REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Simpsons család legújabb főcíme. (mellesleg sztem az eddigi leghosszabb is:))
1108 1 3 Film Izé
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?v=AOi5OF7gAiM
Blood & Chocolate: Szerintem is :P hehe
Mo: Ez nagyon jó :)
Oh Dae-su kegyetlen leszámolásának története egy harmadik évezredbeli görög dráma. Két óra filozófia az énről, a sérelmekről, a törékenységről és a bosszúról.

IMDB

ÉS egy kritika róla itt
381 0 4 Film Izé
weinole: Egyik kedvenc filmem! Chan Wook Park rendezőnek nagyon jó filmjei vannak. Nekem megvan mind. A leg [...]
Sharx: Én pont ezért szeretem. Ez volt benne a különleges és a nem megszokott unalmas séma :P
Apokalipsz István: Nem rossz film és tuti, hogy különleges, de én a végét túl elvontnak, művészfilmesnek érez [...]
Mind a 4 komment
A Hófehér (1983) Nepp József egész estés, nem elsősorban gyermekeknek szóló rajzfilmje, amely a Macskafogó mellett a hazai rajzfilmtörténet egyik legendás, nemzetközi sikert aratott darabja. Ez az alkotás hozta meg Nepp József számára az életműdíjat a Giffoni Nemzetközi Filmfesztiválon 1984-ben. A Hófehér, mint címe is utal rá, Hófehérke örökbecsű történetének némileg elferdített változata, paródiája, amely jó adag alig érezhető fricskát is tartogat a magyarországi 1980-as évek világának.

Nem tudom ki mennyire ismeri, de ajánlom mindenkinek! Engem nagyon megfogott a képi világa, a szereplők, a sötét középkori hangulata és a humor, amit képvisel.

A film többi darabja: 2 3 4 5 6 7 8 9 10
776 1 17 Film Izé
pepeti: Pont tegnap láttam egyet a tescoban, ha lesz pénzem beruházok rá lehet:)
Purple: nekem régen videókazin volt meg felvéve, aztán az nemtom hova lett, és igazi hajtóvadászat vo [...]
Bero: nekemis ott díszeleg a dvd gyűjteményem közt ez a remek film! :) nem linkelve kell megnézni [...]
Mind a 17 komment
Ebből ítélve közel olyan jó lesz mint az előző, de Ben Stiller-től el is várjuk!
701 1 0 Film Izé
Hadd osszam meg veletek a kedvenc filmem kedvenc jelenetét! :) Szerintem kötelező darab lenne mindenki számára.
1365 0 6 Film Izé
Balázs: szeressem:)
Geist: Szerintem a vérengző fenevad nyuszika a legdurvább rész :) Hát igen, ha a hülyeség fájna, ak [...]
snake6: be kaki
Mind a 6 komment
Hogyan csábíthatod el a legtöbb férfit
1230 1 11 Pink Izé
CRaPtRaSH: nemtudom, sosem volt dolgom még sem női sem pedig férfikurvával:D
spider86: az sztem nem ugyanaz mint a férfi ribanc :), az a kurva férfi megfelelője... bár lehet te tudod [...]
CRaPtRaSH: hííímringyóóó:D
Mind a 11 komment
Eden Lake
Trailer
1114 4 5 Film Izé
Erunder: Úristen! Ez iszonyatosan brutális. Véres, és valóságos. Annyira, hogy ezek után félek kimenn [...]
CrazyLime: THX! Már akartam kérni! Úgy érzem, h itt a horror lesz az én kategóriám, mint pink.izén a sz [...]
kasy: Link javítva!
Mind a 5 komment
Egy axn-en futó sorozat egyik jelenete. A főszereplő aki egy producert alakít kifejti a véleményét a hollywoodi filmekben jelen lévő erőszakról. :) (angol tudás nem árt)
379 0 0 Film Izé
Mechanikus narancs (A Clockwork Orange)

Egy magát kultuszfilmé kinőtt '70-es évek beli műremek. Stanley Kubrick hihetetlen rendezése a látványvilág és a zene tökéletes egyvelege. Kihagyhatatlan. Aki nézi vagy nézte a Heroes-t, az talál benne egy ismerős arcot. :D
668 1 0 Film Izé
Filmőrültek, tévéfüggők, mozimániások! Ide figyeljen mindenki!

