REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha van Bébz is, akkor legyen Boyz is!
Sajna napi rendszereséggel nem fog menni, de majd igyekszem minimum heti 2x postolni nektek! :)
741 1 9 Pink Izé
Valerius: Az első képen tök jól néz ki sztem. aztán úgy szépen romlik le a dolog :D
Derill: jönnek majd szép sorban ;)
Errtu: lófaszt van nagy állkapcsa. fotósopp
Mind a 9 komment
Paul McCartney a McDonald's elleni bojkottra szólította fel rajongóit
284 0 2 Pink Izé
babapiskóta: http://de.youtube.com/watch?v=xTNXrkBSp_o hát a beatles után tényleg nem nagy durranás
dXter: tudom, hogy nekem ide nem szabad írnom ,de McCartneynak a Dance Tonight c. száma után már egy ra [...]
Megszületett az Izé toolbar! :)
Ez még csak BETA változat, a kommentekbe leírhatjátok mit szeretnétek rajta változtatni...
1261 2 51 Izé
danszter: köszi ;DD
Dawe: fölrakom eztis meg a google tollbart meg a daemon tools toolbart meg a t-onlineost és máris megte [...]
Maccoyi: Te sem leszel már akkor az Izé toolbar reklámarca mi?:P
Mind a 51 komment
Éneklő hal és egyéb idétlen, giccses dísztárgy
949 0 1 Pink Izé
the girl of peace: de értelmes-.-"ha-ha-ha
Kör alakú biliárd asztal, igény szerint a közepén rúdtáncra alkalmas rúddal. :)

1993 1 3 Izé
mentone: Állítólag Újszilváson van/volt ilyen asztal az egyik helyi "mulattató egységben" :D
Belkar: ja csak kár hogy táncosnő nincs a csomagban :(
Skatopia: nah olyan rudasat be kell szereznem nekem az kell!!!!!
Hogy kerül ez a cipő a posztképre???

Hát úgy, hogy Cristiano Ronaldo belecsapott a butik bizniszbe és már a második üzletét nyitotta meg. ;)
1866 0 2 Sport Izé
Balázs: fos
KoinZ: Csodás
Sumo Paint - Photoshop a böngészőben
8959 27 9 Izé
Errtu: ráadásul biosz tanárnőnek!
Wicked: :DDDDDDDDDDDD Tanárnőnek mész remélem! ;)
Purple: igen. a nők így menstruálnak, szép virágosat a hátukon keresztül.
Mind a 9 komment
Sumo Paint - Photoshop a böngészőben
13995 6 3 Tech Izé
gvereb1: egészen használható. suliban mindenképpen jobb aegy paintnél
zolee1977: Ez veszettül jó. Jobb mint az emes péint de azért mégsem fotóbót.
Jozef7: óóóóóóóó ez nagyon jóóó
Mel B reklámarc lett
480 0 0 Pink Izé
200 ezer DVD egyetlen lemezen!

