REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Office Curling
1642 1 0 Game Izé
Big Buck Bunny - az ingyenes Blenderrel készült 3d animáció.
8270 14 27 Izé
olcsibacsi: Ha a Rambo-ból a sztállónéra, a predátorból pedig ááámerika kedvenc kormányzójára asszo [...]
olcsibacsi: Kis vukot még nem láttam dez ez a kis vidi nagyon ott van! Nagyfelbontásban nézve is csak eleny [...]
zoleecool: Nagyon jó kis animáció. :D
Mind a 27 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk állatkája a közönséges rókakuzu. A Budapesti Állatkertben 1866-ban mutatták be az első ilyen állatot.

Kukucs!

811 0 10 Izé
anon: Szerintem inkább majom és mókus keveréke, nem rókáé, de azért aranyos :)
CRaPtRaSH: ja mer én mindig zuzunak hivom,mer a kuzu az hülyén hangzik :D jovan bénavok na :S
Máln@: :D
Mind a 10 komment
A Money Maze-t nyilvánvalóan egy szadista vagy egy zseni tervezte - esetleg mindkettő. Az átlátszó kocka egy körmönfont rejtvény, pénzes doboz. Egy nyíláson keresztül bedughatod az ajándéknak szánt készpénzt. Igen, vannak erre remek alkalmak, eskövők, stb., amikor az ajándékozott nem is vár mást, mint a ropogós bankjegyeket. Node hogy ne legyen ilyen egyszerű a dolog, kényszerítsd az ünnepeltet, ünnepelteket arra, hogy a pénz megszerzése ne legyen oly egyszerű. Ebben segít neked (neki kevésbé) a csapágygolyó, melynek az útvesztőben a megfelelő helyen kell kattannia majd kinyitni egy olyan valamit, ami ki fogja nyitni az ajtót és ki fogja adni a pénzt.
4835 4 14 Izé
csokioroszlán: Cak azért mondtam,mert ha megnézel egy angol fontot azon csak annyi van trallala Pounds,viszont a [...]
Éjfélilány: Hát ez nagyon jó, kell :D
mekszamnojz: Jol teszed ;) http://hu.wikipedia.org/wiki/Font_sterling
Mind a 14 komment
Így hullik szét egy animált Lada! :)
8818 0 14 Autó Izé
invad3r1987: Egy igazi Lada sose hullana így szét! :)
hubo: hallod ecsém, pár autó megirigyelhetné a Ladát...
nagyGee: Jó jó, de a sofőr hova hullott? :-) Ez a ruszki Knight Rider?
Mind a 14 komment
Így hullik szét egy animált Lada! :)
9002 7 14 Izé
invad3r1987: Egy igazi Lada sose hullana így szét! :)
hubo: hallod ecsém, pár autó megirigyelhetné a Ladát...
nagyGee: Jó jó, de a sofőr hova hullott? :-) Ez a ruszki Knight Rider?
Mind a 14 komment
A Detroit Rock City című film egyik zenéje a The Donnas feldolgozásban.
A Film előzetese
Ha rám hallgattok, ezt is érdemes megnézni! ;]

Detroit városát Motor City-nek nevezik az amerikaiak autógyárai miatt. Amióta a KISS rockbanda megénekelte, Rock Citynek is hívják. Itt nő fel négy rockrajongó jóbarát a hetvenes évek végén. Hawk (Edward Furlong- Amerikai história X: Danny) a vezéregyéniség közöttük. Egyikük koncertjegyeket szerez a hírhedt, látványos KISS-bulira. Édesanyja a lehető legrosszabb szülői magatartást választja: megsemmisíti a jegyeket. Erre a négy kamasz elhatározása csak még jobban megerősödik, ráadásul nem rettennek vissza a törvénytelen eszközöktől sem, hogy megnézhessék élőben bálványaikat.
600 0 4 Zene Izé
CRaPtRaSH: nekem is megvan,nagyonnagy film! :]
yushuf: KISS Forever és hát ugye nekünk is van egy világhírü KISS bandánk http://www.kissforeverban [...]
fadam: nekem cdn van meg csomoszor láttam és még nem untam meg :)
Mind a 4 komment
Nightmare Before Christmas (Karácsonyi Lidércnyomás) : This is Halloween

