REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Z-Rox
3147 0 11 Game Izé
ramalama: 1 – L 2 – F 3 – V 4 – H 5 – X 6 – E 7 – Y 8 – + 9 &# [...]
witep: a 23: DIAMOND
No.1: 23?
Mind a 11 komment
Tökös receptek, különös tekintettel a tökös-mákos rétesre
350 1 4 Pink Izé
mincsi: :DDDDDDDDDDDDDDDD nagy igazság.
Derill: manapság mindenki a fején hordja...
mincsi: derill, úgy látszik manapság a tök mégsem annyira divatos... ;-) bár én szeretem... ;-)
Mind a 4 komment
Left 4 Dead - PC-s gépigény érkezett
793 0 0 Tech Izé
Lords of the underground-Chief rocka

Egy nagyon eredeti csapat, nemrég voltak Magyarországon is!

 Wikipédia
508 1 0 Zene Izé
Hockey Song

"Ladies and Gentlemen.....Let's Get Ready To Rumble" ;)
1021 0 5 Zene Izé
Speedy: Ez egy igazi Hoki zene!!:D:D:D Ne értsétek félre!!!
Zsobi: The Bucketheads:The bomb
Géza bá: Szerintem több számból van összepakolva, de sajna ceazar nem tudom mi annak a résznek a címe.
Mind a 5 komment
Frailty - Ariadne

A rigából származó csapat debütáló albumával szabályosan berobbant a nemzetközi doom metal-világba. Zenéjük nemcsak származásuk miatt különleges, hanem azért, mert rengeteg stílust - a funeral doomtól a black metalon keresztül a gyors viking/death metalig - vegyítenek úgy, hogy a doom alaptól ritkán és akkor is csak kis mértékben térnek el.
448 0 0 Zene Izé
"Nesze neked gólöröm." :D

Egy kapus, két gól. Az egyiket rúgta a másikat kapta. Mindez 30 másodpercen belül. :)
733 1 2 Sport Izé
Maccoyi: Hol ITT?
Öcsi: ez már volt itt, és azt is kitárgyalták h ez a bíró hibája
Orfield Labs - a Föld legcsendesebb helye
5414 0 20 Art Izé
Errtu: viszi magával az iPod-ját... ;)
Jaca: Ha ide bezárnak egy süketet, az honnan fogja tudni, hogy süket-e még?
jalospotter: Nagyon jó!Egy ilyet csinálok a munkahelyemre.Ha megunom a hupákolást kicsit beülök elmélkedni [...]
Mind a 20 komment
Orfield Labs - a Föld legcsendesebb helye
5642 1 20 Izé
Errtu: viszi magával az iPod-ját... ;)
Jaca: Ha ide bezárnak egy süketet, az honnan fogja tudni, hogy süket-e még?
jalospotter: Nagyon jó!Egy ilyet csinálok a munkahelyemre.Ha megunom a hupákolást kicsit beülök elmélkedni [...]
Mind a 20 komment
Janet Jackson komoly beteg?
330 0 0 Pink Izé
Psycho Realm ft B Real-Stone Garden

Kőkemény latino Hip-Hop, a Cypress Hilles B-real is tagja volt annak idején!
581 1 0 Zene Izé
Testfestés a kreatív ruha
726 0 0 Pink Izé
Rihanna - Unfaithful (Adam Bass vs Deadfear remix)

Bár sajnos Hardstyle kategória nincs a zene.izén, se jumpstyle, de azért véleményezés céljából megmutatnám egy most készülő saját alkotásom, ami valószínűleg kiadásra nem fog kerülni egyéb szerzői jogok miatt. :)

A Hardstyle zenei stílust kérlek ne keverjétek össze a hardtechnoval! :)

