REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha enyhén paranoid vagy, inkább ne nézd meg ezt a videót!

Ugyanis egy olyan műholdről szól, ami iszonyatosan éles, színes, élő képet tud közvetíteni. Reméljük nem kerül rossz kezekbe.
3731 0 2 Izé
Goatman: És ha átlát a falakon? :-)
vadonka: Na ezért húzom le a redőnyt este faszverés előtt mindig.
Ha még nem láttad John Oliver hogyan parodizálta ki a magyar választásokat, gyorsan pótold be!
3369 0 2 Izé
akicker: Még Észak-Korea is jobbat választott.. :D
Goatman: Mert ők sokkal jobbat választottak?!...
Varró Dani és a modern korok foglalkozásai
1438 0 0 Izé
Gyönyörű kisfilm készült a tavaly lezárt Szabadság-hídról
866 0 0 Izé
Nem tudom, hogy az audis hirtelen zavarában volt hülye, vagy alapból az?
4091 0 4 Izé
akicker: A főnököm vett egy audit annak idején, mert szüksége volt egy középkategóriás autóra is. [...]
hawkeye: Az audisták alapban ilyenek...
babos: https://www.adac.de/der-adac/rechtsberatung/verkehrsvorschriften/inland/rettungsgasse/ Németorszá [...]
Mind a 4 komment
Hotel Artemis

Elsőre nagyjából olyasminak tűnik, mintha a John Wick filmek hoteljéről szólna, a lényeg hogy pörgős és izgi, mi meg nagyon várjuk.
2057 0 0 Film Izé
Koppenhága új aquaparkja úgy fog kinézni, mint valami képregényes gonosznak a főhadiszállása
1459 0 0 Izé
Ha vannak jó drónfotóid, ezt a pályázatot neked találták ki
1723 0 0 Izé
Neked is hiányzik a papír térkép susogása, vagy a régi írógép kattogása?

Mert akkor ezt az oldalt neked találták ki.
2100 0 1 Izé
hawkeye: Elrontották. a 8 mm-es vetítőhöz a Lucs-2 képét - hangját kellett volna kitenni. Olyan volt, [...]
Vagy nagyon jól tud hazudni a gyerek, vagy tényleg csak a gyermeki ártatlanság szól belőle
2288 0 0 Izé
Igazán ráereszthetne valaki egy auto-tunet Zuckerberg szenátusi meghallgatására
2232 0 0 Izé
Marco Melgrati szatírikus társadalomkritikáitól egyszerre nevetsz, és gondolkodsz el picit a valóság szomorú helyzetéről
5435 0 0 Art Izé
Videó is van a Lánchíd Rádió utolsó 5 percéről
1626 0 3 Izé
SzurkeGandalf: :(
trencsa: Minden nap hallgattam őket és sajnálom, hogy így alakult. Csak a csúsztatasok elkerulése veget [...]
vadonka: Soha egy percet nem hallgattam belőle de szar látni, hogy a fidesz miként tesz tönkre minden mé [...]
Itt az iguaneye, ha a flipflop vagy a crocs neked nem lett volna elég ocsmány
2384 0 0 Izé
Jane Long nem csak kiszínezi, szürreálissá is varázsolja a régi fotókat
1855 0 0 Izé
Ez lehet álmaid hangszórója, ha Marvel rajongó vagy

Csak legyen elég lóvéd, mert egy milkába fáj ez a 23 kilós cucc.
1434 0 0 Izé
Így húzott el egy tűzgömb vasárnap éjjel Magyarország felett
2581 0 1 Izé
Ditpet: Az csak Pataki Attila, vagy Vona ahogy a választási eredmények után lelép.
Az ilyen felvételek láttán elgondolkozok, hogy néhány ember hogyan jutott jogosítványhoz

Vagy, hogy egyáltalán eddig hogyan maradtak életben.
3463 0 7 Izé
VanZant: Ahhoz csak Bendegúz értett. ;)
Szancso: Csak nem sejtetted! A "pipamocsokkal" vigyázni kell! :DD
VanZant: Tudtam én! Bár félszerzetek pipafüvének élvezete láthatóan elvette az eszem. :D
Mind a 7 komment
A közpénz az új saját, az arab az új zsidó, a gyros az új soros... :D
1950 0 11 Izé
akicker: Amikor először újraválasztották őket, akkor még én is reménykedtem, elvégre ők voltak az [...]
vadonka: Amúgy kurva sok a nyugger. A "ratkó" gyerekek akik Ratkó Anna jóvoltából most tetves sokan van [...]
vadonka: Nagynéném a közférában van, nekik ki volt adva, hogy a fideszre kell szavazni. Volt olyan oszt [...]
Mind a 11 komment
Íme a tökéletes szusi, ha nagyon vigyázol az alakodra

Csak egy szem rizs van benne.
814 0 0 Izé
Ő Karamel, az első mókus, aki művégtagot kapott

