REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A tokiói Axle járműve, az EV-X7 hibrid elektro-, ill. permanens mágneses motorral robog és hétszer gazdaságosabb a hagyományos meghajtású motoroknál. Otthon hat órán keresztül tölthető, egy töltéssel 180 kilométert képes menni, akár 150 km/h csúcssebességgel.

1863 0 5 Autó Izé
Lee88: KIRÁLY!! ha nem lennék csóró vennék egyet :D tényleg
M.agnus: Elegánsabb, értelmesebb és szebb (és mindenekelőtt megvalósítható) megoldás más fiatal ter [...]
Anti tokio hotel hungary: Végre felvették a kesztyüt az Olajmágnások ellen és persze Amerika ellen!! ÉLJENEK EZEK A BÁ [...]
Mind a 5 komment
A tokiói Axle járműve, az EV-X7 hibrid elektro-, ill. permanens mágneses motorral robog és hétszer gazdaságosabb a hagyományos meghajtású motoroknál. Otthon hat órán keresztül tölthető, egy töltéssel 180 kilométert képes menni, akár 150 km/h csúcssebességgel.

1985 4 5 Izé
Lee88: KIRÁLY!! ha nem lennék csóró vennék egyet :D tényleg
M.agnus: Elegánsabb, értelmesebb és szebb (és mindenekelőtt megvalósítható) megoldás más fiatal ter [...]
Anti tokio hotel hungary: Végre felvették a kesztyüt az Olajmágnások ellen és persze Amerika ellen!! ÉLJENEK EZEK A BÁ [...]
Mind a 5 komment
Ha a pofon elhadart simogatás, akkor ezek itt csak nagyon lassú simogatások. :)
11301 14 14 Izé
Lacpas: Figyeljetek meg h mozognak az erok... Na jo csak vicceltem, sok volt ma meg az a fizikaora :D De aze [...]
terror: a szalagos csajnak hogy ottmarad a keze :d
bandee1219: Nagyon jó! :) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6846
Mind a 14 komment
Ezt is megéltük! A "We Are The World" japánoktól. Vagy nem is japánok? :O
2913 0 12 Izé
Lacpas: nep buntire vagyik, de ezzel nincs megelegedve :D
halacska: volt benne egy két szar, de volt benne jó is. ennyi :P
Maccoyi: EZ NEM A MAI NAPI BÜNTI! Megerősítem!:) De ha nem jól viselkedtek minggyyyááá keresek nektek [...]
Mind a 12 komment
Mac Plus G4 Cube Mod - G4 Cube a régi Mac Plus házba építve, a régi fekete-fehér monitor helyén pedig egy 8.4"-es színes LCD érintőképernyő.
2780 3 3 Izé
AmPeX: jó nekem ez a G5 inkább..:P szép mod.
bigyminyő: Egyetértek veled!.....Amúgy modding ötletnek nagyon találó.... Nekem tetszik,bár csak dísznek [...]
bandee1219: Hát, ez így érdekes, mert modern, meg minden, de egy ilyen kis monitort ki akar használni? Mert [...]
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.
3962 0 19 Film Izé
gvereb1: mármint a batman, dark knight
gvereb1: aztarohadt!! IMDB-n 9,6/10 pontot kapott!!! úgy néz ki az év filmje lessz.
csicsilla: uuutàlom a bohocokat és imàdom BATMANT!amint hazaérek elmegyek az elsö moziba (ahol adj [...]
Mind a 19 komment
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.
4356 3 19 Izé
gvereb1: mármint a batman, dark knight
gvereb1: aztarohadt!! IMDB-n 9,6/10 pontot kapott!!! úgy néz ki az év filmje lessz.
csicsilla: uuutàlom a bohocokat és imàdom BATMANT!amint hazaérek elmegyek az elsö moziba (ahol adj [...]
Mind a 19 komment
Black Violin - Két floridai illetőségű fiatalember, hegedűvel, hip-hop alapra... mi kell még? :)
508 1 1 Zene Izé
Purple: Fatsoe, nem voltak jók a linkek, ha gondolod írd meg ide, aztán kiírom.
Hip-hop hullahopp. :)