Manson bácsi változata
A filmet Tim Burton bácsi alkotta, érdemes megnézni, nekem az első verziója jobban bejön, de ízések és pofonok. :]
734 2 4 Zene Izé
calipunkszabus: Timnek azért kevés olyan filmjét mondhatunk, ami rossz lenne...szóval JÓÓÓK!:D
xcsokix: Király film Timi legjobb műve szerintem.
fadam: jooóóooó a mansonos is tetszik, én is gondoltam h be kéne postolni de látom te kevésbé volt [...]
Mind a 4 komment
GYM CLASS HEROES: Cupid's Chokehold
Az "új" klip
És hogy honnan lehet iserős az alapzene, a "babadada" és a szöveg egy része (take a look at my girlfriend)? hááát innen gyerekek. :]
Clothes Off!
Kelly Rowland featuring Travis McCoy (Gym Class Heroes) - Daylight
honlapjuk

A New York-i illetőségű Gym Class Heroes zenekar magja 1997-ben jött össze, ugyanis a frontember Travis McCoy és a dobos Matt McGinley ekkor találkozott egymással egy tornaórán.
A banda hivatalos megalakulásának időpontja azonban 2001-re tehető, amikor a gitáros Disashi Lumumba-Kasongo és a basszeres Eric Roberts is csatlakozott a formációhoz. Ebben az évben jelent meg debütáló albumuk a For The Kids, melyet két év múlva a The Papercut Chronicles című korong követett. Ezt követően a zenekar két évig folyamatosan koncertezett. 2006-ban újra stúdióba vonultak és felvételre került legújabb albumuk, az As Cruel As School Children, amely olyan zenei elődöktől merít, mint Phil Collins, a Hall & Oates, a Radiohead vagy Prince, műfajilag pedig a rap, a rock és az R&B elemeiből egyaránt építkezik. A korongról legutolsó kislemez és video a „Cupid’s Chokehold” című szerzeményből készült.
467 1 7 Zene Izé
Digo: Ezt samplingnek hívják,a hiphop kezdete óta szerepel.
calipunkszabus: tényleg szerintem nem kell megszólni semmiféle zenét, mert mondjuk hiába hallgatok punkot, regg [...]
CRaPtRaSH: de szerintem a GCH nem nyulta le ennyire egyértelműen és durván ... :S
Mind a 7 komment
Requiem for a dream
Info
830 1 5 Zene Izé
geronemo: A film nagyon állat mondjuk utánna nekem nem igazán van kedvem beszélgetni senkivel mert elég m [...]
fadam: á ez mekkora jo zene
xcsokix: Klasszikus alapmű csak szerintem a film 1 kicsit behúzós. :D
Mind a 5 komment
Most a nálam évek óta első helyen álló bandáról szeretnék pár sort írni, ha már holnap kis hazánkban lépnek fel. :)
A svéd Pain of Salvation azon kevés csapatok egyike, amik a szó valódi értelmében progresszív rock/metal zenét játszanak. Eddigi albumaikon egyre tágították muzsikájuk határait és a kimagasló hangszeres tudás megvillantása mellett mindig odafigyeltek, hogy emlékezetes dallamokat írjanak.

A hazai Summer Rocks 2001-en való fellépésük után a csapat egy lépéssel közelebb került a magyar rajongókhoz, mivel a zseniális énekes-gitáros-agy Daniel Gildenlöw (aki már 11 évesen megalakította a Reality nevű bandát, a PoS elődjét, és azóta is ő a fő dalszerző, valamint rengeteg hangszeren játszik) akkori élményei olyan hatással voltak rá, hogy a 2002-es Remedy Lane címet viselő konceptalbum szövegeit teljesen Budapest ill. az itt kialakult szerelmi kapcsolata ihlette! Azóta többször is jártak Budapesten (2005 és 2007), 2008-ban kizárólag fesztiválokon lép fel a zenekar - csak Budapesten adnak önálló koncertet! Tehát mi a vasárnap esti program? A38, 20 óra: Pain of Salvation!!! :)

Egy kis ízelítő a zenéjükből:

