REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Leona Lewis - Better In Time

Honlapja
2394 0 2 Zene Izé
fannieva: csunya de szépen énekel szerintem.
Balázs: de csúnya szegény
Super High Me
Doug Benson stand-up komikus kísérletének beszámolója, amelyben bemutatja, hogyan hat az emberi testre 30 nap kőkemény füvezés (Kaliforniában legális a fű, ha orvosi célra szánják). Míg a 2004-es Super Size Me végére a főszereplőnek minden baja lett a gyorskajáktól, addig egy hónap non-stop betépés után a vizsgálatok elég meglepő eredményeket adtak, több a pozitívum (kivétel ez alól a memória) és Doug elmondása szerint élete legjobb hónapján van túl.

3409 0 68 Film Izé
ANDor: Ja és a film qva nagy :D mindenki nézze meg.
ANDor: Hogy a fű miatt nyúl valaki keményebb droghoz az HÜLYESÉG! az hogy aki kemény drogokat haszná [...]
nemvágoom: mármint azt amire én is gondoltam h ide írom:D
Mind a 68 komment
Super High Me
Doug Benson stand-up komikus kísérletének beszámolója, amelyben bemutatja, hogyan hat az emberi testre 30 nap kőkemény füvezés (Kaliforniában legális a fű, ha orvosi célra szánják). Míg a 2004-es Super Size Me végére a főszereplőnek minden baja lett a gyorskajáktól, addig egy hónap non-stop betépés után a vizsgálatok elég meglepő eredményeket adtak, több a pozitívum (kivétel ez alól a memória) és Doug elmondása szerint élete legjobb hónapján van túl.

3484 7 70 Izé
7sleeper: csak nevet változtatott Szegedi Csanádra
beni9512: ez eltűnt
ANDor: Ja és a film qva nagy :D mindenki nézze meg.
Mind a 70 komment
Egy kép az Indiana Jones-ból... :)
13542 2 22 Film Izé
Sziszo: Hehe... Mit ki nem találnak már... :)))
Belkar: jah ez az első részből van
Szilvike18: Jaja ez tuti a star wars-ból van...az a kis idétlen centrifuga meg a gazdája...
Mind a 22 komment
Egy kép az Indiana Jones-ból... :)
13632 3 23 Izé
Lucky94: hááát mivel Lucas a forgatókönyvíró tehát nem túl meglepő
Sziszo: Hehe... Mit ki nem találnak már... :)))
Belkar: jah ez az első részből van
Mind a 23 komment
die ärzte (szándékosan, csupa kisbetűvel)

Az egyik legsikeresebb német együttes, még 1982-ben alakultak. Két fő alapító tagja, Farin Urlaub (Jan Vetter) és Bela B. (Dirk Felsenheimer) még ma is tagok, csupán a basszusgitárosukat cserélték le többször, míg 1993-ban meg nem találták Rod Gonzálezt, aki azóta is oszlopos tagja az együttesnek. A dátum egyébként azért fontos, mert '89-ben sajnos ideiglenesen feloszlottak, hogy aztán '93-ban annál nagyobb durranással visszatérjenek a zenei életbe. Apró érdekesség, hogy a dobos Bela B.-nek van egy kis vámpíros tikkje, és ezért a néhai magyar színész, Lugosi Béla iránti tiszteletből vette fel művésznevét. Az együttes több zenei díjat (ECHO-kat, Comet-et, Bravo Otto-kat) is besöpört, így talán méltán nevezhetik magukat ironikusan a világ legjobb együttesének (Die beste Band der Welt), legalábbis német szinten biztosan. Nevüket a legelterjedtebb mendemonda szerint annak alapján választották, hogy a zeneboltokban "ä" kezdőbetűvel egyetlen előadót sem lehetett találni az ABC-sorba rakott lemezek között. Az Orvosok egyébként idén négy év után ismét ellátogatnak hozzánk, fellépnek a Szigeten, aki teheti, nézze meg őket! Bővebb info  
563 0 0 Zene Izé
Opus III - Nice Day (DSF Remix)
481 0 1 Zene Izé
winkytct: szuper szam!!! mindenki hallgassa meg!! :P :D
Adott a steadycam néven is ismert eszköz, amit a fenti képen láthatunk. Az alap funkciója, hogy mozgás közben is tudjon szerencsétlen operatőr felvételt készíteni, ami nem egy merő imbolygás és billegés. Viszont egy steadycam felszerelés normális használatához temérdek rutin és gyakorlat nomeg rettenetes izomzat szükséges. Meg soksoksok pénz...
De mi van ha amatőr létünkre hasonló minőségű felvételt akarunk készíteni? Veszünk egy Manfrotto Modosteady állványt a Tripontban és örülünk :

 


