve, azért az ilyen versenyek veszélyesek. Lehet hogy egyáltalán [...]
csicsilla: amikor még kicsi voltam :S olyan 6-7 éves anyukàm a pulcsihoz( nem mintha igy nem lenne elé [...]
Purple: necsiii :D sztem tök jók :D
Mind a 17 komment
Így készül a 4-es metró a Keletinél :)
9608 3 38 Izé
Erunder: Szerintem ezt pont szedhették akár a subbáról is v a jútyúbról. :) És azt se mondták be. Pe [...]
Yorick: ...hát istenem, éppen nem jött a beton... van az úgy...
Zserigta: Én már más posztba is írtam, mint pl a mobillal pattogatott kukorica, hogy a TV2 aktív műsora [...]
Mind a 38 komment
Anima Sound System- More fire

az előzőekben pedig volt már: 68
276 2 1 Zene Izé
közlegény: szeretem ezt a számot és a 68-at is.
R.I.O. feat. Osunlade - Shine On (Radio Mix)

az idei nyár egyik legütősebb száma
550 2 1 Zene Izé
Purple: húúú basszus!!!! muzikális orgazmus :DDD kurvajó ez a szám :D


WENDIGO - Thousand Voices


" A WENDIGO 2003 végén alakult a nagy szakmai elismerést kiváltó Stonehenge és Da Capo tagjaiból. A zenekar célja már induláskor az volt, hogy kombinálja a közérthető, modern metal elemeit az elődök zenei világának igényességével, és több stílus elemeinek felhasználásával egy egyéni hangzást hozzon létre. "

Egy igazán tehetséges magyar metál együttes. Az énekes, azaz BZ a GameStar-t olvasóknak ismerős arc lehet. Valamint itt a MySpace oldaluk , ahol több számuk is megtalálható.
383 1 6 Zene Izé
Shantey: ha jól rémlik anno ők is indultak jelöltként eurovíziós dalfesztre csak a "magyarock" Rúzsá [...]
bungle: Hehe, BZ volt az énekesünk még a Five Seasons meg Serenity bandákban. :)
xD: Az egy másik történet, hogy a koncert 2 órát késett. Szóval úgyse maradtam volna le róluk s [...]
Mind a 6 komment
Marc Playle - Guitar Idol 2008

A huszonkét éves Marc bal alkar nélkül született, nyolc éve gitározik és segítségére van a bal könyökére szerelt, pengetőt tartó toldalék. A tehetségkutatón 750 versenyzőből a legjobb tizenkét gitáros közé jutott, és ugyan nem ő nyert (a győztes a brazil Gustavo Guerra lett), egyáltalán nem keseredett el, készíti első lemezét és azt vallja:
"A fogyatékosságnak semmit sem kell befolyásolnia".

Egy másik videó tőle. Itt pedig Steve Vai egyik legszebb és legismertebb számát gitározza: For the Love of God.
3876 3 14 Izé
7sleeper: "A fogyatékosságnak semmit sem kell befolyásolnia". ezel azért vitatkoznék. négykezes zongora [...]
Maccoyi: Egy újabb "félkarú" gitáros: http://www.youtube.com/watch?v=LaGrWDGH6VI
hades: en nem ertem mi a baj a fogyatekosokkal... a labatlan emberek gyorsabban futnak mint 1 normalis (ige [...]
Mind a 14 komment
Egy főnök a másiknak:
- Hogy csinálod, hogy az embereid mindig pontosak?
- Egyszerű. 30 munkás és 20 parkolóhely. :D

