REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A motorosok figyelmébe ajánlanám ezt a környezetkímélő elektromos motort, és még száguldozni is lehet vele olyan 240 km/h-val!
3569 0 12 Autó Izé
Findzs: egyetértek
AVIREX: engem mondjuk irritálnak a robbanómotorok,mivel főútvonal mellett élek.. ilyenkor nem gáz,de n [...]
Lazarus: Akkor van duda, vagy villognak mittudom én, ez nem indok. Én is csak a tükörből veszem észre [...]
Mind a 12 komment
A motorosok figyelmébe ajánlanám ezt a környezetkímélő elektromos motort, és még száguldozni is lehet vele olyan 240 km/h-val!
3500 3 12 Izé
Findzs: egyetértek
AVIREX: engem mondjuk irritálnak a robbanómotorok,mivel főútvonal mellett élek.. ilyenkor nem gáz,de n [...]
Lazarus: Akkor van duda, vagy villognak mittudom én, ez nem indok. Én is csak a tükörből veszem észre [...]
Mind a 12 komment
Öngyilkos lett Kurt Demmler, a pedofíliával vádolt német rockdalszerző
321 0 4 Pink Izé
spider86: kösz :) tudtam mindig is :P
CRaPtRaSH: olyan genyó vagy:D de igazad van azért :P
spider86: szerintem ránézel a fejére az minimum 3 év gázkamra és kettő év villamosszék :D echte moles [...]
Mind a 4 komment
Melyik napon születtél? - Ilyennek lát a külvilág!
1109 0 3 Pink Izé
spider86: ááá biztos nem :D néha csak ide jársz néhány jó szóért amúgy egyedül vagy állandóan :D [...]
TinusSs: De amúgy félre ne értsétek nem vagyok ennyire rossz eset:D
TinusSs: Tök jó, először életemben igaz rám/csütörtök/:)
Mi lesz abból, ha a termeszhangya találkozik egy eukaliptusz fával?
- DIDGERIDOO                              

És mi lesz abból, ha 1 beatboxer találkozik a didgeridoo-val?
- Muzsika, még pedig nem is rossz! :)
1241 3 2 Zene Izé
remlato: ilyenünk van nekünk is: http://www.myspace.com/airtistmusic és még jobb is :)
Öcsi: hatalmas zene!!! köszi! :D
Kémfotók egy új orosz laptopról, amelynek technológiája annyira titkos, hogy csak kattintás útján lepleződhet le. ;)
16017 4 7 Izé
Maccoyi: Ide a kommentkehez jöhetne. :)
panzerp: jé ilyet csináltam én is csak az ... stílusosabb mert egy kis barna bőröndbe van építve és [...]
Kovi87: Érdekes 1 megoldás, de csont nélkül bevinném magammal céghez filmet nézni :D
Mind a 7 komment
Befutott a japán manga egyik legismertebb termékének, a Dragon Ball moziverziójának legújabb, hosszabb kedvcsinálója.
7523 0 37 Film Izé
ildikeee6: hát nem kéne erőltetni...
littleguy: Én perpill most is nézem otthona DB: Z-t, újra... :D Imádom, annyira jó az egésznek a hangulat [...]
sahinel: nem hinném hogy a nagy DB rajongók meg fogják nézni. Mindenhol a neten azt olvastam a bemutatón [...]
Mind a 37 komment
Befutott a japán manga egyik legismertebb termékének, a Dragon Ball moziverziójának legújabb, hosszabb kedvcsinálója.
7715 3 36 Izé
littleguy: Én perpill most is nézem otthona DB: Z-t, újra... :D Imádom, annyira jó az egésznek a hangulat [...]
sahinel: nem hinném hogy a nagy DB rajongók meg fogják nézni. Mindenhol a neten azt olvastam a bemutatón [...]
Frankie: Nem érdemli meg a Dragonball címet már csak a trailer alapján sem. Az anime nagy volt, kár ezt [...]
Mind a 36 komment
A leérkezésen van még mit javítani. :D
516 1 0 Sport Izé
"Mit bámultok, nem láttatok még macskát, ahogy sétáltatja a gazdáját?"
4786 4 10 Izé
noldika: odabaxxx.:D:D:D
focuskoma: Még ilyet :O. Érdekes. Meg ez a zene választás is frankó, nagyon tetszett bunglepapa XD
mumus: nekem kell egy ilyen cica :D
Mind a 10 komment
"Mit visz az idióta a lakatlan szigetre? Lakatot."
5058 4 17 Izé
Tóth József: Lángvágót!!!!!!
spidy: kajakra én is azt hitem hogy legaláb egy kicsit 1 icipicit vagy csak 1mini iciri picirit belevag [...]
eol: Én is ezen gondolkoztam, hogy jön ide a rendőrség? 112... Halló, rendőrség? Lakatot tettem a [...]
Mind a 17 komment
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.
9150 0 13 Art Izé
Mammut: Én inkább először a szülőknek segítenék :P
Erunder: Vmilyen szinten igen. Ugyanis ha elhanyagolják őket nagy valószínűséggel igen hamar kipróbál [...]
mumus: lenyelem amit irtal mert ilyen vagyok. te komolyan gondolod hogy segiteni kell e gyerekeknek ?
Mind a 13 komment
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.
9995 2 13 Izé
Mammut: Én inkább először a szülőknek segítenék :P
Erunder: Vmilyen szinten igen. Ugyanis ha elhanyagolják őket nagy valószínűséggel igen hamar kipróbál [...]
mumus: lenyelem amit irtal mert ilyen vagyok. te komolyan gondolod hogy segiteni kell e gyerekeknek ?
Mind a 13 komment
A 3 legjobb edzőterem - Mit, hol, mennyiért?
462 0 0 Pink Izé
Atomtorta - Parasz Blues

