Londonderry air...előadja a Manx Youth Band
Nem tudok mit írni erről a számról, ez Észak-Írország himnusza...
326
0
Zene Izé
Rocknagyi
9325
2
Izé
My Bloody Valentine - You Made Me Realise (London Roundhouse, 2008. június 20.)
És ez ment 15 percig...
6618
0
Izé
788
0
Zene Izé
Otthonos munkahely ;)
4247
1
Izé
Az
Untraceable (Gyilkosság online) film weboldala... belépsz, hogy végignézhess egy online gyilkosságot? Vagy legyőzöd a kíváncsiságod, és nem járulsz hozzá a gyilkossághoz... make your choice! :)
Előzetes.
2636
0
Film Izé
A NASA új szlogenje: "A végtelenbe és tovább!" :D
És
itt a bizonyíték, hogy Buzz tényleg megjárta az űrt! ;)
2954
1
Izé
Keep Of Kalessin - Ascendant
info
362
0
Zene Izé
Mike Oldfield - The Bell (Tubular Bells II)
WikiHome
351
0
Zene Izé
A
robodobos és a
robofuvolás után csak összejött végre egy banda is! :)
MySpace oldaluk.
2243
0
Izé
Hogyan (is) készülhettek a "
mobillal pattogatott kukoricák".
10119
2
Izé
259
0
Zene Izé
Az észak-kaliforniai Petalumában rendezik a ronda kutyák versenyét. Idén Gus, a háromlábú és félszemű kínai kopaszkutya győzött (jobb felső kép).
3492
0
Izé
Így készül a 4-es metró a Keletinél :)
9608
3
Izé
Anima Sound System- More fire
az előzőekben pedig volt már:
68
276
2
Zene Izé
R.I.O. feat. Osunlade - Shine On (Radio Mix)
az idei nyár egyik legütősebb száma
550
2
Zene Izé
WENDIGO - Thousand Voices
" A WENDIGO 2003 végén alakult a nagy szakmai elismerést kiváltó Stonehenge és Da Capo tagjaiból. A zenekar célja már induláskor az volt, hogy kombinálja a közérthető, modern metal elemeit az elődök zenei világának igényességével, és több stílus elemeinek felhasználásával egy egyéni hangzást hozzon létre. "
Egy igazán tehetséges magyar metál együttes. Az énekes, azaz BZ a GameStar-t olvasóknak ismerős arc lehet. Valamint itt a
MySpace oldaluk , ahol több számuk is megtalálható.
383
1
Zene Izé
Marc Playle - Guitar Idol 2008
A huszonkét éves Marc bal alkar nélkül született, nyolc éve gitározik és segítségére van a bal könyökére szerelt, pengetőt tartó toldalék. A tehetségkutatón 750 versenyzőből a legjobb tizenkét gitáros közé jutott, és ugyan nem ő nyert (a győztes a brazil
Gustavo Guerra lett), egyáltalán nem keseredett el, készíti első lemezét és
azt vallja:
"A fogyatékosságnak semmit sem kell befolyásolnia".
Egy
másik videó tőle. Itt pedig
Steve Vai egyik legszebb és legismertebb számát gitározza:
For the Love of God.
3876
3
Izé
Egy főnök a másiknak:
- Hogy csinálod, hogy az embereid mindig pontosak?
- Egyszerű. 30 munkás és 20 parkolóhely. :D
És így parkol az, aki véletlen késik! ;)
10478
2
Izé
Yock Yoshitaka Kawakami - egy japán iskoláslány képei. Elhívnád randira? ;)
7434
0
Art Izé
Yock Yoshitaka Kawakami - egy japán iskoláslány képei. Elhívnád randira? ;)
7792
11
Izé
Jujuj, itt a vibráló szempillaspirál!
2178
1
Izé
Hiába na, drágák Japánban az ingatlanok. :)
4602
1
Izé
Pendulum - Propane Nightmares
661
1
Zene Izé
Spiderbait - On My Way
A klipp nem érdekes, de a zene...
Hogy egy bizonyos valakit idézzek: "durvándugós szám" :D
373
0
Zene Izé
Hendrix és Jenis Joplin száma (az eredeti:
itt) ska változaltban jól a Pannonia Allstarts Ska Orchestrától
PASO feat. Harcsa Veronika & Kiss Erzsi - Summertime
PASO myspace
Harcsa Veronika myspace oldala
Kiss Erzsi bandájának myspace oldala
1276
6
Zene Izé
USB-s üdítőhűtő a nyári meleg napokra :P
1103
0
Tech Izé
Az
EA bejelentette: mielőtt a piacra dobnák a
Sims3-at, még várnak ránk kiegészítők! Kezdetnek itt van a The Sims 2 Aparment Life (Nagyvárosi Élet). Úgy tűnik, a tervezők lassan próbálják a sims rajongókat a sorozat 3. része felé terelni, próbálják szoktatni az új játékmódhoz őket. Egyesek úgy gondolják, a
Will Wright által megalkotott sims harmadik része már csak arra megy,hogy minél több bevétel legyen, nem pedig arra, hogy a rajongókat egy újjab szintre kalauzolják a simek világában.