Hopp, a csajoknak is van itt valami! ;)
15894 4 19 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=nTR5uFVtgnw
bungle: thebeast küldte: Fiúknak már volt, most kedveskedünk egy kicsit a lányoknak is! http://www.yout [...]
mekszamnojz: latom a ez a "wii faszsag" is mar egesz elerheto aron van :D
Mind a 19 komment
Invisible Cursor
1651 2 15 Game Izé
nemerdekel: pont 400 =) http://i491.photobucket.com/albums/rr275/nemerdekel/Clipboard01-2.jpg
Rubik\'s Cube: 243 másodjára. De már nem figyeltem mert untam...
Raistlin: Na végre tudtam regisztrálni, felrakhatom a rekordokat:D [url=http://kepfeltoltes.hu/view/080722/ [...]
Mind a 15 komment
Iggenjó ez a zuhanyrózsa, én elfogadnám! :P
1226 2 5 Tech Izé
Sza Sza: nekem is kelllll!!!!:O bögre helyett legyen ez!!!!!léccííléccíí :)
anon: Ez tök jó, ha felmelegszik pirosra változik. kell :D
Errtu: Katt a képre, és ott. :)
Mind a 5 komment
Archie
1206 4 4 Game Izé
MVS: de csak 50 pálya van....:(
Bakeyoo: Ennek sose lesz vége?!
MVS: nagyon ari! köszi!
Mind a 4 komment
Palio - Sienaban. Kicsit karcosabb, mint a mi "Nemzeti" Vágtánk. Ott megengedett a sarkantyú, nincs nyereg, és tényleg egész Siena megmozdul. Kb ilyen, amikor valami nemzeti. Az már más kérdés, hogy a bikaviadallal együtt ezt már az állatkínzással határosnak tartom, de van vér a pucájukban, az biztos.
1866 1 6 Izé
Lacpas: Ez a tipikus mediterran mentalitas, vannak elonyei es hatranyai, ott ez termeszetes... A lelkesedes [...]
jackherer: Mit bizonyítani? Vagy nem értem. NEkünk magyaroknak ehhez semmi közünk...
Valerius: ...Ez elég nyakatekerten hangzik.. bocs, hogy belekötök, de tudod bizonyítani? vagy ez is olyan, [...]
Mind a 6 komment
The Venetian Macao - a világ legnagyobb kaszinója Makaón (Kína).
A szórakoztató központban több mint 20 olyan épület áll, amely a világ különböző nevezetességei alapján készült. Ilyen például a római Colosseum, egy new orleansi, egy amszterdami, vagy egy velencei utcarészlet, de már a magyar Operaházat is hamisítják Kínában!

Tavaly Makaónak már több bevétele volt a szerencsejáték-iparból, mint Las Vegasnak, és 27 millió turista járt a városban.
2753 0 5 Art Izé
Re-Peet: Vajon a Hősök terét is engedéllyel copyzták le? :D ... mert elég jól sikerült..
Belkar: szívesen elmennék :)
anon: Szépnek szép de túl "mű".
Mind a 5 komment
The Venetian Macao - a világ legnagyobb kaszinója Makaón (Kína).
A szórakoztató központban több mint 20 olyan épület áll, amely a világ különböző nevezetességei alapján készült. Ilyen például a római Colosseum, egy new orleansi, egy amszterdami, vagy egy velencei utcarészlet, de már a magyar Operaházat is hamisítják Kínában!

Tavaly Makaónak már több bevétele volt a szerencsejáték-iparból, mint Las Vegasnak, és 27 millió turista járt a városban.
3079 2 5 Izé
Re-Peet: Vajon a Hősök terét is engedéllyel copyzták le? :D ... mert elég jól sikerült..
Belkar: szívesen elmennék :)
anon: Szépnek szép de túl "mű".
Mind a 5 komment
SP - HOLNAPTÓL

Félreértések elkerülése érdekében SP nem reppel, inkább POP/Hiphop.
Nem is állt szándékában reppen maradni, inkább énekel.
Ezenkívül fotózással foglalkozik.
És tessék megrendelni, nekem már itt van.

Klippek
SP - KÉRLEK HOGY
SP - ÁLLJ MEG

Interjú
MTV-PIXEL-SP INTERJÚ

Album már rendelhető : www.spmusic.hu
www.myspace.com/spmuzik
www.ederkrisztian.com
www.shadowhand.hu
847 2 50 Zene Izé
Kiscsuri: Ugye vicc?
Máln@: rendben "anyuci"......:S ...khööhm...
konvejor: Ez a gyerek szöges ellentétben áll saját magával.
Mind a 50 komment
Ki tudja, mi ez???
Kattintás előtt tippelj, csalni nem ér! :P
2760 0 13 Tech Izé
AVIREX: szerintem 1 konyhai rádió.. na lássuk..
CRaPtRaSH: na látod azt nem hinném,hogy oda megyünk pont :D
yoman3d: Lesz Erdélyben is izé tali?
Mind a 13 komment
Electric Six - Gay Bar
Sajnos túl sok infót nem találtam, de itt a honlap  és a myspace.
278 0 7 Zene Izé
SQS: Lehet még ezt is überelni :) http://www.rathergood.com/gaybar/
CRaPtRaSH: tudok,mi?:P
Purple: jaja az is jó :)
Mind a 7 komment
Magic Affair & A.K.-S.W.I.F.T. - Omen III

