REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Stohl letöltendő börtönbüntetést kapott - A pszichiáter véleménye
351 0 9 Pink Izé
Nas: Oké. Nekem más a benyomásom, bár az is igaz, hogy célzottan nem követem a körülötte zajló [...]
Purple: de amit írnak róluk annak kb a negyedét hallhatod az ő saját szájukból. mert vagy kitaláljá [...]
Nas: :DDD istenem, alig pár napja van börtönben, máris családi vállalkozást építettek rá... :D
Mind a 9 komment
Elment belőle az alapjárat. Úgy kellene szólnia, hogy mekk-mekk-mekk-mekk, de ehelyett...
8248 1 8 Izé
Mec: Ilyen hangja volt az önindítómnak is mikor nem húzott be a bendix.
csavargoo: http://www.youtube.com/watch?v=786TwnXO68M&feature=related jo a hatasa :))
Szancso: Playback.:P
Mind a 8 komment
Tippek, tanácsok kezdő főiskolásoknak (1. rész)
304 0 0 Pink Izé
Cayce Zavaglia munkái
955 0 0 Art Izé
Mit csináljak, ha lecsúszott a kondom? - A KamaszPanasz Szakértő válaszol rovatából
570 0 0 Pink Izé
Fotózz Star Wars játékokat jól!
1694 0 1 Film Izé
Tooni: Áááááá de tuti mind! :) :) :)
Volt már tőlük post, ezúttal egy kis történelmi áttekintést kapunk egészen 1964-től indulva. :)
5507 9 4 Izé
gaabesz: Nagyon Nagy!!!
hapont: Z S E N I Á L I S !
tryskal: Ezen Akalapos - szemüveges-en besírtam...
Mind a 4 komment
Lehetne akár számítógépes játék is, de nem az.
11422 1 13 Izé
Zorro: Fortunate son, tipikus háborúellenes zene vietnám óta. Nem a láthatatlan emberre lőnek, atól, [...]
Tóth József: Vazzzzz! Az egy kicsit nagyobbat durrant... :)
patyomben: Creedence clearwater revival - Fortunate son.
Mind a 13 komment
Elkészült a Hyundai első emberi erővel hajtott autója!