1146 1 0 Tech Izé
Gary Moore - Still Got The Blues (Live)
Én még nem láttam itt, és ez hiba. :) Az egyik legjobb gitáros és az egyik legjobb száma.
824 4 1 Zene Izé
Blun7man: De rég hallottam ezt a számot, pedig hatalmas. Főleg a szóló amit levág a végén...
Mindless Self Indulgence - Shut Me Up

Egy igazán ütős szám, egy elég durva klippel.
Ez az a banda, amelyik botránykeltéssel hívja fel magára a figyelmet! :D Honlap
743 1 11 Zene Izé
bungle: Fél fokkal jobb minőség: http://youtu.be/B0AX81gv5aM
jollakott_napkozis: hihetetlen ez a klip :DDD
winkytct: IMADOM! megeloztel ... az egesz albumja nagyon fasza!!! (frankensteins girl)
Mind a 11 komment
Telefonszex operátorok. Gondolom nem konkrétan őket képzelik maguk elé azok, akik igénybe veszik az ilyen szolgáltatásokat... ;)
14151 1 12 Izé
calipunkszabus: valami olyasmiben asszem...
Bizsu: nem az osztrák tutti frutti tífáuban?
calipunkszabus: "0 6666 066 ruf mich an, ich bin so geil!:D" és kiszel tüncinéni is valami hasonlószerűségben [...]
Mind a 12 komment
Violadores del Verso - Vivir para contarlo
Aki szereti a spanyol nyelvet és a stílust, az hallgassa meg! ;) Honlap
353 0 0 Zene Izé
KRS-One - Step Into A World (Rapture's Delight)

KRS-One vagy polgári nevén Lawrence Parker nagyon sokat tett a hip-hop kultúra kialakulása és fejlődése érdekében. Az ő fogalmazta meg a hip-hop kultúra részeit (9elements), mivel a hip-hop nem csupán egy zenei műfaj..

..sajnos ma már hip-hop néven szart csinálnak, legalábbis a "sztárok", de ez csak egy vélemény..
419 3 3 Zene Izé
Disy: És még a 9 elements szám - http://www.youtube.com/watch?v=ZdzFwLb497Y (more infoban még sokminde [...]
Disy: Igen gyanús volt nekem is valami http://en.wikipedia.org/wiki/Krs_one http://www.krs-one.com/ http: [...]
Purple: nem voltak jók a linkek a szövegben
Raein - Tigersuit
Egy "igazi screamo"
1019 0 0 Zene Izé
Summertime
Az egyik legnagyszerűbb dal Janis Joplintól. A hallgatása ideális egy pohár bor mellett elmerengve. :)
1137 2 7 Zene Izé
Lac1: Igazából George Gershwin az eredeti zeneszerző. Ezt te is befürödted Scarf... :D Mindhárom ver [...]
Ganja Master: : D így van! : D
boci: nono, bogaraim.. :) mindketten csúcsagyak vagytok és a muzsika attól még tényleg nagyon jó.. [...]
Mind a 7 komment
Alkeszoknak itt egy forradalmi újítás: az ehető martini. :)

Mondjuk mi ezt már tizensok éve kitaláltuk a sárgadinnyébe fecskendezett vodkával... ;)
5397 1 13 Izé
rezlavor: http://en.wikipedia.org/wiki/Molecular_gastronomy http://www.youtube.com/watch?v=RhfDr0_VL1M http:/ [...]
livy: Baromság :S
yushuf: sokkal egyszerübb a kenyeret sörbe aztatni, és még jobb is :O))))
Mind a 13 komment
The Scruffs - Keresgélj csontokat jól!

A teljes verzió letölthető innen.
5332 2 14 Game Izé
asciimo: letoltam a full-t is, hát mitmondjak, néha azért igényli az idegrendszert :D
JeLo: Én csak 11-et találok, hol a többi?
JeLo: És ha nem az izés linkről töltitek be, hanem direktbe, akkor nincs ott az a bunkó csik a tetej [...]
Mind a 14 komment
Külső-belső autómosás.
11936 2 24 Izé
Re-Peet: max a sajátját.. :D
gamma21: nekem a ledöbbenés és totális sokk után először a tarantino kutyaszorítóban c. filmje juto [...]
ocsy21: De a csomagokat bakker, a csomagokat!!!! Ez mar tenyleg faj...
Mind a 24 komment
Meng Fandi designer fejéből már sok érdekes dolog pattant ki, de ez talán az egyik legütősebb. Aki már unja a hagyományos ébresztőóra hangját és reggel szereti a sokkterápiát elkerülni, annak jól jöhet ez a kis kütyü.
A gyűrű lényege, hogy a beállitott időpontban elkezd szépen fokozatosan vibrálni, ezzel felkelti a pácienst anélkül, hogy szívinfarktust kapna...