Engem érdekelne egy ilyen újítás, bár nem tudom, honnan szednék ennyi DVD-t, hogy feltöltsek egy FMD-t. (FMD ROM - Fluorescent Multi-Layer Disc)
2284 0 2 Tech Izé
speegy: Hololemezek szerintem életképesebbek mint ez,már a tárolt adatok biztonsága miatt is.Ott egy ka [...]
BullFrog: tekintve, hogy mire odaérünk, hogy ez megjelenne, addigra a letöltési sebesség is talán nőni [...]
Kis lépés egy embernek, de hatalmas bosszúság a golfozóknak.
4384 3 11 Izé
Laci: 6 éves koromban láttam fekete-fehérben az Apollo 11 Holdraszállását a TV-ben. Nem akad öreg ( [...]
Jokker: Ez nagyon hülye xD... Ha élőben átélném, hogy a nagy semmiből előjön egy idióta teljesen v [...]
Celldweller: Kész... végig sírva nevettem a röhögéstől miután kiszállt a kocsiból... fav No.1. 3x néz [...]
Mind a 11 komment
Kis lépés egy embernek, de hatalmas bosszúság a golfozóknak.
4359 1 0 Sport Izé
5 ruhadarab, amit a férfiak imádnak a nőkön
1209 0 16 Pink Izé
Purple: cipődet levegyed bazdmeg? :D
CRaPtRaSH: vagyis kikről... :D
CRaPtRaSH: én nem képletesen... de sztem tudod te hogy miért :D (mármint hogy kiről van szó... :D)
Mind a 16 komment
Remélem, hogy a hamarosan élesben is bevezetik ezt a fajta "baseballt" a japánoknál. :D
5687 1 5 Izé
No.1: imádom a japcsizéket.....de ez nagyon gagyi ötlet volt :S
loloppo: Ezek most azon csodálkoznak, hogy a gránát felrobban? (vagy akna, vagy mi a franc ez...)
Tybbah: azt hittem igazi ember állt ott :/
Mind a 5 komment
Boom a fejbe, ez a labda ami lever.
509 0 0 Sport Izé
Sébastien Chabal  a Francia rögbiválogatott "barlanglakója".
613 1 1 Sport Izé
Cromex: All Blacks elleni meccsen szépen elkente az ellenfeleit :D
Reversible Destiny Lofts - a japán építészet egyik újabb "csodája"
1948 0 3 Art Izé
kszaten: eggyetértek az elöttem szólokkal , még csak annyit hogy ezek az épületek szerintem nem ide il [...]
Purple: nekem bejön :) de akkor lenne az igazi, ha kevesebb és normálisabb színekkel lenne lefestve, akk [...]
mekszamnojz: (totál gyermeteg hangon) de szép szíííneeees! :)
Reversible Destiny Lofts - a japán építészet egyik újabb "csodája"
2333 1 3 Izé
kszaten: eggyetértek az elöttem szólokkal , még csak annyit hogy ezek az épületek szerintem nem ide il [...]
Purple: nekem bejön :) de akkor lenne az igazi, ha kevesebb és normálisabb színekkel lenne lefestve, akk [...]
mekszamnojz: (totál gyermeteg hangon) de szép szíííneeees! :)
A Juventus élő LEGENDÁJÁNAK 2007/2008-as szezonja, benne 21 gól, amivel 2006/2007 Serie B-s Gólkirályi címe után a Serie A-ban is elérte ezt a címet, ezzel felállítva egy újabb rekordot a számtalan sok mellé.. Enjoy it!  [ saját szerk. vidi ]
387 0 1 Sport Izé
Mustang 22: Hatalmas egyéniség! Mind pályán mind civil életben! Kedvenc labdarugóm! Nincs hozzá fogható! [...]
Pápay Balázs gyönyörű munkái. Különösen ajánlom a zodiákus sorozatát, a 2D-s rajzai meg hamarosan jönnek...
3334 0 54 Art Izé
Erunder: Azért örülök a h a legtöbben ráéreztetek a post lényegére :D
Errtu: 1) Az ingyenesek között az AVG Free az egyik legjobb. Szóval ne akarj mást. 2) Igen, valóban l [...]
Kerlés: 1 kérdés: Akkor legyenszíves valaki foglalja össze a műszaki segítséget. Honnan lehet letölt [...]
Mind a 54 komment
Pápay Balázs gyönyörű munkái. Különösen ajánlom a zodiákus sorozatát, a 2D-s rajzai meg hamarosan jönnek...
3630 7 54 Izé
Erunder: Azért örülök a h a legtöbben ráéreztetek a post lényegére :D
Errtu: 1) Az ingyenesek között az AVG Free az egyik legjobb. Szóval ne akarj mást. 2) Igen, valóban l [...]
Kerlés: 1 kérdés: Akkor legyenszíves valaki foglalja össze a műszaki segítséget. Honnan lehet letölt [...]
Mind a 54 komment
Google mail alkohol teszt