706
0
Tech Izé
Disney- Pocahontas - Ezer színnel kápráztat a szél
Kis infó a meséről
Oscar-díjas dal [: Szerintem nagyon szép.
768
1
Zene Izé
Ma már nemcsak napozni lehet Berlinben a Spree folyó partján, de úszni is, méghozzá egy úgynevezett Badeschiff-ben. Az ötlet nagyon egyszerű: egy 32x8 méter alapterületű uszályt alakítottak át uszodává, belülről kicsempézték, és vagy 400 000 liter vizet öntöttek belé. Az uszoda feszített víztükre alig van magasabban a folyó vízszintjénél, így az élmény teljesen olyan, mintha a folyóban úszna az ember. Amikor hidegre fordul az idő, fedett uszodaként és szaunaként üzemel.
3624
2
Izé
A Korg 3 új interface-szel örvendezteti meg az önjelölt zajkeltőket: a nanoPAD, nanoKEY, and nanoKONTROL controllerek azoknak a dj-knek és zenészeknek lehetnek hasznosak, akik pl. sokat utaznak és útközben sem szeretnék hanyagolni a zenealkotás élményét.
1325
0
Tech Izé
Irodai szinkronúszás - avagy mi van akkor, ha az orosz csajok unatkoznak a melóhelyen. ;)
11916
1
Izé
Az
Ando Drom legszebb időszakát Miczura Mónikával a soraiban élte (véleményem szerint) , de szerencsére még most is aktívak. Bár néha az az ember érzése, hogy cigányzenével Dunát lehet rekeszteni, de ez a "cigányzene" címke nagyon sokféle stílusú és minőségű muzsikát takar. Az Ando Dromé pl. szerintem színvonalas, szeretem is hallgatni.
Az itt közölt videó képei nagyon jók, bár én Nescát kicsit sokallom benne. (néha a kevesebb több) Máshol meg nem találtam meg ezt a dalt.
Egy ráadás pedig
Cseh Tamás szülinapjáról. (jobb minőségben megnézhető a zenekar honlapján is)
924
0
Zene Izé
Nem hinném, hogy túl sok embernek van ilyen ocsmány számológépe... :D (már csak a 275$-os ára miatt se).
1912
0
Izé
István a Király
Ma már sajnálom, hogy ezt nem láttam élőben (asszem nem voltam eléggé érett hozzá). Persze azóta már megnéztem (cseszneken is, hááát az vmi ... q....xarvolt), de ez lett vona az igazi! 12 részre van felosztva és feltöltve, ez a második. A bevezetőt kihagytam és nem fogom ide linkelgetni a maradékot sem. Ahogyan wiki&co linkeket sem. Azé' hamáá' a gép előtt ültök, legalább ennél az 1nél kivételesen vegyétek a fáradságot és keressettek infókat róla magatoknak. Ott vannak a kommentek, oda jöhetnek az infók, amit TI akartok megosztani másokkal és nem a poszt beküldő erőltet rátok. Vagy nincs igazam?
570
1
Zene Izé
Yankovic honlapja
Szerintem az egyik legjobb parodista, és egészen jól utánozza az eredeti énekeseket. Találjátok ki, hogy kiket parodizál ki!
Még van egy rakat klippje, nézzétek meg, feltéve ha érdekel:
Weird Al Yankovic - Fat
Weird Al Yankovic-Eat It
Weird Al Yankovic - Like a surgeon
Weird Al Yankovic - Smells Like Nirvana
508
3
Zene Izé
Ha nem tudsz várni július 11-ig vagy nem telik rá... ;)
update: Legyen az, hogy aki kinyomtatja, összeragasztja, lefotózza használat közben (úgy csinálsz mintha telefonálnál), feltölti, belinkeli kommentként, azok sorsolás meg válogatás nélkül kapnak izés ezt-azt.
1594
5
Tech Izé
Carlos Varela - Una Palabra
Sokaknak ismerős lesz, de aki látta a "Tűzben Edzett Férfi"-t annak biztosan...
Nagyon bejövős film, csak ajánlani tudom...
Rendezők: Tony Scott & Danzel Washington
Főszerepben: Danzel Washington
764
2
Zene Izé
Ilyen, amikor az építész nem nagyon tud egyenes vonalat rajzolni? ;)
3112
0
Art Izé
Ilyen, amikor az építész nem nagyon tud egyenes vonalat rajzolni? ;)
3218
1
Izé