És így parkol az, aki véletlen késik! ;)
10478 2 16 Izé
Re-Peet: igen nincs előtte kocsi.. igazad van.. de parkolóhely se :D
Yorick: Megoldás: Pl. én, mint piros corsás konstatálom a szituációt, kocsi kiáll, emelő elővesz, e [...]
iw84u4t: Melóban vagyok és itt sajna le vannak tiltva a videók, úgyhogy nem tudom visszanézni, de úgy r [...]
Mind a 16 komment
Yock Yoshitaka Kawakami - egy japán iskoláslány képei. Elhívnád randira? ;)
7434 0 32 Art Izé
nipper: ja ertem, gondolom tulsagosan lekottek a kepek, a szovegre nem maradt energia... :D:D ugyhogy...ulj [...]
dude: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5374 Mindenféle verziójához van felirat a feliratok.hu-n, [...]
csicsilla: nem értette félre vagy ha igen akkor én is..mert ezek nem egy japàn iskolàslàny k [...]
Mind a 32 komment
Yock Yoshitaka Kawakami - egy japán iskoláslány képei. Elhívnád randira? ;)
7792 11 32 Izé
nipper: ja ertem, gondolom tulsagosan lekottek a kepek, a szovegre nem maradt energia... :D:D ugyhogy...ulj [...]
dude: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5374 Mindenféle verziójához van felirat a feliratok.hu-n, [...]
csicsilla: nem értette félre vagy ha igen akkor én is..mert ezek nem egy japàn iskolàslàny k [...]
Mind a 32 komment
Jujuj, itt a vibráló szempillaspirál!
2178 1 19 Izé
CRaPtRaSH: nemrádértettem ;]
Errtu: "máraki helyes..." kösz vettem a célzást. :D [nyitottszájjalsokatmondóankacsintószmájli]
CRaPtRaSH: err: máraki helyes... aki alapjába véve nem néz ki jól,az nem csak ébredés után... egy szép [...]
Mind a 19 komment
Hiába na, drágák Japánban az ingatlanok. :)
4602 1 2 Izé
Re-Peet: így is látszik, hogy apadnak Földünk élővizei.. mondhatna: baszki, tavaly itt még a vizen r [...]
Maccoyi: Nekem kellene, csak valami szép holtág partjára telepítemém :)
Pendulum - Propane Nightmares
661 1 8 Zene Izé
cereal_killer: A Fasten Your Seatbelt végül is breakz nem drum and bass. A Pendulum sosem maradt meg a drum and b [...]
MStipee: Azt gondolom tudjátok hogy a Pendus srácok már csak élő zenekarral koncerteznek. Namost, egy ta [...]
konvejor: Pendulum az első zenéivel egy igazán új irányvonalat hozott a dnb be olyan 2004 - 5 körül, am [...]
Mind a 8 komment
Spiderbait - On My Way

A klipp nem érdekes, de a zene...
Hogy egy bizonyos valakit idézzek: "durvándugós szám" :D
373 0 5 Zene Izé
csicsilla: :$ és megéltem hogy egyszer tölem idéznek... :' )
Errtu: :DDD oké! ez 7 pont!!! :DDD
Bakeyoo: Én szám jobb! ;P
Mind a 5 komment
Hendrix és Jenis Joplin száma (az eredeti: itt) ska változaltban jól a Pannonia Allstarts Ska Orchestrától