(calc ellen nem véd :D)
1543 0 1 Tech Izé
Jozef7: xD Ez jól jöhet egyeseknek
The Igloo Satellite Cabin has been used for 25+ years from the tropics to the polar icecaps. Units can be flown by helicopter fully assembled & equipped to locations inaccessible by road transport.
3070 0 8 Art Izé
|-=O=-|: Másnapra már el is gurítaná az etnikum valamelyik fémhulladék gyűjtőhöz. :D
Jozeph: Engem az ára is érdekelne - a telekre pont jó lenne egy ilyenekből összerakott kégli. Teccene, [...]
qwertyuiop: Mikor én a webfordítót használom akkor utána azért magyarosítok egy kicsinykét. ;) De kösz [...]
Mind a 8 komment
The Igloo Satellite Cabin has been used for 25+ years from the tropics to the polar icecaps. Units can be flown by helicopter fully assembled & equipped to locations inaccessible by road transport.
3558 1 8 Izé
|-=O=-|: Másnapra már el is gurítaná az etnikum valamelyik fémhulladék gyűjtőhöz. :D
Jozeph: Engem az ára is érdekelne - a telekre pont jó lenne egy ilyenekből összerakott kégli. Teccene, [...]
qwertyuiop: Mikor én a webfordítót használom akkor utána azért magyarosítok egy kicsinykét. ;) De kösz [...]
Mind a 8 komment
Most sógorék döntötték meg a legmagasabb Lego torony rekordját.
2685 2 1 Izé
bandee1219: úgy olvastam, hogy "that's a record bakker..." :)
Paul van Dyk feat. Rae Garvey - Let Go
827 2 0 Zene Izé
Repliee R-1 robotlány. Elég ijesztő. :D
6557 0 7 Izé
orka: Nem tudtam elképzelni, mi a bánat lehet ez... :-S
Bluesboy: Robotok is lehetnek mongoloid idióták?
bungle: :DDD
Mind a 7 komment
Kevin Love trükkös hárompontosai. :)
710 0 0 Sport Izé
Miért nem használnak a rövidtávú diéták? A háziorvos segíthet!
366 0 0 Pink Izé
Összetört bogotai álom?
807 0 18 Pink Izé
Grex: Na képben vagyok,....megnéztem neten... ez most tényleg ennyire buta hogy azt hiszi mindenki ér [...]
Purple: én se nézem. :) de nem mondom azt, hogy elkapcsolnék, ha nem lenne jobb. az a hülye, aki ezt kom [...]
Grex: én nem nézem....max a bemutatót látom,engem nem butít...meg egyébként sincs már hova......
Mind a 18 komment
Végetek van fiúk. Talán nem is lesz rátok szükség? :D
5396 0 9 Pink Izé
Purple: bizony!! :) már egy ideje ;)
Drevway: Purple igényt tart rád... :D
Purple: meg ne próbáld :D ;)
Mind a 9 komment
Matisz nagypapa, Sanyi, Gátvéder, Polgár Jenő és Gyuri az új "gát át nem szakadási javítási munkálatok" anyagi részét konstatálja.
6275 6 5 Izé
Ártatlan-méz Előd: én is ott vok
MikeSylver: Próbáld meg a "watch in high quality" funkciót kicsit orvosolja az olvashatóságot. Bocsi am. na [...]
Richard93: Ja, xD hangszóró kivolt kapcsolva :D marhára nem figyeltem! :S bocs a hülye hozzászólásért ; [...]
Mind a 5 komment
Melanie bemelegít egy kicsit a jégen...

(tudom volt még júliusban a Sport Izén, de szerintem sokan lemaradtatok róla... én is :))
7482 4 9 Izé
Phinix: a qva életbe... hát én meglepődtem. ez egy jó reklám!
Párna: hát igen így már nem igazán a "megcsináláson" van a hangsúly. hanem hogy mit fejezne ki...
xion: ez a National Geographic egyik TV reklámja volt a globális felmelegedéssel kapcsolatban úgy fél [...]
Mind a 9 komment
Rise Against - Hero of War

Az új Appeal to Reason c. album egyik száma.

Mindenkinek ajánlom, kölönösen a szövege miatt (is) érdemes meghallgatni. (szöveg itt)

/Az album elvileg október 7-én jelenik meg/
695 1 8 Zene Izé
Purple: és kijavítódott by me :)
dXter: a link elszállt by youtube...
dXter: néztem, hogy hogy jön ide Ausztria....azután láttam meg, hogy mire válaszoltam....én valszleg [...]
Mind a 8 komment
Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
1752 0 1 Izé
Derill: én is trakival nyírom:D frankó nagyon:D
Rabbid Droppings
1425 0 6 Game Izé
Chamy: Nem mondtam én, hogy ez probléma. Csak megjegyeztem, hogy "NÉ!"...
bungle: Van/volt, ami itt jelent meg előbb, most akkor mondjuk azt, hogy akkor az meg innen van? Ők is tö [...]
Errtu: pszt!!! ;)
Mind a 6 komment
Nemrég ugye Stephen Colbert , az amerikai showman kapta a legtöbb szavazatot az új M0-ás híd név pályázatán. A videó tanúsága szerint róla is nevezték el végül. :D
2681 0 11 Izé
bungle: http://i.imgur.com/sHfW5Kb.png
Spantz: Tudomásom szerinte megyeri híd a neve
Tóth József: Már akkor mit szóltok a Gáspár Győző-höz? :DDD
Mind a 11 komment
Ha jól értem a fiatal úriembernek mindenféle csetes úriemberekkel akadt problémája, de ő az internet erejével szabályoz és előre szól, hogy vigyázzál, mert megjárod.

Kattincsárá, különben megjárod!

2168 2 27 Izé
rubigo: a kaméleon haláli aranyos pofa! :) Nekem is kell egy. Az még nincs...
sztewe: Itt van a videot felrakó f*szagyerek youtube profilja, http://www.youtube.com/user/pengusz én flag [...]
rubigo: Na, ezt úgy írtad, mintha városainkban nem rohangásznának hasonló szellemi kvalitással rendel [...]
Mind a 27 komment
Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt, a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
1512 0 0 Sport Izé
Lehet még rosszabb is...
7402 3 7 Izé
rubigo: nem igaz hogy nem jön már végre valami nagyobb is... na
madMate: ez most akkor meghalunk vagy hogy?
eváj: Meglehet:D:D
Mind a 7 komment
Régebbi postok...