REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mai cukizé: kölyök szurikáták :)
3755 4 16 Izé
MatyiZeg: http://nagyonallat.postr.hu/ikertornyok-001
Nas: Köszönjük, Grétsy Tanár Úr! :D A dőlöngél biztos, hogy nem helyes. Akkor már dölöngél. [...]
Lako: Borulgál. :D
Mind a 16 komment
Leukémia kamaszkorban
267 0 0 Pink Izé
A 85 éves nénike azt nyilatkozta, hogy véletlenül a gázra lépett a fék helyett. :/
5947 1 14 Izé
brier: az még jobb...az full egy helyben maradt XD megnéztem volna a folytatást hogy mi történik ezut [...]
.::JunKieEQ::.: A spotlámpa, ami a plafonról lóg...? :)
brier: nekem is kell ilyen jo kis szék, nézte már valaki hogy full egy helyben maradt?:)
Mind a 14 komment
Idén az angolai lány - Leila Lopes - lett a Miss Universe.

Magyarországot Lipcsei Betta (alsó kép) képviselte a világversenyen.

Magyar videó
9174 1 15 Izé
eMTé: Azért Miss Bolivia is nagy cáca
niof: Nekem az első 4 (nem tudtam még egyet kizárni :D ) sorrendje: 1. Miss Egypt 2011, Sara El Khoul [...]
niof: gondolom valakinek a valakije... Ilyen fejjel épeszű ember még a magyarországi válogatás váro [...]
Mind a 15 komment
Rizzle Kicks - Down With The Trumpets
1107 2 0 Zene Izé
Erős volt a kávé reggel?
10675 1 30 Izé
brier: nagyon kell már mikor hagyhatom itt a munkát...jájjjjjjjjjjj.... nem birom továá tartani.... [...]
koporsoszog: ezt odatetted XDXDXD
7sleeper: recepciós Gülü Baba türbéjében
Mind a 30 komment
Jön a diplomásadó: minden diplomásnak fizetnie kell
498 0 0 Pink Izé
A mai tippelős: mire való az a két bazinagy bokszzsák? ;)
5903 0 8 Izé
Samure: Na tisztázzunk pár fogalmat mert már kavar van. Ez egy másfél árbocos hajó, ekkora hajók leg [...]
Bekomman: A hajó alapvetően egy instabil dolog, és attól áll egyenesen, h jó mélyen van a súlypontja. [...]
Findzs: nem egy szép megoldás de működik csak egyszer esetleg letörik az árboc, vagy felborul a hajó [...]
Mind a 8 komment
A Google egyszerre butít és okosít?
391 0 0 Pink Izé
Lúgosíts! – Ha felborul az egyensúly
276 0 1 Pink Izé
julis123: Ez egy baromság. A vér pH értéke állandó, a szervezetünk nem tud "elsavasodni" ételektől. H [...]
Kavinsky- Nightcall
1272 0 0 Zene Izé
Pénisznövelő krémek, balzsamok és tabletták
611 0 0 Pink Izé
Makai - Kung Fu Zombie 
500 0 0 Zene Izé
Szőrös kis víziló bébi. ;)
4712 1 11 Izé
Mr. Wallace: Én egy haveromtól hallottam a sztorit egy kiképzett vizimentő újfundlandiról, aki fürdőzők [...]
rena11: Tüneményes cuki pofa! Nekem is volt Újfunlandim, kihúzott a medencéből ha akartam, ha nem..... [...]
paganmantis: Szerintem el van anyátlanodva és azért mászik bele :'D
Mind a 11 komment
Alice in Chains - God Am (1995)

A legalábecsültebb banda - album - szám kombinációnak is lehetne mondani.
Fényévekkel mélyebb és izgalmasabb pedig mint a Pearl Jam,vagy a Soundgarden,
vagy bármi, amit elé sorol a zenei közvélemény a 90-es évekből.Ez a szám pedig 
akár Layne Staley elégiája is lehetne.
1127 0 0 Zene Izé
Amit a béta-karotinról érdemes tudni
600 0 0 Pink Izé
Koccanásos vonatbaleset. ;)
12176 0 12 Izé
szmoki deszperádó a vadnyugati k: A harmadik már hiába tartotta be a követési távolságot, mert a második a fékútnál rövideb [...]
Caselli: kb. annyi, hogy lássad az előtted álló lökhárítójának az alját
Nusihusi: Itt vajon ki volt a hibás;)
Mind a 12 komment
Bódi Sylvi interneten keres pasit
534 0 0 Pink Izé
Kis ízelítő az ewokokat érintő változtatásból, amivel Lukács Gyuri bácsi örvendezteti meg a blu-ray kiadást megvásárlókat.

