REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kibékült a családjával Rubint Réka
554 0 10 Pink Izé
Errtu: Kissé meghízva, debilen: http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=z2lm1jj0e2m&thumb=6
mincsi: :DDDDDDDDD légyszi küldd be ide postnak! plíííííííííz!!!
Maccoyi: dáá cépek vááágytok. :D
Mind a 10 komment
Arcane Season 1 - The Miller Estate: 1 rész
2. rész | 3. rész | 4. rész
5203 2 30 Game Izé
vadoc66: Azoknak akik elakadnának de szeretnék a játékot végigjátszani itt a végigjátszás :) Have fu [...]
vadoc66: A második játéknál csak az újságpapírt tudom megszerezni. Nem tudom kinyitni se a szekrényt, [...]
414lufi: Középsö sor. Zöldön fog világitani
Mind a 30 komment
Ezt a rúgást még a mester is megirigyelheti!
933 2 1 Sport Izé
Cromex: Ennek a rúgásnak mi volt az értelme? Meg utána is minek próbált ollózni?:D
Online TR-808 / 909 és TB-303 emulator effektpedálokkal (delay, reverb, flanger, stb.), mixerrel. Ingyenes, egyelőre csak beta, nem lehet menteni es renderelni. Jó zenélést! :)
9199 7 21 Izé
bungle: http://html909.com/
bandee1219: csak nyomj startot, aztán meg tekerjél mindent össze vissza, így rájössz, hogy mi mit változt [...]
RaoulDuke: reason powaa
Mind a 21 komment
Vajon mi rejtőzik a padló alatt? ;)
12694 4 9 Izé
the girl of happiness: igazad van Kampec..eléggé gyenge..ezen nevetni kellett volna???xDmert ha igen akk én elfelejtette [...]
AVIREX: szerintem kircsa :) nekem nagyon jön a dolog :D
Kampec: de gyenge...az asztalból nem jött ki semmi...ha-ha
Mind a 9 komment
Repül a hátsó kerék: ki tudja, hol áll meg?
Ki tudja  hol áll meg s mit hogyan talál meg? :)
772 1 0 Sport Izé
Bepasizott a rémmé plasztikázott milliárdosnő!
1387 0 4 Pink Izé
Valerius: nincs hát :D vá
Cromex: Catwomen, harrrrrrrrrrrrrr! Nekem bejön :D
Errtu: NINCS!
Mind a 4 komment
Játékunkban 2 nyereményt sorsolunk ki: 1 db Sacred 2: Fallen Angel (PC) játékszoftvert és 1-1 db Sacred 2: Fallen Angel posztert és zenei albumot , melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni egy egyszerű kérdésre. A nyereményeket a játék magyarországi forgalmazója, a SevenM ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: október 23. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: október 24.

Figyelem!

A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdés csak számukra jelenik meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
2681 0 3 Izé
mEksz: Balintos, te mit szívtál?! :D
Balintos: Hogy kerül a postképre Darth Sidius? xD
spider86: a mininova.org is meghirdeti hasonló játékát és még az orosz maffiával sem kell pacsiban lenn [...]
Kütyük Barbie hercegnőknek
1058 0 0 Tech Izé
Amadeus Rock
790 0 0 Zene Izé
Inhale Exhale - A Call To The Faithful

Skandináv riffekkel dolgozó metalcore banda Ohio-ból.
400 0 0 Zene Izé
Végre, újra Red Bull Rampage!