PASO feat. Harcsa Veronika & Kiss Erzsi - Summertime


PASO myspace

Harcsa Veronika myspace oldala

Kiss Erzsi bandájának myspace oldala
1276 6 3 Zene Izé
gergeli.: azért hendrixet mégse kellett volna :S:D
rezlavor: csengohangom.
nici: Imáádom...! :)
USB-s üdítőhűtő a nyári meleg napokra :P
1103 0 3 Tech Izé
Errtu: Mert túl kocka vagy! Én megbütykölném, hogy nagyobb legyen és egy üveg sör is beleférjen!
Zserigta: Én átalakítanám valahogy, hogy ne az üdítőt hanem a proceszzort hűtse. (házi vízhűtés :D [...]
Öcsi: kell kell kell kell kell :D
Az EA bejelentette: mielőtt a piacra dobnák a Sims3-at, még várnak ránk kiegészítők! Kezdetnek itt van a The Sims 2 Aparment Life (Nagyvárosi Élet). Úgy tűnik, a tervezők lassan próbálják a sims rajongókat a sorozat 3. része felé terelni, próbálják szoktatni az új játékmódhoz őket. Egyesek úgy gondolják, a Will Wright által megalkotott sims harmadik része már csak arra megy,hogy minél több bevétel legyen, nem pedig arra, hogy a rajongókat egy újjab szintre kalauzolják a simek világában.
706 0 7 Tech Izé
pepeti: Minden idők leggusztustalanabb üzletpolitikája. :D
Asagrim: Nyugodtan letöltheted torrentről. Egyszer már kifizetted!
roland66: jah és a favorit az éjszakák! :D
Mind a 7 komment
Disney- Pocahontas - Ezer színnel kápráztat a szél

Kis infó a meséről

Oscar-díjas dal [: Szerintem nagyon szép.
768 1 0 Zene Izé
Ma már nemcsak napozni lehet Berlinben a Spree folyó partján, de úszni is, méghozzá egy úgynevezett Badeschiff-ben. Az ötlet nagyon egyszerű: egy 32x8 méter alapterületű uszályt alakítottak át uszodává, belülről kicsempézték, és vagy 400 000 liter vizet öntöttek belé. Az uszoda feszített víztükre alig van magasabban a folyó vízszintjénél, így az élmény teljesen olyan, mintha a folyóban úszna az ember. Amikor hidegre fordul az idő, fedett uszodaként és szaunaként üzemel.
3624 2 9 Izé
Chamy: Én azt néztem, hogy egyetlen medence van csak, ami nincs is zsúfolásig, viszont rengeteg az embe [...]
Turmion Kätilöt: Ha ilyenből párat kitennének a Balatonra is, akkor télen-nyáron nem lenne gond a turizmussal. ( [...]
Éjfélilány: Nekem tetszik :)
Mind a 9 komment
A Korg 3 új interface-szel örvendezteti meg az önjelölt zajkeltőket: a nanoPAD, nanoKEY, and nanoKONTROL controllerek azoknak a dj-knek és zenészeknek lehetnek hasznosak, akik pl. sokat utaznak és útközben sem szeretnék hanyagolni a zenealkotás élményét.
1325 0 0 Tech Izé
Irodai szinkronúszás - avagy mi van akkor, ha az orosz csajok unatkoznak a melóhelyen. ;)
11916 1 20 Izé
olcsibacsi: Tetszik a zene, jó a koreográfia, eredeti az ötlet és jók a csajok :) Megnyugtató hogy az oros [...]
three.d: Az első láb igencsak formás!
laci_: Na ezért halad a bürokrácia a papírtologatással olyan sebességgel, mint ahogy most teszi. És [...]
Mind a 20 komment
Az Ando Drom legszebb időszakát Miczura Mónikával a soraiban élte (véleményem szerint) , de szerencsére még most is aktívak. Bár néha az az ember érzése, hogy cigányzenével Dunát lehet rekeszteni, de ez a "cigányzene" címke nagyon sokféle stílusú és minőségű muzsikát takar. Az Ando Dromé pl. szerintem színvonalas, szeretem is hallgatni.

Az itt közölt videó képei nagyon jók, bár én Nescát kicsit sokallom benne. (néha a kevesebb több) Máshol meg nem találtam meg ezt a dalt.