(GADGETGUY, remek a helyesírásod, de itt legalább kijavítottuk: jühet=jöhet,  gyűrü=gyűrű, szivinfarktus=szívinfarktus, vesszők, stb.)
1262 0 7 Tech Izé
AVIREX: kitérdekel,mennyi hibád van,én is szoktam angolul dumálni poolozás közben,és nem mindig haszn [...]
bungle: Igény, vazz.
CRaPtRaSH: azért,mert ha megnézel egy netes cikket,ott is figyelnek rá,hogy ne legyen helyesírási hiba... [...]
Mind a 7 komment
Mack 10 - Hate in your eyes

Info:

Wikipedia
297 0 0 Zene Izé
Inner Circle - Sweat (A La La La La Long)

Ki ne emlékezne erre???:):):)

 
775 1 1 Zene Izé
koocos: Akkor már inkább ez...http://www.youtube.com/watch?v=4kfTuNdku3A
Utálom a focit, de egy ilyen meccset még én is megnéznék... ;)
43435 8 31 Izé
Balintos: Nem igazán értem mire gondolsz...az iróniám ennyire nem jött át?
mumus: hat nem tudom en valahogy nem izgulok ra egy noi terdre...inkabb az egesz labat nezem,milyen izmoska [...]
Balintos: Bezzeg a középkorban a térd is annak számított...azok voltak a szép idők, intelligens emberek [...]
Mind a 31 komment
A világ legmagasabbról végrehajtott ejtőernyős ugrása. Vajon igazi?
5777 1 13 Izé
konvejor: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=29
Coryen: Ha ez igaz, akkor szenzációs élmény lehet. :D Valaki tudja mi az az a zene ami a felvétel alatt [...]
dega44: Asszem, ahoz is kéne egy regiment katona, hogy a gépből kivágjanak....3 méterről...nemhogy.... [...]
Mind a 13 komment
Ignite people on fire
2024 0 0 Game Izé
Desmond Dekker & the Aces - Israelites

Jamaicai ska és reggae énekes és szövegíró. Bob Marley híressé válása előtt Dekker volt az egyik legismertebb jamaikai zenész.
556 0 0 Zene Izé
Dir En Grey - Schwein No Isu

A Dir en grey a japán visual együttesek sorába tartozik, és mint olyan, eléggé behatározhatatlan stílusú zenét játszik. Teljesen normális indies együttesként kezdték a '90es években. Első albumuk, a Gauze már hatalmas sikereket ért el keverve a hagyományos visual stílust igen zúzós zenékkel. És itt mutatkozott meg legjobban az énekes, Kyo mindenre képes hangja: sivalkodás, mániákus nevetés és egyéb hangok kiadásával kultusszá vált személye a rajongók közt. Első hallásra Marilyn Manson, Slipknot és a Murderdolls hangzásvilágába sorolhatók, melyek biztosan hatottak rájuk, de ők többek ennél. Valahogy sajátosan sokkolják a közönséget, a felsoroltaknál sokkal színvonalasabban. Dalaik és Kyo dalszövegei depressziósak, sokkolóak és nagyon perverzek, de helyenként igen líraiak, szóval nem igen egyoldalúak. Kinézetükben is nagyon alkalmazkodnak az aktuális dal stílusához, így itt is sok arcot mutatnak.
475 0 4 Zene Izé
Ganja Master: jó az csak szar... : DXD
Balázs: nem rút, csak titokzatos xD de am az énekes itt is nagy isten mint a NIN be csak a NIN meg szar xD [...]
Ganja Master: szal aztmondod ez ilyen progresszív japán karatéjozós depimetál? és még úgy is néznek ki? : [...]
Mind a 4 komment
Interaktív mini IQ teszt a youtube-on.
7820 2 17 Izé
Nevolim: bonyolult:D
Dawe: egyet elszúrtam igaz mindet tippeltem :D
Éjfélilány: semmi értelme
Mind a 17 komment
A Strokkur gejzír Izlandon.
9384 6 32 Izé
bungle: Rózsaszín gejzír: www.youtube.com/watch?v=ORnkVp-1fp8
kotta: :((( De a békások kiestek! Haha! A tésztásokra pedig a bikavadítók várnak (rulez!), a hajóz [...]
varazs: Beee, a tèsztafalòk tovàbbjutottak! De a romànoknak is kòszònhetò [...]
Mind a 32 komment
2008. szeptember 30. - Dexter 3. évad!!!
Jó kis kampány! :)
3272 0 34 Film Izé
bandee1219: http://www.picvi.com/2008/08/18/television-serial-dexter-commercial/
focuskoma: Ajánlom figyelmedbe jelenleg a kedvenc sorozaton a Született feleségeket ;). Ja meg a My name is [...]
ibor90: amúgy félek elolvasni a könyvet, mert nem szeretném hogy az eddig kialakult képet elrontsa, de [...]
Mind a 34 komment
2008. szeptember 30. - Dexter 3. évad!!!
Jó kis kampány! :)
3404 1 46 Izé
bungle: Újból csak Yvonne Strahovski miatt... :) www.yvonne-strahovski.eu/gallery/wp-content/uploads/2011/ [...]
bungle: cancer1 küldte: http://www.damncoolpictures.com/2013/07/life-sized-dexter-cake.html Life-Sized Dext [...]
Tooni: Amerikai rémség!
Mind a 46 komment
Ízirájder kuty :)
2324 1 4 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=5YzX3X9iD7U (Szancso is elküldte "Don Corleone új sofőrje ;)" címmel) :) [...]
Re-Peet: legalább hózentróglit rácsippenthetett volna :D
ShitIron: Ari egy eb! De mi van, ha hirtelen fékeznie kell a gazdinak! Az is majd a YouTube-n végzi, mint su [...]
Mind a 4 komment
Canon rock - Funtwo