Az első 15 névsora
1013 2 4 Sport Izé
geree: sok pénz kéne h ilyenre rávegyenek:) asszem inkább maradok a dirtnél...
Scud00: Már volt, de nézhetsz róla videókat: http://freecaster.tv/1000006_1006069 Nagyon jók!!!
Balázs: közvetítik ezt valahol?
Mind a 4 komment
Rice Ball which Rolls
3425 0 8 Game Izé
szűzirónia: jaj de kész!
fannieva: szia szerintem csak viccelt:-)
nicky80: nekem is kész van mindkét vég:)
Mind a 8 komment
Oláh Ibolya is fejre esik
659 0 0 Pink Izé
Nekonote Escape 09
3195 1 30 Game Izé
Robcsi: Emelem kalapom! Ülhettem volna két hétig, akkor sem jöttem volna rá. Köszi.
r2d2: Kint vagyok, segítség nélkül. Ez ritka...
Kerlés: A piros bigyó az asztal alatt nem korong, hanem egy baba. A legutolsó korong a rózsaszín az oros [...]
Mind a 30 komment
Star Wars (Episode I.) bakik

Ezt szerintem mindenki ismeri ;)
9412 2 5 Film Izé
Izzie: annyira jóóóók:DDDD Jókat röhögtem:D
Sziszo: áháháááá de jó ez a videó, ez a színész srác nem tud futni, egyszerűen ennyi :)
godzsy: ebben: http://www.youtube.com/watch?v=qkhjN6xUG4M aladin szkájvóker egy kétballábas, folyton el [...]
Mind a 5 komment
Star Wars (Episode I.) bakik

Ezt szerintem mindenki ismeri ;)
9609 4 4 Izé
Sziszo: áháháááá de jó ez a videó, ez a színész srác nem tud futni, egyszerűen ennyi :)
godzsy: ebben: http://www.youtube.com/watch?v=qkhjN6xUG4M aladin szkájvóker egy kétballábas, folyton el [...]
Sziszo: elvannak a forgatásokon a sztárok, jó mulatság lehet...
Mind a 4 komment
The Raconteurs - Crazy (Gnarls Barkley)
437 1 0 Zene Izé
Grand Theft Auto IV - Még karácsony előtt megjön az első DLC
1075 0 2 Tech Izé
MonTom: Xbox Live- ről letölthető extra tartalom.
Jozef7: Mi az a DLC??? :S
Az Japán wrestling edző bepipul a tanítványára, mert az veszített.

( Na de ennyire bepipulni...)
660 2 1 Sport Izé
Menyet: Na ez meg mire volt jó ? :S:S:S:S:S segg..
Cristiano Ronaldo új divatot  teremt
689 0 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: ronda :D meg a két csaj is (igazábol persze scak irigykedek ám :D)
Balázs: ez egy buzi
Összefoglaló videó a 2008. Mr. Olimpia rendezvényről, ahol több kategóriában is bajnokot avattak.
551 0 0 Sport Izé
Inamo - étterem interaktív étlappal
1007 0 0 Tech Izé
Robyn Chaos & Audio Feat Dylan - Rapture
727 0 1 Zene Izé
fari.tro: mekkora party volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy újabb remek feldolgozás, saját készítésű KazooKeylele hangszeren! :D
3822 6 14 Izé
Daniel1989: ez eléggé ottvan :)
madMate: hűűűű :) teljesen profi
spd: Egyetértek, számomra a zenész nem az az ember, aki vagyonokat keres a zenéjével, nem is az, aki [...]
Mind a 14 komment
Régi japán fotók.

Van ilyen amerikaiból is, aki szereti az ilyet (és már volt is szó róla régebben).
4005 1 5 Art Izé
Phinix: Igéző…nagyon is igéző
Katcz: Imádom a régi japán képeket, talán a különleges hangulatuk miatt.. eszembejutott néhány Mi [...]
M4RCI: Sztem elég baj hogy ezeka képek 1910-ből vannak és már akkor szebb volt az élet ott mint itt [...]
Mind a 5 komment
Régi japán fotók.