És az Ashes c. szám klipje:
2494 0 10 Zene Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=sGbgITz_KVY
mekszamnojz: Latszik hogy jovolt a hangulat, ezt a vidit a csaj csinalta? Mertha igen, akkor igazan feled is ford [...]
bungle: Itt egy videó a vasárnapi A38-as koncertről (nem én csináltam): http://www.youtube.com/watch?v= [...]
Mind a 10 komment
A négyszeres Grammy-díjas Alanis Morissette vadonatúj albuma "Flavours Of Entanglement” címmel június 5-én jelenik meg szimpla és dupla CD-n és sokak örömére a Sziget Fesztiválon is fellép az énekesnő augusztus 13-án. Itt az új albumról az Underneath klippje:

828 0 1 Zene Izé
mekszamnojz: Ez jo volt ez a szam, teccet.
I Don't Smoke. I Don't Fish

A leges leg lélekbe taposó, elgondolkodtató, ihletett adó, nagyon kész zene. Napokig hallgatnám. Sajna több infót nem találtam. De ez van! Sok embert megihletett már ez a zene. Hátha megfog bennetek is valamit.
421 0 0 Zene Izé
Haggard - Awaking the Centuries

Egy igazi csemege a gótikus metál kedvelőinek!

Benne vannak a wikipédiában is. És itt a saját honlapjuk.



375 0 3 Zene Izé
yushuf: még nem hallotam de nagyon bejön
RokkantTroll: Nem jött be :(. Túl gót.
alien: Szeressük, jóféle
Rosszak voltatok már megint, szóval tessék vezekelni és végighallgatni (!!!) Batman szívszorító interpretációjában ezt a régi Guns N' Fucking Roses balladát!

"All we need is just a little patience" ;)
4206 0 16 Izé
RokkantTroll: "Cristina was found dead at her computer. Or so the legend goes." Ez a hozzászólás nagyon üt.
nagyGee: Uhh. Bocsi, de ezt nem bírom szó nélkül. Szóval ez már túlzás. Miért is kapunk ilyen bün [...]
Gabi69: Bocsi srácok ez annyira gáz volt h nem tudtam végig nézni:(:) :D
Mind a 16 komment
Wemsical Presents - Szegeden Szabadon

Jópár szegedi összeállt egy album készítésére. Ez az egyik szám, amiben mindenki benne van és klipp is készült. A pár szegedi:
Töredék + DayONE + FMAn + Ianaa + Smile of Hell + Filo + Mikrofontos + Milli Chab + Do2 + Halufóbia (Alap: Aztech Beatz)
659 1 2 Zene Izé
Fatsoe: ehhh! ezt anno én is beküldtem, de nem rakták ki...
Attila: Jó szám ez a maga stílusában! Hallgassátok! Na meg persze Szeged rulz!
V.S.O.P. - Életünk 2

Saját oldaluk

(Egy kis hazai, akiknek meg nem, és akiknek igen. És hogy legyen egy kis téma is. Szerintem jók ;) - Nojzi )
468 1 8 Zene Izé
snake6: ez a szám az 1-ik alap szerintem a magyar hippihoppi sávban
CRaPtRaSH: na kijöttvissszaaa a vieszóópíííjööötvissza (és merülazeleeem) :D
Bakeyoo: Hát tegnap hallottam egy zenecsatornán a Ki jött vissza? c. "dalt" tőlük... eléggé nemteccős [...]
Mind a 8 komment
Moonsorrow - Tulimyrsky (részlet)

Az 1995-ben alakult Moonsorrow az epikus folk/viking metal szcéna legegyedibb formációja. Albumaik utánozhatatlanok, a csakis a rájuk jellemző stílus pedig Ville és Henri Sorvali illetve Markus "Trollhorn" Euren kifforott zenészi munkája. A fenti nóta sajnos csak egy részlet, mert az eredeti 28 perces opuszt gondolom nem lehetett feltölteni. Egyébkén több vendég is szerepel ebben a műben. Névszerint Tomi Koviusaari (Amorphis) Oppu Laine (Mannhai) énekesek, illetve a prózai részeket szavaló, hazájában népszerű finn színész Turkka Mastomäki.
487 1 0 Zene Izé
Mert ugye vannak a hülyék és vannak a méghülyébbek...
A buli folytatása.
7359 1 26 Izé
konvejor: VÁÁHHÁHÁHÁHá
Maggi: Megértem én is már jópár bulit de összerakom a két kezem h 1. sose voltam ilyen idióta 2. az [...]
mekszamnojz: mie' mi baj van a tahoval? az egy egesz aranyos allat :D
Mind a 26 komment
Helikopter sufnituning módra