Végy egy néhány száz éves klasszikus művet, írd át elektromos gitárra, vigyél bele egy kis rockos hangzást és kész is a világsiker.
Egy JerryC nevű tajvani gitáros és dalszerző a fenti receptet követve hozta létre ezt a nagyszerű számot. Az alapanyagul szolgáló művet Johann Pachelbel komponálta a XVII. században, és a Canon in D major címet adta neki.
Miután JerryC felrakta a videóját az internetre nagyon sokan megtanulták a számot, majd felrakták a saját verziójukat. A posztban szereplő verziót egy Funtwo művésznevű dél-koreai gitáros adja elő, és ez az egyik legnézettebb youtube videó(eddig 44,751,939-en néztek meg). Azért ezt a verziót posztoltam mert nekem ez tetszik a legjobban.

Ultimate Canon Rock azaz kb 40 különböző előadó youtube-os videói összevágva egy közös előadássá.
583 3 1 Zene Izé
yushuf: az ázsiai gyerek keményebben nyomja:O)))))) de ez is brutál
Elég vicces, hogy New Yorkban másfele fésülik az utca két oldalán lévő épületeket. ;)
Azért ügyesen össze vannak illesztve a műholdfelvételek.
5148 1 26 Art Izé
sanchez: Aha!!!Mezőgazdasági gépek a felhő felett...mit is csinálnak.Na,izé fotózzák a földet..;)
mekszamnojz: azert a kozlekedesi felvetelek kemenyek.
VS: Ez fájt
Mind a 26 komment
Elég vicces, hogy New Yorkban másfele fésülik az utca két oldalán lévő épületeket. ;)
Azért ügyesen össze vannak illesztve a műholdfelvételek.
5659 3 26 Izé
sanchez: Aha!!!Mezőgazdasági gépek a felhő felett...mit is csinálnak.Na,izé fotózzák a földet..;)
mekszamnojz: azert a kozlekedesi felvetelek kemenyek.
VS: Ez fájt
Mind a 26 komment
Jogos a kérdés, hogy "ez meg mi a szar?"
Igen emberek! Ez pont az! Méghozzá szerencsehozó kaksi a telefonotokra! :D
Honnan máshonnan... ;]
3043 0 18 Izé
Éjfélilány: :DD
bigyminyő: Nagyon kedves ötlet!!! Aranyér,aranykaki....basszus de nem tudok élni szerencse kaki nélkül.... [...]
varazs: Jaja, nàlunk meg a hàz elòtt egy fùves focipàltya van, ahova egy illet [...]
Mind a 18 komment
Vajon mit keres a kutyuli a hűtőben??? :)

Ilyen kutyuli nekem is kell! ;)
4094 1 8 Izé
M.Andreas: Okos kutyus. :) Barátnőmék kutyája csinálta egyszer azt, hogy épp a házuk előtt beszélgett [...]
brigi_cica: egyem a kis dögös pofiját!!! :D
Mec: de azért felrázza :)
Mind a 8 komment
VNV Nation - Chrome

Ha tetszik, katt ide.
567 0 0 Zene Izé
Mind.in.a.box - You Will See

Honlap.
311 1 1 Zene Izé
kolompír: Nagyon jó kis zene! :) :-*
Jordin Sparks feat. Chris Brown - No Air

Jordin a tavalyi évben megrendezett American Idol nyertese.
További infók róla itt.
És itt.
352 0 0 Zene Izé
Combichrist - Get Your Body Beat
668 0 5 Zene Izé
csicsilla: vàààààààààààààààà [...]
Errtu: Combichrist [is] alap. Már csak azért is, mert elég sok Nitzer Ebb feldolgozásuk van. :)
Bakeyoo: Miért szarozod le? :(
Mind a 5 komment
Régebbi postok...