REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mi az? 10 évenként jön, és mindenre kiváncsi? 

Népszámlálás. 

Október 1-től kezdődik. Te hogy fogsz válaszolni a kérdésekre? Neten/papíron magad/papíron kérdezőbiztos segítségével. Meg úgy általában mi a véleményetek a dologról? Bíztok a rendszerbe kerülő adatok anonimitásában stb.
2865 0 98 Izé
bungle: Népszámlálás: így élhet vissza az adatokkal a kormány www.femina.hu/hirhatter/nepszamlalas_ko [...]
7sleeper: a feketét még értem, be lehet szerezni az aranytollban. de tuareget hogy? legfeljebb csempész ca [...]
Purple: amúgy asszem rá van írva, hogy kékkel vagy feketével kell kitölteni :D
Mind a 98 komment
Jaguar C-X16

Igaz, hogy még csak koncepció, de igazán szemrevaló.
1209 0 2 Autó Izé
BlackHawk94: háát a camaro nem stimmel bár egy nagyon pici hasonlóság van de egyébként tényleg jól össz [...]
Aaron: Ez egy nagy lopás! Az eleje 1 nissan GTR a hátulja meg camaro...
Moha Graffiti
903 0 0 Art Izé
Megrázó képsorok. :D
11472 0 10 Izé
Purple: a kutyáknak sikerült is betartani... :DD
Tooni: "szépen játssz azzal a macskával, mert nem játékbaba, hanem egy élőlény". :D:D
Anthraxia: Kölyök golden retriever ek. Aranyos kutyókák xD A macskának meg milyen rémült feje volt már [...]
Mind a 10 komment
Jóféle csúzli. ;)
6686 2 13 Izé
BlueD: Báázeg, ezt be kellett volna inkább küldeni, kurva jó :D Nálunk mért nem így néznek ki a bi [...]
Marvin: Erős hullámzásban nem használható sajnos...
Paapi: ÁÁÁÁ ez nagyon nagy volt :D
Mind a 13 komment
Meghekkelt kötőgép a '80-as évekből.
3930 0 4 Izé
Dennis.the.menace: És így jön újra divatba a cosby sweater :)
kizcar: Ambrus Attila
kiisb: Nekem kell egy ilyen gép! >:-]
Mind a 4 komment
Játék határok nélkül. :)
4894 0 24 Izé
bungle: www.ize.hu/comments.php?post_id=8960 :)
Purple: egyébként PONT ez a post jutott eszembe, amiben ezek a fák vannak :D csak nem volt kedvem előtú [...]
Tooni: Ha ez megy, majd jöhet az önnevelő gyerek :D
Mind a 24 komment
A kommunikáció szakos zöldséges
353 0 0 Pink Izé
Nagysebességű vizeslufi nagysebességű kamerával. ;)
6045 1 4 Izé
Mamicska: Nekem is rögtön ő jutott eszembe.
Mitsurugi: Amikor becsukott szemmel várja a lufi becsapódását, totál olyan feje van mint Jack O'Neill ezre [...]
Purple: háhhá :DDD
Mind a 4 komment
Szép kivitelezésű online képszerkesztő, amivel különféle effekteket is adhatunk képeinkhez.

Mobilra is letölthető az alkalmazás.
14230 19 13 Izé
Nas: :S Akkor ez fogyókúrás kommentelés marad...
Tooni: A Ferrari csomagtartójában lesz, amit az 5000. poszt után kapsz :)
Nas: Igen? Azért hol lehet sorba állni? :D
Mind a 13 komment
Gyorsasági roncsderbi hátsó nézetből.