Itt pedig egy nigériai változat, szemétből megépítve.
3836 2 1 Izé
anon: A nigériai elég profi :)
V.A.S.T. (vagyis Visual Audia Sensory Theatre): Touched
A dal szövege, az együttes honlapja. No és The Beach a film amihez kapcsolódik.
És itt egy másik pazar dal a film soundtrack-jei közül: Mory Kanté -  Yeke Yeke (HardFloor Mix)
Emlékszik még rá valaki? Vagy csak én buliztam erre a zenére?
324 0 1 Zene Izé
Lisa: persze, hogy emléxünk ;-)
Tasmin Archer első, és talán azóta is a leghíresebb száma a Sleeping Satellite.
A dal szövege, az előadónő honlapja online bolttal, egy-két ingyenes letöltési lehetősséggel, és még egy blog is helyet kapott.
361 0 0 Zene Izé
Hölgyek, Urak, Egyéb!

A vártnál cseppet később, de megfogyva nem, ünnepélyes keretek közepette bemutatnám nektek az első Izé tetoválós verseny pályázóit.

Többet erről nagyon nem is tudok mit mondani, tessenek szívesek lenni veszettül kattintani, olvasni, szavazni! (Halkan súgom csak: óránként lehet újra szavazni.)

A szavazás június 20. napján zárul, utána az első helyezett megy a varrógép alá.
6256 2 215 Izé
Fever: :)
Twister: Na igen... pedig szentem 1 ilyen versenynek az lenne a lényege h az nyerjen aki a legbevállalósab [...]
csicsilla: gondolom mert sok a haverja és szavaznak is rà!Xd
Mind a 215 komment
Voltak már itt a világ legdrágább bicskái, de azért ezek is rendben vannak.
4765 6 15 Izé
mekszamnojz: Nna hamar ilyen, akkor en Janne Martiini bacsi toreire szavazok inkabb. nem giccses, nagyon kivalo m [...]
thebeast: Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem kicsit giccsesek... A damaszkuszi-acél utánzattól, meg [...]
N-icE: En utana olvastam par dolgot mikor megrendeltem,mert ezt a limitalt valtozatot mar nem gyartjak ezer [...]
Mind a 15 komment
Pár fotó az izreali tengerpartról :)
66319 4 62 Izé
Revanor: Zsidóbébz! XD
mekszamnojz: reszemrol semmi gond, en total megertelek. emberek vagyunk hibazunk. en is sziktam. de tetszett a ko [...]
sahinel: ) Kicsit pontosíthattam volna) Csak tegnap fél 1-ig dolgoztam ma meg már 3 masszázson túl. Az e [...]
Mind a 62 komment
Az oldal, ahol megtalálhatsz minden világítós izét jól! :]
A világítós pólóktól a lávalámpákon keresztül a matricákon át egészen a világító pohárig MINDEN van, itt amit csak el lehet képzelni.
5476 9 15 Izé
anon: Erről jutott eszembe nővérem 24 órás versenyen volt kicsit lepihent, de mondta ébresszük fel [...]
CRaPtRaSH: nem folyik közbe a nyálam nyugi :D az csak suliba szokott ha alszom:D
anon: Most megpróbáltalak elképzelni, ahogy bámulod a lávalámpát :D
Mind a 15 komment
Insomnium - Daughter of the moon
Melodic death metal, klippje nincs, de szerintem egy nagyon jó szám. :)
Honlap
408 2 2 Zene Izé
Balázs: Nagyon jóó:))
MStipee: Ez tetszik :)
Tone Loc - Funky Cold Medina
Info
434 3 0 Zene Izé
HétköznaPI CSalódások - Ostoba

A zenekar oldala
Antifasiszta magyar punk ;)