 
1221 2 4 Zene Izé
koocos: bírom a jumpstyle-t is, de a hardstyle valahogy jobb...am tényleg jó lett, grat!;)
Balázs: jó csaj
Deadfear: Köszi. :) Nem tudom sokan mondták, hogy ne legyen ilyen hosszú az eleje de nekem így tetszett. A [...]
Mind a 4 komment
Egy jó kis Formula off road videó.
617 1 0 Sport Izé
The Chemical Brothers - Galvanize (Drum and Bass remix)
736 2 0 Zene Izé
Supernem - Az Igazi Rocksztár
481 2 0 Zene Izé
D. Kay & Epsilon Feat. MC Verse - Honey (Ill.Skillz Remix)
526 1 1 Zene Izé
Tazman: Az egyik kedvenc zeném :) Szerintem király!!
5 garantáltan összebújós film
1002 0 3 Pink Izé
Errtu: és a texas-i láncfűrészes gyilkos miért nincs ott köztük? :(
mincsi: néha azért a pasiknak is lehet... ;-)
bandee1219: Férfiaknak tilos, mi?.. "András kedvence: A Nagy hal" Mit csináltok ti itt kémkedtek? :O
Na itt "elszállt" mindenki rendesen.
658 1 0 Sport Izé
Remélem ez most csak valami vicc és a közösségi oldalakat akarják kifigurázni (mert hogy eleve ott is sok az állat :)).
4104 3 20 Izé
pumukli: ő: http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=8064659 készítette
max_dangerfield: Szerintem ez is tök felesleges akár csak a myvip igaz hogy mindenkinek van de nem jó semmire....
Belkar: hát hogy fel tudjam venni kedvencnek mivel a kép/komment könnyebben elveszik :S
Mind a 20 komment
Egy konyhai trükk a kukoricával. Rachael Raynek tetszik. :)
9853 1 8 Izé
Daddy: Istenem ezeken az "jóképességű" amerikaiakon hogy mindíg kitudok akadni------------ :-]
Pubycsavo: noémié :DDDD
TeeJay: ezért mert van pár bajusz a kukoricán és ezzel gyorsan le lehet pucolni róla
Mind a 8 komment
Tegnap este rendezték az Inter-Bologna mérkőzést a Seria A-ban, ahol végül az Inter nyert 2:1 arányban. Ez még nem is annyira izé. Viszont az Inter első gólját Ibrahimovic szerezte, nem is akárhogy! 1:33-nál megnézheted te is. ;)
943 1 2 Sport Izé
Gyorkosz: Attól még elég szép gólt rúgott....
Balázs: nagyképű és csúnya, ez ibrahimovic
The Stone of Destiny
14025 6 6 Game Izé
Kerlés: Köszi witep! Nagyon kedves vagy! :))
hohoju: Sziasztok!Csak mondom,hogy ha letöltitek 60 percet játszhattok vele.Nagyon jó.
witep: Bocs, az a zárójel nem kell a végére
Mind a 6 komment
Rinus Roelolfs munkái
3105 0 4 Art Izé
M.agnus: Mesteri, moduláris, élvezet figyelni hogyan épülnek fel a tökéletesen különböző struktúr [...]
Maccoyi: Nekem ezekről egyből ez a Kecskeméti szobor jutott az eszembe, Mikrokozmosz a Makrokozmoszban. K [...]
Maccoyi: 96x96-os legyen a gif amit feltöltesz, akkor elvileg müxik. ;) Egyébként egy ekkora gifnek nem h [...]
Mind a 4 komment
Rinus Roelolfs munkái
2710 4 4 Izé
M.agnus: Mesteri, moduláris, élvezet figyelni hogyan épülnek fel a tökéletesen különböző struktúr [...]
Maccoyi: Nekem ezekről egyből ez a Kecskeméti szobor jutott az eszembe, Mikrokozmosz a Makrokozmoszban. K [...]
Maccoyi: 96x96-os legyen a gif amit feltöltesz, akkor elvileg müxik. ;) Egyébként egy ekkora gifnek nem h [...]
Mind a 4 komment
Reszkessetek sorozatsztárok!
593 0 4 Pink Izé
Errtu: Hááát... Na jó. De csak mert te írtad :)
Purple: neharaguuuuudj :DDD de most mondd hogy nem néz ki kurvajól az a komment a neveddel :D [szeret:$ [...]
Errtu: Ez Purple volt! Elfelejtett kijelentkezni! :) [*szeret*]
Mind a 4 komment
Hoppá! Jessica Simpson annyit ivott, hogy támogatni kellett!
563 0 0 Pink Izé
Az iszákos Bush
9008 0 5 Izé
Tóth József: Emlékeztek még Jelcinre?
spiritmonger: de szabad, csak nem a nyilvánosság előtt kéne...
Tóth József: Miért? Neki nem szabad? :D
Mind a 5 komment
Polip Webcam jól! :D

Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!

Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről.

Tehát nincs más feladatotok, minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és a TECH.IZE.HU-n (ha ide jön, nem fogadom el, gonosz vagyok) kommentbe belinkelni. Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy.

Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével.