(Saját felvétel :-))
802 0 1 Sport Izé
luise: ez hol készült? Apátfalván?
Éltel már távkapcsolatban?
284 0 0 Pink Izé
Vőlegénybetegség: fájdalmas herék
2207 0 0 Pink Izé
Elég élethű humanoid robot. ;)
8598 7 13 Izé
bungle: NONSTOP | MICHAEL JACKSON | THRILLER www.youtube.com/watch?v=6aeqHYGs6CQ Köszi, Szancso! :)
Tooni: Bváauuuu :)
bungle: Dragon House: www.youtube.com/watch?v=NzArlTkwCN8
Mind a 13 komment
Egészséges étrend allergia és szénanátha ellen
268 0 0 Pink Izé
Mai cukizé: szőrpamacs és a küszöb :)
8517 1 56 Izé
bungle: Na köszönjük mára, picit pihenjél, rád fér, szeretgesd meg a nagyobb testű kutyád, az is r [...]
dude: Ha meg nem írod le, a kutya se olvassa a baromságaid.
zizi: Menhelyen jobb helyük lenne, mint lakótelepen? Kutyaiskolában neked is taníthattak volna egy kis [...]
Mind a 56 komment
A selejtes élelmiszeripari tehéntejből egy proteint kivonva besűrítik azt, így elveszíti folyékony halmazállapotát és fonállá szőhető.

Hogy mik vannak! o.O
5253 1 15 Izé
Nas: Ajjajjjajjj... XD
Tooni: - Mid van ott, Jim? - Szállítófehérjék! http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/3743230/Haha+ge [...]
Laretta: Na nem nyúlszőr :D
Mind a 15 komment
Hiányzik egy kereke, de igazából nem hiányzik neki. :D
3686 0 4 Izé
Dieseldisc: És ha elüt valakit annak már nem kell mentő, egyből lehet grillezni úgy felnyársalja...
Szancso: Ezen nincs csomagtartó,a kormány meg úgy is felesleges.:) http://www.bicyclewebshop.com/files/mon [...]
Csádi: És egyenes háttal biciklizik, nem púposodik rá :D ;)
Mind a 4 komment
Tiltott gyümölcsök allergiásoknak
664 0 0 Pink Izé
 Sziasztok, itt az első mixem, aminek az első fele megtalálható youtube-n. Véleményt kérnék róla! Köszönöm!
861 0 2 Zene Izé
Glaudor: Örülök hogy tetszik! Virtual DJ Pro 7-tel csináltam. Ez még csak sajnos az egyik fele, de ha go [...]
bpchamp: nekem bejön,elég változatos.milyen progival csináltad?
Stereomilk feat. Kozma Orsi - Ne haragudj rám
654 0 0 Zene Izé
Orális szexnél kell védekezni?
537 0 0 Pink Izé
  Léböjt kúra
286 0 0 Pink Izé
Mai izés klip: Biting Elbows - The Stampede
12578 3 3 Izé
Szancso: PS3-n toltam végig vagy kétszer.Tényleg nagyon állat játék.:)
revans: Ja állat most a napokban valami 700 forintra volt leértékelve a steam-en
Szancso: Engem nagyon emlékeztet erre.:) http://www.youtube.com/watch?v=2zAD4TLCXWI
A kombinált fogamzásgátló tabletták legfontosabb előnyei
772 0 0 Pink Izé
Szabad kémkedni a párod után?
617 0 0 Pink Izé
Macskák Big Mac-nek öltözve. (Hihetetlen számomra, hogy meg se mozdulnak a több mint 300 hasonló videó készítése során. Lehet szedálta őket, vagy nyugtató teát kapnak...)
3352 0 7 Izé
Lacius: Macskás video és jól olvasható márka, nem lehet hogy ez csak egy márketing geg a McDonáldszt [...]
MADve: azért nem mozdulnak, mert a fülük le van takarva. azokkal érzékelik a külvilágot, tudniillik, [...]
Nusihusi: Én ennél durvább videóra számítottam:D
Mind a 7 komment
Fogamzásgátlás és a női emancipáció
351 0 0 Pink Izé
Csomagolás ügyesen és gyorsan
343 0 0 Pink Izé
 Íme: Király L. Norbi első klipje
799 1 5 Zene Izé
piton78: Mindíg Steve Buscemi jut eszembe róla, miért? Nem énekes a gyerek amúgy, hanem előadóművész [...]
Kellenemi: Védheted..de attol függetleneül egyáltalán nem való énekesnek. Meglehet hogy tökéletes zen [...]
pitteee: Csináljatok jobbat pöcsköszörűk,én sem mondom hogy világelső, de többet ért el az életben [...]
Mind a 5 komment
Kollektiv Turmstrasse - Tristesse
610 0 0 Zene Izé
Kung - Unlock 
513 0 0 Zene Izé
Alkoholból mennyi az elég?
452 0 1 Pink Izé
go-free: azt hiszem a sosem elég.
Egy mozi, 148 rosszarcú fickó és két szabad hely középen. Ti beülnétek? ;)
12092 9 39 Izé
Bogee: csillogó szemekkel ülnék be közéjük:D
7sleeper: dehogynem. a vetítőterem is elsötétül.
kalmopyrin: He-he...akad belőlünk minden fele...:)
Mind a 39 komment
Magyarország államadóssága képekben...
13234 4 30 Izé
ivivan: "Maradjunk annyiban hogy az akkori politikusok adták a lovat a bankok/hitelintézetek alá , és ne [...]
scripter: " Azt azért ne fogjuk a kormányra, hogy hitelt vettünk föl :-) " Maradjunk annyiban hogy az akk [...]
ivivan: "bárcsak igazad lenne és csak ennyi lenne a teljes államtartozás" Ebbe belenyugodhatsz, ennyi a [...]
Mind a 30 komment
Iglo Hotel - Kakslauttanen, Finnország
5496 2 26 Izé
Laretta: Gondolom azért ilyen a teteje hogy odabentről is lehessen csodálni a sarki fényeket
Laretta: Elmennék erre a helyre :D
Nas: :D ^^
Mind a 26 komment
Rumnapló (The rum diary)