Mától útjára bocsájtjuk legújabb izés oldalunkat - sok szeretettel, Nektek készítettük!

ELINDULT A FILM.IZÉ.HU!

Van itt minden, ami film: hírek, kritikák, beharangozók, sorozatok, videók, legjobb jelenetek, plakátok...

Tessenek serényen postolni, híreket keresni, elsőnek lenni!

A mozi veled van!
4220 1 41 Izé
fajzat: akkor az az megvan az összes szerkesztő? :(
BigaCubensis: Erunder: a véleményem két sor volt kb, a többi a sorozatról szólt. nem, nem írtam le a tört [...]
Ivanhoo: Háhh :D Köszönöm a válaszokat:D Érzem hogy az elmém bőővült!
Mind a 41 komment
Lődd szájba magad egy felessel! ;)
4754 3 21 Izé
Re-Peet: Lehet Kovi is alkalmazza majd e szerkenytyűt a filmjeiben.. :D
sf: gondolom ez amúgy a "shot"-ból jött...
gvereb1: nem gyártják, ők csak tervezők meg dizájnerek
Mind a 21 komment
Paks szépei a 90-es évekből.
Nem röhög! :D (legalábbis nem úgy, mint a videó végén a műsorvezető és vendégei...)
12533 4 29 Izé
Cableguy: Legcsinosabb a bemondonő :)
LittleDeejay: Nagyon Retroooooo!!! Kötök, diszkót hallgatok, hát ezen besírsz :D
mekszamnojz: egyrészt valamennyire élethűbb lett volna ha nem szélesképernyős tévéről lett volna felvév [...]
Mind a 29 komment
Potyagól a javából. :D
975 0 0 Sport Izé
Legalább nem repül le a korong. ;)
5494 2 4 Izé
winben: jah,igen, a millisecundumok... meg ha esetleg bevillanna egy hibaüzenet (amit aztán le kéne oké [...]
BullFrog: engem spec az idegroham kerülgetne amiatt a fél másodperces késés miatt >>
Kovi87: iPod Touch-ra van ilyen játék [meg iPhone, de olyanom nincs], jókat szoktunk vele hülyülni kole [...]
Mind a 4 komment
Legalább nem repül le a korong. ;)
6142 1 1 Tech Izé
H7S1: Nagyon durva,mint labda nélkül csocsozni!:(
Akik a múltkori gyorskaja után még éhesek maradtak, azoknak itt az ízletes, ropogós skorpió kebab. Élve pálcikára húzzák az ízeltlábúakat és kisütik, mmmm... :D Még szerencse, hogy a Négy Mancs nem foglalkozik nyolc lábúakkal. ;)
Jó étvágyat!
2033 1 1 Izé
emgé: valaki védje meg szegény skorpiókat!:D
Fat John - Bemutatkozás