A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, úgyis rájövök!
1293 2 6 Izé
Kolbi: Nah végül a csaló nyert?
1up: Legközelebb már pikszelwarriorzos konteszt legyeeeen! Abból mindig fasza dolgok sülnek ki. :D
madMate: hát elég nehéz laptop nélkül olyan fotót csinálni hogy maga a fotó tárgya ne legyen ott de [...]
Mind a 6 komment
Cky - King Of Rock And Roll 
(Viva la Bam Theme Song)
971 1 1 Zene Izé
Balázs: bnőm naon szerette ezt a műsort de szerencsére már kinőtte:D
R2-D2 hátizsák nem csak jedi lovagoknak ;)
1967 1 7 Izé
kukulkan: Á! :-))
|-=O=-|: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=1725
kukulkan: Yoda hátizsák még nincs? Érdekes, pedig a Birodalom visszavágban Luke a Jedi-kiképzése során [...]
Mind a 7 komment
Kedves rezlavor bácsi!

Ezt szeretném kérni karácsonyra. Nagyon nagyon jó kislány voltam, így megérdemlem. Köszipuszi:krepi :P
1120 0 3 Tech Izé
Jozef7: Na már ha mindenkinek kell aki jó vagy rosz volt akkor nekem is kell :P De miez amúgy????? xD L [...]
Purple: én tanúsíthatom, hogy krepi nagyon nem volt jó kislány. ÉN viszont az voltam. lilát kérek. ( [...]
Paapi: Hát hogy ezt megkapd rezlavor bácsitól, nagyon nagyon "rossz" kislánynak kell lenned :P :D
Ill Nino - This Times For Real
497 2 7 Zene Izé
pé e té i: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [...]
Purple: régi személyes kedvencem :) http://www.youtube.com/watch?v=su0NJwq-2IU
jethro: ez kimondottan jó, miért nem hallottam még róluk????
Mind a 7 komment
Jól és rosszul öltözött sztárok
1450 0 0 Pink Izé
"Hosszú hónapok pletykái, és néhány kiszivárgott kép után a Nokia végre megmutatta, mivel vág vissza a mobilok piacából egyre nagyobb szeletet kihasító Apple-nek."


Szerintem pedig: 

Most már csak azt kell megértenie a mobiltelefonokat gyártó és forgalmazó cégeknek, hogy nem csak a vas a lényeg, hanem a benne lapuló operácis rendszer és a mögötte lévő mentalitás.

Mert hiába a nagyobb felbontás, a flash plugin, a nagyobb kamera, meg a videórögzités, ha az egészet kiszolgáló operációs rendszer nem képes visszaadni az utólérni kívánt rivális szinvonalát. 

Hello I'm a Mac. 
1313 0 4 Tech Izé
insider: év vettem egy ilyet és teljesen meg vagyok vele elégedve, a napokban olvastam,h jön az új ájf [...]
Jozef7: Hát ilyen telókra szerintem már nem valami jó a symbian :S
Paapi: Nem tudom hogy mi a bajod a Symbian-nal. Lehet hogy vannak hibái, de azért még mindig megfelel a [...]
Mind a 4 komment
Tányérral csapta agyon feleségét a salátára ráunt nyugdíjas
369 0 1 Pink Izé
Angyalkahh: Tanulság: vagy készítsünk változatos salátákat vagy papírtányéron tálaljuk:)
Little Big Man - egy robot, amit a benne levő kis robot irányít. :)

Egyéb robotos dolgok Nemo Gould oldalán, a Nemomatic-on.
1475 0 0 Art Izé
Little Big Man - egy robot, amit a benne levő kis robot irányít. :)

Egyéb robotos dolgok Nemo Gould oldalán, a Nemomatic-on.

1843 1 0 Izé
Oasis - Shock of the lightning

Az október 7-én megjelenő album címe Dig Out Your Soul lesz, és Noel Gallagher gitáros nagyon más típusú zenét ígért rá, mint amit az angolok kedvenc együttesétől eddig megszokhattunk. „Groove-os zenét akartam írni, és nem olyan dalokat, amik a hagyományos formákat követik, refrénekkel, verzékkel és középrésszel” - mondta Noel, aki „hipnotikus, húzós” hangzást kívánt elérni.
500 0 0 Zene Izé
Egy igényes zene és klip a '90-es évekből. A zenekar mára már átalakult, többet nem is igazán tudok róluk. Talán még annyi, hogy bár nem vagyok igazán metálrajongó, de ez tetszik.

Freshfabrik - Lamentation
621 1 1 Zene Izé
Monsy: Ezer éve nem hallottam ezt a számot, pedig nagy kedvencem! :) Köszi kotta!
Régebbi postok...