Hogyan készült
7575 1 4 Izé
Zamir: Bringóhintó!!! Kell a Margit-szigetre!! :D
Cableguy: ötletes tetszik
scripter: Nekem kell egy ilyen :))) Nagyobb áttétekkel + váltórendszerrel nagyobb végsebességet is el l [...]
Mind a 4 komment
Karate nővérek a hit erejével! ;)
4020 0 14 Izé
Szancso: Állítsátok meg Terézanyut!:)
Purple: ehh, francba, mégsem annyira titkosan csinálom :DDD
.::JunKieEQ::.: Megint idekeveredett valami hitbuzi.... alacsonyan repkednek a mínuszok...
Mind a 14 komment
 Saving The Company
3426 0 1 Game Izé
ko02: elég könnyű kis játék, de azért jó
Újabb tehetséges bábjátékos. :)
7108 1 4 Izé
bungle: Igazival is működik: www.youtube.com/watch?v=FKw8rJLCitk :)
Anthraxia: Elején, hogy megijed a kislány :P De nagyon ügyes.
Rosta: Aranyos kutya... nope, Chuck Tesla!
Mind a 4 komment
Szinkron cica. ;)
8478 1 5 Izé
Anthraxia: Igen ez a címe a videónak is. :P
Dieseldisc: Copycat ... :)
Nusihusi: Azt hittem, hogy a végén a fickó bevág 1 pofa sört és utána a macska is:D
Mind a 5 komment
A Highway Star-t kéne játszaniuk... ;)
3780 0 7 Izé
kiisb: A basszust a moci hozza. Egy jó kipuval a V2 odakészíti az alapot.
Nusihusi: Mobil zenekar:)
Skullman: Basszerost meg elhagyták valahol?
Mind a 7 komment
Petey, a négylábú kosaras. :)
3090 1 1 Izé
kiisb: hoppácska
A legfiatalabb Led Zeppelin rajongó. :)
3398 0 7 Izé
Mr.T.: bungle is küldött anno ilyen postot. :) http://ize.hu/comments.php?post_id=12803
kiisb: Jó ízlésed van T! A zenében is, meg hát a leányzók sem megvetendők. ;)
godzsy: nem értettem honnan ismerős ez a nyelvjárás, amit a faterja használt, aztán a videó közepe f [...]
Mind a 7 komment
 Te! Figyelj! Ismered azt, amikor...
9958 0 11 Izé
oritomi: Azért kb összefostam volna magam, ha én ülök abban a pici csónakban.Azért nem mind1ik ilyen b [...]
Szancso: Cetelemmel müxik.:D
szaki77: Szerintem azt hiszi az emberek ilyen hangon komunikálnak, mivel ő mindig ezt halja ha emberek jön [...]
Mind a 11 komment
Egy üdítő orosz üdítő reklám ;)
10959 0 13 Izé
Nas: Háhháá...Szupernagyi. :D (Nem, sajnos nem csak te vagy ilyen vén. :S De minél vénebb vagy, ann [...]
Békatallér: Erről ez jutott eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=cqrsFgH_c14&feature=related Ugye, nem csak [...]
Porcelanbaba: Áhá, világos. Köszönöm! :D
Mind a 13 komment
Segíts Bobnak betörni a különböző házakba, és elhozni onnan az értékes dolgokat!
8442 5 2 Izé
polidani: Persze, mert mindenki ezzel játszik és nincs idejük posztolgatni.
kiisb: Hát, ahogy elnézem, ez nem lett egy komment kedvenc post...
Az év kisöccse! :D
15012 7 22 Izé
CRaPtRaSH: :DDDDDDDDDDDDDDD nagyonnagy arc a kölök :DDD hogy rázza a seggét meg a végén milyet taknyol :D [...]
Soldier: :D
Ravennë: (!) :D
Mind a 22 komment
Mentőakció
9638 1 1 Izé
Ravennë: Ezek annyira aranyos, jó fej és megható képsorok...mondanám ezt, de nem akarok túl közhelyes [...]
A lengyel Jêdrzej Wijas kampányvideója
4555 1 8 Izé
stero: Hülyék paradicsoma hatalmas film :DDD amúgy igen pl ugyanez lesz a vége ennek is :DDD
7sleeper: http://indavideo.hu/video/Gettorapper_USA-elnok_a_Hulyek_Paradicsomaban/
madMate: szinte látom ahogy pár év múlva a politikusok reppelnek, fejen pörögnek vagy paintballoznak ho [...]
Mind a 8 komment
Mai retro post: ejtőernyős kutyák.
3619 0 6 Izé
Dieseldisc: " -Olyanok vagytok mint Pavlov kutyái..." mondta mindig a fizikatanárnőnk... ( kicsengetéskor az [...]
Nusihusi: Hihetetlen aranyosak a kutyák:) A háború tényleg 1 mocskos dolog:S
Cableguy: vajon hány kutya uszta meg élve de legalább láb vagy bordatörés nélkül
Mind a 6 komment
Nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal. :)

"Bebizonyították: nem lehet kétfelé figyelni" - ha a Blikk írta, akkor az úgy is van. ;)
6747 0 10 Izé
eMTé: Volt egy professzorom aki olyan előadásokat tartott, ami ilyen szempontból (is) élmény volt. K [...]
Stickhorse: Tényleg ügyes a gyerek, én biztos nem tudnék bal kézzel így rajzolni, de teljesen igaza van st [...]
thisisreal: Ha megírta a Blikk, akkor az tényleg úgy van! :D Brit kutatók szokták az ilyeneket bizonyítani [...]
Mind a 10 komment
Ha a békaturmix kevés, akkor...
5599 1 13 Izé
piton78: Csak én veszem észre, hogy ez az idősebb Bear Grills?'?
Tádi: respekt és tisztelet Zsoltinak a levelibékának. ezzel vajon mit csinálna... lehet belemászna a [...]
Goppo: Egeszsegere!
Mind a 13 komment
Valaki csinálja utána. ;)
14811 1 16 Izé
meszi: :D:D:D
kiisb: Rendeztünk mi is repülő hajtogató versenyt és a 7. emeleti erkélyről eresztettük őket szél [...]
revans: Fehér A4 -es papírlapomat hasonló paraméterekkel rendelkező audira cserélném.
Mind a 16 komment
Hogyan pucoljunk meg egy fej fokhagymát kevesebb, mint 10 másodperc alatt?
13556 2 8 Izé
trollololo: Jajj nem értitek... Nem a lényeg a szándék, hanem a fontos! :o)
Juannes: Én csak egyszer:) De akkor NAGYON! :D
Winc: hogyan pucoljunk meg 1 vödör fokhagymát kevesebb mint tíz másodperc alatt. : KONYHALÁNY!
Mind a 8 komment
Klip próbálkozás :) itt ott csúszik de a következő pro lesz!