"A rap az élet a szöveg a lényeg."
4559 1 22 Izé
Lobo: Van ennél rosszabb is is! Pl: http://www.youtube.com/watch?v=toZEfqU5DhE
Halacska 1234: Csicskák..........
mekszamnojz: hip-hop jön vukk :))
Mind a 22 komment
Na ki az úr a levegőben? :)
873 0 0 Sport Izé
A 6 legveszélyesebb férfitípus Akiket nagy ívben kerülj el!
1831 0 12 Pink Izé
Purple: legalább rólam süt valami tartás :DDD
Errtu: csak ketté ne törjön...
Derill: ...akkor is tiszta vaslédi:D
Mind a 12 komment
Vincent Bousserez - Plastic Life
10117 0 7 Art Izé
<-{st.one}->: hihetetlen aprólékosság kellhetett hozzá h ezek elkészüljenek. a testrészes fotók tényleg n [...]
Belkar: wicked-poszt... félve bár de megnéztem, és ezúttal kellemeset kellett csalódnom :) ráadásul [...]
Erunder: Erről a fószerról volt pár éve szó a fókuszban v vmelyik másik ilyen infotainment műsorban. [...]
Mind a 7 komment
Vincent Bousserez - Plastic Life
10945 7 7 Izé
<-{st.one}->: hihetetlen aprólékosság kellhetett hozzá h ezek elkészüljenek. a testrészes fotók tényleg n [...]
Belkar: wicked-poszt... félve bár de megnéztem, és ezúttal kellemeset kellett csalódnom :) ráadásul [...]
Erunder: Erről a fószerról volt pár éve szó a fókuszban v vmelyik másik ilyen infotainment műsorban. [...]
Mind a 7 komment
A ragyogó arcbőr sminktitkai
481 0 0 Pink Izé
Lamb Of God - Set To Fail (Official Video)

A február 24-én megjelenő Wrath című albumhoz elkészül az első videó. Az album alcíme lehetne az is, hogy "tökösebben mint valaha" :D , év album gyanus, de amíg nem ismerjük a Mastodon, Chimaira és Static-X albumokat nem mondok semmit. =)
575 1 14 Zene Izé
The_Nameless: sztem sokkal szinvonalassabbak mint mas ilesfajta metalcore,hardcore eggyutes marmint az isten baran [...]
grisin: most máá toom millen jook
fadam: http://www.youtube.com/watch?v=Bd2LfMHivRE
Mind a 14 komment
Maybeshewill - Not For Want Of Trying

A 2005-ben alakult leicester-i banda instrumentális-post-rockos-electronicás zenében nyomul, csak ajánlani tudom mindenkinek (legfőképpen a Not For Want Of Trying című albumukat). Enjoy.

Wiki, májszpész, satöbbi.

Még számok:

He Films the Clouds Pt.2

I'm In Awe, Amadeus!

Last Time This Year

Seraphim & Cherubim
618 0 1 Zene Izé
vandk: info: új album júniusban Sing the Word Hope in Four-Part Harmony címmel! tessék csekkolni!
Ahogyan az A.C. is "megénekelte" ...   Először mindenki béna... :)
670 1 2 Sport Izé
M.Andreas: Van kitartása... :)
Maccoyi: A Cotton Club Singers közremükődésével énekelte meg persze az A.C.. :)
Mc Pita Ramos - Melódia
Gyerekek ez szét fog csapni!! MC Pita megint alkotott! Szerintem az eddigi legjobb száma! Érdemes meghallgatni!!
1354 0 13 Zene Izé
dns87: Nem akartam írni télleg mert nekem se a kedvenc előadóm, de a kevés dolog közül amivel fel le [...]
eerix: Eleinte nem nagyon tetszett az amit Pita csinál, de mára megbarátkoztam vele :) A szöveg nagyon [...]
biokaja: ;)
Mind a 13 komment
Egy kis történelem óra: Kitalált középkor, avagy Pap Gábor művészettörténész előadása Herbert lllig elméletéről, miszerint 300 évvel meg lett hamisítva Európa története, és ez hogyan befolyásolta a történelem alakulását.

A videó 7 részletbe lett feltöltve, meg fogjátok találni.
4883 13 6 Izé
Luflee: En orulok, hogy kikerult ide ez a post :) Amugyis szeretem Pap Gabort, de itt eddig nem volt jellemz [...]
tjunior: csak az első videót néztem de már abban is vannak ellentmond magának az előadás tartója neke [...]
Rayvanur: Az a baj az összesküvés elméletekkel, hogy sosincs végük.
Mind a 6 komment
A lemezjátszók mögött: Dj Pelus! :)
6583 7 6 Izé
dbi: A "bakeliten nevelkedtünk" című zene szövegében nem jól fogalmaz(nak)... "...Ma már csak a g [...]
spidy: nem lehet elég korán kezdeni :):):) már az anya hasában is a bakeliten valo skrecselést gyakoro [...]
Sziszo: zabálni való.. tehetséges, érzi a ritmust :)
Mind a 6 komment
Liftes reklámok
6025 6 0 Izé
Amikor a bírósportársat kell ápolni.