Ha valakinek nagyon megtetszett volna, itt a honlapjuk.
1607 3 1 Zene Izé
pepeti: Igazi klasszikus. :D
Ébredj! Ez a legjobb idő a szexre!
548 1 10 Pink Izé
brigi_cica: azért olyan hülye nem vagyok :D a puff puff után a gyerek is felébred, és egész nap majd ásí [...]
brigi_cica: elment világgá :D :D
CrazyLime: Az ember előtt kel felkelni! ;)
Mind a 10 komment
The Last Waltz (Oldboy)
A filmet csak mazoistáknak ajánlom.
876 0 3 Zene Izé
gundul: A film nekem is tetszett, de ha belegondoltok hogy mi és hogyan történt a filmben azért az nagyo [...]
Ghavin: Mazochistáknak? A történelem egyik legjobb filmje, s talán a legjobb bosszúfilm... Vannak benne [...]
philpo: Nagyon jó film, lehet a mögöttes értelmét is látni kéne, nem csak az alapsztorit
Jégkorcsolyás bébz-ek.
1555 0 0 Sport Izé
Csík zenekar -Lovasi András - Csillag vagy fecske
930 3 0 Zene Izé
Mivel lassan itt a Valentin nap, eddig az egyetlen értelmes dolgot amit felleltem ajándékként, megosztom veletek, mert érdemes lesz rá gyűjteni. :)

Még pár kép itt és itt. + egy video.
3470 0 15 Izé
malex123: Itt legalább nincs csokifasz ... :)
Tádi: hehehe. nálam már az is elég, ha hosszabb ideig nézek egy tábla csokit, már rosszul vagyok, ne [...]
Luflee: Wonka :))
Mind a 15 komment
Look Into My Eyes (While I Masturbate)

Elektronik Supersonik 2009? :D
4631 3 13 Izé
sf: ugye? :) .... na majd megpróbálok én is felrakni HD videótmár csak a kiváncsiság kedvéért. [...]
tök: én a minőségen csodálkozom azér utubeon már lehet nézni HD videót ien minőségbe és a 22es [...]
Tádi: felháborít, hogy nem japánok:D.
Mind a 13 komment
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5147 2 5 Film Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5679 1 5 Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
A Sony egy hihetetlen kütyüt alkotott: a Rolly az általa játszott zenére táncol és még különböző színekben is tündököl!

Mi is ez?
A zenelejátszónk már nem csak a talpalávalót szolgáltatja, de táncol is a slágerek dallamára. A Rolly a Sony-tól forog és kering zenélés közben.

A hang
A hangszórók a Rolly két végén helyezkednek el, műanyag borítással rendelkeznek, ez bekapcsoláskor mozdul el, ez után reagál a zenére.

Irányítás
Csak egyetlen gomb található a Rollyn, minden mást a testére szerelt két gyűrűvel irányítunk. Az egyikkel a dalok, illetve albumok között válogatunk, a másik a hangerőt szabályozza.
904 1 6 Tech Izé
gergeli.: eléggé animációgyanús kis videó no de sebaj... :D
kilam: 1 éves hír, de hír..."és egy újszülöttnek minden vicc új" és még nem volt "izélve" jah é [...]
Jozef7: érdekes egy valami honnan is van ez??? xD
Mind a 6 komment
Szégyen! A svédek rajtunk röhögnek Mark "új" dala miatt

"Akárcsak tavaly, úgy idén is többen azt feltételezték, hogy "bunda" volt az egész. A zsűri ugyanis rekord gyorsasággal, kevesebb mint 24 óra alatt döntött Mark mellett, ennyi idő elég volt nekik arra, hogy meghallgassanak 105 dalt és kiválasszák közülük a legjobbat."

