REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Amerika forrong! Tüntetéssorozat söpör végig az Egyesült Államokon. Az elnyomó demokrácia, a FED és az 1% ellen tüntetnek!

Természetesen a média hallgat a dologról, az amerikai média pedi arrogánsan úgy állítja be a tüntetőket, hogy azok azt se tudják miért tüntetnek.

Rendőri brutalitás a tüntetéseken 

Közben a szakszervezetek is a tömeg mögé álltak.

Világforradalom október 15.én

Ti mit gonoltok az 1% uralmáról?
5117 2 39 Izé
Tooni: A média esik túlzásokba http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/2907007/OWS/
Tooni: Az nem testület, az konda. Rendröfök.
bungle: www.youtube.com/watch?v=buovLQ9qyWQ
Mind a 39 komment
Bociterelő kisautó
4186 1 5 Izé
Goppo: ... csuda kis auto vagy mi ... muuu
Purple: milyen szépek ezek a tehenek. de hogy körbeállják már, de azért félnek tőle a kis kíváncsi [...]
Nusihusi: Végre 1 kreatív elme:)
Mind a 5 komment
Félek elmondani, hogy terhes vagyok - A KamaszPanasz Szakértő válaszol rovatából
311 0 0 Pink Izé
A kis erdei pornócsillag. :D
6658 0 10 Izé
7sleeper: mókus indokolatlanul nagy mogyorók :-D címkének még: péniszirígység :-D
7sleeper: ron jeremy chipmunk "buck" azért a kedves neje nem fog éhezni télen..
Ravennë: Ez nem az aminek látszik...valami hasonló dolog állhat a háttérben :P http://www.youtube.com/ [...]
Mind a 10 komment
Nyaralásból szerelem
317 0 0 Pink Izé
Egy kis mazo-hintázás. ;)
4660 0 9 Izé
Sanzi: Barmok!
rubigo: de igazán csinálhatták volna akkor már kontár módon is, és úgy még nagyobb fájdalmat élve [...]
CRaPtRaSH: de ha rendesen csinálták, és nem kontárok, akkor nem fog kiszakadni a bőre! :]
Mind a 9 komment
Használati utasítás kollégistáknak szobatársakhoz
330 0 1 Pink Izé
zeiksz: Ezt tuti nem egy fiúkoleszba járó ember írta, aki másik 11 sráccal volt egyszerre egy szobába [...]
- Te teve! Tudod, hogy egy idióta mászkál a lábaid közt?

- Hmmm...sz@rok rá. ;)
6545 0 2 Izé
Cableguy: Még ki is kaparta a maradékot 0:22-nél és milyen jót derültek rajta. biztos megveregette a s [...]
Szmötyi: Ezdeszar!:-D
Egy kis gumifüstöltetés Lillehammer szerpentinjein.
1339 0 0 Sport Izé
Kocogás és a futás hatása a szervezetre - A sportorvos véleménye
816 0 0 Pink Izé
Az allergiás nátha kezelése
262 0 0 Pink Izé
 Icescape
5787 1 2 Game Izé
lacasa: hibás a linken a játék próbáld ezen: http://internetjatek.hu/game/1870/Icescape.html
horviee: Hogy a tökbe lehet itt használni a dolgokat. Megtalálta két tablettát a csavarhúzót és a ke [...]
Túlságosan aggódik az anyukád?
302 0 0 Pink Izé
Anya segít, ha baj van. :)
5487 2 5 Izé
beehappy: Backpackers:)
Nusihusi: Nagyon aranyosak a koalák:)
del: Detszóómájgád:))
Mind a 5 komment
10 tipp, hogy jól sikerüljön az első randi
288 0 0 Pink Izé
A kis ünneprontó. ;)
9244 2 8 Izé
naphtha08: "Horrible" tönkre megyek az ilyen vakoktól...
szaboistvan007: de drága :D
Nusihusi: Gyűjti a szirmokat a saját esküvőjére:D
Mind a 8 komment
Anorexia és gyermekvállalás
447 0 0 Pink Izé
Julia Roberts fóbia. :D
5091 0 5 Izé
Békatallér: Ezt a kísérletet el akarták végezni brit tudósok, de a Légy Mancs alapítvány megakadályozta [...]
Szobabicikli: Geronazzo Máriára vajon, hogyan reagálna :D
Purple: azt a fejet ááá :DDDD (mármint a kutyáé) hát ez hatalmas :DD
Mind a 5 komment
Tippek, tanácsok kezdő főiskolásoknak (2. rész)
385 0 0 Pink Izé
 Wolf Kati dalával hódítanak a neten!
380 0 0 Pink Izé
Filmek 3 képkockában jól :)
8686 0 1 Izé
Szancso: Tim Robbins- A remény rabjai. Jó film!:)
Filmek 3 képkockában jól :)
9760 0 0 Film Izé
Kiábrándító első alkalom
494 0 0 Pink Izé
Nick Toldy