357 2 0 Zene Izé
Rammstein - Amerika
Itt a banda eredeti honlapja
És itt olvashattok róluk
332 4 0 Zene Izé
Billy Idol - White wedding
356 1 4 Zene Izé
pepeti: Mostanában tökre rákattantam Billyre.:D Az én kedvencem a klasszikus: http://www.youtube.com/wat [...]
konvejor: hot in the city http://youtube.com/watch?v=_brVtFvZQfw
calipunkszabus: és a szerintem legjobb száma! Szpíííd! http://www.youtube.com/watch?v=vpgQcSYB9TU
Mind a 4 komment
Eladó alig használt, megkímélt állapotban levő, keveset futott repült (csupán 300 millió intergalaktikus mérföld), meteorbecsapódásoktól mentes űrhajó első tulajdonostól, eredeti kézikönyvvel! A jármű alkalmi vétel, csupán 3500 dollár! A fluxuskondenzátor valószínűleg cserére szorul, de itt pl. könnyedén beszerezhető.
3762 1 17 Izé
papaluige: nyomjatok zenét a rádióba,mert annak is kipurcanik a fluxus-izéje! :)
jackherer: jaja nagyon - jó akkor bocs nem tudtam hogy ez ilyen oldtájmer
Purple: picsa :D
Mind a 17 komment
Kate Nash - Foundations
Wiki 
464 2 2 Zene Izé
vada: Én is bírom a kiejtését! Kellemes a zene is.
NuttySomeone: annyira szep a hangja..es a kiejteset ugybirom:D
Tegnap írtam egy mesterséges szigetről, amit műanyag palackok tartanak fenn a vízen. Most itt egy csónak 15.000 műanyag palackból meg egy kiszuperált Cessnaból, amivel Californiából Hawaiira hajóznak.

1723 0 11 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2008/10/boat-made-from-recycled-plastic-bottles.html
bungle: Elképzelhető. Azt viszont el se tudom képzelni, mekkora rekeszizom szükséges annyi rekesz sörh [...]
papaluige: akció lejárta után pedig megduplázódik? :D
Mind a 11 komment
Bizarr karám

S hogy miből? Arról a bárányok hallgatnak! :)
3348 0 1 Art Izé
dénes: kicsit olyan mint egy hatalmas ps3
Bizarr karám

S hogy miből? Arról a bárányok hallgatnak! :)
3737 3 1 Izé
dénes: kicsit olyan mint egy hatalmas ps3
Ő itt Osborne, az emu, akiből majdnem omlett lett. :D

Másik videó.
3204 1 1 Izé
olcsibacsi: Milyen kedves történet :) még szerencse hogy nem kajolták meg :P bár jobban belegondolva ki a f [...]
Nem, ez nem a mai ismeretterjesztő rovatunk. Ez (állítólag) ember.

(Máln@, csak megjegyzem, a dagi fickó Gabriel Iglesias, híres humorista... bungle).
8120 1 5 Izé
olcsibacsi: akkor ezért emlékeztem félre :)
Máln@: "Köszönöm bungle".Már azt hittem tényleg csak egy showműsor felvétele,ahol direkt a megfelel [...]
papaluige: na ezt megütném!
Mind a 5 komment
Végre itt a repülő mecha-rája a vízi verzió után.

912 0 4 Tech Izé
yoman3d: ez akkor onalloan mukodik? nincs felfuggesztve vmi zsinorral?
Purple: húúú de állat :OO tátott szájjal nézem és tök jóó :) mint a medúza, izé.hu-n az is ilye [...]
anon: Ez olyan, mintha egy távirányítható lufi lenne :) Szerintem ezt is árulni fogják, mint a távi [...]
Mind a 4 komment
fing.hu - Magyarország legnagyobb fing gyűjteménye!?

Minden ember átlagosan 200 - 2000 ml gázt / nap (az átlag 600 ml) enged ki magából. Ez naponta 13-14 fingást jelent.

Vannak tehetséggel megáldott emberek, akik a megfelelő izomzattal különböző dallamokat képesek eljátszani (elfingani). Ilyen volt a legendás fingművész Joseph Pujol aki 22 éven keresztül (1892 -től, meghalt 1945-ben) a Párizsi Varieté Moulin Rouge - ban (Vörös Malom) hatalmas sikereket ért el. Többek között utánozta a zivatart, ágyukat és több tucat nemzeti himnuszt.