Félelem és reszketés Las Vegasban. Megvan? A Hunter S Thompson regényéből készült film Johnny Depp főszereplésével mára már kultfilm lett. Ez lehet a következő. Depp néhány közönségfilm után most visszatér abba a világba, ahol a tudatmódosító szerek segítségével igazán jó sztorit lehet írni. Paul Kemp újságíró csak pihenni jött a Karib-szigetekre (Rum? Karibi térség? Úgy látszik, Depp nem tud elszakadni Jack Sparrowtól), ám mégis olyan kalandokba keveredik, melyekbe józanon nem biztos.
1886 0 1 Film Izé
szomoja: wááá nagyon vártam már,remélem felér a könyvhöz :D
Mai cukizé: Katia hurrikán elől megmenekített kis csöppségek ^^
3959 2 9 Izé
Tooni: Ez beavatkozás a természetes szelekció folyamatába, és nem alakulnak így ki a zevolúció sor [...]
Porcelanbaba: Cukik. Nagyon.
a janek: Megtévesztő ez a cukiság,táplálékát főleg magvak adják igen de megeszi a tojást,madárfió [...]
Mind a 9 komment
Menekülés a "modern" társadalomból - jurtában él a természetbe kiköltözött Paulics család. Zsákutca vagy egy lehetséges jövő?
7183 0 31 Izé
Tooni: "Inkubátor" meg "búgatóketrec" ben élünk :D
bungle: http://rtlklub.hu/musorok/fokuszplusz/videok/147489
madmind: Ez túlzás. És felelőtlenség is. A gyerek nem ismeri meg a valódi világot, csak ezt az ál vil [...]
Mind a 31 komment
Íme egy gyűrött papírdarab. Hogy mi lesz ebben az "art"? Kattintás után kiderül. ;)
2725 1 1 Art Izé
bungle: Ti is láttátok Jézus arcát, ugye? :D
Régebbi postok...