A legjobb mégis az, hogy a törökországi Batman város egyetemén végezték el a beavatkozást.
1475 0 0 Izé
Valószínűleg az első gengszter rap, amely a tejet népszerűsíti.
1553 0 2 Izé
Tomi Demo: Nagyon durván erőltetett ez a jópofáskodás, meg vicceskedés. És ez amúgy mitől gengszter?
a janek: Inkább a posztképet :p
Kacsamesék, kicsit másképp
2685 0 4 Izé
Ravennë: Ilyen egy érett, intelligens felnőtt ember hozzászólása. Igazad van, a legegyszerűbb csukott s [...]
makkasz1: Annyira bírom az ilyen irigy f*székeket! Közpénz? Ja, én is lopnám, meg te is, ha hozzáférn [...]
Ravennë: *itsi (bocs, de nem bírtam ki)
Mind a 4 komment
Kínában építették meg a világ leghosszabb tengeri hídját

Az 55 kilométer hosszú hídnak még egy víz alatti része is van.
1474 0 0 Izé
Költséges módja ez a fák megnyesésének :)

Ez egyébként csak egy sima gyakorlat, de az alacsony repülési magasság és a festői táj miatt megéri megnézni.
1848 0 0 Izé
Ha elég drága kocsid van, ott parkolsz vele, ahol akarsz

Úgysem tudják elvinni.
4426 0 6 Izé
vadonka: Óóó dehogynem, egy combos villástargoncával legurigáznám az útról.
Goatman: Vagy ha két darabban rakják fel...:-)
Goatman: Na ezt én is kipróbálom...megpakolom aksikkal a verdám...csak 1.5 tonna kell..:-)
Mind a 6 komment
Csak nekem tűnik úgy, vagy a növekvő bab tényleg táncolt a Kék Duna keringőre?
2037 0 3 Izé
KarbFace: A "találmányról" magáról már hallottam, de arra nem gondoltam, hogy ez esetben is ez játszana [...]
pumpa: Én pedig azon gondolkodom, hogy miért nem hallottál a gravitáció nevű találmányról. Tudod a [...]
KarbFace: Azon gondolkoztam éppen itten, hogyha Én bab lennék honnan tudnám,hogy hova eresszek gyökeret, [...]
Apa Zenél így buzdít a szavazásra
2095 0 7 Izé
kissfreezer: Tényleg csak tíz másodpercig néztem a videót. Itt sokadjára nézek geciorbános mocskosfidesze [...]
Ravennë: Nem tűnik fel, hogy a dal minden pártot negatív szavakkal illet? Csak az első sorig jutottál é [...]
Ravennë: Tetszik amit írtál, érdekes filozófia. Viszont, ha okos a holló és csak bólogatva válaszol a [...]
Mind a 7 komment
Valószínűleg ezeket a zsarukat sem léptetik elő egy ideig
4614 0 0 Izé
Sokat változott Párizs 117 év alatt

A múltban egyébként a legtöbb képen szerintem szebb volt.
2429 0 9 Izé
VanZant: Valószínű a világkiállításra építették azokat az épületeket. Itt látszik, az Eiffel tor [...]
Demente: Jaj nem fejeztem be. Szóval ha emlékeim nem csalnak, Hitler elfogadta hogy a franciák gyakorlatil [...]
Demente: Emlékeim szerint Párizst nem bombázták. Hiszen akkor a toronynak is oda vertek volna. Páncélos [...]
Mind a 9 komment
A nehezebb változaton csak ázsiai arcok vannak :)
899 0 0 Izé
Floridában a jövő városa épül

A kísérleti város teljesen napenergiával működik, robotbuszok furikáznak, és még a lakások ára is megfizethető.
1588 0 0 Izé
Te melyikre fogadnál egy kötélhúzásban?

A Camaróra, vagy a Teslára?
2497 0 6 Izé
Goatman: Egy hátsó kerék meghajtású autó aminek elől van a motorja így a súly többlet is soha nem f [...]
magony.g: Az győz amelyik nehezebb... a Tesla kb 1 tonnát ver a Camaro-ra.
Gurzy: Tegyük hozzá, hogy a villanymotor az első pillanattól leadja a teljes nyomatékát ellenben a be [...]
Mind a 6 komment
Ha Mad Man rajongó vagy, akkor ez álmaid aukciója
818 0 0 Izé
Íme a fószer, akinek 250 karakter van a torkában
3221 0 1 Izé
pripankaj: buy linkedin followers
Ez a legcukibb időjárás-jelentés, amit valaha láttam
1959 0 3 Izé
SEszter: Hogyan kell olyan arcot rajzolni írásjelekből, ami ledugja az ujját a torkán?
Ascocrist: *Tanulj meg angolul, ha nem érted... -fixed it
roberto: Tanuljon meg angolul, mert én nem értem. (szó kooo)
Az új japán trend a jégevés

És így a japánok ismét megmutatták, miért nem szabad valakire kétszer is atomot dobni.
1991 0 0 Izé
Antilop vadászat gepárdos FPS nézetből
2833 0 0 Izé
Mauricio Alejo képeiről nehéz eldönteni, hogy photoshop munkák, vagy a valóság
2895 0 0 Izé
Ahhoz is tehetség kell, hogy egy ilyen béna hangszeren ilyen jól játsszon valaki
1929 0 4 Izé
kakucsi: Némiképpen erre hasonlít (szerintem) legalább is hangzásban: https://www.youtube.com/watch?v=to [...]
Jaca: https://www.youtube.com/watch?v=8kKHE-_wekU
Dmckayals: Hááát, azért nem sima és egyszerű. Tény, hogy egyedi kialakítású, de nem a könnyű haszn [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...