Van ilyen amerikaiból is, aki szereti az ilyet (és már volt is szó róla régebben).
3766 10 5 Izé
Phinix: Igéző…nagyon is igéző
Katcz: Imádom a régi japán képeket, talán a különleges hangulatuk miatt.. eszembejutott néhány Mi [...]
M4RCI: Sztem elég baj hogy ezeka képek 1910-ből vannak és már akkor szebb volt az élet ott mint itt [...]
Mind a 5 komment
Attól, hogy sárga a hó, még nem biztos, hogy nem érdemes enni belőle. ;)
5206 8 12 Izé
mekszamnojz: mert ott tiszta
Jaca: Hmmmmmm. Ezt egyszerű megcsinálni, csak azt nem értem, miért nem jó helyben elfogyasztani? Mi a [...]
Laci: Egykoron fagylaltot is csináltunk hóból. A recept: szilvalekvár+"fehér" hó. Kb. 2000 méter ma [...]
Mind a 12 komment
Mandragora Scream - Dark Lantern

A gótikus rock/metál színtér egyik érdekes színfoltja az olasz Mandragora Scream. 3 albumuk van: 2001-ben megjelenő Fairy Tales From Hell's Caves, 2003-ban A Whisper Of Dew és végül de nem utolsó sorban (remélem :) ) 2006-ban a Madhouse.
636 0 0 Zene Izé
USB cukiságok a cuki rózsaszin csajoknak
790 0 0 Tech Izé
Online Seam Carving - (wikipedia)

A technológia annyira nem új, de nem is régi. Minden esetre itt egy könnyen kezelhető on-line eszköz.
4432 6 32 Izé
|-=O=-|: Te meg már az elsővel, gratulálok! A sajnálatod meg tartsd meg magadnak...
Derill: hogy körvonalazna a rendőr krétával :D
Twister: Na ezzel a hozzászólásoddal szépen körvonalaztad az értelmi szintedet... csak sajnálni tudlak [...]
Mind a 32 komment
Hogyan ne védekezzünk egygólos hátrányban?
Az előnyben lévő csapat gyakran próbálja tartani a labdát az utolsó másodpercekben ellenfele kapuja előtt, leggyakrabban a szögletzászlónál. Általában ehhez az eredmény után futó rivális nem asszisztál, de van, mikor mégis.
538 0 0 Sport Izé
Lego LHC (részecskegyorsító)
2396 1 4 Izé
Purple: ez valami fantasztikus :DD remélem mi nem járunk így :D
Belkar: tud valaki valamit az igazi programról? mik a fejlemények vagy vannak egyáltalán?
eváj: Ez jó! :)
Mind a 4 komment
Breaktánc 1940-ből.
3497 5 3 Izé
cirab: A cigós tényleg elég primitív, viszont spiritmong linkje sztem bazi jó. Miket nyomnak az (ma m [...]
spiritmonger: hát ha ilyeneket küld be, akkor ne csodálkozzon, ha nem rakod ki a posztját. szerintem is elég [...]
bungle: A cigós postod nem rakom ki, sztem elég primitív... akit érdekel: http://www.youtube.com/watch?v [...]
Eric Joyner és az ő robotjai
1203 0 2 Art Izé
mekszamnojz: nekem a balfölső bejövős. nem rossz kis képek. kicsit ironikus hogy a stilusa egy gyermetegség [...]
M.agnus: Fura, hogy ide nem ír senki vagy a kézzel festett képeket már nem is értékelik semmire? Pedig [...]
Eric Joyner és az ő robotjai
1299 3 2 Izé
mekszamnojz: nekem a balfölső bejövős. nem rossz kis képek. kicsit ironikus hogy a stilusa egy gyermetegség [...]
M.agnus: Fura, hogy ide nem ír senki vagy a kézzel festett képeket már nem is értékelik semmire? Pedig [...]
Online Seam Carving - (wikipedia)

A technológia annyira nem új, de nem is régi. Minden esetre itt egy könnyen kezelhető on-line eszköz.
4840 3 3 Tech Izé
Jozef7: jaja tényleg jó
sztewe: Ez Nagyon, nagyon jóóó!
bandee1219: ez nagyon jó
Mirror's Edge - Megjelenés és demó részletek
1013 0 0 Tech Izé
Radio Room Escape
3728 0 22 Game Izé
fannieva: az asztalon a tálban:-)
Erdei Anett: Hol van a csipesz?
fannieva: azért nemnyitja,mert az nincs kirakva neked:(ha megtaláltad menni fog
Mind a 22 komment
Frenetikus indulás. :D
872 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...