Kicsit magyar vonatkozású játék, poénok csak nekünk. :)
7313 0 5 Game Izé
FunThom: Köszi a választ..Hiába van meg minden ami kell nem sikerül tovább menni sajnos :P
Magister: A kapitány szemfedőjét megszerezted? Félszeműnek kell lennie. :) A végigjátszást itt talál [...]
FunThom: Hát nem tudom h miért de nekem nem akarja elfogadni az emberke a troll fejet pedig megcsináltam m [...]
Mind a 5 komment
Egy hétköznapi szuperhős. :)
4273 1 11 Izé
I. C. Wiener: Úgyis észrevettétek volna, de gondoltam szólok, hogy ez jön be: "Ezt a videót eltávolítottuk [...]
Purple: nap kommentje :DDD (+1)
eMTé: Persze a másik féle hülyeség is idegesítő. Hévízen nyaraltunk, az apartmanban volt egy nagyo [...]
Mind a 11 komment
Furcsa dolgok történnek a sötét sikátorokban. Ilja Rautsi kisfilmje kevesebb, mint 48 óra alatt készült Bécsben, a 2010 Kino Dynamique workshop alatt.
719 0 1 Film Izé
Erunder: Szintén VacskaMati-tól egy hasonló poszt: http://daazo.com/film/31f59f04-e063-11e0-a45c-0050fc84d [...]
Balról jó, jobbról meg... ;)
11752 0 25 Izé
rebecca: ezért életveszélyes normálisan gondolkodni Magyarországon persze, igazad van; minden sarkon kö [...]
7sleeper: már írt értelmeset, csak vak vagy ilyesmire azt írta - és nem ártana felfogni - hogy tökmind [...]
rebecca: reagálnál, ha tudnál bármi értelmeset írni, de nem tudsz :-)
Mind a 25 komment
Rákos a barátom, hogyan segíthetek neki?
351 0 0 Pink Izé
Marihuána: nem várt következmények
1112 0 0 Pink Izé
Egyedülálló nők gyermekvállalása
220 0 0 Pink Izé
Első szex – de mikor?
536 0 0 Pink Izé
Gingerbread Circus 3
6738 0 0 Game Izé
7 titok, melyet az eladók sosem fognak elárulni
672 1 0 Pink Izé
Mit NE vigyél magaddal a kollégiumba?
473 0 0 Pink Izé
A mai cukizé: Dávid vs Góliát. :)
6246 0 8 Izé
Nusihusi: Milyen harcias a kicsi:D
Nas: Már a múltkor megírtam asszem, hogy erről az "érvről" meg az a véleményem, hogy felesleges r [...]
Purple: az hát :DDD amúgy a fő érv az volt, hogy melyik élné túl, ha kibasznák az érintetlen őserd [...]
Mind a 8 komment
Dugnád? ;)
3302 3 8 Izé
Laretta: De am. a konnektorlyukak is úgy néznek ki mint egy röfi "túrós orra" :D
CRaPtRaSH: érdekes de nem rossz... :]
Szancso: Dugnám,de nem kompatibilis.:D http://4.bp.blogspot.com/_tiOYAKu4XGc/SBPuNj-gojI/AAAAAAAAADg/0gPAgEx [...]
Mind a 8 komment
Mini Manhattan márványból
1056 0 0 Art Izé
A mai tippelős: szerintetek mit kért 100. szülinapjára a fent látható dédnagyi? :)

És ti mit kérnétek 100. születésnapotokra?
11194 0 15 Izé
Nusihusi: Szerintem valami extra adag tortát:) Én biztos nagy bulit csapnék, ha megérném a 100 évet:)
Nyebi: Amúgy jól látom, hogy ott egy kisgyerek a háttérben?
Tooni: Nézzük csak. Bungle küldte, akkor nem vi... hanem eredetit :D
Mind a 15 komment
Szinte táncol a húrokon ;)
5229 0 4 Izé
bungle: George Dennehy, 2012 Strawberry Faire Scholarship Recipient www.youtube.com/watch?v=-48BNLvSP7o
kiisb: Bár tudnék kézzel így játszani!
Jocyka: Suttyó paraszt!!!
Mind a 4 komment
Elkészült Android portal. Körülbelül egy éve dolgozom rajta. Ez egy 2D-s, logikai-ügyességi játék, szoló és kooperatív móddal. Az ötletet a Valve játéka adta. A neve ne tévesszen meg, nem androidos telefonra készült, hanem pc-re. A facebook oldalán találtok letöltési linket. Kritikák, ötletet, bugok jöhetnek.
2588 2 12 Game Izé
BullFrog: Ha írnál egy történetet ahogy Frodó és Samu egy gyűrűvel rohangál, és a főgonosz meg akar [...]
Csabusa: Nem értem, hogy hogy érted azt, hogy "egy az egybe". Portálokat kell használni, és logikai fela [...]
BullFrog: Hol kezdjem, talán ott, hogy nem Portal inspirált, hanem átvitted egy az egybe 2D-be gagyi módon [...]
Mind a 12 komment
Régebbi postok...