Legyen a gáz veletek!
9988 9 30 Izé
Mec: "Kattincs a lejátszóra!".... oké, kattincsok :D
Máln@: no hajrá...már szombat van ;)
papaluige: b....szd meg! 2 napig nem vagy a barátom! grrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... :D
Mind a 30 komment
Clix - Pakolgasd jól helyre az alakzatokat! :)
2114 3 1 Game Izé
adi226: EZt még régebben kiakasztottam.Rengeteget szenvedtem vele.De jó játék
Az internet mestere. Ha bármi gondod van az internettel, fordulj bátran Dalehez.
6124 1 21 Izé
dude: Vajon mi lehet azóta a fickóval? Biztos nagy internet spíler. ;)
Dzseri: istenem, ez a mocskos fogazat, ez a szódásszemüveg, meg arcszerkezet.......tipikus kocka......fő [...]
Earl of Helsington: tessek... felhivtam Dale-t, megadta a linket :-) http://www.funnyordie.com/videos/074b646f2b
Mind a 21 komment
Ozmosis - Imagine (The Dreamer)
441 0 0 Zene Izé
Javaslatom MÁV sztrájkok idejére... ;)
2237 0 11 Autó Izé
dude: Nem is USA lenne, ha nem lenne motorizált változata. :D http://www.railriders.net/railantpage.html [...]
Daru: - Most te fingottál, vagy a szemből közeledő tehervonat dudált?
petyamester: 750 méter tiszta élvezet. XD Mi a probléma? Telhetetlen vagy? XDXD
Mind a 11 komment
Javaslatom MÁV sztrájkok idejére... ;)
2450 2 11 Izé
dude: Nem is USA lenne, ha nem lenne motorizált változata. :D http://www.railriders.net/railantpage.html [...]
Daru: - Most te fingottál, vagy a szemből közeledő tehervonat dudált?
petyamester: 750 méter tiszta élvezet. XD Mi a probléma? Telhetetlen vagy? XDXD
Mind a 11 komment
Irodai forradalom 18 lépésben...
8623 4 7 Izé
anon: Így néz ki a Habostorta irodája péntek délutánra? ;)
Skullman: Ártalmas az irodai munka és ez a nagyon jó tanulmányrajz példázza.
milerik: végén már Majmok bolygója feeling x)
Mind a 7 komment
Spiral Island - 250.000 műanyag palackból épített sziget Mexikó partjainál.
7577 0 15 Art Izé
Dralisz: Csináljunk palack maffiát! Kivisszük a palackokat más országokból és kaszálunk! :D
Vin Dieselke: EZ NAGYON BEJÖN!!!!! Nekem is kell ilyen, bár a Balcsin kb be lehetne sétálni a szigetig, amily [...]
calipunkszabus: valami olyamit hallottam, hogy jövőre itt rendezik a 2009-es Fesztivált!..
Mind a 15 komment
Spiral Island - 250.000 műanyag palackból épített sziget Mexikó partjainál.
7792 1 16 Izé
bungle: Spiral Island II http://www.dailymail.co.uk/news/article-1320180/British-inventor-builds-floating-ho [...]
Dralisz: Csináljunk palack maffiát! Kivisszük a palackokat más országokból és kaszálunk! :D
Vin Dieselke: EZ NAGYON BEJÖN!!!!! Nekem is kell ilyen, bár a Balcsin kb be lehetne sétálni a szigetig, amily [...]
Mind a 16 komment
Százával kapja a rajongó és szerelmesleveleket börtönében az amstetteni rém, Josef Fritzl (73). Az üzeneteket küldő nők szerint Fritzl a lelke mélyén megértő és jó ember, s valójában csak jót akart lányának, Elisabethnek, amikor 24 évre bezárta a pincébe, és hét gyermeket csinált neki. A börtönvezetés szerint nem ritka, hogy a nők szexuálisan is felajánlkoznak neki, arra kérik, váljon el idős feleségétől, és vegye el őket.
4151 1 53 Izé
bungle: Luxusbörtönbe vonul Fritzl http://www.blikk.hu/aktualis/felhaborito-luxusbortonbe-vonul-fritzl-139 [...]
zizi: Most olvastam, hogy 2-3 év, mire elkészülhet a vádirat és mivel valami komoly szívbetegsége v [...]
olcsibacsi: beteg, rossz pfúj köpd ki! lelőni, felakasztani, memgmérgezni és fajtalankodni vele erősen hog [...]
Mind a 53 komment
Bemutatkozott a HTC Touch Pro

A 7,2 megabites HSDPA átvitelre képes HTC Touch Pro 2,8 hüvelykes, 480x640 képpontos kijelzőt, QWERTY billentyűzet, 3,2 megapixeles autofókuszos kamerát, WLAN és Bluetooth 2.0 modult, GPS vevőt és 1350 mAh kapacitású akkumulátort kapott. A TouchFLO 3D kezelőfelületet futtató Windows Mobile 6.1 alapú készülék 512 MB ROM és 288 MB RAM tárhellyel gazdálkodhat, melyet microSD kártyával tovább lehet bővíteni. A készülék várhatóan a nyár végén érkezik Európába, de árával kapcsolatban egyelőre nincsenek hivatalos információk.
1198 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...