Mr.Masta - Márkanév
676 0 3 Zene Izé
bpchamp: azér ne tépd ki a nyakamból a verőeret :D
bpchamp: a hang mintha nem lenne természetes,kicsit tényleg erőltetettnek tűnik,de a szöveg,klipp,zene k [...]
gundul: A malacok nagy 5let volt. Hajrá!!!
"Hé srácok! Most akkor mi van?!" o.O
4878 1 7 Izé
7sleeper: rájött, hogy a FILA táska nem menő
Killer81: Szerintem meg beteg, azért nem megy. Tegnap egymagában puszilt be 2 kiló halat. :D
Nas: Igazi egyéniségként fog lemaradni a vacsoráról... :D
Mind a 7 komment
Teljesen életszerű átverés. :D
8649 1 12 Izé
Nusihusi: Ezen jót röhögtem:D
Revanor: Egyedül az akár, hogy a szonda amit odatesznek a Szputnyik, szovjet zászlóval egyébként is men [...]
Anthraxia: Sztem többször előfordult már, hogy egy ilyen forgatás alatt olyan történt amire nem számít [...]
Mind a 12 komment
Új, márkás gumik ;)
3920 2 3 Izé
SirObrew: Monsteres létezik. Van nekem otthon :D
cool-t16: Jól megcsinál képek :)
kiisb: http://agyiszint.hu/posts/2009/09/28/agyiszint/durexreklam.jpg
Valahol Csehországban...

Egy rendőrautó és egy audi frontális ütközése.

Nekem egyébként ez a poszt jutott eszembe erről.
5038 0 14 Autó Izé
wookie: Ennyi idő alatt esélytelen lett volna félrerántani bármit is, ráadásul akkor félátfedésben [...]
Cableguy: Ez egy korrekt hozzászólás. Még Audishoz mérten is. Respekt. Belátom vannak akik a másik old [...]
Bobber: Na, hozzászólok Audisként. :) Az Audit vezető arc minden tekintetben hülye volt. Egyrészt ross [...]
Mind a 14 komment
Mi teszi még elviselhetetlenebbé az allergiát?
381 0 13 Pink Izé
CrazyLime: Egyébként érdekes, hogy "elvileg" 2-3 ember is küld kamaszpanaszos cikkeket, de soha nem küldik [...]
CrazyLime: Nekem is ilyen gondolataim voltak ... Ennyike! xD
Monique Lime: Igen, már néztem, köszi azért. Ha minden hónapban regel vki, és kamaszpanaszos cikkeket tesz f [...]
Mind a 13 komment
Érdemes bioterméket venni?
375 0 0 Pink Izé
Hát ez szívás, vagyis inkább nyalás. :)
3683 0 5 Izé
bungle: Igen, még nem ettem dagadt vízfejre... :P
Tooni: Pfff... de kicsi fejed van :P
Nusihusi: Üveg-fejű kutya:) Remélem, azért levették róla:)
Mind a 5 komment
Nagy volt a pofája a kiscsajnak. Egy darabig. ;)
11547 0 22 Izé
Valerius: attól meg is halt volna ugyan, de sebaj :D
Kornéliusz: Annyi a szépséghibája a jelenetnek, hogy amelyik világosfelsős pulya hozzávágta a kecskéhez [...]
Tádi: rémálma lesz, ha elkezdi számolni a birkákat :)... engem ludak attackoltak meg, mert közéjük [...]
Mind a 22 komment
A labdáért mindent. Persze anya máshogy gondolja. ;)
8345 0 10 Izé
kiisb: De várjál, gond van! Az IZÉ-n nincsenek felejthető videók.
kiisb: Ok. Beírom a határidőnaplómba. :)
lb7: :) nem teszek ám mindenért szemrehányást... :P
Mind a 10 komment
Egy kis fizika. :)
13076 5 10 Izé
Valerius: hát, én azért valószínűsíteném, hogy ugyanazt a fizikát tanulja mindenki =) csak rossz volt [...]
lokko: a tömeg középpontja gyorsul 1G-vel
rebecca: annak is van sulya, azt is kompenzalja :-) hosszabbra nyulik a rugo, nagyobb lesz a rugoero - nem is [...]
Mind a 10 komment
Válogatott gyilkosok (Killer Elite)

Egy visszavonult brit ügynöknek (Jason Statham) vissza kell térnie, hogy megmentse egykori mentorát (Robert de Niro). Ahhoz, hogy ez sikerüljön meg kell ölnie három profi bérgyilkost és vezetőjüket (Clive Owen). A filmet már bemutatták Amerikában, ahol az ismert színészek ellenére sem volt túl sikeres, viszont a kritikák nem húzták le nagyon, így egy esélyt talán megérdemel.
1713 1 0 Film Izé
Egy alternatív gyógymód: a Kolon-hidroterápia
372 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...