Egy ráadás pedig Cseh Tamás szülinapjáról. (jobb minőségben megnézhető a zenekar honlapján is)
924 0 0 Zene Izé
Nem hinném, hogy túl sok embernek van ilyen ocsmány számológépe... :D (már csak a 275$-os ára miatt se).
1912 0 25 Izé
Firuse: Paris Hiltonnak pont ilyen strasszköves a choppere...
Luflee: Nekem kene. Eladnam jo penzert valami szoke kitartott picsanak :)
Purple: te mekkora ..... :D á haggyuk :DDD
Mind a 25 komment
István a Király

Ma már sajnálom, hogy ezt nem láttam élőben (asszem nem voltam eléggé érett hozzá). Persze azóta már megnéztem (cseszneken is, hááát az vmi ... q....xarvolt), de ez lett vona az igazi! 12 részre van felosztva és feltöltve, ez a második. A bevezetőt kihagytam és nem fogom ide linkelgetni a maradékot sem. Ahogyan wiki&co linkeket sem. Azé' hamáá' a gép előtt ültök, legalább ennél az 1nél kivételesen vegyétek a fáradságot és keressettek infókat róla magatoknak. Ott vannak a kommentek, oda jöhetnek az infók, amit TI akartok megosztani másokkal és nem a poszt beküldő erőltet rátok. Vagy nincs igazam?
570 1 2 Zene Izé
Újév1: Igazából ez csak a "rövidített" változata,mert ebből 2 CD van...
RokkantTroll: Ha Szörényi és Bródy csak ezt a remekművet alkotta volna már halhatatlanok lennének. Zseniál [...]
Yankovic honlapja
 

Szerintem az egyik legjobb parodista, és egészen jól utánozza az eredeti énekeseket. Találjátok ki, hogy kiket parodizál ki!

Még van egy rakat klippje, nézzétek meg, feltéve ha érdekel:



Weird Al Yankovic - Fat
Weird Al Yankovic-Eat It
Weird Al Yankovic - Like a surgeon
Weird Al Yankovic - Smells Like Nirvana
 
508 3 4 Zene Izé
indiego: Ja bocs:D Mindenhova kattintottam csak oda nem. :P
Purple: necsiii :O akkor katt a képre :DD
indiego: Nekem az Amish Paradise a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=GsfVw9xxoNY
Mind a 4 komment
Ha nem tudsz várni július 11-ig vagy nem telik rá... ;)

update: Legyen az, hogy aki kinyomtatja, összeragasztja, lefotózza használat közben (úgy csinálsz mintha telefonálnál), feltölti, belinkeli kommentként, azok sorsolás meg válogatás nélkül kapnak izés ezt-azt.
1594 5 209 Tech Izé
tt1991: Írtam az ize-s szerkesztőknek, de nam hajlandóak válaszolni azzal kapcsolatban, hogy lesz-e ebb [...]
hodosy: jaja télleg jo lenne !
Purple: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=23993
Mind a 209 komment
Carlos Varela - Una Palabra

Sokaknak ismerős lesz, de aki látta a "Tűzben Edzett Férfi"-t annak biztosan...
Nagyon bejövős film, csak ajánlani tudom...
Rendezők: Tony Scott & Danzel Washington
Főszerepben: Danzel Washington
764 2 2 Zene Izé
Ganja Master: engem csak az a kis hülye Dakota idegesít :@... utálom....: )
Thaddeus: Hihetetlenül jó film, Denzel Washington fantasztikusat alakít benne.
Ilyen, amikor az építész nem nagyon tud egyenes vonalat rajzolni? ;)
3112 0 30 Art Izé
zoleecool: Nekem még 2 pohár bor után sem mozognak. Te mit használsz? :D
CRaPtRaSH: jó az anyag,mi?:D
rmx rider: miközben ölitek egymást rájöttem egy optikai illúzióra O_o :). Nézzétek az első emelet pad [...]
Mind a 30 komment
Ilyen, amikor az építész nem nagyon tud egyenes vonalat rajzolni? ;)
3218 1 30 Izé
zoleecool: Nekem még 2 pohár bor után sem mozognak. Te mit használsz? :D
CRaPtRaSH: jó az anyag,mi?:D
rmx rider: miközben ölitek egymást rájöttem egy optikai illúzióra O_o :). Nézzétek az első emelet pad [...]
Mind a 30 komment
Régebbi postok...