Mark "klipje"
A svéd eredeti
7866 2 137 Izé
izébigyó: Blama! Eurovíziós dalverseny: Tompos Kátya is visszalépett! http://hir.ize.hu/comments.php?post_ [...]
Leathercap: Sálálá????!!!! Hova hányjak? Most akkor direkt nem akartunk nyerni?
Balintos: Mert akkor a végén még Britney Spears-re érkezne a legtöbb szavazat :S
Mind a 137 komment
A (majdnem) tökéletes vízreszállás. :D
743 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Csak pipa kellene hozzá és müködik. :D
alphadog: Tengeralattjárónak gondolták? :D
Lupe Fiasco - Hello Goodbye  
784 2 0 Zene Izé
A főbérlők rémálma...
10325 1 44 Izé
Ivanhoo: HOGY A F*SZOMBA képes vki ÍGY élni??? OMG! Hú de megölném az arcok helyében akiké a ház!
Csemegekaraj: Erről szép emlékek jutnak az eszembe... :D:D
Tádi: Mondjuk az, akire nem lehet azt mondani, hogy szarozna :D...
Mind a 44 komment
FAITHLESS - Lotus
1003 0 0 Zene Izé
A tíz legegészségesebb élelmiszer
457 2 0 Pink Izé
Az nem tudom, hogy ez lesz-e a jővő biliárdasztala, de az biztos, hogy marha jól néz ki.

Képek
5744 6 15 Izé
konserv: nem az igazi, elveszti a varázsát :/
Gyili: Nem az igazi, de azért elviselném itthonra :)
alphadog: A lényeg, hogy nem az üveggel érintkezik a golyó, hanem a felette lévő "vitrik" anyaggal.
Mind a 15 komment
Megboldogult tavalyi nyár, amikor Paris Hilton még Benji Maddennel járt... Együtt vágtak neki a vad Dél-Afrikának, ahol még gepárdot is simogathattak. Parisnak azonban nem tetszett a cica, mert nem fért bele a retküljébe, mint Tinkerbell, a csivavája. S hogy hol nyaral a többi híresség? Fotókkal mutatjuk meg!
661 0 1 Pink Izé
TinusSs: Fujj Lindsay leszbi?:S Gusztustalan. Parist meg Benjit sajnálom, hogy szakítottak, aranyosak volta [...]
3 bombázó énekesnő - smink nélkül!
1592 0 0 Pink Izé
Az nem tudom, hogy ez lesz-e a jővő biliárdasztala, de az biztos, hogy marha jól néz ki.

Képek
4523 1 1 Sport Izé
H7S1: Szerintem zöldes led világítással még emelni lehetne a kinézetén!De tényleg marha jó!:))
Chris Atkison kicsúszása az elmúlt hétvégén megrendezett Írországi rally-n, amelyet Sebastian Loeb nyert meg.

Képek az Ír rally-ról.
937 0 1 Sport Izé
papaluige: nem hiába ba....ták ki a subarutól!
Limnikus kitörés, avagy a "gyilkos bubis víz". A kameruni Nyos nevű krátertó mélyéről felszabaduló szén-dioxid 1700 (!) ember halálát okozta. Japán és német kutatók pedig pár éve a tengerfenéken, folyékony halmazállapotú szén-dioxidból álló "tóra" bukkantak .
5031 2 4 Izé
szaki77: sima szódavíz, csak túl sokat csináltak. :DD
Tádi: köszi :D
Czaboo: Akkor National Geographicot ajánlom figyelmedbe. A héten mutatták nap közben. Tehát még vagy 3 [...]
Mind a 4 komment
DMX - Lord Give Me A Sign
1055 2 0 Zene Izé
10 lépés a tökéletes randihoz
501 1 0 Pink Izé
Csipkerózsika élt. ;)
8807 4 11 Izé
Tádi: Pontosabban Áj Hét Múmják! Jaaaaa, hogy 7 múmja! éééértem:D
Mr.T.: Aki nem értene angolul, Tádi üzenete: Állj, hét múmia! :D:D
Tádi: I hate mummys!
Mind a 11 komment
Képek a földrajzi Európa legmagasabb hegységéről az Elbruszról.
2467 0 3 Art Izé
Tádi: szép
|-=O=-|: Még több kép a fotós honlapján: http://mountains.tos.ru/el_foto.htm Még béb is van: http://mo [...]
ShitIron: Mit nekem Mount Everest ez sokkal szebb.
Régebbi postok...