Azért lenne még pár javaslat, ami eddig valamiért kimaradt. :D
2029 0 1 Film Izé
Tooni: Úgy tűnik, cserélve lett a videó, eredetileg ezt küldtem: http://www.youtube.com/watch?v=h3o_Ax [...]
Oroszország, ahol a kaja esz meg téged
9602 0 15 Izé
Laretta: Gusztusos... :S
Nusihusi: Basszus! Ez még a nyelves postnál is undorítóbb!:S
Tooni: A google szerint a felirat...HERING! :D:D
Mind a 15 komment
Mit ne tegyél, amikor szerelmes vagy?
844 0 0 Pink Izé
 
6210 0 32 Izé
CRaPtRaSH: meglepő, mert az én pesti ismerőseim röviddel mondják :]
bungle: Már csak azért is zavaró legfelül, mert a látogató - legalábbis aki nem használ adblock-ot - [...]
lokko: szerintem jó ötlet az ilyen reklám, valami poén amire érdemes kattintani hogy mi van mögötte [...]
Mind a 32 komment
Bye-bye pattanás!
299 0 0 Pink Izé
Nem könnyű pótszülőnek lenni
176 0 0 Pink Izé
Cserbenhagyásos gázolás. ;)
7038 1 9 Izé
scripter: egy süni biztos letraffizta
Nusihusi: A postszöveg alapján azt hittem, hogy az autó üt el valakit, de így vicces:)
nokia5700: Azmi... xD 2x kelett megnéznem, mert elsőre nem fogtam fel mivan
Mind a 9 komment
A hétfői bünti, hogy jól induljon a hetetek! :)
4268 0 4 Izé
bones: Legalább van ritmusérzéke... :)
.::JunKieEQ::.: Egyúttal adjon valaki kölcsön egy b-kosarast a kis Budhának... ;)
drgore: Íme a sok trendi picsának egy igazi sötét hajú, sötét szemű mediterrán latinos macsó. Lán [...]
Mind a 4 komment
Bo-Taoshi

A játék lényege, hogy 75 ember megvédje a cölöpöt attól a 75 támadótól, akiknek az a célja, hogy legalább 3 másodpercig megdöntse a cölöpöt minimum 30 fokkal. A "pusztakezes verekedés" minden válfaja megengedett, így nem sajnálják egymást a játékosok abban a két, három percben, amíg az "ütközet" tart.
1135 0 1 Sport Izé
karcsio: Azért én megnézném milyen mikor egy átlag 120 kilós tagokból álló amerikai focin edződött [...]
Beszélnünk kellene!
263 0 0 Pink Izé
Gianna Jessen - ABORTUSZTÚLÉLŐ

Megrázó, felkavaró, és a vége… nagyon kemény.

N É Z D   M E G !
1061 0 16 Pink Izé
zeiksz: .. és a vége nagyon kemény.
Persil: Legyen minden a Te akaratod szerint! Amen
CRaPtRaSH: ezek után amiket már itt összeerőlködtök inkább fulladtunk volna meg szerintem a sós oldatba [...]
Mind a 16 komment
Akik kulcs helyett sörösdobozzal nyitják a zárakat
12342 3 7 Izé
foosballaddict: Nem, a beütőkulcs nem elég. Többnyire csak a gagyibbzáraknál működik, meg akkoris a zárhoz [...]
Skullman: A riporter kegyetlen egy arc.:DDD
Tooni: És vajon orosz májpástétomos konzervet?
Mind a 7 komment
Baleset-megelőzési kampányfilm nem várt befejezéssel. :-)
10015 1 17 Izé
eospower: Az igen, a videó arra ösztönöz, hogy ne aggódj ha néha elgázolsz ezt azt :D Egyébként elős [...]
zeroe: Ez így jó. Az emberi hülyeség végtelen. Egy jogosítvánnyal rendelkező gyengeelméjű elüt [...]
Sörfi: Bakker minek kell egy poénnak hitelesnek lennie? Ez így jó és kész... Ha ti csinálnátok ilyen [...]
Mind a 17 komment
Ne kérdezzétek miért, csak élvezzétek! :D
6826 0 18 Izé
Krissz8083: Ha ez a csaj ilyen beképzelt lenne,beállítanám piszkét szedni bikiniben negyven fokos melegben! [...]
Krissz8083: Ez egy ritka szar reklám volt!! Ladából limóba képzeli magát, luxus csajokkal, csak hol ébred [...]
Ravennë: Kohanecz Sándor bőrdíszműves-mester kabátját.
Mind a 18 komment
A kezeletlen depresszió veszélyei
490 0 0 Pink Izé
A másnaposság oka és kezelése
700 0 0 Pink Izé
Ennek képtelen voltam címet adni, de a srácon jót röhögtem. :P
19128 5 11 Izé
go-free: ja és ennyit az értelmes hozzászólásokról. pfuhh :D
go-free: namármost. eddig a göndörhajút néztem, hogy váó. aztán a végén meg rájöttem, hogy a más [...]
eospower: Én ezek előtt és után is XD
Mind a 11 komment
Két sportesemény egy jegy áráért. Foci és bokszmeccs egyben. Ez Argentína.
951 0 0 Sport Izé
A mai tippelős: hány kínai kisgyerek fér el egy kisbusz hátuljában?
5985 0 15 Izé
ArpeekA: az tizenkettő lesz, nem?
Nusihusi: 60 vagy 70 biztos elfér, a kínaiakat ismerve:)
a janek: 86 (zanzásítva)
Mind a 15 komment
A cicus várja, hogy a szájába repüljön a sült galamb... izé, hal!
5760 1 2 Izé
Nusihusi: Ügyes a macska, hogy elkapta már a halat:)))
csaty: Cicás poszt és nincs koment ???????
Az egyujjas szörny! ;)
3902 0 7 Izé
neophyte: Hát te jól kész vagy öreg... :D
Nusihusi: Nagyon szép és aranyos a kutya:)
justil: Gondolom kutyát te még csak képen láttál...
Mind a 7 komment
A labdaszedő fiú "kettőt ér"!? ;)
1150 0 1 Sport Izé
Öcsi: mandinerből gellert kapott... :D
Régebbi postok...