(Mondjuk ez Headshot volt a javából. :D)
1023 0 2 Sport Izé
Öcsi: micsoda védőmunka xD
Balázs: talán az EB-n volt de nem biztos amikor a bírót lecserélték mer meghúzódott :D
Miért születik valakinek csak fia, vagy csak lánya
539 1 2 Pink Izé
TinusSs: Nekem is apának fiútestvére van, mégis mi lányok vagyunk többségben.
triniti5: Érdekes apukámék 5-en vannak mind fiútestvérek, mégis 3-muknak van lányai, és csak kettejük [...]
Kössz apa. :D
12204 4 13 Izé
varazs: Vàà, ez jò volt! Hogy eltakarta màr a kiscsaj a kameràt! :DD
varazs: Itt most ki kit zavart meg?
Schabee: hát ez kész :D
Mind a 13 komment
Azt mondják nagyon hadarsz? Ugyan már!
6624 1 2 Izé
papaluige: valami ilyesmit Én is postoltam vmikor! csak biztos nem volt izés! :))
Ordas: Superscatman...yeah
Locust on the Saddle - Burn Out

Stoner/sludge Magyarországról. A Burn Out a zenekar első hivatalos videoklipje, Hámori Gabriella szereplésével. Bővebb információért a csapat myspace oldala.
518 0 0 Zene Izé
Kössz apa. :D
12262 0 1 Sport Izé
superxaba: elég hamar elhúzta a öreg a belit...
The boy least likely to - Faith
Ez eredetileg egy George Michael feldolgozás, amit már a Limp Bizkit is átalakított a saját szájíze szerint.
551 1 3 Zene Izé
Speedy: De lehet, hogy tévedek!
Speedy: pl: Timberlake
Chamy: Ismertek még egyéb feldolgozást? Mármint a Faith-nek. Please, fontos lenne.
Ludwig van Beethoven - Fidelio: Ha! welch ein Augenblick (Pizarro) 

Walter Berry szenzációs előadásában. Mind a hang, mind a színészi teljesítmény fantasztikus!  
1282 0 0 Zene Izé
Újjáalakult a LIMP BIZKIT!!!
858 1 3 Zene Izé
Skatopia: a tavalyi Offspring számomra hatalmas élmény volt kiváncsi vagyok idén mit alkot az LB és Mans [...]
gundul: Ez nem kérdés hiszen az eredeti felállással fogják nyomni. És azért Wes Borland-al a Limp Bi [...]
Balázs: Spineshank, LB...nem tudom jó e ez nekünk
HAW - The Free Ride of the Workhorse

A Stereochrist és az Igor tagjai által összehozott stoner/sludge/doom projectbanda. 2008 októberében alakultak, zenéjükben saját elmondásuk szerint a Kyuss, Mastodon, Crowbar, Led Zeppelin és még sok más hatás megtalálható. Kíváncsian várom a teljes albumot.
487 0 2 Zene Izé
weedjay: uh bazdmeg, ez naaaagyon beton! szeptemberben pesten a redhell-ben lesz funerall of doom feszt, ok i [...]
pepeti: Közben Makó Dávid kilépett a Stereochristból és a HAW lett a főzenekara. Szerintem nem felté [...]
Rocky, a 2 lábon járó kutya.
3115 1 8 Izé
Maki: Szegény kis kutyus, mit büntethették, kínozhatták, amíg rá sikerült kényszeríteni a két l [...]
bungle: Bakeyoo egyik korai postja: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=3237 :) (sajnos a videót már le [...]
MonTom: Ilyet láttam a TV-ben, de annak nem volt mellső lába.
Mind a 8 komment
Régebbi postok...