És itt a Divízió88 kevésbé jól hangzó, rímelő, kultúrált válasza.
1081 3 14 Zene Izé
RokkantTroll: Jajj mind a kettőőőőő ostobaaa.... Az egyik szar a másik fos.
halacska: kommunista szar... ugyanolyan színvonalú kb. mint a divízió. ha már ilyet küldött valaki és [...]
fhenrir: Őszintén szólva szerintem zenei téren mindkettő igénytelen, de a D88 valamivel közelebb áll [...]
Mind a 14 komment
Amatőr mix... de nagyon kavar! :D
10745 1 25 Izé
AVIREX: kb 12 másodpercet birtam belőle megnézni, annyira gagyi..
Dopamine: "Öregem, ez milyen érdekes!" :D
Sissi: nem enyhén az
Mind a 25 komment
Tessék! Ti akartátok! Rosszak voltatok tegnap, ezért itt a mai bünti Renikétől! :D
8821 0 72 Izé
Árnyangyal: Bocsánat, rosszul fogalmaztam: számomra jobb számokat (viszont én a keményebb vonalat szeretem [...]
Árnyangyal: Mellesleg én találtam jobb számokat az esőről nézd meg, háha valamelyik tetszik ( akár lehet [...]
Laci: Első nekifutásra nem is rossz. Jöhet a zenekar.
Mind a 72 komment
-Aerosmith - Sweet emotion-
Starsky és Hutch
Hol volt ez a filmben? Itt

Aerosmith magyar wikis info
Hivatalos oldal
A filmröl
Nekem amúgy tetszett a film, nem egy fergeteges hú de állat, de szorakoztató volt... és az a kocsi, aaaaaah ; )
894 2 5 Zene Izé
csicsilla: na jo az ellen nekem sincs semmi kifogàsom,csak az hogy nem az én popom alatt dübörög!XD
calipunkszabus: de csakis a shelby gt 500!!!
indiego: Ha már kocsi, legyen Ford Mustang! :P :)
Mind a 5 komment
A brazil Sepultura jelenleg is a stúdió mélyén dolgozik új albumán, mely Anthony Burgess klasszikus novelláján, az 1962-es A Clockwork Orange-en (Mechanikus Narancs) alapul. A lemez (melyhez egy videó teaser is dukál) előreláthatólag év vége felé érkezne a boltok polcaira.

+ a stúdióban
annak aki nem ismerné őket
662 0 4 Zene Izé
fadam: a postszövegben írt regényt Stanley Kubrick filmesítette meg 1971ben, ennek a magyar címe a Mec [...]
Balázs: a szöveg nuskullról van te fenomén
Ganja Master: írd már meg kommentbe hogy melyik volt az a "csodaszótár"? : D majd beküldjük izére XD
Mind a 4 komment
Integrity - Systems Overload
416 0 0 Zene Izé
Bloc Party - Flux
Az egyik legjobb angol indie banda. Ez a legújabb számuk. Ez pedig a legismertebb.
Honlap
428 0 0 Zene Izé
 Star Wars -  Imperial March Darth Vader's Theme

John Williams 1932 február 8.-án született. Zongorista, zeneszerző, karmester. Ő írta a Cápa, az E.T., a Superman, az Elveszett frigyláda fosztogatói, a Jurassic Park, a Hook, a Schindler listája valamint a Harry Potter filmek zenéjét.
Honlapja
844 1 0 Zene Izé
Meddig bírod ki Jessica Alba tekintetét? :)
(nem ijesztegetős!)
36379 5 147 Izé
Decosa: Ja a Tiedét! d:-D
rezso: kuc kuc God bless you
Findzs: micsoda emberek vannak már ide beszabadulva
Mind a 147 komment
Parov Stelar - Love
ft. Lilja Bloom - Shine
463 2 3 Zene Izé
NuttySomeone: tudom ezis..joo csak valahogy nekem olyan clubbosnak tunik..en ezt a szamat jobban szeretem amit pos [...]
winkytct: http://youtube.com/watch?v=qG24X45H11w ez meg jobb!!!!!! :D super zene!!!!
vtomboy: (y) joo kis zene! :)
A "rabló", most egy kicsit megszívta. De azért egy kis segítséggel megmenekül! :)
3984 3 15 Izé
loke: Az a szörnyű, hogy amerikában tucatszám látni ilyent hegyi városokban. Jönnek be a városba, [...]
kamubekLaca: Aranyos! :)
brigi_cica: kismosódög :D :D
Mind a 15 komment
Facethoven
5489 7 12 Izé
madMate: igaz, teljesen Jim Carrey :)
Lako: Rosszul fejeztem ki magam... "Diszidáltam" :) Most bele gondolva tényleg hülyeség a "számüzöt [...]
vada: Szia Lako! Örülök, hogy látlak! Jó összefutni itt is régi jó cimbikkel! Nem száműzött sen [...]
Mind a 12 komment
Régebbi postok...